Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Peter11 píše:Paradoxně jsem na tvojí straně ...
... (myšleno bez ironie) ... dík, žes veřejně poukázal na fakt, že jsme se spolu nekamarádili, ba spíše naopak ...... snad už to definitivně "zavře ústa" všem manipulátorům, co tu několikrát lživě prohlásili, "že jsem si na pomoc povolal své dávné přátele" ..... neb dnes už si jenom několik zbývajících nestorů možná vzpomene, že zrovna my dva jsme se takříkajíc "dvakrát moc nemuseli" ...

... Peter, prosím, pokud je to jen trochu možné, udělej pro mě ještě jednu věc ...... zkus si vzpomenout a napiš sem, kolik lidí (nejlépe koho konkrétně) jsem vlastně zabanoval ...... pomohlo by to totiž vyvrátit opakující se <"náznaky"> , že právě já jsem snad měl být tím z moderátorů, kdo v historii fóra porozdal nejvíce banů (což prokazatelně není pravda) ...... kdy, pokud mi snad omylem přiřkneš i někoho, s kým jsem neměl "dočinění", rozhodně se na Tebe nebudu hněvat, jelikož nebude problém uvést to zpět na skutečnou míru ... děkuji ... :good: ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sgt. belek
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: pát 29 bře 2013 11:09
Dal: 3 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sgt. belek »

Kecy nemaj cenu, ukázaná platí.
Hezké
dovolím si citovat sebe :
huhu píše:......
Moderací se z diskuze stává magazín - názor jednoho, nebo dvou jedinců.

Příkladem budiž " mojehobby" , kde jsem měl stejný nick jako tady.
Porovnejte stav v roce 2006 a dnes. Po manipulaci a moderaci se z navštěvované diskuze, kde si lidi radili stala plkárna hrstky státních zaměstnanců co se nudí u kompu.

Ale každý je svůj strojvůdce a zkušenost je nepřenosná.
Tenkrát mě Poota odbyl tím, že se mýlím a přičetl to nějaké mojí frustraci z minula.
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... &start=360

Dnes to tu máte. Všichni jsou pryč, já mám od Slávka dva bany za to že neustále prudím a místo záživné debaty čtu jen stížnosti a pláč.

Rivale, pouč se někde, kde debata dobře funguje, neobsazuj do rolí moderátora kdekoho ( i mně jsi to na srazu nabízel ) a Nechte lidi diskutovat místo manipulování debat.

Jak je vidět, vývoj do dnešní podoby trval 3 roky, snad se za další 3 roky vrátí fórum ke své původní hodnotě ( obsahově )

Světu mír
huhu, django1


.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Restart

Příspěvek od A(&F) »

Rival píše:Mám pocit, že se uzavírá desetiletý cyklus existence tohoto fóra a otvírá se cyklus nový. Nečekaný běh událostí byl takový, že fórum se po deseti letech vrací zpět jen pod mou plnou kontrolu, jako tomu bylo v samém začátku. Já to chápu jako výzvu shůry, abych na sobě zapracoval, znovu se pokusil nastartovat jeho ducha a přizpůsobil jej nové době, tak aby mohlo plnit své poslání.
... "výzvu shůry" ??? ... "nastartovat ducha" ??? ... :ethink: ...

... mno, myslím, že úplně postačí, pokud napravíš pár věcí, na které jsi měl reagovat ihned v době jejich vzniku, kdy jsem Tě o to žádal v půli března (např. dle návodu ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... AD#p137614 ) ...... neb i přes "lehké pošramocení" má fórum ducha (i poslání) stále dobrého (kdy navíc poté, co nedávno nečekaně zmizeli někteří z "duchů", tak možná dokonce ještě o chlup lepšího než v posledním půldruhém roce) ...

... Rivale, budu Ti věřit, že na vyřčené otázky tentokráte odpovíš dle svého nejlepšího vědomí i svědomí (a ne tak nějak podobně, jak jsi zakončil "MIRKO vlákno" ... :? ) ...... teď by to snad již neměl být problém, když už nemáš "svázané ruce" ... (nebo snad ještě pořád máš ?? ... :ewhistle: ) ...

