Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

V některých jedincích mohl vzniknout mylný dojem že snad poukazuji na nějaké jejich konkrétní prohřešky, nicméně toho jsem opravdu vzdálen a jednalo se jen o můj povzdech nad tím, jak ve skutečnosti vypadá nijak nemoderovaná "svobodná diskuze na dané téma" :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

poota píše:........jak ve skutečnosti vypadá nijak nemoderovaná "svobodná diskuze na dané téma" :bye:

poota
A tobě to vadí? A proč? Prostě z principu, viď? Já naopak nevidím nic špatného na tom, když se diskuze vyvíjí, ať tak, nebo tak. Nediskutujeme o počasí.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

adam.benda píše:
NAVAR píše:... Rivale to jsi „posral“, ...
Fakt neuvěřitelný. Mahatma dávno o zrušení registrace požádal a nyní při prudérním nátlaku typu BUĎ A NEBO je správné udělat jako co? Že jste (třeba ne tolik přímo Ty, Navare, ale ta vaše "skupina") poblouznění nějakým asi hodně nekvalitním halucinogenem, to je jedna věc, ale Rival žádnej pitomec není a myslím, že asi dobře chápe, jak to tady je. Nebo až bude mít čas, si ty všechny výplody přečíst, určitě mít lepší obrázek bude.

A klidně se můžete pokusit zbagatelizovat má slova tím, že mě nazvete řiťolezcem s indulonou (to je hlavně směrováno na Anriho), i když vám asi je docela zřejmé, že nic podobného nemám zapotřebí a reaguji v celé této věci sám za sebe. Ale nebyl by to zdaleka jediný nečistý tah od vás a mě to opravdu nevadí, protože ten, kdo do téhle věci lépe vidí, tak je mu jasné, jak to je, kdo špinavě slovíčkaří a kroutí se jako had a já pak opravdu nemusím chodit po lidech a vysvětlovat, že tady nikomu do zadku nelezu. Vaše (přesněji hlavně Anriho) špinavá hra mne prostě a jednoduše zasáhla, už od samého začátku. Až takhle prosté to je a řekl bych, že lidi to docela dobře chápou.
Po lidech chodit nemusíš a vysvětlovat taky ne, ono to čiší ze tvých příspěvků. ( Rival, až bude chtít, tak nám řekne, co chce :D ...nebo ty si jeho mluvčí? :D.....a psychiatr k tomu? :D )


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

adam.benda píše:
NAVAR píše:... Rivale to jsi „posral“, ...
Fakt neuvěřitelný. Mahatma dávno o zrušení registrace požádal a nyní při prudérním nátlaku typu BUĎ A NEBO je správné udělat jako co? Že jste (třeba ne tolik přímo Ty, Navare, ale ta vaše "skupina") poblouznění nějakým asi hodně nekvalitním halucinogenem, to je jedna věc, ale Rival žádnej pitomec není a myslím, že asi dobře chápe, jak to tady je. Nebo až bude mít čas, si ty všechny výplody přečíst, určitě mít lepší obrázek bude.

A klidně se můžete pokusit zbagatelizovat má slova tím, že mě nazvete řiťolezcem s indulonou (to je hlavně směrováno na Anriho), i když vám asi je docela zřejmé, že nic podobného nemám zapotřebí a reaguji v celé této věci sám za sebe. Ale nebyl by to zdaleka jediný nečistý tah od vás a mě to opravdu nevadí, protože ten, kdo do téhle věci lépe vidí, tak je mu jasné, jak to je, kdo špinavě slovíčkaří a kroutí se jako had a já pak opravdu nemusím chodit po lidech a vysvětlovat, že tady nikomu do zadku nelezu. Vaše (přesněji hlavně Anriho) špinavá hra mne prostě a jednoduše zasáhla, už od samého začátku. Až takhle prosté to je a řekl bych, že lidi to docela dobře chápou.
Ano je to neuvěřitelné. ….
Rival není pitomec, to jsi napsal ty Adame! Rival se jenom, jak doufám jako hlupák se chová protože na fórum „sere jak na placatej kámen“
Mahatma tuším řekl buď uděláš Rivale pořádek alebo mi zruš registraci. Nebýt tam slovo alebo ani bych neceknul.
Kdepak indulona…. Rudý šátek a na tribunu s tebou….., akorát s ideologickou propagandou „a hrdý buď“ jsi se seknul tak o 30let.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

