Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Urinová injekce pomohla :jump: . Ráno jsem se probudila OK.
Moje poznatky:
Každopádně čurinka pracuje, a to natolik, kolik je jí dovoleno :hip: .
Kolik práce odvede, závisí na tom, kolik jí tělu dodáme.
Já nechci mít silné očistné reakce, ale zároveň bych ráda viděla rychlé výsledky – tak to prosím dohromady NELZE! :enaughty:

Takže vodítko pro ty, kdo se chtějí uzdravovat urinou (dle mých prozatímních zkušeností):
Člověk se musí rozhodnout, čemu dává přednost.
a) buď chce rychle vidět výsledky –pak je třeba dodávat urinu všemi způsoby, kolik tělo snese - ovšem musí počítat s tím, že to bude bolet :| …záleží na stupni znečištění těla
b) nebo nemít silné očistné reakce – - dodávat urinu v menším množství, zato ale vytrvale, poctivě a nevynechávat . Smířit se s tím, že výsledky nebudou výrazné a rychle viditelné. ALE BUDOU!
c) začít na menších dávkách a postupně navyšovat až k bodu a)

Je třeba počítat s herxhammerovými reakcemi – ale nebojte se jich, dobře je odstraňují urinové injekce :eclap: .

Ahojte, Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kalyp »

No neviem, pametas si to zle su to neparne cykly, on doslovne netvrdil ze vypit to normalne teda trebars parny cyklus je neucinny, ale ze neparny je efektivnejsi,cerpal zo starych indyckych prekladov takze si to nevymyslel, ako sa tu snazis dokazat, ale je tam popisovany jeden liecitel ku ktoremu chodila cela krajina sa liecit a ktory urcoval diagnozu pomocou uriny, a to min.tri dni odstatej a vzdy doporucoval iny postup liecby urinou. Tento cyklicky postup ma od neho ako universalnu liecbu pre kazdeho! Ahoj!


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

kalyp píše:p.Hoting kladol doraz
kalyp, tu máš knižku od Armstronga. Je to šlabikár urinoterapie. Všetci ďalší vychádzali z jeho praktických skúseností.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Ty cykly maj nějaký vliv, hlavně pak na průběh projevů léčby, ale je to plivanec v moři ....... Jediné, co tam vidím je psychologický účinek, který u mnoha lidí bude
... který u některých lidí může působit i jako podpora placebo efektu ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kalyp »

libcosenior píše:
kalyp píše:p.Hoting kladol doraz
kalyp, tu máš knižku od Armstronga. Je to šlabikár urinoterapie. Všetci ďalší vychádzali z jeho praktických skúseností.
dik precitam,ale aj tak nie je nad vlastnu skusenost. Ahoj!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kalyp píše:No neviem, pametas si to zle su to neparne cykly, ...
Moc se omlouvám za svůj omyl. Obšlohli to jinde. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Biorytmy

Příspěvek od hanka »

Má to být lichý počet doušků. Mne ale více než počet doušků zajímá vliv biorytmů. A to 24 hodinové biorytmy dle čínské medicíny na jednotlivé orgány dle jejich nejvyšší nebo nejnižší aktivity, a pak také vliv měsíčních fází na příjem a využití uriny.
Při původní přípravě na urinoterapii jsem měla v úmyslu provádět urinoterapii i s ohledem na tyto cykly, pak jsem do toho skočila bez zbytečného rozmýšlení, teď se ale znovu na tyhle aspekty zaměřím.. :ethink: . Zdá se mi to velice zajímavé ... ;)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od smajlicekk »

Hanko, prosim te jake pouzivas jehly a jdou normalne koupit v lekarne? diky S


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

smajlicekk píše:Hanko, prosim te jake pouzivas jehly a jdou normalne koupit v lekarne? diky S
Používám jehly Terumo (Neolus), velikost 26Gx1/2", 0,45 x 12 mm. Běžně je v lékárně nemají, musí je objednat. Mám celé balení 100 ks, ale není to až tak hodně, vzhledem k tomu, že jednu jehlu používám na dvě aplikace - čili jednu jehlu denně. ... Dá se použít i vícekrát, ale pak je již jehla tupá a vpich zbytečně bolí. Líbí se mi, že nemusím hlídat hloubku vpichu, je krátká tak akorát do podkoží, můžu ji bez obav dát na doraz. ;)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Biorytmy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:Má to být lichý počet doušků. ...
:) Hádám, že mi nestálo za to si to pamatovat. Teď abych to rychle zapoměl :bhead: Ahoj, Slávek.

PS. http://www.scientificamerican.com/artic ... from-urine
Anglina, vědecké dolování neuronových buněk z moči. Máš Anri někde odkaz na ten českej článek, cos mi přihodil?


