Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

felda píše:Tak jsem si myslel, když tady začal E.man nařizovat Vlčici, aby držela klapačku, že se něco děje k lepšímu....
Od E-mana jsem to vzala, protože E-man není atrapa chlapa.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Krysy vylézají z děr... :D


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Jen některé. Jsou i takové, které prudí na FuP 24 hodin denně, protože nemají nic lepšího na práci a ještě se tváří, jak jsou důležité.
Kdypak, siso, vyndáš na sklo svoji avízovanou odpověď na moji SZ ?


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Odpovědi

Příspěvek od rival »

Anri, dožaduješ se mé pozornosti, máš ji tedy mít.
A(&F) píše:...... Rivala tímto žádám, aby ještě na několik dní znovu obnovil vlákno "Obdržel by uživatel MIRKO", ... neb pokud se tu stále nacházejí jedinci, kteří mě tu i nadále bezostyšně obviňují z věcí, jenž jsem nikdy neudělal + nadále nestydatě překrucují a manipulují (tj. <Benda> + všichni ti, co mu za jeho příspěvek výše dají "palec"), tak bez skutečnosti dokazujícího zmíněného vlákna se ke zdárnému ukončení této záležitosti zřejmě nikdy nedostaneme !!!!! ... thx ...
Žádost se zamítá. Čas věnovaný této kauze byl více než dostatečný.

A(&F) píše:... Martine, ... :good: :pivko: ... byť s lehkými výhradami, konkrétně co se týče předpokládaného, že se snad ještě někdy vrátím do fce globálního moderátora ...... neb aby tak nastalo (byť jsem s tím již osobně do budoucna nepočítal), to by se ještě muselo změnit pár věcí docela zásadní způsobem, nejen v přístupu moderování fóra (anžto jak vidno, model "neustálého přesouvání" praktikovaný v posledních letech leze většině lidí na nervy), ale především potom také přístup Rivala, jehož "závěrečná řeč" ve vláknu "Obdržel by MIRKO" jest (nejen pro mě) dosti hořkým nestravitelným soustem ...
Pro Martina a všechny ostatní. Návrat Anriho do funkce globáního moderátora považuji za nemožný. Potřebuji mít v administraci kolem sebe lidi, kterým mohu důvěřovat. Lidi, pro které je blaho fóra důležitější než blaho vlastní.

Na své závěrečné řeči nehodlám nic měnit. Zda je pro někoho hořká nebo sladká není podstatné. Kdo chtěl, kauzu sledoval a na základě zveřejněných informací si udělal vlastní názor. Osobně si myslím, že nikdo ze zúčastněných není křišťálově čistý. Kauza nemá vítěze, jen poražené. Navíc odhalila jak složité jsou lidské vztahy a jak málo stačí, aby došlo k jejich těžkému poškození.

Anri, pokud máš v sobě pocit křivdy, budeš jej muset skousnout nebo odejít. Pokud si vzpomínám, sám si tady jako globál razil heslo, že nad rozhodnutím administrace se nediskutuje. S čím dál větší nechutí sleduji, jak se trefuješ do svých bývalých kolegů z administrace, do svých kolegů moderátorů a mám pocit, že se začínáš měřit i se mnou. Pokud hodláš pokračovat v nastoupeném trendu, vynutíš si můj zásah, který pro tebe nebude příjemný.


rival - živý člověk
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

edit
Naposledy upravil(a) sisa dne pon 18 kvě 2015 18:37, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Batles »

Pootu, Sisu a Hanku mám nesmírně rád :!: :!: :!: :!: Opravdu velmi rád!
Lidské ego je strašná věc. Vůbec nedovolí promluvit moudrosti.....
Píši s obrovský smutkem.
Batles


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Restart

Příspěvek od NAVAR »

