Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
neo
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: stř 21 led 2015 8:45
Dostal: 7 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od neo »

To byla otázka s otazníkem, stačilo odpovědět třeba NE. Jestliže jsi nenašel nic závadného- co by vyžadovalo tvůj moderátorský zásah, tak je to v pořádku. Ty moderuješ, ty jsi pravá ruka Rivala.
Nepsal jsem ti SZ protože vím, že to vlákno sleduješ, ale vduchu jsem se divil, že tam příspěvky stále jsou. Nechtěl jsem tě SZ zbytečně okrádat o další čas.
Jedná se o tuto stránku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... start=1170
J.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

neo píše:To byla otázka s otazníkem, stačilo odpovědět třeba NE.
V tom případě odpovím tak, že jsem sice zasáhnout mohl, ale nějak nutné se mi to nezdálo a nezdá dokonce ani teď.
Tady se snažíme nezasahovat zbytečně, protože každý zásah vzbuzuje negativní pocity a někdy i reakce, což pohodě a tvůrčí atmosféře příliš nesvědčí. Tím dochází k tomu, že zasáhneme až když to překročí určitou hranici - bohužel u nepřátelsky naladěných individuí to bývá někdy příliš pozdě.
Ovšem na druhou stranu tady nejsme v mateřské školce a když už sem někdo "přinese svou kůži na trh", tak by měl být ochoten taky něco vydržet a nějak si s tím poradit i sám - aspoň do té doby, než nad ním někdo rozestře svá ochranná křídla. Ono je to všechno jenom o lidech a ti jsou opravdu dost různí od těch vyloženě slušných až po ty jiné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

martin11 píše:na sraz raději tentokráte nepojedu...a důvod...nechci se stát svědkem toho, že někdo někoho poleje pivem :idea:
Martine, asi uvažuješ správně, protože pokud vůbec pojedu za současné situace na sraz, kde by pro dobro věci třeba ještě navíc probíhalo nějaké polití pivem, pak to jen u lití piva zdaleka neskončí.

Ke zbytku nemám co dodat. Vše už bylo řečeno a některé věci mnohokrát. Vždy bez efektu. Tak si tu hezky pokračujte dál. Mějte se (dle vaší ctěné libosti).


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

No Adame, v průběhu minulých dní zde bylo řečeno dost a na tom srazu by jste si Vaše (naše) vyřčené měli vysvětlit. Zakopat se v ublíženeckých postojích je to nejjednodušší.
Myslím,že ačkoliv jsme si pár věcí řekli,nikdo se nesníží k nějakému polévání pivem.
Můj pocit je,že pokud si dokážeme říct,že už jsme velcí kluci a holky,že proběhlo to a to a tak teda dál ne,bude to tu fajn.Jestli-že tu proběhly činy zralé před soud měly by se dořešit.
Vyčistí se vzduch....a to už se děje...přece se nezdá jen mně,že už je tu líp?
Začaly zase příspěvky...dá se tu už zase dýchat


felda
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

felda píše:Vyčistí se vzduch....a to už se děje...přece se nezdá jen mně,že už je tu líp?
Spíš bych řekl, že se to jenom vrací do starých kolejí.
A po těch už jsme k něčemu dojeli - a jestliže se žádná z podmínek nezmění, tak k témuž můžeme kdykoli dojet zas.
Někomu to třeba vyhovuje, ale mně tedy rozhodně ne.
Tak naivní abych doufal, že lidé nějak změní zas nejsem - v mládí jsem sice spadnul na hlavičku, ale z tak veliké výšky to zase nebylo ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

felda píše:No Adame, v průběhu minulých dní zde bylo řečeno dost a na tom srazu by jste si Vaše (naše) vyřčené měli vysvětlit. Zakopat se v ublíženeckých postojích je to nejjednodušší.
...
Vyčistí se vzduch....a to už se děje...přece se nezdá jen mně,že už je tu líp?
Začaly zase příspěvky...dá se tu už zase dýchat
Jsem rád, že se Ti tu už dýchá lépe. Ne každý to ale s Tebou sdílí.

