Keshe

Nadace Keshe - souhrn dostupných informací

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Keshe

Příspěvek od jeff »

Co mi přišlo poštou :ethink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od Palo »

Prosil bych DOC, tedy pro starší Word, nikoliv DOCX... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od la »

jeff píše:Co mi přišlo poštou :ethink:
speciál pro Pala v pdf
Teda jeffe teďkom mi z petflašky už vůbec nebude chutnat :bhead: :pivko: :laugh:
PS:předvedená transmutace prvků bez venkovního napájení v neutrální vodě pouze spontálně vzniklým statickým nábojem petflašky.
[youtube][/youtube]
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od jeff »

Co se týká technologie, tak nemám výhrady, pan Kesh prezentuje, co vytvořil. Horší je to s jeho podmínkami šíření této technologie. Oficiálním vlastníkem možná je on, ale hlavně pak Irán a potažmo snad i Belgie. Celý ten úvodní dopis je napsán dvojsmyslně a nejvíc mě zarazil odstavec:

"V tu chvíli budou dvě volby: buď budeme spolupracovat na změně života všech na Zemi prostřednictvím správných vzorů chování, nebo vyspělé země světa zaznamenají v
blízké budoucnosti záplavu přistěhovalců, stahujících se po desítkách tisíc do velkých měst."

Na změnu systemu a způsobu získávání energií sice všichni čekáme, jen mám obavy, aby jsme si nepomohli z deště pod okap, nebo ještě hůře.

Jeff


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jeff píše:Co mi přišlo poštou :ethink:
Až najdu jedinný patent na US patentovém úřadě, který v sobě má slovo Keshe a který není starší než 1929, kromě jednoho, který je o vylepšené hlave spalovacích motorů, pak možná mně to začne zajímat. Ten chlap na své stránce mluví o patentované plasma technologii a pak z toho vyyleze, že jde o plasmu poléčitelskou. Také mluví o polapení amerického válečného bezpilotního letadla, prakticky létající a navigovatelné bomby Iránským ufem. Nedovedu si představit, že by Iránská armáda spolupracovala s tímhle a jakýmkoliv charakterem, aniž ho měla pod dohledem a to velice tajným. Vletěl jsem i do odkazu na vědecké práce a jsou tam jenom bláboly o vědeckých papírech na několik témat v různém stádiu rozpracovanosti z čehož je jeden popis trochu detailnější a který je cokoliv, jenom ne vědecký popis vědeckého papíru. Zato Keshe s rukou nataženou v temném zákoutí internetu stojíce s rukou nataženou o almužnu škemrá. Z Iránu možná je, ale Iránec to nejspíše nebude. Beno Weigl :evil: hadra. :color:

Asi tak. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od poota »

jeff píše: Celý ten úvodní dopis je napsán dvojsmyslně ...
Já bych spíš řekl nesmyslně a nedá se to zřejmě hodit na špatný překlad - například blokování možnosti patentování tím, že se něco patentuje postupně ve všech státech je dokonalý blábol. Na to stačí jediný patent, který může platit celosvětově. Navíc patent chrání jenom proti komerčnímu využívání - pro svou osobní potřebu si může kdokoli udělat cokoli podle kteréhokoli patentu, tedy vyjma "strategických", ale ty jsou neveřejné.
Podobných nelogičností je tam víc. Takže ve mně to příliš důvěry nevzbuzuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od la »



Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od poota »

Patenty, zvlášť ve strojovém překladu, nám toho moc neřeknou, protože jak už je u patentů obyčej, nepopisují zásadně "jak to udělat, aby to fungovalo", ale jenom "co se nesmí udělat, aby nebyl porušen patent".
Z mého pohledu je zajímavé jeho uvádění vodíku, kyslíku, kysličníku uhličitého a metanu ze vzduchu v souvislosti s elektřinou a vodou. Tento vztah považuji za docela reálný a odpovídá i Schaubergerovým názorům.
V ostatním zatím nevím, ale uvidíme, co bude 21. září.
Pokud to není humbuk, tak se ho budou snažit koupit a nebo zlikvidovat, protože jinak by to byl paradoxně krach celosvětové průmyslové i ekonomické struktury.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nový Svetový Poriadok

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Patenty, zvlášť ve strojovém překladu, nám toho moc neřeknou,
Hmm. Jeden v řeči kmene se kterým žiju jsem si trochu prohlídl na WIPO. http://patentscope.wipo.int/search/en/d ... escription

Pánové na to tady ani nemáme smajlíka a ani tenhle to nepopisuje :shock:
a) Není absolutně možné, že by to sesmolil patentový právník, nebo agent. nemá to ani sočasně zaběhnutou formu, i když se o ni něko pokussil, ani legální jazyk.
b) Je to sepsané jako spekulace odvolávající se na kde jaké jiné spekulace jak vědecké, tak nevědecké, na nesmyslnost Tokamaků atp. čehož je v aplikaci (žádosti) proti všem regulím naprostá většina.
c) V tom cancu není jedinný technický údaj. Je to slátanina všeobecných plků o tom, že jde o dutinu, či systém dutin, s nějakými možnými (nejmenovanými) zařízeními v nějakém (nepopsaném) systému, či systémech, ve kterých se neznámo jak (nepopsáno) vyrábí turbulence mnoha magnetických polí a (neidentifikovaných) plynů a plazem a snad i chroustů všemožných tvarů, velikostí a barev a že prý až se dosáhne antigravitce tak k něčemu dojde atd... :roll: Nejde o žádný patent, ale o naprosto nesmyslné bludění v žádosti o patent, stejně pitomé jako je bludění na jeho webových stránkách.

