Prodám

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
bob
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: ned 11 úno 2007 22:23
Bydliště: SK
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

AKUMULÁTOR

Příspěvek od bob »

Ponúkam vážnym záujemcom :oops: o energetickú nezávislosť chaty alebo rod. domu olovený akumulátor 12V/1500 Ah a 24V/1500 Ah. Môžeme sa dohodnúť na bartrovej výmene - niečo za niečo, prípadne na spolupráci a výmene skúseností (fotovoltaika a VAWT ;) ) . Pre upresnenie predstavy-jeden samostatný článok 2,23V má rozmer cca 30x40x50 cm, váži 150kg, obsahuje 35 litrov H2SO4, uskladní cca 3,5 kWh . Odvoz si musí zabezpečiť záujemca :( . Viem zabezpečiť naloženie :D . V prípade záujmu napíš na SZ.


Bob
Tor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 25 čer 2009 15:36

Prodám LTD Stirling

Příspěvek od Tor »

Prodám model nízkoteplotního Stirlingova motoru. Přeháněcí válec má průměr 100mm, vysoký je 120mm. Materiál: kov, sklo, plast, polystyrén. Jede na šálek horké vody. Až 400ot/min. Cena 1690Kč. Napište soukromou zprávu nebo na stirlingmotorcz@gmail.com
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

DARUJI

Příspěvek od jarda ovčák »

Daruji dvě krabice, asi 100kusů nejrůznějších lahviček od léků, kolínských a bůhvíčeho vč pivních předválečných lahví či sodovek.
vše předválečné, v nálezovém špinavém stavu... vše nalezeno při vykopávkách u mne na dvorku.
Mejt to nebudu, leda bych zešílel. Jsou tam i opravdové zajímavosti.......
Jen do dobrých rukou, ps, mám malej domek a málo placu.. 8)
Mimo to pár obrazů, nějaký svatý, nějaký oleje, nějaký vyšívaný. vše předválečný.
Jo, a decimálku.....
A taky medomet na tři rámky.
A dopravník na malý balíky.6metrů....


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: DARUJI

Příspěvek od A(&F) »

jarda ovčák píše:Daruji dvě krabice, asi 100kusů nejrůznějších lahviček od léků, kolínských a bůhvíčeho vč pivních předválečných lahví či sodovek.
vše předválečné, v nálezovém špinavém stavu... vše nalezeno při vykopávkách u mne na dvorku.
Mejt to nebudu, leda bych zešílel. Jsou tam i opravdové zajímavosti.......
Jen do dobrých rukou, ps, mám malej domek a málo placu.. 8)
Mimo to pár obrazů, nějaký svatý, nějaký oleje, nějaký vyšívaný. vše předválečný.
Jo, a decimálku.....
A taky medomet na tři rámky.
A dopravník na malý balíky.6metrů....
... pokud je to ještě volné, tak mám zájem ... :) ... z pivních lahví mám už docela slušnou sbírku ... začal jsem s tím díky koupi pívováru ... :D

... a pro ostatní věci také najdu uplatnění ... chtěl bych pivovar uvést do "historického stavu" ... dík ... A(&F)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Medomet je tedy tvůj, enem vyřešíme podrobnosti na mejlu SW500@SEZNAM.CZ
Nu, a pro aqf ,mě nejdou ty závorky...
Taky mi písni, vyřešíme to.
Já bych chtěl taky pívovar, enem není, tak kupuju historickou mlíkárnu. Starou sudetoněmeckou, obrovské sklepy na zrání sýrů a dva funkční kvartýry , 350 metrů výrobních ploch. Primárně na sklady a na palírnu.
Tady je, v pravo dole....http://www.schoenhengstgau.eu/archiv/b/ ... .002.g.jpg


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

nabídka super ravo zapper

Příspěvek od jani »

Známá prodává ze zdravotních důvodů (kontraindikace) SUPER RAVO ZAPPER, pokud by měl někdo vážný zájem, písněte mi do SZ, cena 8 tis. při svižném jednání 7 tis, nepoužívaný, těsně po záruce ( koupený 12.12.08 )


zdenin
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: stř 02 čer 2010 9:11
Dostal: 1 poděkování

Kefír.houba.

Příspěvek od zdenin »

Prodám kefírovou houbu.zdenin@seznam.cz


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

NC soustruh

Příspěvek od martinq »

Známí má na prodej NC soustruh


Progam Gildemeister CT40, novy hlavni motor, novy ovladaci panel, posuvy potrebuji GO, ale asi jen z lehka. Je potreba zkontrolovat mazani. Cena 70.000,- Stroj je v Olomouci


Obrázek
Obrázek


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Tor
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 25 čer 2009 15:36

Prodám Stirlingův motor s generátorem a diodou

Příspěvek od Tor »

Prodám model Stirlingova motoru s generátorem a diodou. Základní deska má rozměry 18cm x 9cm, vysoký je 9cm. Jede na kahan o objemu 10ml lihu. Až 2000 ot/min. K motoru zdarma přidám náhradní přeháněcí válec, pracovní válec, pracovní píst a nářadí potřebné k výměně. Cena 2390Kč.