Nikoliv, nejde o žádné ublíženecké postoje. Jsem znechucen a doslova zklamán. Jak už někteří sami připomněli, tento konflikt alespoň odhalil různé charaktery, které dosud bývaly víc nebo míň skryty. To vnímám jako jedinou pozitivní věc na tomhle celém. Ta zkušenost ale výrazně mění můj vztah k některým lidem a v souvislostí s tím i k celému fóru.

Už jsem zmiňoval dřív, že nemám sebemenší zájem na případném srazu řešit cokoliv kolem těchto hádanic. Je tady snad málo stránek a málo vláken na téma tohodle sporu? Je tu snad ještě něco, co někdo z nás neřekl? Já jsem tedy řekl skutečně vše a něco i zcela zbytečně opakovaně. Ono se sice říká, že je fajn si o věcech popovídat osobně, ale třeba já na sobě vidím, že se dokážu mnohem líp vyjádřit třeba takto textově, kde mám o věcech možnost nějakou dobu přemýšlet, než se nějak vyjádřím. A oproti tomu fyzické popovídaní, nejlépe ještě s několika pivama v krvi, kde musíš reagovat poměrně rychle (a tím pádem i třeba méně promyšleně), to mi při takhle komplikovaném sporu nepřijde zase o tolik vhodnější. A ty lidi, se kterýma to řešíš textově, to jsou pak nějaký úplně jiný lidi s jinými charaktery jenom proto, že se s nimi pak vidíš fyzicky? Takže mě to opravdu docela dost stačí tak jak to proběhlo a myslím, že jsme se k tomu všichni vyjádřili víc než bohatě. Za sebe už opravdu nemám co řešit. Tedy určitě ne do doby, dokud nebude fórum vytrženo z těhle pekelných pout.

Tak ono se to vyvíjí skvěle. Nenávidění globálové na to tady hodili bobsteina, ve mě mizí i poslední záchvěvy se tomuhle ***, pardon ..."sporu"... jakkoliv věnovat, tak se tu už brzo budete moct urochnit blahem, i když třeba nakonec dost osaměle. Tak ať vám to tady čvachtá. :good:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... milej Bendo, ... nechceš s tady těma svejma blbejma kecama jít už konečně do hazlu ??? ...... protože pokud si to neuvědomuješ, tak ten, kdo to tu po mé rezignaci "celý rozesral", jste byli právě vy ... tj. ty + dámičky + oba zbývající globálové ...... nikdo jiný !!! ...

... neb 9. března jsem složil funkci, což plně mohlo/mělo stačit k opětovnému nastolení klidu na fóru ...... bohužel tak ale nenastalo, jelikož několik "pokroucených charakterů" mělo potřebu mě ještě dodatečně "(z)lynčovat", na základě čehož mi pak nezbylo nic jiného, než se bránit těm všem vaším lžím a nepravdivejm manipulacím !!! ...... kdy pokud byste se již do mě po mé rezignaci dále nenaváželi, logicky by pak vůbec nenastalo nic z toho, co se následně odehrálo, jelikož já bych potom neměl potřebu se bránit ... a rovněž by se ze své vlastní vůle za mě veřejně i neveřejně nepostavilo mnoho dalších členů fóra, kteří se již nemohli dále dívat na to, co jste zde nepokrytě předváděli ... (což je nad slunce jasné všem, kdo sledovali vývin situace ve vlákně "Obdržel by MIRKO", popř. se později obeznámili s jeho obsahem) ...

... <Bendo> ... a pokud snad chceš popřít, že jsi byl jedním z těch, kdo měli potřebu si na mě dodatečně "zchladit žáhu", tak ti např. připomenu, cos (o mně) napsal v reakci na Abulův příspěvek ...
ve čtv 26 bře 2015 10:01 adam.benda píše:... k honu má tohle ještě daleko. Za jeho současný postoj k fóru by měl sklidit daleko horší důsledky, než třeba nějaký "hon" protože ta odpovědnost, kterou měl, skutečně není malá.
... kdy ses jasně vyjádřil o "mé odpovědnosti z doby, ve které jsem ještě byl ve funkci globálního moderátora", tedy před mou rezignací !!!!! ...

