Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Slávku, ty jsi ale ubožák. I se svojí vlčí partnerkou.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Sisa ani nééé, každý kto trochu lepšie pozná jeho kvality vie že toto tu od neho
Slavek Krepelka píše:Tyhle lidský trosky si pouze vyžadují pozornost za každou cenu, jen aby se opájely pocitem, že něco znamenají. Lhaní v jakékoliv podobě je jim nikoliv otázkou svědomí, ale nástrojem budování vlastní masky a nejde-li to zásluhami, pak definitivně očerňováním schopnějších. Pokud jim spadne "image", tedy vlastní představa o tom, co si o nich druzí myslí, zvláště pak byla-li vykoupena velikou pílí, nezbyde nic než pytel hoven natlakovaný k prasknutí. Pak to z nich takhle lítá jak z "podělaného" hovnocucu všema dírama.
je len v prenesenom slovazmysle jeho vlastná nikým neskreslovaná "autobiografia".


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Tak jsem milý deza vy přemýšlel, jesti jsi jenom "blbej nebo navedenej" - už mám jistotu, ty jsi blbej a ještě k tomu navedenej :!:

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

sisa píše: I se svojí vlčí partnerkou.
Následky bezvýhradně vstřebané povinné četby?

Simplicus simplicimus :laugh: :laugh: :laugh:

A všechno ostatní probíhá na stejné bázi lží ze stejné povinné četby.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

Co to slyším?... :shock: ....Jsem v šoku - nedostudovaný ajťák a přesto je na špici nejlepších :shock: .. ty jo, co z něj bude, až konečně doštuduje... :epray:
....dlužník, který nechce pracovat a pořád mu všichni křivdí, lžou a podvádějí? Pořád se něčeho dožaduje a má kolem sebe plno cikánů?.... :idea: .. už se mi začíná rozednívat, odkud má ten slovník a způsoby!!!

.............. :ethink: ... nemůže za to, má to hold v krvi ......


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:..... :ethink: ... nemůže za to, má to hold v krvi ......
... na "hovězí tlachy" nereaguju ... ;) ... obzvláště ne od těch, co se deklarují coby "bezbranné slušné ženy v důchodu" (a přitom jsou "jednoduché jak pučtok") ... :D ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... Hani, mmch, v této souvislosti se píše "holt" ... "hold" je totiž něco zcela úplně jiného ... :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:
A(&F) píše:... :shock: ... :roll: :roll: ...
Copak? Došly argumenty?
... ne, nedošly ... :) ... jenom jsem mezitím pikíroval sazenicky ... ale "sírám" čeho všeho je ještě Křepelák schopnej ... a nestačím se divit ... ten "nízkej kanaďan" totiž dokáže překroutit totiž naprosto vše ... dokonale úplně vše ... :D ...

... dobrá, tak já se pro příště vykašlu na to, abych sem dával výsledky svých výzkumů, např. ohledně švábů a jak se bránit jejich šíření od sousedů (viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135417#p135417 , tedy to, co mi výše napadl SDK), a to ať již ve formě příspěvků, popř. ve formě přednášek Jeffa ...... pro nadcházející setkání (i přes napětí na fóru) jsem plánoval jednoduchý návod, jak se téměř 100%-ně ubránit invazi španěláků (vyzkoušeno, za letošek na obou zahrádkách zatím pouze 5 slimejšů = 2 na jedné + 3 na druhé 8) ) ...... ale seru na to ... :dknow: ... nepovím nic, pokud se tam bude nacházet stejná svoloč, co lživě prudí i tady ... :ewhistle: ...

... mmch, to už jsi taky klidně mohl napsat, že jsem se půl roku "pelešil s nějakejma kytkama" (viz vlákno http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3313 ), ... vždyť co na tom, že jsem tím vyplňoval čas ležení v posteli (po těžké autonehodě, kterou jsem nezavinil) ... atd ...

