Prodám

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

Re: Prodám Super Ravo Zapper

Příspěvek od Anne »

zam4 píše:Prodám Super Ravo Zaper, zakoupený v 11/2009 + knížku Seznam frekvencí CAFL.
Jsou v něm nahrány programy navíc.
Není využíván.

Záruční list do 11/2011. Původní cena 11000,- Kč.

Výrazná sleva 35%.

Nynější cena: 7.150,- Kč.
Ak je ponuka este aktualna, (alebo ina) prosim SZ.


zam4
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pon 12 dub 2010 12:42
Dal: 15 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Prodám Super Ravo Zapper

Příspěvek od zam4 »

......


pampovanek
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24 kvě 2010 23:32

Zappper

Příspěvek od pampovanek »

Uz jste konecne zjistili na vlastni kuzi, ze uzasny super zapper je jen marketingovy nesmysl? A ze jste vyhodili penize za neco, co vubec neucinkuje (ani nemuze) a nikdy nikomu nepomohlo.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zappper

Příspěvek od hanka »

pampovanek píše:Uz jste konecne zjistili na vlastni kuzi, ze uzasny super zapper je jen marketingovy nesmysl? A ze jste vyhodili penize za neco, co vubec neucinkuje (ani nemuze) a nikdy nikomu nepomohlo.
Musím se SRZapperu zastat - už párkrát se mi stalo, že jsem dostala herx. reakci - záleží na frekvencích, které použijete. Jestli s ním neumíš zacházet, je to Tvůj problém. Když si neumíš vybrat správné frakvence, nedávej vinu přístroji, ten za to nemůže ;) .

Účinnost zaperu lze velmi dobře zjistit při současném užívání MMS. Já jsem musela velmi rapidně ubrat kapky MMS 1, protože tělo nestačilo odvádět splodiny. Nakonec jsem si musela vybrat - buď MMS1, nebo zapprování. A to tehdy ještě nebylo MMS2 - s ním zkušenost se současným zaprováním nemám. Ale podle reakcí s MMS1 si dovedu představit, že s MMS2 bude účinnost SRZapperu ještě vyšší.

Takže neodsuzuj přístroje, ale hledej chybu v sobě ;)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zappper

Příspěvek od poota »

pampovanek píše:Uz jste konecne zjistili na vlastni kuzi, ze uzasny super zapper je jen marketingovy nesmysl? A ze jste vyhodili penize za neco, co vubec neucinkuje (ani nemuze) a nikdy nikomu nepomohlo.
Docela zajímavý názor, můžeš ho podepřít nějakými konkrétnějšími informacemi?
Aby to nebylo jenom takové "plácnutí". A zkus to dát raději přímo do vlákna "Zapper"
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 2&start=45

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
zam4
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pon 12 dub 2010 12:42
Dal: 15 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zappper

Příspěvek od zam4 »

pampovanek píše:Uz jste konecne zjistili na vlastni kuzi, ze uzasny super zapper je jen marketingovy nesmysl? A ze jste vyhodili penize za neco, co vubec neucinkuje (ani nemuze) a nikdy nikomu nepomohlo.
Vidím, že někdo zneužil mého inzerátu k tomu, aby zaútočil na Super Ravo Zapper. Buď konkurence, nebo člověk, který na něj finančně nedosáhne, proto kydá hnůj ...? ;)

Sice do toho nikomu nic není, proč SRZaper prodávám, ale abych nepoškodil ty, kteří ho používají - a dokonce s úspěchem, jak napsala Hanka, tak uvedu i důvod prodeje: Super Ravo Zapper nemohu používat ze zdravotních důvodů - na moji nemoc jsou elektrické impulzy kontraindikovány. Přístroj jsem vyzkoušel bohužel jen jednou....
Ing. Bláhová by jej jistě nedoporučovala, kdyby nefungoval - denně proměřuje lidi, kterým Super Ravo Zapper doporučuje a má kladné výsledky!

Nepřeji si, aby někdo zneužíval mého inzerátu ke špinění pověsti SRZapperu.


Monika
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04 čer 2010 7:39

Ravo Zapper

Příspěvek od Monika »

Máte-li někdo aktuálně zájem o přístroj Super Ravo Zapper, zakoupený minulý rok 4/2009, tedy je ještě bude rok v záruce, k tomu veškeré příslušenství, kniha "CAFL", vodivý gel, nožní elektroda, ruční elektrody, elektrody vodivá pryž - vše za cenu
8.000,-Kč spolu se záručním listem, dejte vědět. Zakoupený u
http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=34


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Spektrofotometr

Příspěvek od martinq »

Jeden známí prodává Spektrometr, typ Merck Nova 60, bez kyvet, bez kabelu.

fotky:
http://leteckaposta.cz/800384656

Cena kolem +- 30 kKč


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

H2SO4

Příspěvek od martin11 »

...kdo potřebuje H2SO4 p.a 98%...mám doma...nevím co s ní.asi 8 litrovek......zbyla mě z doby , kdy jsem patlal barevnou fotografii doma..vyměním za cokoli...nebo i věnuji...nenalézám žádné smysluplné využití....
...mohl bych dokoupit HCl a vyrábět střelnou bavlnu...ale to se mi nechce.... :shock: martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Mirinus
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06 črc 2010 13:28

kniha MMS 1

Příspěvek od Mirinus »

Mám celkem 4 výtisky knihy o MMS 1 a prodám je za 250 Kč/ks + 50 Kč poštovné v případě zaslání peněz na účet, nebo 90 Kč v případě dobírky. Pokud máte zájem, pište na mail: mirekk68@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Mirinus dne čtv 08 črc 2010 20:45, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

jaká je

Příspěvek od hapalainen »

cena?


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Prodám elektrocentrálu

Příspěvek od poota »

Benzínový generátor Unitedpower GG 950 DC
http://www.zahradni-shop.cz/DetailPage.asp?DPG=2724
dvoutakt, má 220V a současně i 12V ss pro nabíjení akumulátoru
je to nové, vyzkoušené, ale nepoužívané, v záruce ještě 1 rok.
Lehce poškozený lak na nádrži a pomačkané víčko nádrže, jinak perfektní stav, cena 2 100,- Kč, nechce se mi to posílat poštou, takže raději osobní předání, domluva přes SZ

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

UV lampa

Příspěvek od martinq »

prodám UV lampu Tesla Tovos napětí 26V spotřeba 25W cena kolem 50 Kč


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
loeX
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31 srp 2010 18:53

Prodám Salvii

Příspěvek od loeX »

Hezký den, nabízím k prodeji diagnostický přístroj salvia a 4 sady pro měření. Jedná se o přístroj zakoupený v lednu minulého roku, skoro nepoužívaný. Přístroj je v záruce a naprosto perfektním stavu.

Důvod prodeje - nějak jsme si nesedli. Měření mi přijde neobjektivní(málo zkušeností) a objevil jsem daleko efektivnější, ale o to drastičtější cestu k trvalému zdraví - půst. Stačí 21 dnů nežrat a nemusíte měřit vůbec nic:D

Upřeďnostňují osobní odběr(východní čechy), cena dohodou, případné dotazy do soukromé zprávy.


Odpovědět

Zpět na „Bazar“