Rival píše: Mám pocit, že se uzavírá desetiletý cyklus existence tohoto fóra a otvírá se cyklus nový. Nečekaný běh událostí byl takový, že fórum se po deseti letech vrací zpět jen pod mou plnou kontrolu, jako tomu bylo v samém začátku. Já to chápu jako výzvu shůry, abych na sobě zapracoval, znovu se pokusil nastartovat jeho ducha a přizpůsobil jej nové době, tak aby mohlo plnit své poslání.
Kecy nemaj cenu, ukázaná platí !"[/b]

P.S. V tomto vláknu je řada dotazů, na které budu postupně odpovídat...
Rivale, řekl bych to jinak: Fórum hloupne!
Je totiž krom moderátorů složeno z lidí a ti nejchytřejší jsou v :ptrain:
Podívej se kolik lidí a jakých kvalit zmizelo a kolik lidí a jakých kvalit přibylo.

Jo a pokud jsi byl tak velmi zaneprázdněn že jsi nestíhal nic (tedy krom smáznutí mahatmy) tak jsi to klidně mohl napsat.
Prostě nestíhám..... a věřím že by Ti to nezabralo ani 5 minut. Prokrastinace je totiž věc která způsobí pak monhem větší problémy.
Prokrastinace: výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější dobu, rizikový fenomén pro duševní zdraví


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

Nejdříve k technice.
A(&F) píše: PeS: ... mmch, E-mane, svůj názor na tebe jsem si udělal již před před rokem a půl, kdy uprostřed mé přednášky u Jeffa (týkající se dopadů zákona na svépomocnou montáži solárních panelů, kamen, atd.) jsi na celý sál začal neslušně nahlas hulákat "co to plácáš za blbosti, dyť to je proti selskýmu rozumu" (než ti aj ostatní členové setkání potvrdili, že takovýto zákon opravdu existuje, tudíž že žádné blbosti neplácám) ...... jak vidno, tak v tvém případě "ohánět se selským rozumem" je zřejmě něco zcela jiného, než jej "zdravě používat" ... ;)
Ale neplácám! Ten zákon byl a je nesmysl a byl (a zatím je) proti selskému rozumu, jak na to už přišli i senátoří a právě jej pozměněněný bez projednávání posílají k presidentovi.
Pravda, že jsem hlasitě projevil na mém prvním podzimním srazu v roce 2012 v „přednáškovém sále před tisíci napjatých posluchačů“ u Jeffa netaktnost vůči tobě, poslovi špatné zprávy, je také pravda. Kdybych tě byl býval znal, ani bych tam nechodil!

Teď něco k mému lhaní a manipulování. Kdyby jsi mi „ty nástěnky“ nepřipomněl, už bych o nich nevěděl, takže si teď už stěži vzpomenu jestli to byla [color#BF0000] nebo o 1 vyšší, ale vím nabetón, že kdyby to nebyla „color“, bylo by to e s háčkem nebo dlouhé Y, na které bys mě ty lišáku dostal.
Na co jsi mne nedostal je, že seznam povinné četby ve tvé SZ (5 odkazů doporučené četby“) není „povinná četba“.
Sakra vžij se do mé situace. Nikdy jsme si nedopisovali, o „těžké urážce“ před 21/2 rokama jsem při své skleróze už také nevěděl a teď bác!....nejdůležitější zprávava od A(&F). A jak začína?
v souladu s pravidly FuP podávám tímto odvolání proti mě udělenému varování za příspěvek https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 59#p136159 (jehož se mi dostalo od Pooty, viz citace níže), které mi dle mého názoru bylo uděleno v rozporu s pravidly FuP, jelikož to, co napsal Adam je "naprosto evidentní případ chronického řiťolezectví" ... nehledě na to, že v tomto případě se pouze odkazuji na svůj postarší příspěvek, který přitom závadným shledán nebyl (protože jinak bych přece za něj musel dostat varování, nuo né??)
.............
Kurva chlape já byl tak rozklepanej, dělaly se mě mžitky před očima, něvěděl jsem vůbec co dělat!
To byla promě tak zásadně přelomová zpráva, že až jsem po půl hodině nabyl vědomi, pokračoval jsem až k dalšímu přelomovému bodu kterým bylo snad nejdůležitější sdělení poslané kdy v celé historii lidstva.
Ale nejdříve na tvou legitimní otázku:
„... a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ... kdy v soukromých zprávách větě neobjevila“
Tady ti musím chlape prozradit snad mé nejskrytější tajemství, o kterém nikdo na celičkém světě nemá ani šajnu. Já mám 1. dokončenou třídu ZŠ a umím číst. Ale ostatní to ještě něvědí. Tak to prosím tě na mně nepraskní, za to bych šel „na tvrdo“!!