Jen abychom si to zopakovali, patentové žádosti nejsou přijímány na základě obsahu, ale na základě nejběžnějších forem a běžných údajů. To je forma základního odstavcování, nebo spíš kapitolování, která je celkem dost volná, na jakém papíře je to zasláno, pokud to je fyzicky poslané, v jakých softwérových formátech, pokud to jde elektronicky, že na tom musí být jména a adresy atd těch, kteří jsou jmenováni jako vynálezci, komu aplikace náleží do vlastnictví atp. plus nějaký ten peníz za registraci. Co je v aplikaci napsané začne patenťák zajímat až při samotném patentovém řízení a zkoumání jak originality patentu tak jeho rozsahu. O funkčnosti to taky není.

Ta aplikace, co jsem na ni číhnul já (2005) je předchůdce aplikace pozdější (2007), která toho říká ještě míň (pokud to vůbec je možné) na kterou dává web toho chlapa odkaz. Nikdy nepřišla, alespoň podle toho, že je stále ještě registrována jako aplikace a ne patent, k ohodnocovacímu řízení a finalizování udělením patentového čísla jakýmkoliv patentovým úřadem, alespoň to na ní není registrováno. Chtěl bych ale vidět patenťák, na kterém by něco takového prošlo. Ne, že bych o patenťákách měl příliš vysoké míněmí, ale tak nízké zase není.

Sorry hoši. Dal jsem tomu ještě jednu šanci :bhead: poslední a :ptrain: na to. Škoda času.

Jinak Petře, patentovat jedinným patentem na celé patentové dohodě nelze. WIPO je jenom konvence a mezinárodní patentový úřad, kde se dá podat "celosvětově" (ne celý svět v ní je) aplikace, ne aby ji člověk nemusel podávat všude po dohodě hned najednou, ale aby byla zaregistrována na jednom místě, což poněkud a díky mnoha jazykům i zatraceně usnadňuje vyhledávání. Žádost se dá podat v kterékoli zemi dohody a platí pak pro ni stejná ochrana, jako když je podána na WIPO. Jde spíš jenom o ofico registraci prvenství. Například podání aplikace v Kanadě je podstatně lacinější a jednoduší než na WIPO, nebo v US. Nicméně, do dvou let člověk musí podat aplikace (ve většině zemí dohody do dvou let od podání první aplikace, v Kanadě do pěti, US to nedávno taky protáhlo, ale nevím jak moc) aby mohl dostat patent v té které zemi.

Patentovat je nutno v každé zemi dohody individuálně, i když mám pocit, že EU zde představuje v dnešní době jednu federaci a tudíž zemi, stejně jako US představuje jednu zemi, i když jde o mnoho (prý) nezávislých států. To je mi novinkou a budu se na to muset číhnout a dost věcí by to zjednodušilo s patentováním v zemích EU. V podstatě WIPO je jenom registrace žádostí a snad i stavu žádostí a patentů všech členů světové dohody na jednom místě a v jednom jazyce, pokud šly přes ni. Není to ale zatím nutné.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Co kde na netu

Příspěvek od Nso ci »

Prišiel mi mail od spolužiaka a v ňom bol tento link: http://www.ac24.cz/blogy/122-nejvetsi-o ... eni-prevra
Keďže sa v ňom okrem iného píše: "Tyto informace, jakkoli úžasné, těžko proniknou do médií, takže jediný a významný způsob, aby se lidé o těchto možnostech dověděli, bude asi blogosféra, a co si mezi sebou rozešleme maily a budeme sdílet tento článek..."
Tak konám. Neviem, či v správnom vlákne, v správnom čase, ale viem, že je tu spústa chlapíkov, ktorých podobné zaujíma. Len dúfam, že som oneskorene neobjavila Ameriku :ethink:, toto nutne v bežnom živote ako ženská neriešim ;) :bye:


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Co kde na netu

Příspěvek od jarda ovčák »

Našel jsem produkt a odfoukl jsem si úlevou, že budu moci konečně používat jinou, než tu protivnou energii. Zamáčkl jsem slzu dojetí a připravil jsem moju ženušku, že energetická soběstačnost nás vyjde na dvacet tisíc éček. Nu, půl mega je darda, ale co by člověk neudělal pro sebe, že jo.
No jo, ale ti nadačníci chtějí nějakej foršuš pro těšínská jablíčka, či co.... Římsi mi to připomíná ty německý perendevy, který jsem chtěl koupit z ruky do ruky..... Hergot, buďto jsem špatně pochopil to dobrodinní, kterého se nám má dostat, nebo těm dobrákům dochází fantazie???
Nebo máte někdo nějakou jinou zkušenost????