milda píše:... když mi Slávek smazal už několikátý příspěvek a bylo jasné, že mu moje názory prostě nejsou po chuti, ne že by byly nějak vulgární, nebo jinak závadné, bylo by těžké psát SZ a žádat o vysvětlení.
Lze se na to dívat i tak, že než bys napsal něco, co bylo pro Tebe "těžké", tak jsi to raději nechal eskalovat - věci ponechané samy sobě probíhají vždycky od zlého k horšímu - to už je takové prověřené pravidlo.
Kdybys Slávkovi napsal, tak by buď svoje zásahy obhájil a nebo anuloval, a jak ho znám, tak v případě jejich anulování by se Ti ještě omluvil. Spíš mám dojem, že Ti nějak nesedlo jeho občas poněkud "květnatější" vyjadřování, které si lze snadno vysvětlovat i jako určité řekněme znevažování nebo naznačování nějaké převahy. Zase na druhou stranu ho vůbec nerozhodí, když mu oplatíš stejnou mincí a bere to jako samozřejmost.
On je taky asi problém v tom, že jinak reaguje člověk na někoho s kým souzní a jinak třeba na téhož člověka, když je s ním momentálně v nevůli.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

Ono nejde o nějakou osobní ješitnost. Jde o to obří mazání příspěvků.
Na fórum jde každý něco říct a někoho druhého si poslechnout. Jakmile lidem začneš mazat příspěvky,
je to jakobys jim zacpal ústa. A když to uděláš mnohokrát za sebou
-a navíc jen u jedné názorové skupiny-
je zákonité, že ty lidi "rozpálíš doběla".

No, a jsme u pravidel. Navíc si to můžeš jako moderátor zdůvodnit v rámci pravidel
a "prostí uživatelé" pak nevěří v žádná nová - stará - lepší, nebo horší pravidla.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Není mi jasné, o jakém obřím mazání příspěvků píšeš :shock:
Pokud vím, tak se nic nemazalo, jenom se to přesouvalo "na jednu hromadu", aby to nebylo roztahané po několika vláknech - na to, že se to bude přesouvat a taky kam, jsme upozorňovali stejně jako na to, proč se to děje. Pokud nějaký příspěvek opravdu zmizel ze skla, tak byl už příliš "přes čáru" a byl přesunut do vlákna "K posouzení", kam se dávají příspěvky o nichž se má teprve více názory rozhodnout, jestli se za ně má dávat vůbec nějaká penalizace. V praxi to vypadá tak, že k nějakému postihu dochází jenom výjimečně, takže většina se jich tam jenom "válí" což budí dojem, že zapadly bez jakékoli odezvy - mám dojem, že je to lepší, než za ně dávat rovnou varování.
Pokud někomu zmizely nějaké příspěvky, tak je daleko pravděpodobnější, že je dal do nevhodného vlákna a přišly do "správnějšího", než že by mu byly za nepřijatelnost "zmizeny". V poslední době se tu vyrojily mravy za normálního stavu naprosto nepřijatelné a většina toho i tak zůstala na skle, takže o žádnou masivní "čistku" ani cenzuru se nejednalo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

poota píše:Není mi jasné, o jakém obřím mazání příspěvků píšeš :shock:
Pokud vím, tak se nic nemazalo, jenom se to přesouvalo ......
No, tak to jsi tady nějakou dobu nebyl.
Jinak pro "prostého uživatele" jako jsem třeba já je úplně jedno,
jestli je můj příspěvek smazán, nebo jenom "přesunut", takže ho stejně nevidí nikdo, kromě dvou - tří "moudřejších".