Jenom a jenom proto jsem se dostal k tomu přelomovému bodu ve tvé zprávě.
"Doprdele co dělá Rival (samozřejmě ho pozdravuj), tohle je pokud se nemýlím je fórum pro lidi a ne o nějaké vlčici a křepelce, a tom co mezi sebou mají. (ani nevíš jak bych mu tu bestii přál :-DD)" ...

A tady jsem byl hotov a tady už jsem byl i se svoji jedotřídkou v koncích. Na tuhle depeší já nestačím.
Anri, ty kujóne, že vy máte nějakou konspirační buňku a připravujete nějakou revoluci. Kluci jak já vám závidím.
Ale už mi raději nepiš. Ja co nevím, to nepovím a dalším depeším už určitě rozumět nebudu!!!


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Restart

Příspěvek od A(&F) »

NAVAR píše:Rivale, řekl bych to jinak: Fórum hloupne! ...... Podívej se kolik lidí a jakých kvalit zmizelo a kolik lidí a jakých kvalit přibylo.
... kdyby jenom to ... vždyť hloupne celé lidstvo, tak proč by nemělo forum ... přesně dle schématu v naprosto šílené, ale velmi pravdivé komedii "Absurdistán / Idiocracy" (http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Restart

Příspěvek od deʒa vy »

NAVAR píše:Rivale, řekl bych to jinak: Fórum hloupne!
Je totiž krom moderátorů složeno z lidí a ti nejchytřejší jsou v :ptrain:
Podívej se kolik lidí a jakých kvalit zmizelo a kolik lidí a jakých kvalit přibylo.]
Navare paradoxom je že za ten stav v akom sa to tu momentálne nachádza sú zodpovedný moderátori ktorý svojími zásahmi do vlákjen vytvorili nespočetné množstvo "slepých". Dôsledok toho na seba nenechal dlho čakať, za daných okolnosti celkom prirodzene prevažná večina fundovaných prestala prispievať vecne prispevky - i z ich strany to zostalo už len pri "drboch" ktoré tu momentálne vďaka moderátorom majú v takmer každom zatial ešte "živom vlákne" prim.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart

Příspěvek od rival »

NAVAR píše: Rivale, řekl bych to jinak: Fórum hloupne!
Je totiž krom moderátorů složeno z lidí a ti nejchytřejší jsou v :ptrain:
Podívej se kolik lidí a jakých kvalit zmizelo a kolik lidí a jakých kvalit přibylo.
Snad ještě někdo chytrý dorazí. Jo a na té prokrastinaci fakt něco bude...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

