Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Rozprava - 2015

Příspěvek od Barbucha »

Toto téma vzniklo z přesunutých příspěvků z vlákna "Jarní sraz 2015".

Rival

[hr]
to jeff: ti člověče ani nevím jestli se srazu zúčastním. Když vidím tu přátelskou atmosféru plnou přátelství a porozumění tak ani nemám pocit, že se na srazu bude probírat něco užitečné, teda krom soukromé kulečníkové války. Uvidím. Myslím, že při tomto tempu vývoje atmosféry se brzo forum ocitne na Marzu - chvíli horko k nedýchání, chvíli zima že zrzme údivem úsměv na rtech a vzhledem k tomu, že jsem vcelku skleníkový a pacifistický typ, tak mi toto dění nejde moc vousy a jak tak koukám nejsem sám. To mě tak člověče maně napadá jedno české pořekadlo: dej praseti rohy a uvidíš co dokáže. :ethink: :eliar: :roll: :evil: V každém případě je dobré že se pomalu, alespoň soukromě - a utěšujme se touto scestnou předtavou, že jde pouze o situaci v soukromých aktivitách a nejedná se o celostátní a celospolečenský jev - pomalu vracíme do systému bolševické cenzůry a autocenzůry. Nechť žije a bují svoboda schváleného projevu. :good:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od felda »

Ahoj Jeffe a Barbucho. Termín je mi vzhledem ke vzdálenosti celkem jedno. Barbucho, bavil jsem se nedávno s Anrim,prý jsme spolužáci z Ječné...S tím srazem si to rozmyslím, vcelku jsi to vystihl-cituji:
,,V každém případě je dobré že se pomalu, alespoň soukromě - a utěšujme se touto scestnou předtavou, že jde pouze o situaci v soukromých aktivitách a nejedná se o celostátní a celospolečenský jev - pomalu vracíme do systému bolševické cenzůry a autocenzůry. Nechť žije a bují svoboda schváleného projevu".Není tedy pro mně problém termín,zvažuji situaci podobně jako Navar. Těch 9 let mi zde přijde líto,už jsem to tu jednou psal,bylo mi to spolu s varováním smazáno do neveřejné části.Očekávám,zda zdravý rozum řekne to, co by rozumný člověk očekával,mám nedobrý dojem,že je zde jiný zájem, pro který se tu odehrávají bany za informaci o tom, že má někdo ban...
Napíšu to tedy jako Hanka - nedalo mi a napsal jsem... mám dvě varování,Hanka si ho nevysloužila ,
očekávám tedy,protože nejsem Hanka další,či ban ..
Nicméně po něm na sraz asi chodit nebudu.Tak v očekávání věcí příštích Jeffe a Barbucho ahoj!
PS.: Martine 11 ,před chvilkou jsem viděl Trabanta - je BOŽÍ držím na ten Krumlov palce!!!


felda
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Barbucha »

Jo, jo vJečný jest dále pak například Lenin, žízeň, blbost lidská a tak, s tím nic nenaděláš. :bye: :pivko: :smoke: zdárec


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od martin11 »

Barbucha píše:to jeff: ti člověče ani nevím jestli se srazu zúčastním. Když vidím tu přátelskou atmosféru plnou přátelství a porozumění tak ani nemám pocit, že se na srazu bude probírat něco užitečné, teda krom soukromé kulečníkové války. Uvidím. Myslím, že při tomto tempu vývoje atmosféry se brzo forum ocitne na Marzu - chvíli horko k nedýchání, chvíli zima že zrzme údivem úsměv na rtech a vzhledem k tomu, že jsem vcelku skleníkový a pacifistický typ, tak mi toto dění nejde moc vousy a jak tak koukám nejsem sám. To mě tak člověče maně napadá jedno české pořekadlo: dej praseti rohy a uvidíš co dokáže. :ethink: :eliar: :roll: :evil:
...protože se nemohu zúčastnit / Rally Český Krumlov / srazu v daném termínu, a když jsem si přečetl viz Barbucha výše... napadla mě myšlenka jakéhosi "antisrazu"
představa takováto...jinde, jindy, jinak...resp. pouze "technici"...tema, jednoduché...volná energie, mag. motory, kavitace, E-cat,prostě původní námět Fora Energie u pramene atd. kdo by měl "volný" vstup???, každý, kdo nemá nic proti ... a teď nevím jestli mohu jmenovat, aby se to nepovažovalo za "škodlivé" zdělení... no čtoucí si to jistě přeberou podle svého....moderátoři jistě také... :shock:
pouze pro Jeffa...našlo by se volné odpoledne??? po dohodě termínu??? prosím odpovědi eventuelně na SZ :pivko: martin11 :D

Ach, ty citace - poo.