... jinak promiň, že se celý život vzdělávám ... :) ... mám totiž nezkrotnou touhu po vzdělání, ale na rozdíl od tebe se nespokojím pouze s neověřenými informacemi posbíranými z internetových diskuzí ... a třeba i proto, abych pak sebevědomě netvrdil blbosti typu, že "modrou skalici si jednoduše vyrobím vhozením kusu mědi do kyseliny sírové", že "stejnosměrný motor se může vlivem střídavého napětí roztáčet a zase zastavovat", že peroxid vodíku lze získat bubláním kyslíku do vody, že člověka může zabít i napětí z jedné autobaterie (asi toho, co má v těle tolik železa, že by to vydalo na půlkilogramové kladivo :laugh: :laugh: :laugh: ) a další tomu podobné perly, kterých je tu od tebe nespočítatelně mnoho ...... bohužel jsou tu i jiné rady, a to zdravotní, kdy jejich aplikováním jde často i o život ... ať již co se týče doporučováním přehnaného množství nebo jen protože je to už v samém principu pitomost ... např. "obhajoba tvrzení, že hořčík podávaný ve velkém množství nemůže člověku nijak ublížit" nebo, že MMS funguje jako antikolagulant (kde už hned v počátku příspěvku bije do očí název "citrát sodičitý", jenž jsi neopravil, i přestože jsem tě na to upozornil pomocí SZ ... :bhead: ) ...... jen škoda, že tu neprobíráme i gynekologická témata, neb v nich bys těžce exceloval, jelikož přes "píkoviny" seš fakt machr ... :D ...
Vlčice píše:.... Čeho se bojíš?
... co se týče tebe, Vlčice, tak se nebojím ničeho ... ani čehokoliv, co vychází z tvých "pysků" (nebo do nich vchází) ... jedno, zda jsou to tvé lži nebo pomluvy (anebo stejně hodnotný "severoamerický opeřenec") ... :angel: ...
(to máš Slávku zpátky za ty "tři zuby" ... 8) ... neb jenom absolutní kretén se dokáže někomu jinému posmívat, ačkoliv přitom ví, že "množství jeho zubů" je zapříčiněno podáváním léku Tetracyklin coby malému mimču, ... tedy v době, kdy se ještě nic nevědělo o jeho negativních účincích ... :? ) ...

... Křepeláku, proboha, věnuj se překladatelské činnost cizích děl (což ti až na drobné chyby jde perfektně), ale raději už přestaň dávat rady v oblastech, kterým vůbec nerozumíš ... to totiž z tebe "lepšího" (/váženějšího) člověka nikdy neudělá ...

... jinak se totiž budeš vždy potýkat s tím, co jsem ti odpověděl v off-topicu http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136038#p136038 ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne úte 26 kvě 2015 16:21, celkem upraveno 2 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:
hanka píše:..... :ethink: ... nemůže za to, má to hold v krvi ......
... Hani, mmch, v této souvislosti se píše "holt" ...
Nic si z toho Hani nedělej - pro hnidopichy typu "Anri" není vůbec důležité to, co někdo chtěl napsat, ale vítají každou příležitost odvést pozornost od obsahu sdělení.
A když si k tomu ještě přičteš, že je to možnost jak předvést vlastní "dokonalost" a vyniknout tak aspoň něčím nad "soupeřem", tak pochopíš, že tomu prostě veliký Anri nemůže odolat.
Tak se na něj nezlob a přej mu aspoň tyhle malinkaté radůstky, když holt na ty velké nemá...

Měj se fajn - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše:.. na "hovězí tlachy" nereaguju ... ;) ..
:D přesto jsi zaregoval poměrně rychle nejdříve právě na ně :D

...Když to říká "věčný student", tak to bude pravda, .... i když jsem Ti v duchu skládala i hold (proto jsem se překlepla ;) ), protože jsem si znovu vzpomněla, co všechno stíháš "při studiu" .... (viz Tvoje "rozloučení" ..)... :D .... "5 živých dětí ..." ( :ethink: nebo 7?...) "+ ostatní záliby + přednášky studentům + vlastní firma se zaměstnanci" ....atd ... :ewhistle: ..