Ale jestli to platí pro ty příspěvky "přes čáru" můžeš mi říct, čím byl přes čáru
třeba ten můj návrh na Hyde Park?
Byl totiž smazán už z vlákna, které Rival před tím zamknul. :!:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

milda píše:Ale jestli to platí pro ty příspěvky "přes čáru" můžeš mi říct, čím byl přes čáru
třeba ten můj návrh na Hyde Park?
Nevím a hledat se s tím nebudu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

poota píše:
milda píše:Ale jestli to platí pro ty příspěvky "přes čáru" můžeš mi říct, čím byl přes čáru
třeba ten můj návrh na Hyde Park?
Nevím a hledat se s tím nebudu.
Zdravím - poota
poota píše:... takže o žádnou masivní "čistku" ani cenzuru se nejednalo.
...a je to jenom neochota přehrabovat se v hromadě důsledků "žádné masivní cenzury", nebo
pouze obyčejná moderátorská přezíravost? :?:

(těch příspěvků jsem jenom já měl smazaných trochu víc) :bhead: :bad:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Jenom čistá neochota ztrácet čas vyhledáváním a taky nechuť zbytečně vysvětlovat moderátorské zásahy, navíc ještě třeba i cizí, což bych už považoval za čirý nerozum.
Jeden sice rád poslouží, ale zase jenom "vocaď až pocaď".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

poota píše:Jenom čistá neochota ztrácet čas vyhledáváním a taky nechuť zbytečně vysvětlovat moderátorské zásahy,...
Mě to zas tak zbytečné nepřipadá. Moderátoři by měli vždycky umět vysvětlit svůj zásah.

A co třeba přiznat, že kolega, kterého se jinak zastáváš, udělal prostě chybu? To by nešlo?
;) :ethink:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Podívej se, momentálně je tu situace pro takovouhle diskuzi krajně nevhodná.
Jsem zastánce toho, že každý moderátor by měl být schopen si svoje zásahy obhájit a neměl by dělat zásahy, které by se mu obhajovaly nějak obtížně.
Nejsem zastánce toho, že by měl, a dokonce snad veřejně, posuzovat oprávněnost nebo neoprávněnost zásahů jiného moderátora.

K tomu zkusím Tvoji pozornost obrátit na to, kdo jako první ocenil Tvůj příspěvek, na který reaguji. Když si dáš trochu práce a pročteš si jeho příspěvky, tak zjistíš že jeho názor na veřejné diskutování o moderátorských zásazích se diametrálně liší od Tvého názoru a dokonce to i svými zásahy potvrzuje, takže u něj to nejsou jenom planá slova.
Máš dojem, že to není vůbec podivné?
A máš dojem, že to ani mě netrkne?
Takže proč bych měl ztrácet čas s něčím, co má dojít k nějakému předem danému výsledku.
Svoje názory na práci moderátorů jsi mohl prezentovat ve vlákně, kde se mělo diskutovat o změně pravidel, tam by to bylo na místě a možná i k něčemu.
Tady je to, velice mírně řečeno, mimo téma, protože tady se má vybrat nový globální moderátor, vlastně spíš rovnou tři globální moderátoři a ne se dohadovat o tom, co by měli a nebo neměli dělat.

Pokud Tě skutečně zajímá osud Tvých příspěvků, tak si klikni na svůj profil a v něm máš možnost si všechny své příspěvky nechat vylistovat chronologicky seřazené. Ty které Ti tam budou chybět, byly nějakým způsobem a někým "zmizeny". Vzhledem k tomu, že aktivita lokálních moderátorů je blízká nule, tak to bude nejspíš práce některého z globálních moderátorů, takže se můžeš obrátit na Rivala. Ale nedělej si příliš velké naděje, má teď tolik práce, že nestíhá komunikovat ani s námi.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:Kdybys Slávkovi napsal, tak by buď svoje zásahy obhájil a nebo anuloval, a jak ho znám, tak v případě jejich anulování by se Ti ještě omluvil. Spíš mám dojem, že Ti nějak nesedlo jeho občas poněkud "květnatější" vyjadřování, které si lze snadno vysvětlovat i jako určité řekněme znevažování nebo naznačování nějaké převahy. Zase na druhou stranu ho vůbec nerozhodí, když mu oplatíš stejnou mincí a bere to jako samozřejmost.
Poota klameš sám seba čo by v celku nebol problém pokjal by si s tou domnienkou ktorou sa sam balamutiš nebalamutil aj iných.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Znám Slávka osobně a určitě mnohem líp než Ty - navíc to píšu jako svůj názor a doufám že pro myslící lidi, kteří si ho dokážou sami posoudit. Svoje názory nikomu nevnucuji, pouze je nabízím a dávám každému možnost "ber a nebo oser".
Stejným způsobem zacházím i s názory, které mi nabízejí ostatní - schválně jestli odhadneš, kterou z těch dvou možností jsem si vybral pro ten Tvůj názor :ethink:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“