Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Zpočátku jsem byl Somatexem také celkem nadšený. Pak jsem se rozhodl jej otestovat u vícero domácností a ono počáteční nadšení se celkem rychle rozplynulo. Test trval více jak půl roku. U jedné domácnosti dokonce 1 rok. Měl jsem k dispozici přímo od výrobce více kusů tohoto přístroje a dal jsem jej celkem do 5 domácností k otestování, což je dostatečně dlouhá doba. Z těch 5 případů byl pouze u jednoho člověka v celkem krátké době zaznamenám nějaký pozitivní vliv, pak i u něj se vše vrátilo do starých kolejí. U zbývajících 4 domácností ani ťuk. Upřímně řečeno Somatex je pouze pasivní zářič ve stylu orgonitu z kamenů ve skle, které jsou zality zalévací hmotou. Onen síťový adaptér slouží pouze k napájení 6ks modrých LED diod po jeho boku, které navíc silně oslňují zvláště v noci. Z toho 3ks jsou UV Led, které by měli mít onen antibakteriální efekt :roll: Bohužel pan výrobce přesto, že mi do očí tvrdil, že má elektrotechnické vzdělání, (jiným zase tvrdil, že má dokonce doktorát přírodních věd :D ), jaksi netuší ani to, že toto UV světlo je dobré leda tak k ověření platnosti bankovek ke zvýraznění ochranných prvků, jinak jsou k ničemu. Co nemohu výrobci ale upřít, je až mistrovský talent ve vypravěčství a ovlivňování lidí kolem sebe, tady klobouk dolů. Pokud by se jednalo o zdroj světla v pásmu UV-C, což má ověřený antibakteriální účinek, tak by to samozřejmě bylo o něčem jiném. Světlo UV-C ale nesmí přijít do kontaktu s živými tkáněmi, především pak očima. Jinak výrobce Somatexu se k mému zklamání pouze "inspiroval" přístrojem Alcyone od pana Popelky, kterému patří prvenství ve vývoji tohoto přístroje, viz. http://www.alcyone-popelka.cz/ Podobnost těchto dvou přístrojů není náhodná. Nicméně i po těchto neblahých zkušenostech jsem na tuto oblast přesto nezanevřel, protože i dobře vyrobené pasivní orgonity dokážou s organismem dělat celkem divy a rozhodl jsem se asi před rokem sloučit znalosti biorezonance a frekvenční terapie s elektronicky funkčními prvky a vyrobit přístroj, která má dnes v poslední verzi dokonce až 3 aktivní zářiče, který jak to zatím vypadá, řeší nejen ony geopatogenní zóny, ale i doslova nabíjí celý organismus a tím jej harmonizuje, především pak ovlivňuje funkčnost čaker. Stále ale probíhá testování a dolaďování, protože chci mít tady jistotu, že funguje jak má a nic neuspěchat. Jistá paní léčitelka dokonce prohlásila, že do teď nic tak silného s positivní energií necítila, no uvidíme co z toho ještě dostaneme :)


Donesla se mi také informace, že na velké parazity jaksi přestal spolehlivě fungovat starý Ivermectin, ale je údajně nějaká jeho nová modifikace pod názvem IverFast. Tato informace pochází z důvěryhodného zdroje (ing. Bláhová) a mám to potvrzeno i jiným detox. poradcem, který si stejně jako já, vše také nejdříve ověřuje :) Třeba něco bude vědět i Palo. Špatné je to, že je až nechutně drahý a momentálně není v ČR k sehnání.


mahatma

Re: Craft

Příspěvek od mahatma »

s tým ivermektínom to také zlé nebude, možno iba niekto doviezol nejaké lieky kde je nižšia dávka ivermektínu ako bola deklarovaná, alebo tam nie je žiadna účinná látka. aj s tým so sa už stretol. antiparazitiká čo vyrábam fungujú stále rovnako dobre ( overené prístrojom diacom ), ale vyrábam ich sám z čistých farmaceutických surovín z osvedčených zdrojov práve preto, aby som sa nemusel spoliehať na serióznosť nejakého anonymného výrobcu z číny, či z thajska...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

mahatma:
Nicméně drtivá většina prodávaného Ivermectinu v ČR (a nejen jeho) je právě šedý dovoz z Asie. Také mi není známo, že by Ivermectin, tedy samotnou účinnou látku bylo možné zakoupit jako surovinu, neboť pokud se něco nezměnilo, není v ČR registrován. Nebo je to už jinak?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lajos »