P. S.:
A(&F) píše: ... Hani, mmch, v této souvislosti se píše "holt" ... "hold" je totiž něco zcela úplně jiného ... :lol: ...
... Anri, za ta léta studií bys už mohl vědět, že se nepíše "zcela úplně", nýbrž buď "zcela", nebo "úplně" - obojí totiž znamená totéž ... :lol:

.... :bye: .... "rádobystudovaného ajťáka" zdraví "slušná žena v důchodu" Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 26 kvě 2015 19:25, celkem upraveno 2 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... když už si Puto zmínil ty "malilinkatý radůstky", tak on zřejmě měl NAVAR s tím Klimovem pravdu ...
NAVAR píše:Lidem chybí nadhled, pohled z jakésí "superpozice" pěkně shora nad věcí, pro moderátory to platí hlavně a obzvlášť. Ale oni ho nemají, jak vidno, že by postižení "malostí"?.
Nemají nadhled a nemohou ho mít a to myslím doslova. Pokud se někdo ptá proč, odpověď na mé tvrzení budiž jim dána na str. 42 v knize Červená inkvizice, pak taktéž na str. 454 a 455 v knize Rodinné album.
... :ewhistle: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:... co se týče tebe, Vlčice, tak se nebojím ničeho ... .
Mě se bát nemusíš. Všechny náhubky, vlčí jámy a železo jsou Ti na h....
Bojíš se reality, a tak místo poznání sama sebe tu kličkuješ jako papírový čert.
Virtuální realita je jediným smyslem Tvého života. Na tu reálnou nemáš. Tak si alespoň tohle užívej.

P.S: Na pikýrování sazeniček je sice trochu pozdě, ale ať Ti i přesto pěkně rostou.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Bojíš se reality, a tak místo poznání sama sebe tu kličkuješ jako papírový čert.
Virtuální realita je jediným smyslem Tvého života. Na tu reálnou nemáš. Tak si alespoň tohle užívej.
... :laugh: :laugh: :laugh: ... to jsou neskutečný bláboly ... :D ...
Vlčice píše:Na pikýrování sazeniček je sice trochu pozdě, ale ať Ti i přesto pěkně rostou.
... přestože nevíš o jaké sazeničky se jedná, tak přesto však víš, že už je na to pozdě ... :lol: ... tedy stejný "křepelčí" přístup, jako předvádíš zde na fóru ... :ewhistle: ...... přesto děkuji za přání (i přestože po těch všech zkušenostech s tebou si vůbec nejsem jist, zda bylo myšleno upřímně ... ;) ) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše: :ewhistle: ...... přesto děkuji za přání (i přestože po těch všech zkušenostech s tebou si vůbec nejsem jist, zda bylo myšleno upřímně ... ;) ) ... ...
Se sazeničkami jsem to myslela upřímně.
Nedělám rozdíl mezi živými bytostmi a stejné bych popřála i Tobě, kdyby jsi nebyl takový vůl.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše: Nedělám rozdíl mezi živými bytostmi a stejné bych popřála i Tobě, kdyby jsi nebyl takový vůl.
... :roll: ... a když teda neděláš "rozdíl mezi živými bytostmi", tak proč potom o nich lžeš a vymejšlíš pomluvy, popř. i křivá obvinění ??? ... :ewhistle: ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... když už si Puto zmínil ...
Asi se ti musí všechno opakovat vícekrát než ti to pronikne do vědomí.
Takže vždycky, než mi začneš něco psát, tak si přečti tohle:
poota píše:Asi jsi opravdu ještě nepochopil, že s tebou nemíním ztrácet čas.
Takže jinak - jdi do prdele, já na tebe seru!
Bylo to už dost srozumitelné i pro tebe?

:ptrain: poota
A abys to nemusel pokaždé znovu pracně hledat, tak si někam viditelně ulož následující odkaz:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 19#p138519

:bye:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“