... mám pokračovat ??? ... (kuwa, Bendo, jak dlouho tu chceš ještě zkoušet překrucovat a svádět vinu za současnou situaci na někoho jiného ... ??? ... :roll: )

... Anri ...

-------------------
to Rival: ... pls, nezbývá mi, než Tě tímto opět vyzvat k napsání uceleného rezumé k událostem, jenž nastaly po mé rezignaci, jinak to díky výrokům a.b. jedinců (a jemu podobných) evidentně nikdy neskončí ...... jelikož dokud i přes Tvou direktivu "o tlusté čáře" budou nadále manipulativně překrucována fakta, tak potom já + někteří další členové fóra budeme nuceni dokazovat, jak se to celé ve skutečnosti odehrálo ...
(pozn: ... výše uvedenou a.b. citaci jsem nečerpal z příspěvku dnes již přesunutého do moderátorské části, ale ze své "off-line" zálohy, jenž byla vytvořena ještě před "uklizením vlákna", ... viz příloha)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od minsc »

Můžu se zeptat na to v tom podpisu ("Mon Mar 14, 2005 4:22 pm..."), co to má být ?


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

adam.benda píše:Nikoliv, nejde o žádné ublíženecké postoje. Jsem znechucen a doslova zklamán. Jak už někteří sami připomněli, tento konflikt alespoň odhalil různé charaktery, které dosud bývaly víc nebo míň skryty. To vnímám jako jedinou pozitivní věc na tomhle celém. Ta zkušenost ale výrazně mění můj vztah k některým lidem a v souvislostí s tím i k celému fóru.:
Bendo, je smutné nie len to že si hneď v prvých dvoch vetách sám sebe protirečíš ale i to že pre pár ludí co ti nesedia jako sám píšeš, nemáš problém zatracovať čelé toto forum. Tieto tvoje vlastné počini nevypovedajú náhodou niečo o tebe samotnóm?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

Pooto?! Ako si sa verejne vyjadril, že ban nemám za príspevok ktorý ste odstránili, ale za to že prudím... ale ban na dva týždne som mal hneď po odstránení príspevku. Prečo verejne klameš?

Zodpovednosť za tento stav padá okrem globálov - Pootu a SDK aj na hlavu Rivalovi – ktorý sa na svoju úlohu admina vykašlal a nechal řádit moderátorov tak ako řádili aj napriek mnohým upozorneniam a žiadostiam o zásah. brániť sa voči banu od moderátora je možné jedine u neho, ale ak vôbec nereaguje na e-maily, tak moderátor si je vedomý svojej beztrestnosti a dovoľuje si veci, ktoré by si dovoľovať nemal

Z funkčne najmladšieho moderátora Bendu sa vykľul poriadny špinavec – ale aspoň zapadol do partie... na jednotlivé kydy čo vypotil za dobu čo som bol zabanovaný ani nemá cenu reagovať... podstatné je, že k vyhroteniu situácie prispel svojim osočovaním a klamstvami naozaj výdatne.

Takže zhrniem napísané – aby mohlo FuP znovu fungovať ako kedysi :
moderátori dolu z piedestálu polobohov
zrušiť pravidlá o nekritizovateľnosti moderátorov
zrušiť ich ničím neobmedzené právomoci zasahovať do príspevkov (presúvať, opravovať, vracať na prepracovanie, skrývať, mazať a pod.) pokiaľ obsah príspevku neporušuje zákony ČR


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

minsc píše:Můžu se zeptat na to v tom podpisu ("Mon Mar 14, 2005 4:22 pm..."), co to má být ?
... klikni si poslední část mého podpisu, což tě přenese na forum "sci4um.com" ... z toho bys už mohl vcelku pochopit, co a jak se tam před cca 10-ti roky odehrálo ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od minsc »