Nevím jestli se už někde probíral protokol Boba Becka ale ten jeho čistič krve mně začal zajímat a našel jsem volný pdf kde je sice anglicky ale i se schematem jeho zařízení-což mi bohatě stačí plus ještě koloidní stříbro a ozonátor v tomto odkaze http://chrisbeatcancer.com/wp-content/u ... ndbook.pdf -nechci sem dávat přímo pdf abych nedej bože něco neporušil.
Podobný přístroj jsem viděl inzerovat na stránkách WM magazínu, jmenuje se BG3, jen malinko zaráží jeho cena 9200,- s DPH. Elektronika za tímto účelem výjde na 2-3 stovky a nejdražší bude krabička konektory atd. víc než 500,- nedám a pro sebe to vyrobím ze součástek co mám v šuplíku-srdcem všeho je 555ka za 4,50 .
Myslím že to slouží na ničení parazitů bakterií nemluvě o rakovině AIDS hepatitida- no prostě záruka návratu z mrtvých a dožití 110let-nebo milý administrátoři dejte to do všech příslušných vláken, škoda kdyby to někomu uniklo kdyby to potřeboval. Já taky nečtu úúplně fše


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

lajos:
odkaz na stejné schéma někdy již z konce 90 let, jsem dával zrovna před nedávnem sem:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 6&start=90
protože se na ten samej přístroj BG3 už tam někdo ptal. Ale jsme na tom stejně, taky nečtu všechny vlákna poctivě :)


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

nenakupujem v ČR, kupujem suroviny priamo od výrobcov. vďaka svojej bývalej práci som sa dostal priamo k výrobcom, nakoľko distribútori a dovozci sú tu väčšinou strašní šmejdi... sme tak malý trh, že sa im sem v podstate neoplatí dovážať suroviny a vybavovať všetky papierovačky okolo toho... a ak aj niečo majú, je to tak predražené, že od výrobcu to tu mám s DHL odkiaľkoľvek na svete lacnejšie ako od predajcu v ČR


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

ivermektín sa určite do ČR dováže, Bioveta Ivanovice na Hané vyrába prípravky s obsahom ivermektínu...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

mahatma:
Díky za info ;)


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Ten somatex vyrába ževraj jasnovidný človek a páru ľuďom i po telefóne dokázal povedať, čo mu presne je, tak neviem, či by si taký človek robil z ľudí žarty. On ten Somatex by mal pracovať na tom pricípe, že dosahuje do vyšších sfér človeka (napr. aura) a tam odstraňovať škodlivé vzorce. Okrem iného by mal pôsobiť i na duchovný rast ževraj. V tých krištáloch somatexových sú uložené naprogramované myšlienkové formy, ktoré pôsobia na tie už zmienené vyššie časti človeka. Pán Rybjansky sa nechal asi inšpirovať jedným programom z diagnostického prístroja Timewaver (niečo na spôsob Bicomu a jemu podobných, len z vyššej (i cenovej) kategórie), kde ten program ževraj pôsobí na ľudí i diaľkovo a i na dlhší čas. Ten prístroj Timewaver pán Rybjanský taktiež vlastní alebo vlastnil, neviem ako to je u neho teraz. Ohľadom tých svetielok okolo Somatexu, tie tam nie sú na liečenie, ale majú niečo dočinenia s uviaznutými dušami tu na Zemi, niečo v zmysle, že im pomáhajú s prechodom na druhú stranu. Ďalšie čo ma napadá je, že Somatex nefunguje, kým si ho niekto nezaplatí. Predávať sa môže v rámci rodiny, ale ak ho daruje niekto von z rodiny, tak prestáva fungovať. Proste, je tam dosť takých maličkostí, nad ktorými som bol zarazený i ja, ale pravdepodobne to má nejaký zmysel a účel. Tým nechcem pridŕžat ani jednej zo strán, len som chcel sem napísať informácie, ktoré mám ja.

Možno by nebolo zlé, keby do tejto diskusie prispel i sám pán Rybjansky a skúsil nám to tu všetkým objasniť. Už som mu i napísal, či by tak neurobil...

Tak mi už i odpísal, ale nebudem ju zverejňovať. Ak by mal niekto záujem o jeho reakciu, tak nech mi napíše správu a rád mu ju prepošlem.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

No ještě jeden postřeh- já tomu pořád nechtěla věřit jestli je to vůbec možné,ale manžel je pesimista často vznětlivý i vzteklý :lol: no a najednou je jako beránek :shock: Somatex má harmonizovat a lidé by měli být štastní, no tak jsem z toho překvapená :ethink:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Craft píše:Zpočátku jsem byl Somatexem také celkem nadšený. Pak jsem se rozhodl jej otestovat....
Pana Rybjakova neznám a vás taky ne.Jen se mi zdá,že je to pro vás konkurence a svým článkem jste odradil lidi,kterým by somatex mohl pomoci tak jako mně.V klasické medicíně jsme zvyklí,že jde především o peníze,ale v alt.medicíně by toto být nemělo-vždyť sem chodí lidé hledající pomoc a měli by dostávat užitečné a prospěšné rady.pojďme tedy pomáhat jen tak-pro dobrou věc,tak jak to tady dělá většina uživatelů a obchodní zájmy nechme stranou. ;)