... držím Ti palce (i nám všem) ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od E_man »

A(&F) píše:... E-mane, dotaz ... než bylo Rivalem odklizeno do skryté části, pročetl sis důkladně celé vlákno "Obdržel by MIRKO" ... ??? ...

... Anri ...
Noo nepřečetl. Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
Názor si dělám teď výhradně jen ze dvou vláken (tom "o novém moderátorovi" a této "rozpravě 2015") do kterých se občas podívám.
Takže při této mé omezenosti, na nevyřčenou otázku "Kdo je na tomto fóru největší, a proč je to Anri?" ti ........no prostě nedokážu odpovědět!


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Můj palec emanovi je čistě ironický. :-)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

To sisa: systém nerozlišuje, proč kdo palec dal a zvyšuje hodnotu příspěvků čistě automaticky jenom podle počtu získaných palců.
Pokud dáš "palec nahoru", tak se Ti změní ikonka na "palec dolů" a přes ni můžeš svoje ocenění odvolat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Poo, děkuji, jseš hodný, ale nejde o chybu z mé strany, technicky jsem zdatná dost....
Ten palec je ironický, protože vynášet soudy a hodnotit něco, o čem nic nevím a ještě se k tomu přiznám, tak to chce ocenění.


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

sisa píše:Můj palec emanovi je čistě ironický. :-)
Však ten můj také.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

:D


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

E_man píše:
A(&F) píše:... E-mane, dotaz ... než bylo Rivalem odklizeno do skryté části, pročetl sis důkladně celé vlákno "Obdržel by MIRKO" ... ??? ...
Noo nepřečetl. Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
... no, koukám, že věci stále nazýváš tím, čím nejsou ... např. "rudé nástěnky" + "červené plakáty" (tedy mých podpisů, napsaných přitom hnědočervenou barvou = [color#BF0000]), "povinná četba" (která přitom povinná není), atd. ... :D ...... jsi zkrátka manipulátor jak vyšitej ... ;) ...

(jinak k těm barvám ti mohu pouze doporučit to stejné, jako před časem Křepelkovi, když mě neoprávněně káral na neoprávněné použití "modré barvy" (přestože já použil "šedivou" :bhead: ) ... "ve vší uctivosti si nech zkalibrovat monitor (popř. i oči + to co máš za nimi) ... pokud to však vzniklo pouze z tvé neutuchající potřeby se do mě neustále navážet, pro příště si laskavě vyber méně lacinou záminku" ... )

... a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ... ;) ...
E_man ve píše:( viz "..ani nevíš, jak bych mu tu bestii přál..." a pod.).


... to, že posuzuješ události bez znalostí kauzality, tak k tomu už opravdu není co dodat ... :D ..... neb tak se totiž chová snad jedině "naprostej k****n", kterýmu vůbec nezáleží na pravdě (popř. jen má chuť se hádat a dohadovat, protože mu to nejspíše dělá náramně dobře) ... příp. se tak chová úplný pomatenec anebo ten, kdo slepě/úmyslně hájí někoho jiného, kdo je přitom "zmetek" ...... tož chlape, ponechávám pouze na tobě, kam se zařadíš, neb v tomto případě již více možností totiž není ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------------
PeS: ... mmch, E-mane, svůj názor na tebe jsem si udělal již před před rokem a půl, kdy uprostřed mé přednášky u Jeffa (týkající se dopadů zákona na svépomocnou montáži solárních panelů, kamen, atd.) jsi na celý sál začal neslušně nahlas hulákat "co to plácáš za blbosti, dyť to je proti selskýmu rozumu" (než ti aj ostatní členové setkání potvrdili, že takovýto zákon opravdu existuje, tudíž že žádné blbosti neplácám) ...... jak vidno, tak v tvém případě "ohánět se selským rozumem" je zřejmě něco zcela jiného, než jej "zdravě používat" ... ;) ...