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od poota »

Elfí, copak už jsi zapomněl?? :dknow:
Tak znova:

každou první středu v měsíci přesně v poledne houkají sirény a to znamená co?

no přece že "zítra u Jeffa!!" :laugh:


Takže nemusíš pracně organizovat a vymýšlet nějaké "antisrazy", ale sebrat se a přijet první čtvrtek každého měsíce k Jeffovi, čepuje se od 18ti hodin.
Co bys chtěl ještě víc?
Po SZ si můžeš domluvit, kdo všechno ten který čtvrtek přijde, co přinese a o čem chcete mluvit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od lajos »

No pak už by chyběl jen paralelní fórum, bez glob. mod.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od poota »

Je spousta nejrůznějších různě moderovaných i zcela nemoderovaných fór - stačí si vybrat a nebo si založit nějaké nové úplně podle svých představ.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od adam.benda »

martin11 píše:napadla mě myšlenka jakéhosi "antisrazu"
Martine, "antisrazy", které já osobně vnímám jako něco "proti-fóru", nebo přinejlepším jako něco, co nemá s naším fórem (a s jeho kořeny) moc co dočinění, si uvař někde za bukem nebo na nějakém jiném fóru. Tady se řeší jarní sraz FuP. A posirénové čtvrtky jsou taky srazem FuP.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od lajos »

Adame Adame, je sice po 20.4 ale Martinův fór nemusíš hned tak alergicky vyhodnocovat a samozřejmě i bez tvé rady víme že se můžeme sejít kdo, kdy a kde chceme.
Jsem členem takového automobilového fóra scirocco.cz a moderátoři tam řeší nějaké organizační a administrativní záležitosti, kdo komu co řekl od plic, ze srandy-nííkdo neřeší a je tam prdel.
Je pravda že na srazech býváme v kempech a závodech si nic nedarujeme v soutěži o prvenstvý ale nějaké slovíčko kurva tam padá i s holkama a všichni jsme většinou max. spokojeni.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od martin11 »

...jojojo, ...koho chleba jíš, toho píseň zpívej... :idea:
proti tomuto Foru nic nemám, jsem tu už docela dlouho...a byl jsem tu rád...a doufám, že zase budu...
...na setkání jsem se těšil jak na ježíška....ale...náhoda tomu chtěla, takže jsem tentokráte mimo....a ruku na srdce...přemýšlel bych, jestli letos na jaře ano, či ne...viz Barbucha...
"anti" sraz jsem nemyslel jako forek, i když vím, že každý první čtvrtek....celé jsem to myslel tak, že na antisraz by nemohl každý.... :idea: ....nemyslím to zle...ale jen tak, jak to říkám.....zdravím Lajoše :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Barbucha »

Pánové / tím maje na mysli i příslušnice opačného pohlaví - aby nedoško k mýlce /, myslím, že stavět antiforum je blbost, nebylo by lepší poklidit audiášův chlív a jet dál? Je tu spousta lidí kteří jsou tu na foru hóóóódně dlouho, forum má nějakou hystorii a byla by blbost všechno přetahovat jinam. Myslím že stačí poklidit, přiznat si že jsme jen obyčejní lidé a bohy odkázat na Olimp. Ona se nakonec ukáže pravdivost toho co jsem již jednou napsal a to, že: nejsou sprosté výrazy, jsou jen sprostí lidé a pokud budu chtít být sprostý, nemusím vůbec použít jediného tzv sprostého slova. Takže okřídlené bolševické " lidé bděte - neblbněte ". Samozvanci se sebevědomím poloboha se najdou všude a je nutné s nimi tak zacházet, bohužel těm nikdo neuteče, jsou jako žvejkačka, kterou člověk našlápne na botu a požád se za člověkem táhne.