E_man píše:Nejdříve k technice.
A(&F) píše: PeS: ... mmch, E-mane, svůj názor na tebe jsem si udělal již před před rokem a půl, kdy uprostřed mé přednášky u Jeffa (týkající se dopadů zákona na svépomocnou montáži solárních panelů, kamen, atd.) jsi na celý sál začal neslušně nahlas hulákat "co to plácáš za blbosti, dyť to je proti selskýmu rozumu" (než ti aj ostatní členové setkání potvrdili, že takovýto zákon opravdu existuje, tudíž že žádné blbosti neplácám) ...
Ale neplácám! Ten zákon byl a je nesmysl a byl (a zatím je) proti selskému rozumu, jak na to už přišli i senátoří a právě jej pozměněněný bez projednávání posílají k presidentovi.
Pravda, že jsem hlasitě projevil na mém prvním podzimním srazu v roce 2012 v „přednáškovém sále před tisíci napjatých posluchačů“ u Jeffa netaktnost vůči tobě, poslovi špatné zprávy, je také pravda. Kdybych tě byl býval znal, ani bych tam nechodil!
... lépe čti, neb to totiž vůbec není o tom, jestli ten zákon je či není nesmysl proti selskému rozumu, ale o tom, že jsi ty mě (a ne naopak, jak to tu podáváš :ewhistle: ) před ostatními členy neomaleně napadl, že si vymýšlím ...... což jsi koneckonců několikrát předvedl i zde na fóru ...

... dále pak: ... ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138153#p138153 E-man napsal: ...
E_man píše:Dokonce jsem se ani nepodíval na "povinnou četbu" kterou jsi rozesílal v SZ.
... + dnes potom ...
E_man píše:
Anri píše:.. a pokud někdo z příjemců v tobě zaslané SZ necitoval tu onu mou SZ (jak ty říkáš "povinnou četbu", kterou jak říkáš jsi nečetl), tak seš navíc i lhář, jelikož jak potom vysvětlíš, že máš k dispozici hlášku, jenž jsi použil ve svém příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ii#p137948 (která se přitom krom jediné SZ nikde jinde na fóru neobjevila) ...
Tady ti musím chlape prozradit snad mé nejskrytější tajemství, o kterém nikdo na celičkém světě nemá ani šajnu. Já mám 1. dokončenou třídu ZŠ a umím číst. Ale ostatní to ještě něvědí.
... :eclap: ... tak četl jsi ty SZ nebo nečetl ?? ... a seš teda lhář nebo nejseš ?? ... copak ty vážně nevidíš, jak si v rámci svých dvou příspěvků odporuješ ?? ... :roll: ....... anebo že bys to snad myslel tak, že ses na ty SZ ani nepodíval, ale rovnou je přečetl ??? ... :ethink: ...... pokud ano, tak to se pak omlouvám ... :roll: :roll: ...

... jinak ten zbytek nemá cenu komentovat, jelikož používáš zcela stejný způsob proti-argumentace jako SDK ... tj. nevyjadřovat se přímo k položeným otázkám, ale svou odpověď hezky proložit "tunama nesouvisejícího bordelu", aby se v tom již nikdo nevyznal + neodpovědět na vše důležité + odpovědět na něco zcela jiného + k tomu ještě přidat pár ironických urážek protistrany = hup, vypadám jako vítěz ...... jo, to je přesně váš styl ...

... :enjoy!: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... v té době se mi občas stávalo, že mi z prostředka odeslaného příspěvku "z ničeho nic" klidně zmizela část textu ...
Ajajajaj!
Jestlipak to nejsou náhodou "promazané SZ" pro změnu v "obráceném gardu"??
To by pak ještě chtělo se nějak "nenápadně" zvoptat, kdopak asi tak má možnost upravovat cizí příspěvky - a pak už jenom počkat, až někoho napadne, že tohle přece klidně můžou dělat globální moderátoři. No a potom už se může začít uvažovat, který z nich je dost velkej hajzl na to, aby to byl schopen udělat.
Že by právě tohle byla ta tvoje inovace :dknow:

Zdravím - poota
.. není potřeba se ptát (a už vůbec ne "nenápadně" ;) ), kdo má tyto možnosti, to snad přece ví každej ... :D ... vždyť kdo jím byl (jak jsi ho nazval "dost velkej hajzl" :) ), je přece jasné z provedené "modré editace" v příloze příspěvku, na který reaguješ ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138194#p138194 ) ... :ewhistle: ...

