Kde koupit magnety - odkazy

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kde koupit magnety - odkazy

Příspěvek od martin11 »

nextrionbrno píše:Zdar chlapy kupují neodymove magnety na http://www.unimagnet.cz jsou spolehlivý a vyrobí i na zakázku.
...cytovat se nemá...ale mňě to pobavilo...jak raďý....hlapy kupují magnety...... :jump: :hip:

pes. prosím moderátora, abi to aš se osazenstvo pobavý zmazal....né do hlavi mně nefackujte :pivko: ...a slybuju, už nebudu chlastat :baby: vaše karkule :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
KREMROLDA
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13 úno 2014 12:03

Nákup neodymových magnetů.

Příspěvek od KREMROLDA »

Zdravím vás všechny, já jsem nakupoval magnety u Unimagnetu, ale myslím, že mnohem výhodnější je,nakoupit je v Číně.Mají nižší ceny a doprava je u většiny zboží grátis.Podívejte se na Aliexpress.Olda

Nazdar Oldo. Když už jsi si dal práci tu Čínu jako zdroj magnetů najít, snad taky si dej práci a najdi si tu vhodné vlákno k umístění svých příspěvků. Kdyby sis to tu prošel, určitě zjistíš, že jsi přinesl polínko do lesa a že bys tu naopak sám mohl najít pár polínek, který by se Ti mohly hodit do kamen. SDK


KREMROLDA
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13 úno 2014 12:03

Re: Kde koupit magnety - odkazy

Příspěvek od KREMROLDA »

To asi ano.Jsem tu dnes poprvé,takže elév,nováček.Navedlo mne to sem,když jsem študoval cosi o VAWT.Je pravda, že většina témat,které se tu řeší,mne zajímá a dozvěděl bych se rád o nich mnohé,ale kdybych měl sepsat,co vše mne zajímá a v čem všem bych potřeboval radu,bylo by to na dlouho.Ale vše přijde.Určitě jsou tu pánové, snad i Dámy,které ví o mnohém více,než já.A ty bych rád poznal.Jejich moudra.


martel
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27 dub 2017 11:47
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Kde koupit magnety - odkazy

Příspěvek od martel »

Ahojte, vytvoril som nové vlákno, kde som spravil malý subjektívno-objektívny prehľad slovenských a českých eshopov aj s mojimi skúsenosťami s nimi. Snáď to niekomu z vás pomôže:

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=4733


E = m(a2+b2) ...keď sa Einstein spojí s Pytagorom
Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“