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Biorytmy

Příspěvek od hanka »

Ach jo, tenhle směr mě taky hodně zajímá, dokonce jsem si před vánocemi koupila mikroskop, co se dá napojit na počítač a těšila jsem se, že budu sledovat svoji krev i moč v průběhu urinkování (bylo to dokonce hlavní součástí mého "výzkumu" ;)) .... , jenže se ukázalo, že s tím vůbec neumím zacházet :oops: :shock: :oops: a nejspíš ani nebudu umět, jelikož mě tady nemá kdo zaučit, ani poučit (kromě mne to totiž nikoho dalšího široko daleko nezajímá) :( ...
Už to jdu prostudovat... :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Biorytmy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:Ach jo, to mě taky hodně zajímá, dokonce jsem si před vánocemi koupila mikroskop,
Jsem si jistej, že by se našel nějaký Moravák, který by Ti s tím mikroskopem pomohl. :) Zkusil bych to snad první přes Ivana. http://energieupramene.blogspot.ca/ Tady se s ním můžeš spojit. Když ne on, možná bude o někom vědět, kdo je blízko a má na to.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: AMT klystýr ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Léčebné účinky uriny jsou definitivně způsobeny několika mechanismy. Pokud je nějaká část zničena zpracováním, účinky jsou nutně omezené. Mražení vypadá jako u kde čeho na nejméně rušivé, běžně dostupné zpracování a zahuštění. Vakuové odpaření by asi bylo lepší, ale těžko říct. Co jsem vysledoval na Dormin (ABA) u kdejaké rostliny, vlastně všech, snižování teploty vždy vyvolá zvýšenou produkci ABA a lze předpokládat, že snížení teploty uriny bude mít stejný výsledek. Není problém jí nasbírat za celý den, či dva, a použít jak je. Lze si i vypůjčit od zvířat, na klystýr by se to snad nikomu moc eklovat nemuselo a vlastní informatika atd. jde stejně už jinou cestou u těch, kteří ji píchají, nebo pijou atd. Ohřát se dá flaška i v teplé vodě ve dřezu a na plotnu to nemusí.

U toho solení klystýrů je si třeba uvědomit, že čím slanější, tím víc ho ve střevě zůstane a z člověka nevypadne. Je tedy rozumné střevo nejdříve vypláchnout čistou vodou, popřípadě velice mitivě slanou (na chuť) aby ve střevě dýl vydržel, a pak až tu urinu v jakékoliv podobě. I při hladovce je první výplachový klystýr příšerný hnůj a pokud se člověk povrtí a dostane klystýrovou vodu celým tlustým střevem až ke slepáku, tak první dva.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Zhrnutie prvého týždňa urino hladovky.
O mne:
Muž, vek 54 rokov, výška 172 cm, váha 97,1 kg :oops: – vážené 10.1.2013 o 10,30 hod. (mimochodom najviac ako som kedy vážil), od základnej školy nosím okuliare do diaľky, dlhé roky som mal -3 dioptrie na oboch očiach (asi dedičné po otcovi, aj keď som mal v detstve na jedno oko úraz - nehasené vápno v oku), v posledných rokoch som začal nosiť okuliare aj na blízko a oči sa mi trochu rozišli v dioptriách na diaľku, mám psoriázu – výskyt vo vlasoch na hlave, za ušami, v ušiach, málo viditeľné pomerne veľké fľaky na lakťoch, praskajúca koža (niekedy krváca) okolo genitálií a konečníka, asi 10 rokov mám psoriatickú artritídu – drobné kĺby rúk a nôh, navyše aj zápästia rúk – zdeformované a znížená ohybnosť, ďalej vysoký krvný tlak, pred 5 rokmi mi zistili 2 cm kameň v žlčníku a vred na dvanásťtorníku, na operáciu som nešiel.
Inakšie som pohodár, ale mám málo pohybu, sedavé zamestnanie a žiadny šport.
Fajčil som asi od veku 15 rokov zhruba krabičku cigariet denne. Prestal som asi v polovičke júla 2012, teda zhruba pred pol rokom.
Stolicu mávam pravidelne pomerne rýchlo po jedle (väčšinou) a niekoľko krát za deň. Väčšinou je redšia.
Močenie ma v poslednej dobe budí aj v noci, preto mám podozrenie na začínajúce problémy s prostatou.

Rodinná anamnéza:
Rodičia fajčili a mali vysoký tlak, otec prekonal 3 infarkty. Mamka dožila vek 60 a otec 63 rokov. Brat o 3 roky mladší fajčí, má vysoký tlak a asi pred 10 rokmi prekonal mozgovú príhodu, je plný invalid, aj keď na ňom následky na prvý pohľad nevidno.

Cieľ urino hlavovky:
MUDr. Partyková
píše:
• Hladovění 24-48 hodin stačí na očištění zažívacího traktu a pro
odpočinek organismu.
• Hladovění do 7 dnů očistí všechny tělesné tekutiny.
• Hladovění do 14 dnů očistí měkké tkáně a částečně šlachy.
• Hladověním nad 14 dnů dojde k očištění až na úroveň kostních
buněk, k obnovení některých porušených činností a vyléčení většiny
nemocí.
Sama absolvovala 20 dní.