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Co kde na netu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jarda ovčák píše:Našel jsem produkt a odfoukl jsem si úlevou,
Nechtěl jsem Nšoči kazit radost, ale jelikož to neprošlo bez odpovědi, nedá mi to. Narazil jsme na to už v jiném vlákně a dal jsem si tu práci, že jsem si dohledal na WIPO "patenty", o kterých se dotyčný zmiňuje, i když už z jeho stránek mi bylo :roll:
- Zaprvý ty prý patenty ten člověk psal sám, nebo stejný mamlas jako on sám, ale definitivně ne právník, což ještě kór moc neznamená, ale na někoho, kdo si důvěrně šušká s nějakýma vyslancema světových vlád, je to velice nepravděpodobné na hranici nemožnosti.
- Za druhé nejde o patenty, ale o patentové žádosti. To jsou milí moji nebe a dudy. Do patentové žádosti může člověk napsat třeba rozbor Jiráskova Bratrstva. Pokud je zaplacena a je podána ve správném formátu, je přijata. Jak a co s ní dál je už jiné kafe.
- Za třetí, vzhledem k tomu, že jeho nejstarší uvedená žádost, či spíše nejstarší dohledatelná z jeho odkazů je z 2005, je nasnadě, že mu nestály za zaplacení poplatků spojených s dalším patentovacím procesem vedoucím k udělení patentu a že jde o žádosti propadlé a ve veřejném vlastnictví, pokud by někdo o něco co obsahují stál.
- Za čtvrté a nejdůležitější, v těch prý patentech není jedinný konkrétní údaj o nějakém udělátku, krom toho, že se skládá z nějakých uzavřených prostorů (neudáno z čeho, jak velké, kolik, jak pospojovaných, prý pospojovaných trubkama atd) a že se v nich prej motaj (nejmenované) plyny a magnetická pole do kolečka, bez uvedení jak by s tím vším chtěl motat, jak rychle, za jakých teplot o jaký vlastně jde proces, jak se dá docílit, jak by z toho bral energii, v jaké formě, co by do toho musel vrazit, aby to aspoň rozjel NIC! Je to poskládané ze stejných všeobecných blábolů jako jsou stránky tohodle srandisty, o tom, že není nic po Tokamakách, tedy horké fůzi a podobně a jak je třeba najít a jak našel nový zdroj energie.

To ještě má tu drzost si říkat Keshe, což je velice, převelice jihoslovansky, trochu východoegyptsky velmi západopersky a slušně severoetiopsky výraz pro peníze. To by to snad mohlo dorazit, pokud by někdo byl ještě na pochybách. Zapomeňte na to. To Brady se svým Perenděvem je proti němu klasa mezi free energy iluzionisty. Tohle je naprostý břídil a stejně mu na to asi dost lidí skočí. Jak říká staré americké přísloví:

There is a sucker born every minute. = Každou minutu se narodí cucák. Cucák znamená naivka která se nechá kdykoliv napálit, jinak taky dudlík, cecek, lízátko, přísavka od chobotnice nebo parma. Všeobecný posunek vyjadřující smýšlení tohoto druhu o druhém, nebo druhému je palec v puse :baby:

:shock: No a nekup to, ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Co kde na netu

Příspěvek od Nso ci »

Šmarjápano, to jsem si zas dala, já bych se na to nejradši už vypr... :bhead: :oops:
Zavetrila som niečo zlovestné, keď Slávek nereagoval. To je tak, ak si človek odskočí od plotny a dá na mail spolužiaka..., vraj preposielať. No nečítala som to, iba preletela prvých pár viet a usúdila, že chlapci sa v tom snáď vyšantia... Tak ja sa radšej vrátim k plotne, odpusťte, páni :eliar: :) :bye:


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Co kde na netu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nso ci píše:Šmarjápano, .... To je tak, ak si človek odskočí od plotny ... odpusťte, páni
:) Naopak Nsoci. Osobně oceňuji, že jsi se angažovala. To myslím vážně. Ono to taky mohlo být dobrý. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
CZHonza
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 25 led 2009 21:55
Bydliště: Praha
Dal: 2 poděkování

KESHE

Příspěvek od CZHonza »

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... prave-zde/

http://www.matrix-2001.cz/files/clanky/ ... vitace.pdf
(63 stran)
http://www.matrix-2001.cz/files/clanky/ ... aktoru.pdf
(37 stran)

Přehodil jsem to Honzo sem, protože vlákno Patenty a Vynálezy se týká technických záležitostí kolem patentovaní a vynálezectví a protože tenhle Keshe je cokoliv, jen ne ověřená záležitost a na nové vlákno není. SDK


Odpovědět

Zpět na „KESHE FOUNDATION“