==================
... pro úplnost ještě uvádím výše zmíněnou SZ z 25 března 2015, aby bylo vidět v jaké souvislosti bylo použito E-manem nazvané "osobní napadání", ... tedy ono "ani nevíš, jak bych mu tu bestii přál" ... (odkazy v citaci jsou samozřejmě nefunkční, jelikož po Rivalovo "odklizení" tyto všechny směřují do skryté části vlákna)
A(&F) píše:to: ... Rival
cc: ... Poota, SDK
bcc: ... pár (desítkám) lidí, které to jistě pobaví ... ;) ... nebo jim to alespoň trochu otevře oči ... ( :pivko: ) ...
-----------------

Ahoj Rivale, ...

... v souladu s pravidly FuP podávám tímto odvolání proti mě udělenému varování za příspěvek https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 59#p136159 (jehož se mi dostalo od Pooty, viz citace níže), které mi dle mého názoru bylo uděleno v rozporu s pravidly FuP, jelikož to, co napsal Adam je "naprosto evidentní případ chronického řiťolezectví" ... nehledě na to, že v tomto případě se pouze odkazuji na svůj postarší příspěvek, který přitom závadným shledán nebyl (protože jinak bych přece za něj musel dostat varování, nuo né??) ... 8) ...

... takže Tě tímto prosím, zkroť si pls ty svý dva "Globáně Moderátorský Vlčáky", co tu teď se značným zpozděním naprosto zbytečně vrčej a ceněj zuby ...... neb cca před týdnem, kdy měli oba dostatek možností dokázat, že jim skutečně jde o blaho fóra, tak namísto toho však pouze "podkuřovali dámičkám" svými oceněními a tiše přitom přehlíželi jejich bezostyšné vulgární nadávky, jimiž mě dotyčné houfně častovaly ... kdy během toho událého incidentu ("kauza vybrakovaných vlčích SZ") ani jedné z "tří grácií" nebylo uděleno žádné varování (i přestože se jednalo o zcela jasné přímé osobní napadání), ...... pouze později (tedy až po výzvě uživatele mahatma https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 92#p135792) SDK dodatečně umístil do https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 80#p135780 jakousi nic neřešící prosbu ve znění: "Nechte si prosím vás to neuctivé vyjadřování. Všichni. Děkuji, SDK", ale již více nezasáhl (stejně tak jako Poota :? ), ba dokonce později se mě SDK ještě snažil porůznu zesměšnit (např. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 29#p136029) ... navíc od okamžiku včerejšího definitivního odejmutí mých moderátorských práv se již pouze samolibě usmívá a již ani neodpovídá na otázky, na něž by přitom měl ze své pozice GMV odpovědět (viz např. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 53#p136153 v nově vytvořeném vláknu ) ... :dknow: ... atd. ... no nic, darmo mluvit, natož psát ... :ewhistle: ...

... aneb jak v mailu pravil NAVAR (zveřejňuji s jeho souhlasem): ... "Doprdele co dělá Rival (samozřejmě ho pozdravuj), tohle je pokud se nemýlím je fórum pro lidi a ne o nějaké vlčici a křepelce, a tom co mezi sebou mají. (ani nevíš jak bych mu tu bestii přál :-DD)" ...

... tož Rivale předem dík za posouzení uděleného varování (i toho předchozího od SDK), ať už bude Tvé resumé jakékoliv ...

... měj se fajn ... v rámci možností Ti přeji pohodový den ... :bye: ... Anri ...

------------
PeS: ... je mi líto, že jsem byl donucen sáhnout až k tomuto rozeslání i mezi ostatní uživatele, ale opravdu to bylo provedeno pouze v dobré víře, jelikož se mi vůbec pranic nelíbí, co se zde děje ze strany zbylých globálních moderátorů ... :roll: ...
(všem těm, kteří si myslí, že se jich zmíněné události nijak ne(do)týkají, se tímto omlouvám za "nevyžádanou zprávu" ... :esilenced: )

PeSS: ... jo ... a Adamovi to přeposílat nemusíte, ... byl totiž jedním z adresátů uvedených ve skryté zprávě ...... :ethink: ... i když proč jsem mu to vlastně posílal, vždyť přece musí vědět, jak se chová (když je takovej "znalec chování jiných" ... ;) ) ...
poota píše:Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 59#p136159.
Jak vidno, domluva nestačila - poo.
Naposledy upravil(a) A(&F) dne ned 17 kvě 2015 17:55, celkem upraveno 2 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prozření

Příspěvek od Jerry.M »

E_man píše:
A(&F) píše:... E-mane, dotaz ... než bylo Rivalem odklizeno do skryté části, pročetl sis důkladně celé vlákno "Obdržel by MIRKO" ... ??? ...