Armstrong píše, že sám absolvoval 45 dní a potom si dal steak. :lol:

Ja chcem docieliť, aby som nemusel brať žiadne lieky, zlepšiť si zrak, cítiť sa dobre, chcem trochu omladnúť (schudnúť na váhu 72 kg) a predĺžiť si život.
Počítam s trvaním 30-45 dní, ak to bude v mojich silách. Verím, že bude!
Prvý týždeň mám úspešne za sebou.

Zahájenie 13.1.2013 v nedeľu.
To som ešte urinu zapíjal vodou.
Od pondelka (to som mal dovolenku) do dnešného dňa som už nezapíjal (Hanka díky za podnet), dokonca som vodu pil najskôr hodinku po užití uriny.
Každé ráno som si pichol 1 ml rannej strednej teplej uriny do brucha.
Množstvo vypitej uriny za deň – 50 – 70%, zvyšok som sa snažil odkladať na večerný kúpeľ s masážou. (v práci som nič neodkladal, takže som mal len to, čo som odložil doma a na každý večer kúpeľ nevyšiel)
Chuť uriny – horká a kyslá. Niekedy prevažovala jedna chuť, inokedy druhá, ale stále tam boli obidve (žiadna chuť mlieka). :enaughty:
Na slabý pocit hladu bezvadne fungovalo vypiť trochu uriny, takže som vlastne ani hlad nepociťoval.
Hlad by nebol až taký zlý, ale keď idem okolo picérie, tá vôňa pice, práve vytiahnutej z pece ma poriadne dráždi, ale to je len mlsna. :oops:
Celý čas som necítil únavu a to mám v nohách denne 4 km a som v práci.
Väčšinou po vypití uriny, zhruba do hodiny ma pohnalo na stolicu, čiže niekoľko krát denne. Stolica bola veľmi riedka, ale sem tam vyšlo aj trošku hustejšieho. (z tohto dôvodu som si musel upraviť ranný režim, teda kedy vstať, aby som stihol prísť bez ujmy do práce)
Dnes teda 19.1. som prvý krát mal stolicu iba 1x a to ráno, po prvej urine, potom už nie a to som vypil viac uriny ako v práci. Možno som už prekonal prvú acidotickú krízu (píše Partyková), ale žiadne búšenie srdca som zatiaľ nemal. :enaughty:

Od stredy som mal každý večer, keď som si ľahol bolesti krížov, stačilo sa postaviť a stratili sa (možno to boli bolesti ľadvín, ale podľa pokynu z netu som si na kríže pritlačil, rýchlo pustil a žiadna tupá bolesť sa nekonala). Mám podozrenie, že je to z toho, že som pri stolici dosť tlačil. Fakt neviem v čom je pes zakopaný. Preto som si dnes objednal klystír-sadu, zajtra by mala byť doručená.
Skúsil som vypustiť lieky na tlak, ale po dvoch dňoch sa nebezpečne zvýšil (v piatok večer tlak 151/84, tep 72, dnes ráno tlak 164/91, tep 63), tak som ich znovu nasadil.
Dnes večer po kúpeli tlak 142/79, tep 64. (ráno som vzal lieky)
V priebehu hladovky som cítil chvíľu nohy, potom zase chrbát, inokedy bedrové kĺby. Nie bolesti, len som cítil, že ich mám.
Mám pocit, že sa mi trochu zlepšil zrak na blízko, ale nemám to potvrdené od odborníka.

Priebeh znižovanie váhy:
(vážené vždy okolo 20,00 hod.)
10.1. počiatočná váha 97,1 kg
12.1. 95,4 kg
13.1. 94,3 kg
14.1. 93,4 kg
15.1. 92,5 kg
16.1. 91,4 kg
17.1. 90,4 kg
18.1. 89,4 kg
19.1. 88,8 kg

Jedna vec mi ale vadí.
Myslel som si, že po týždni hladovky, mi spľasne brucho, ale zdá sa mi stále rovnako nafúknuté.
Manželka mi nechce veriť, že som schudol skoro 9 kg, vraj na to nevyzerám. :ethink:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

ak ta mnohorocna urina regeneruje kozu po popaleninach, tak mozno aj proti vraskam bude dobra? :lol: navnadili ste ma, budem si ju tiez tusim zbierat na dlhodobe skladovanie... ale predovsetkym kvoli urazom a popaleninam, kokos ak to funguje, tak to je podla mna zivotne dolezite si to skladovat. a asi to bude suvisiet s tymi kmenovymi bunkami, ale to by bol neuveritle lacny a prudko dostupny zdroj pre kazdeho, no veru, len este vymysliet kde ju uschovam... je to take zaujimave, vdaka chlapci aj Hanka za skusenosti, hlavne Slavek :hip: zajtra pojdem dake curino pokusy zas robit
ps: nedavno som citala knihu Liecitel (beletria) a tam jedna z hlavnych postav liecila prostych ludi tzv. univerzalnym specifikom, pricom tam o. i. nacural :lol:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“