... jinak dík za krásnou přihrávku na smeč !!! ... :good: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Odpovědi

Příspěvek od A(&F) »

Rival píše:Kdo chtěl, kauzu sledoval a na základě zveřejněných informací si udělal vlastní názor.

motto: ... k čemu je slušným členům fóra jejich vlastní názor, když "lživé zlo" se zde stále dál roztahuje, zatímco jméno falešně pošpiněných zůstalo neočištěno ?? ...

------------------------
Rival píše:S čím dál větší nechutí sleduji, jak se trefuješ do svých bývalých kolegů z administrace, do svých kolegů moderátorů ... atd. ...
... jááá ??? ...... Ty, Rivale, a není to náhodou přesně naopak ?? ... že se do mě (poté cos udělal tlustou čáru za "kauzou") začali jako první trefovat právě oni (a pokračují s tím de facto dodnes), kdežto já se pouze bráním stále pokračujícím lžím a manipulacím ... (viz např. to, co včera předvedl Puta ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138177#p138177) ...

... a to, že jsem "přitvrdil" ?? ... to je snad pochopitelné ...... neb "na hrubé pytle přec patří hrubé záplaty" ... látat hedvábíčkem nemá smysl ...

... no nic ... radit Ti nebudu, na to seš už starej dost, ale poměrně hodně lidí si všimlo, že ve své "závěrečné řeči ke kauze" jsi zkritizoval pouze mě, nikoliv však "temnou stranu" (tj. ty, kteří tu veřejně bezostyšně lžou, překrucují a manipulují), nezmínil jsi v ní ani slovem, že v této kauze se lhalo až se prášilo, a to i od úst moderátorů ..... všimli si totiž, že se chováš hodně jinak než kdysi, jelikož tehdy bys s "podobnejma zmetkama" zametl hned v samém začátku ...jako by tě někdo z tý podivný grupy lhářů takříkajíc "držel za koule" ... to nemohl přehlédnout vůbec nikdo ...

... nicméně tím svým příspěvkem, na který reaguji, jsi tomu všemu ještě navíc nasadil parádně těžkou korunu (alespoň dle reakcí, co mi po půlnoci přišly do majlu, tak jsi ji nasadil dost "solidně") ...... většina lidí je z Tvého přístupu poměrně slušně zklamaná a otrávená ... a nejen protože teď ze mě svými slovy děláš nespolehlivýho hajzla (kterýmu prý vůbec nejde o blaho fóra), přestože já jsem pouze hájil svou čest ... ale co mi zbývalo, když jsi ani nebyl schopen zarazit ten příval lží a urážek, později pak ignoroval mé "volání o pomoc" + občas mi ještě přihodil klacík pod nohy (byť to třebas byla jen shoda okolností, oč se však jedná víš, jelikož jsem ti to psal do Skype 13.04. 12:35) ...

... k tomu, Rivale, jedna zásadní připomínka, jelikož pokud by mi v posledních měsících nezáleželo na fóru, tak jsem ho dávno hodil za hlavu a měl bych svatej klid ... neb: pokud mi na někom záleží, tak se pro něj něco snažím udělat i přestože pochybil, pokud mi však na něm již nezáleží, jen mávnu rukou a víc s ním neztrácím čas ...

... a co jsi udělal Ty pro mě ?? ... vůbec nic ... dokonce ještě spíše naopak ...... k tomu mi teď všemu ještě "dáváš na vědomí" ... "že pokud nepřestanu, tak to pro mě bude mít neblahé následky" ...... rozumím tomu správně, že se mám "přestat bránit" i přestože mě někdo bude dál veřejně urážet a dštít o mě lži ?? ... :ewhistle: ...

... fajn ... založil jsi "Hyde Park" ...... ale tím, že jsi do něj přesunul příspěvky, ve kterých mě ti šmejdi sprostě napadli, tak jsi jim ty jejich lži vlastně "zlegalizoval" ... a nemusíš tím pádem vůbec nic řešit ...... fakt přístup hodný admina ... :? ...

