Neověřené Projekty

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
GRS
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: stř 01 lis 2006 16:48
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování

Neověřené Projekty

Příspěvek od GRS »

vlákno čisté - poo.

davam este jeden link, nesuvisi to priamo zo zotrvacnikom, je to paka:

http://www.nets.pl/~metozor/metoz.html
http://www.metozor.si.pl/paradox.html


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Příspěvek od martinq »

kolik pak energie vydám já na přemístění se z bodu A do bodu B, váha mi hodí 82 kg, při každém kroku přemístuji 820N, když vezmu za kliku, otevřu zavřu dveře je to pár Newtonů navíc, šlo by nějak tuto energii využít ?

co třeba místo plovoucí podlahy, umístit pod prkna pružiny (akumulace energie) a spojku, která při "nabití" většiny pružin uvolní všechny naráz a převodem se roztočí setrvačník, přečerpá voda, uvolní rotor s cívkou v poly permanetního magnetu, navíc si měkkým, ikdyž nezvyklým, krokem nezničím tolik klouby ...

nebo rovnou namotat kolem pružiny vinutí a okolo neodymy, pěkně si dupnu a pružina chvilku kmitá tam a zpět, kdo má děti, plné energie, věčně v pohybu (děti jsou vlastně 50% perpetum mobile, v noci spí a přes den PM) tak je pro ně taková houpací podlaha skvělé zabavení ... a navíc trocha energie jistě nikomu vadit nebude ...


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
MilMAX
Starší člen
Příspěvky: 183
Registrován: úte 24 dub 2007 19:04
Bydliště: Kobylí
Kontaktovat uživatele:

Energie

Příspěvek od MilMAX »

Eště mě napadlo dat kolem silnice takové "stromy" co by měly velké gumové lopatky a jak by projížděly kamiony tak by se to o ně otáčelo - takový fackovač kterým bychom těm maďarům brali vítr z plachet když objíždějí po státní silnici mýto na dálnici ... :lol:


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Tesla switch - Igors switcher Zkušební schema

Příspěvek od Barbucha »

Zdravím ve spolek, po prohlédnutí FORA mám dojem, že co mohlo být odzkoušeno, odzkoušeno jest a výsledky nic moc. Zázrak se nekoná. Takže nový námět na bádání a popravdě nevypadá zrovna nejhůže.

http://www.overunity.com/index.php/topic,1942.0.html

Je nutné se přihlásit. Ti co nechtějí vytvářet svá další přihlašovací hesla na
další forum, mohou použít obecné příhlášení pro jako
user: EUP / Energie U Pramene /
pass: maco / česky máčo /


co vy na to výzkumníci a vědátoři, myslím, že za prdel by stálo to odzkoušet. Když už nic, tak alespoň se bude vědět která další cesta k výrobě zlata nevede, co?
Naposledy upravil(a) Barbucha dne čtv 18 zář 2008 8:10, celkem upraveno 3 x.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tesla switch - Igors switcher

Příspěvek od Ilem »

Barbucha píše:Zdravím ve spolek, po prohlédnutí FORA mám dojem, že co mohlo být odzkoušeno, odzkoušeno jest a výsledky nic moc.
Mýlíš se. Čím víc zkouším, tím víc vidím, co všechno je potřeba ještě vyzkoušet. Přestaň teoretizovat a začni něco dělat. Žádné výmluvy. :!:


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Tesla switch - Igors switcher

Příspěvek od Barbucha »

Hele nevytrhávej jednotlivosti z kontextu textu, ty jsi jako ti naši skurvený politici, ti taky říkají jen to co se jim hodí do krámu. Já přeci neříkám aby jsme se na to vys..kašlali, jen jsem konstatoval holou skutečnost a přihodil další námět na zamyšlení. A pokud se koukneš na to forum, co jsem uváděl a znáš alespoň rámcově Teslovy teorie a patenty, máš znalosti o současném stavu součástkové základny a nechceš pouze převlíknout brontosaura, tak je tam námětů až hrůza, jen to vyzkoušet. Bohužel v téhle republice se neseženou určité el. součástky, bez kterých je jak by jsi chtěl obout Ferari na žebřiňákové kola. To zkrátka nejde, protože spousta věcí, které řeší náměty na různých forech vznikli před mnoha lety a dneska se dají řešit naprosto elegantně díky explozi součástkové základny. Proč se srát třeba s řízením výkonových rezonančních okruhů diskrétními součástekami, když jsou venku IO, které řeší celou zezonanční automatiku, že? A jiné a jiné. Takže zatím počítám / díky za exela a podobné /a čekám až to všechno dorazí a bude sranda. Uvidíme, řekli slepí a šli se podívat na němí film. :evil:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Tesla switch - Igors switcher

Příspěvek od Aquarius1 »

Čtu tě co jsi vstoupil na forum a pořád se vymlouváš na součástky.Tady ti lidé co tvoří se nevymlouvají a dělají.Povídat a prudit umím i já,zatím si krom pár příspěvků ničím neoslnil ani neůspěchem. 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Barbucha píše:...třeba s řízením výkonových rezonančních okruhů diskrétními součástekami, když jsou venku IO, které řeší celou rezonanční automatiku, že?

