Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Moje trapná odpověď na dotaz vlčice, proč to dělám, když my dvě nejsme ve sporu a donedávna jsme si palcovaly příspěvky, je tato:

"Ahoj, já budu palcovat tvoje příspěvky i nadále, pokud budu s nima souhlasit, i se tě klidně zastanu, pokud se ti bude dít nějaká křivda, o které budu přesvědčená, ale momentálně, kudy se podívám, tudy se táhne vlčice. Vlčice sem, vlčice tam.....
Co si mám myslet? Zvonku to tak naozaj vyzerá, nezlob se na mě. Tady nejde o sympatie nebo nesympatie, jen konstatuji fakt.
Anriho znám jako slušného člověka, ne vždy s ním souhlasím, taky dokáže ulítnout, stejně jako Slávek, poo, nebo kdokoliv jiný na fóru, ale to, co jste předvedly spolu s Hankou, to mi rozum nebere.
Hanku jsem si velice vážila, dokonce ten začátek sporu jsem ani moc nesledovala, protože, když jsem viděla nick hanka, myslela jsem, že to tam srovná slušnou cestou. Mýlila jsem se. Anri ulítnul, ale vy jste ho trumfly."

sisa
Zasloužilý člen

Příspěvek od sisa »

Je mi z těch krys na blití.

Vlčice
Zasloužilý člen
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Příspěvek od Vlčice »

"Zvonku to tak vyzerá"
Přemýšlela jsi někdy o tom, kolika lidem musí být na blití z Tebe?
Vždycky jsem zastávala názor, že ženy v pánském klubu mají držet při sobě. Dlouho jsem omlouvala Tvoje nesčetné úlety.
No a pak jsem se podívala do boxovárny.............
Pokud se bytostně potřebuješ hádat, je to Tvoje věc a já to respektuji.
Jen mě propříště laskavě vynech. Budu ráda, když dnešní zkřížení našich cest bude poslední.
Naposledy upravil(a) Vlčice dne ned 17 kvě 2015 22:28, celkem upraveno 1 x.

sisa
Zasloužilý člen

Příspěvek od sisa »

A odpověď vlčice:

"Dívej Šíšo http://www.zvedavec.org/prispevky/2015/ ... -volba.htm
stejný článek jsem věnovala o den dříve FuP.
Na Zvědavci ho ohodnotilo 185 čtenářů průměrnou známkou 1,3 a pod ním je ve smysluplné diskusi
36 příspěvků.
Jak dopadl článek viewtopic.php?p=136021#p136021 díky zásahu A(&F) na FuP, posuď sama.
Současně si také můžeš odpovědět na otázku, kdo tady úroveň fóra permanentně ničí.
Nebaví mě házet perly sviním a už vůbec ne zadarmo.
Za tu krátkou dobu jsem tu však poznala dost poctivých lidí na to, abych měla motivaci se o trvalou existenci nicku Vlčice na tomto fóru poprat.
Měj se "

Na to jsem již neodpovídala.

Rival
Hlavní admin
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rival »

NAVAR píše:...Rival se jenom, jak doufám jako hlupák se chová protože na fórum „sere jak na placatej kámen“
Mahatma tuším řekl buď uděláš Rivale pořádek alebo mi zruš registraci. Nebýt tam slovo alebo ani bych neceknul.
Navare, važ svá slova... To co vidíš veřejně na fóru je jen část komunikace, je to vršek ledovce. To podstatné se odehrává formou e-mailů nebo SZ.

Rival
libcosenior
Zasloužilý člen
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libcosenior »

Citát Jana Vericha:
"Lidé jsou různí, povětšině hovada."

TAK SA UKÁŽTE... :-D