... měj se ... a dělej jak umíš ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

Jedno musím A(&F)ovi nechat. Málokomu se povedlo (jemu ano), že si přečtu jeho ... příspěvek a zůstávám sedět s otevřenou pusou, občas rozhodím rukama, čímž ze sebe uvolňuji pocity totální absurdnosti a hlídám se, aby mi ve tváři nenaskočil fanatický smích a abych ze samého štěstí nevyskočil z okna. (Něco jako ta učitelka ve filmu Obecná škola, ta se ale naštěstí jenom rozesmála a rozeběhla se na louku.) Zhruba největší účinek na mě mají ty pasáže, kdy sám Mordor, největší temnota ze všech, běduje, že někdo nezkritizoval tu tzv. "temnou stranu". Pak pokračuje opětovný výčet toho, že ti druzí lžou, překrucují a manipulují. To jsou takové nálože... to se fakt nedá.

Když už ale pak opravdu nevím kudy kam a začne mi cukat ve tváři, vzpomenu si, že bych skončil v blázinci úplně zbytečně, protože to chce mít pouze náhled a uvědomit si několik věcí, kterým člověk z počátku asi ani sám moc nechtěl věřit.

On totiž těm svým výplodům snad opravdu zcela oddaně věří do posledního písmenka. Mohlo to začít docela jednoduše. V hlavě to mohlo škubnout (to se občas stane, na tom nic není) a vyrojilo se několik utkvělých představ. To by samo o sobě nemusel být problém, kdyby se do toho nepřimíchala určitá nátura (za normálních okolností mě i docela sympatická nátura), ale hlavně neschopnost vidět své vlastní počínání a chyby, které jsou radši rovnou přehozeny na protistranu, což je při těhle problémech taky docela přirozené. Jak se tohle ale bohužel do sebe smíchalo, máme tady až takhle těžký případ. A aby tyto mé domněnky nebyly opět použity k tvrzení, že lžu, zdůrazňuji, že jsou to jen domněnky (což tedy normálním lidem dochází z podstaty věci, ale někdo to asi potřebuje připomenout).

Už dávno ve vlákně "... MIRKO ..." jsem zmiňoval, že bychom se asi měli zamyslet nad tím, jestli na takového člověka vůbec nějak reagovat, protože v případě, že jsou mé domněnky správné, může to vést jen k nekonečnému pokřikování mezi nemocným člověkem a normálním člověkem, který jen nechápe, že ten druhý je jen nemocný. A(&F)ovi tyto mé "vyplozené zcela totální nesmysly" tehdy dokonce stály za to, že to z "názorově otevřeného" vlákna smazal, což byl jeho docela vyjímečný počin. Až tak jalové a nesmyslné ty mé myšlenky byly, že ho k tomu donutily. Znovu tedy vyzývám, abychom se nad tímto zamysleli. (Jak a jestli vůbec na někoho za těchto okolností reagovat.)

Co mi ale víc vrtá hlavou a co zároveň trochu smrdí, je to, jakou roli tady ve skutečnosti hrají jeho zastánci. Moc se mi nechce věřit tomu, že by je opravdu dokázal tolik poblouznit. Takže se mi nabízí otázka, jestli ti zastánci jen nezavětřili splašeného gladiátora a nevyužili jeho bojovnosti, aby v určitém jeho zákrytu nedocílili na fóru nějakých svých zájmů, čert ví jakých. (Buďto nějakých promyšlenějších zájmů, nebo jen zájmů útočit na nepohodlné moderátory a nebo jen tak čeřit vodu, aby nebyla nuda.)

Tak se tu zase mějte hezky a hlavně... ať konečně zvítězí to světlo nad tou temnotou! (Joo a taky ta pravda a láska nad tou lží a nenávistí! Hlavně ta docela podobně překroucená, která panuje v naší zemi.)

ČokL (PeS): Škoda, že nemám charakter jako ty, abych tě mohl nazývat takhle: <A(&F)> ... Byla bys krásně baculatá.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“