Přišlo mi to jako že si tamější troll oblíbil Slávka. Proč, to jsem nezjistil. Zřejmě porušil onu dobře známou radu "nekrmte trolly". Ale proč si takovou věc dávat do podpisu ? Asi se to týká toho vašeho sporu, ale podle všeho na tomto fóru už skončil. Stejně jsem nechápal kvůli čemu to všechno je. Asi zlá krev, přišlo mi to jako dost podivná diskuze. Skoro jako hra na slepičí klobanou, jak by řekl Mc Murphy. Proto bylo lepší se toho neúčastnit. Příklad podobné diskuze:
https://www.youtube.com/watch?v=ePxJ1rFmQbo


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

minsc píše:Přišlo mi to jako že si tamější troll oblíbil Slávka.
... opravdu troll ??? ... a jenom jeden ??? ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
mahatma

Re: Reakce na Rivalovo vyjádření.

Příspěvek od mahatma »

NAVAR píše: To že se něco namete pod koberec neznamená že je uklizeno a dokud se to nevyřeší tak s prominutím ty "vlčí" chcanky a křepelčí "sračky" budou smrdět na FUP nadále.
Celá kauza údajné smyšlené korespondence za kterou byl Anri napadán mi připomíná pohádku obušku z pytle ven a jitrnici kterou svět neviděl.
Akorát ten happyend, kdy nepoctivci dostanou co proto se nekoná.
To si můžeme klidně dát do hlavičky fóra motto: Lhaní, překrucování a manipulace přímo u pramene.
Původně jsem myslel že Rival zasáhne ihned a pro tuto situaci měl nachystaného "Masaryka" na finanční podporu pro fórum.
A ono se nic nestalo, na Anriho se nakydaly hromady sraček, kdo se ozval byl zabanován a teď se to zametá pod koberec.?! Za čas to smetí začne stejně páchnout.
Upřímě řečeno byl bych magor pokud bych měl finančně podporovat takovyýhle "bordel a takovýhle kurvy", ani omylem!
asi najpresnejšie zhrnutie diania na FuP za poslednú dobu... Benda s Rivalom by si toto mali prečítať niekoľkokrát a potom by možno pochopili že žiadna "tlupa" nechce FuP zničiť a rozvrátiť, ale iba členovia FuP už majú po krk vyššie popisovaných praktík arogantnej tlupy moderátorov a ich riťovlezov.
týmto verejne vyzývam Rivala : Rivale, zruš všetky varovania a bany za príspevky, ktoré SDK s Pootom porozdávali...


mahatma

Re: Obnova vlákna

Příspěvek od mahatma »

Rival píše:Rád bych zde dále diskutoval a odpověděl na položené dotazy.
Rivale, mám zopár otázok :
1. Aký je rozdiel medzi časovo obmedzeným banom Anriho pre Mirka a spol čo palcovali jeho príspevok a trvalým banom od SDK pre huhu za to, že huhu Křepelkovi palcoval príspevky a zvyšoval karmu?
2. Na Anriho ban si napísal že to je hodně za čáru? Ban od SDK je potom kde?
3. Prečo používaš takýto DVOJAKÝ meter?
4. Prečo nereaguješ na moje e-mailové sťažnosti na rozhodnutia globálnych moderátorov?
5. Prečo svojou nečinnosťou podporuješ globálnych moderátorov v rade špinavostí a podrazov ktorých sa v poslednej dobe dopustili oni aj ich prívrženci? s Tvojim tichým súhlasom opakované klamanie, lživé obviňovanie, urážanie a používanie dvojitého metra, neoprávnené banovanie...
Na tieto otázky potrebujem odpoveď, aby som sa vedel zariadiť. Som si istý, že odpovede na tieto otázky je nutné zodpovedať, lebo pokiaľ toto zostane bez patričnej reakcie z Tvojej strany „vyhnívať“, tak to bude otravovať vzduch na FuP ešte veľmi dlho....
NAVAR píše: To že se něco namete pod koberec neznamená že je uklizeno a dokud se to nevyřeší tak s prominutím ty "vlčí" chcanky a křepelčí "sračky" budou smrdět na FUP nadále.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“