Edit: opravena citace - poo.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Bobina:
Je mi jasné, že i takto to někdo může chápat :D Ale pohybuji se tady již nějaký ten pátek a kdo mě zná ví, že když něco zveřejním, tak jsou to zkušenosti nejen vlastní, ale i lidí, kteří se na těchto testech podíleli. Stejně tak vás mohu brát za spamera, který se tady před pár dny registroval a nyní tady něco z důvodu nějaké finační motivace něco píše ;)
Somatex je v podstatě pouze obyčejný pasivní ORGONIT, ať se vám to líbí nebo ne a také vím, co je uvnitř. Na tom nic nezměníte. Nevařím na rozdíl od jiných z "vody" a z nějakých domněnek. Znám i zajímavé lidi, kteří nezapadají do pojmů dnešní vědy a opravdu něco umí. Bohužel je tady i obrovský prostor pro různé rádoby "léčitele". Kdo je až příliš důvěřivý, je také velmi snadno zmanipulovatelný a snadno pak skáče na lep. Věřte, že vím na toto téma více, než je mi milé a znám i okolnosti kolem onoho výrobce (znám jej dokonce osobně), proto mohu mít na toto vše i zcela odlišný názor od toho vašeho. Nebo se to nehodí? :esilenced: Zvykněte si na to, že na diskuzních fórech nemusí každý přitakávat vašemu názoru, od toho to fórum je. Sama o tomto výrobci nevíte skoro nic, aspoň to má takový dojem vyvolat, ale přesto máte zcela jasno, je to prostě konkurence a tím je to pro vás zcela jednoznačné. Pokud to takto chápete nemá smysl se k tomuto dále vyjadřovat. Někdy je holt lepší některé věci ani nevědět. Kdo není hloupí a příliš důvěřivý, nebude mít problém si provést takové vlastní testy sám. Nemusíte s tím co jsem napsal souhlasit, tím spíše, že mě neznáte a máte nějakou svou zkušenost. Jelikož znám i případy, kdy lidé chodili k různým léčitelům a přitom brali MMS, nebo KS a jiné doplňky, pak skálo pevně stejně prohlásili, že jim pomohl pan léčitel. Ale nemůžete mi mít za zlé, že si kromě vlastních testů ověřuji i informace z obou stran, což přece není nic špatného. Jen doufám, že vám vaše přesvědčení vydrží co nedéle i v případech, kdy už půjde opravdu do tuhého. Zkuste se třeba informovat u pana Popelky, autora Alcyone, který dle mě již i něco opravdu umí.

BTW: Snad výrobce zázraku jménem Somatex jezdí ve svém voze už konečně za minimální spotřebu pohonných hmot, protože se jeho ne zrovna malej osobní vůz bude dle něj mírně pohybovat nad vozovkou, jak mi o tom a mnoha dalších věcech také nadšeně vyprávěl a tímto mu můžete také vyřídit můj pozdrav :bye:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:lol: Bobino není důležité kdo co říká ale hlavní je že tě to pomáhá a to je to hlavní :jump: co je platné že tě někdo dá zázračný prostředek a ten tě nezabere :bye:


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

autoregulácia dokáže divy... uver a tvoja viera ťa vylieči...


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Nechtěl jsem sem to ani nikdy psát, ale když už se to tu začalo... Kdysi dávno tu psal Craft, jak jej konkurenční výrobce zapperů špiní apod. Říkal jsem si tehdy, jo asi to tak je. Craft je lepší. No ale pak vidím, jak Craft píše o svých výrobcích, jak jsou lepší než všechno ostatní od konkurence, psal to tu víckrát. Možná má pravdu, možná ne, to my ale nemůžeme vědět. Poslouchal jsem i přednášku od výrobce konkurenčních zapperů, který Crafta údajně špiní a v přednášce nepadla jediná zmínka o Craftovi, dokonce ani nic o tom, že konkurenční zappery jsou horší než ty jejich. Ani na jejich stránkách jsem o tom nic nenašel. Záměrně nebudu ani psát o jakou konkurenční firmu jde, aby si tu někdo nemyslel, že tam pracuju :-D . Tímto se nikoho nechci zastávat, nebo naopak Crafta nějak urážet ani nic takového. Jen můj pohled jak to vidím. Pokud se na to Craft dokáže podívat objektivně tak jde jen o to, že se mu nelíbí jak jedná konkurence(i když já osobně jsem žádné narážky nikde nenašel) a sám píše, že všichni ostatní vyrábí horší přístroje. Že sám dělá to, co nechce aby se dělo mu.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“