Prodám také model Stirlingova motoru – modifikace gama. Základní deska má rozměry 18cm x 9cm, vysoký je 8cm. Jede na kahan o objemu 10ml lihu. Až 2000 ot/min. K motoru zdarma přidám náhradní přeháněcí válec, pracovní válec, pracovní píst a nářadí potřebné k výměně. Cena 2390Kč. Napište soukromou zprávu nebo na stirlingmotorcz@gmail.com
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

staré měřící přístroje

Příspěvek od Hellraiser17 »

prodám měřící přístroje viz. album na rajčeti: http://hellraiser17.rajce.idnes.cz/merici_pristroje/
Fotka první je z čela, fotka následující je zezadu atd...
Ceny nabízejte, je to zbytek po zrušení skladu ve firmě, toto bylo asi 30 let uskladněno, takže jsou trochu od prachu...
Zkoušel jsem jen jeden ampérmetr a ten fungoval, tudíž předpoklad je, že funguje vše ostatní, pouze u oximetrů si nemůžu být jist, nemohu vyzkoušet. Nechce se mi jich zbavovat, protože se můžou někdy hodit, ale nemám místo.
ještě dodám Rozměry 80x160x160 u velkých, Rozměry 90x90x110 u menších.


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: staré měřící přístroje

Příspěvek od martin11 »

Hellraiser17 píše:prodám měřící přístroje viz. album na rajčeti: http://hellraiser17.rajce.idnes.cz/merici_pristroje/
Fotka první je z čela, fotka následující je zezadu atd...
Ceny nabízejte, je to zbytek po zrušení skladu ve firmě, toto bylo asi 30 let uskladněno, takže jsou trochu od prachu...
Zkoušel jsem jen jeden ampérmetr a ten fungoval, tudíž předpoklad je, že funguje vše ostatní, pouze u oximetrů si nemůžu být jist, nemohu vyzkoušet. Nechce se mi jich zbavovat, protože se můžou někdy hodit, ale nemám místo.
ještě dodám Rozměry 80x160x160 u velkých, Rozměry 90x90x110 u menších.
...jsou tam zajímavý přístroje... :idea: /oximetr je zapisovací přístroj....ne měřič...a znám ho do šroubku...i jak se vyráběl...neptejte se kde jsem k tomu přišel... :shock: /
ale ten měřák , co měří MW je dobrej...asi ho koupím, abych měl předstih až oživím MM ...jojojo, štěstí přeje připraveným....zdraví karkulka :oops:
p.s. uskladněno 40 let oximetr v té pdobě se vyráběl v roce 1970 :idea: / byla jsem u toho :oops: /


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: staré měřící přístroje

Příspěvek od martin11 »

Hellraiser17 píše:prodám měřící přístroje viz. album na rajčeti: http://hellraiser17.rajce.idnes.cz/merici_pristroje/
Fotka první je z čela, fotka následující je zezadu atd...
Ceny nabízejte, je to zbytek po zrušení skladu ve firmě, toto bylo asi 30 let uskladněno, takže jsou trochu od prachu...
Zkoušel jsem jen jeden ampérmetr a ten fungoval, tudíž předpoklad je, že funguje vše ostatní, pouze u oximetrů si nemůžu být jist, nemohu vyzkoušet. Nechce se mi jich zbavovat, protože se můžou někdy hodit, ale nemám místo.
ještě dodám Rozměry 80x160x160 u velkých, Rozměry 90x90x110 u menších.
...jsou tam zajímavý přístroje... :idea: /oximetr je zapisovací přístroj....ne měřič...a znám ho do šroubku...i jak se vyráběl...neptejte se kde jsem k tomu přišel... :shock: /
ale ten měřák , co měří MW je dobrej...asi ho koupím, abych měl předstih až oživím MM ...jojojo, štěstí přeje připraveným....zdraví karkulka :oops:
p.s. uskladněno 40 let oximetr v té pdobě se vyráběl v roce 1970 :idea: / byla jsem u toho :oops: /


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: sob 18 zář 2010 13:11
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: staré měřící přístroje

Příspěvek od Hellraiser17 »

Popravdě jsem nestudoval příliš datum výroby na tomto přístroji a vzhledem k převaze přístrojů měřících, jsem jej v této skupině uvedl. Neb dle fotek je každému jasné, oč jde. Nepředpokládám, že by si někdo koupil takto sofistikovaný přístroj, aniž by věděl k čemu slouží... Mimochodem, mám asi 6 kusů... Ale jen jednu krabičku s dvěma roličkami papíru a pár drobností.
Jinak vše možno i vyměnit za něco jiného...

Pro M11. Jeden oximetr, který byl rozbitý, jsem rozebral a mohu si jen přát, aby takto precizně bylo vyráběno vše. Ta převodovka co tam je je fakt obdivuhodná...

PS: nevíte, kolik tento zapisovač v dobách svého uvedení na "trh" mohl stát?


Svoboda začíná tam, kde končí civilizace řízená penězi...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

překlad

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Potřebuju někoho, i amatéra, na přeložení z ruštiny do češtiny. Taky na to potřebuju zhruba cenu.

cca 350 stran, ale 2-3 jsou obrázky a z toho třetinu mám v Angličtině, takže ji nepotřebuju, Ale když bude o to líp.

Nezbytně tedy nějakých 80 stránek tištěného textu, možná 120 pokud vše do češtiny + ,ožná tři strany vytahat na stranu z obrázků.

Bude problém s odbornýma názvama broučků a s rukopisem kde je v obrázcích.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Ufon 3Mbs

Příspěvek od martinq »

Přenechám smlouvu na internet od Ufona, záívazek do dubna 2012, měsíční platba 310 Kč vč DPH, datový limit 8GB/měsíc, pokrytí 90 % ČR. G3 přístroj vlastní. Já mohu dodat do 2 měsíců AXESSTEL MV110NH USB. Jsem u Ufona třetím rokem, proto mám slevu na fofr internet, jehož cena je 390 Kč/měsíc.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Bazar“