... Anri ...
Noo nepřečetl. Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
Názor si dělám teď výhradně jen ze dvou vláken (tom "o novém moderátorovi" a této "rozpravě 2015") do kterých se občas podívám.
Takže při této mé omezenosti, na nevyřčenou otázku "Kdo je na tomto fóru největší, a proč je to Anri?" ti ........no prostě nedokážu odpovědět!


Ja som to vlákno " MIRKO" sledoval a z môjho pohladu dokáže Anri urobiť z komára somára. Všetko nafúkne zbytočne do obludných rozmerov. Neprečíta si pozorne príspevok a hned reaguje obviňovaním jeho autora z niečoho čo neurobil. Ako príklad uvediem Slávkov príspevok o kritike moderátorov. Následne sa Anri dvakrát dožadoval vysvetlenia prečo ho obvinil z kritiky moderátorov. Nič také tam nebolo. Rival si to môže najsť a presvedčiť sa. Výsledok poznáme, neprimerané napadanie Slávka a jeho odchod. Aj keby som to vlákno nečítal, vedel by som kde je pravda. Tie jeho básničky, inzeráty a iné trápne poznámky pod príspevkom možno napovedali aj iným. Chce zosmiešniť, ale zosmiešňuje len sám seba. Bolo by dobré už sa na to vykašlať a isť dalej. Na túto tému nebudem viac reagovať.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

Jerry.M píše: z môjho pohladu dokáže Anri urobiť z komára somára. Všetko nafúkne zbytočne do obludných rozmerov. Neprečíta si pozorne príspevok a hned reaguje obviňovaním jeho autora z niečoho čo neurobil. Ako príklad uvediem Slávkov príspevok o kritike moderátorov. Následne sa Anri dvakrát dožadoval vysvetlenia prečo ho obvinil z kritiky moderátorov. Nič také tam nebolo..
... :roll: ... opravdu "nebolo" ?? ... a z ktorej strany ?? ... z tej mojej alebo od SDK ??? ... :ewhistle: ...

... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od poota »

Jerry.M píše:Na túto tému nebudem viac reagovať.
Dobře děláš, protože jinak by ses o sobě dozvěděl spoustu věcí - a podivnou shodou okolností většinou dost ošklivých.
Například já mám štěstí v tom, že se znám i jinak než jenom z toho, co se tu o mně píše - jinak bych už od sebe "ani kůrku nevzal". :bye:

Zdravím - poota
P.S. Než jsem to dopsal, tak už to začalo. :)


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
Jerry.M píše:Na túto tému nebudem viac reagovať.
Dobře děláš, protože jinak by ses o sobě dozvěděl spoustu věcí - a podivnou shodou okolností většinou dost ošklivých. ....

P.S. Než jsem to dopsal, tak už to začalo. :)
... :D ... Puto, di už prosím fakt takovejma manipulačníma kecama do :ptrain: ... kde jsem se (dle tvého tvrzení) nějak vyjádřil k osobě Jerryho ??? ... :roll: ... :ewhistle: :ewhistle:

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... kde jsem se (dle tvého tvrzení) nějak vyjádřil k osobě Jerryho ???
Eště né, eště né, eště né ...
To nezávisí ani tak na tobě jako spíš na tom, jestli na něj něco vyštracháš.
A do toho, co ze svých názorů budu prezentovat si nenechám moc kecat od nikoho - a od tebe už vůbec ne!
A mimochodem - tam kam mě posíláš, už sám dávno jsi - a o tvou společnost opravdu nestojím :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“