čus a opatrujte se :bye: :pivko: :smoke: :ewhistle:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od martin11 »

... nestavím antiforum...ale antisetkání...a ani to zatím ne....aby nedošlo k mýlce....jinak s tebou souhlasím...
29.5 slyším a čtu poprvé :idea:
,,, dalo by se o tom uvažovat...už jenom kvůli tobě bych Jiříku přijel :good: :pivko: ...a kdy že se to rozhodne??? m11 :D
p.s bohužel musím čas plánovat...jsme v plné Rally sezoně :bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Antisetkání

Příspěvek od rival »

Jsem pro a hlásím se na "antisetkání". I já už té nespravedlnosti, zde na tomto fóru mám plné zuby. Stala se tady veliká křivda jednomu (ale i nejednomu) z nás a je třeba bojovat. Sice jsem já osobně nebyl povolán na obranu pravdy a kamarádství, ale i přesto půjdu s vámi do boje. Trošku mi vadí, že si to jako chlapi nebudeme moci vyříkat na pravidelném srazu v Praze U Jeffa a poučit se z toho. Ale doba cválá rychlým tempem vpřed a je třeba se přizpůsobit. Navrhuji tedy, vytvořit vnitřní frakci nespokojených a následně už tak rozdělené fórum dorazit. Potom si vytvoříme vlastní fórum, přetáhneme ten zmatený zbytek a všem pak vysvětlíme, že to co se stalo je pro jejich dobro a na obranu demokracie. A třeba to tentokráte pod novým vedením vyjde...

Nebo přijedeme na sraz, promluvíme (vynadáme, zeptáme se, zabojujeme, ulevíme si...) s Rivalem, tak jako jindy a pak zaujmeme své stanovisko.

Děkuji za pochopení a prosím vás o maximální účast. Těším se na vás, na všechny :hip: .

P.S. Martine, vůbec to neber osobně. Jen jsem využil toku debaty pro vyjádření svých myšlenek...


rival - živý člověk
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od felda »

Rivale, taky bych byl rád, kdyby to mělo rozumný výsledek v podobě fóra,které tady v minulosti bylo a kde nám bylo dobře. Jen se divím, že to, co tady navrhuješ ke schůzce na sraz jsi neudělal rovnou zde na foru s tím, že zbytek bude z očí do očí..., Nestačilo by tedy například dočasně zarazit na týden pravomoce moderátorů ,aby se lidi mohli v jednom vlákně svobodně bez nebezpečí banů a varování vyjádřit co se tady zvrtlo, co se jim na kom nelíbí a proč je to tady samá prosbička, že mohl bych ještě něco vůbec říct? Vnímáš tu nesvobodu? Odbanovat zabanované, aby mohli k tomu říct svůj názor? Myslíš ,že tohle by zrušilo forum? Takhle se tu budeme pohybovat za chvíli v paragrafech,pořád peskováni velkým bratrem-to už je teď-budeme víc a víc prohlubovat pravidla pro každý případ?.....


felda
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Barbucha »

Rivale, otevři boxárnu, tam ať si vjedou zúčastnění do vlasů, třebas i daji do dršky, aniž by je někdo cenzůroval a rozhodoval o tom co je a není pravda a pod a ono se ukáže kdo je jaký ptáček. Ono, myslím, velmi dobře funguje, když si ostatní udělají o diskutérovi svůj názor, na základě které ho pak berou nebo ignorují, než aby polobůh soudil co je správné a pravdivé. Nicméně co se banů týká, podle mého názoru by nebyl od věci veřejný seznam všech " potrestaných " s odůvodněním proč, a současně by se měl mýt možnost k danému vyjádřit právě v boxárně. A ono se uvidí, buď to bude sprostý debil, pak se umlátí sám, nebo se dopátrá nějakého konce. Nebuď me malicherní, vždyť každý máme vlastní způsob vyjadřování a toto je otevřené forum svéprávných lidí a nikoliv středověké katolické liceum s katechetou za katedrou. Vážení, píše se rok 2015, pokud to některým ještě nedošlo, nebo už na to zapomněli. A pakliže projevem druhého trpí něčí ego, nechť si dotyčného pozve do boxárny a tam si dají do dršky aniž by svým problémem prudili ostatní. Vážení ráčí prominout, ale vracet někomu příspěvek k přepracování, neřkuli ho za to pedantsky kárat a zbavovat v rámci fora svéprávnosti, to opravdu v naprosté většině případů zavání potřebou péče odborného lékaře z oboru psychiatrie. Toto myslím není místo na lečbu jakýchkoliv osobních izmů na úkor druhých z pozice síly, protože můžu a jsem k tomu oprávněn. :enaughty: :roll: :enaughty: :pivko:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“