Rekl bych, že pokud tomu človek nerozumí diskrétne, pak to neudelá ani s tím IO, i když dostane plošák a kompletní schému. Namísto studia se tu z toho delá paveda.
Není nejmenší problém nejakým spínacím prvkem vyrezonovat obvod. Je kolem toho hromadu funkční teorie rezonančních meniču.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

peter-barbucha

Příspěvek od lajos »

Přesně tak petře, taky jsem čuměl, že bych se měl ještě registrovat anglicky a pak to tam ještě loupat.Barbucho-takhle u nás to nefunguje, snaž se trochu víc, neb to domysly, my nezačínáme tady, tak že tolik nevyskakovat ale trochu domýšlet co komu a jak nabýzýš? Zas ty skurvený ypsilony


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Tesla switch - Igors switcher

Příspěvek od Barbucha »

Já nevěděl, že je to takový problém se zaregistrovat na nějakém foru. Já sobně, protože o nic než o statistiku nejde, používám na všech forech user a pass naporosto stejný a problém nemám. A s louskáním v cizím jazyce, ten mám také, protože patřím do generace, pro kterou byla povinná ruština, takže anglinu, nic moc, spíš tedy nic, než moc. Ale to je každýho problém. Já akorát mysle, že poněkud došla inspirace a " vývoj " stagnuje na několika málo experimentech, tak jsem chtěl pošťouchnout něco k zamyšlení, a ne že hned budu předkládat výrobní výkresy, aby si to mohl kdokoliv postavit / tedy nic proti tomu /,bez zvýšené iniciativy při vývoji. To si konec konců může každý obšlehnout z uvedeného linku a na tomto foru již prezentovat výsledky. Měj jsem dojem, že se tu schází parta nadšenců, pro které existuje i něco jiného než pravda vyřčená pány profesory, proti které nelze ničeho namítat, protože pan Profesor má vždycky pravdu a ne parta replikantů. A pokud má někdo dojem, že patřím mezi trpaslíky / tedy mám na mysli pouze jednoho /, tak to pochopil naprosto špatně. Lidská práce a touha poznat svět i z té druhé strany je mi nadevše a když si při tom člověk rozbyje hubu, to patří k věci. Ano máte pravdu, ještě jsem nic do pléna, krom nějakého linků, nehodil. Nic nejde tak rychle jak by si člověk přál, dítě se také narodí / tedy vetšinou / až za 12 měsíců / pokud zrovna dotyčná nenosí slona / poté co ho chlap vyndal.
Takže pardon polepším se. :P


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Tesla switch - Igors switcher

Příspěvek od Barbucha »

Peter píše:Raději napiš o co jde, nebo číslo patentu. Nemá každý chuť se registrovat na dalším fóru.
Takže panáčci, pro ty kteří se nechtěji znova někam registrovat mám dobrou správu.
Toto a další fora, na které budu dávat linky a bude bezpodmínečně nutný login budou mít

user: EUP / Energie U Pramene
pass: maco / česky máčo /

tak koukejte, třeba z toho vzejde něco dobrého.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Tesla switch in natura

Příspěvek od Barbucha »

Tak robátka, tohle prý chodí. Zkusíte to někdo? A nebojte se diskuze, taky se za názor hlava netrhá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pěkný, Jiříku

Příspěvek od 1220 »

Přidal jsem bod za pěkný a názorný námět.Anžto dělám spheru, potažmo dráťák jinak a jěště jinak nemohu to zkusit.
Momentálně ale navíc následuju jěště P 111. Ozvu se.
K.


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Lloyd Tanner's Friction Heater

Příspěvek od tbest »



martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

kurva ...ty amíci jsou ale šikovný

Příspěvek od martin11 »

...jsem rád, že na našem foru nejsou takovýhle koumáci... ja bych tenhle příspěvek dal do relaxu ke kávičce....nebo bych to vylepšit.....na brzdový špalky u vagonů bych dal ten vyvýjěč páry....zabrzdil bych a vyrobenou párou bych poháněl lokomotivu.... tak kdo to zkusí.......přineste to na setkání k Jeffovi...po 15ti pivech to uznám za vynález pro 3tí tisíciletí. :jump: ...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“