CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Pro návod se vrhněte sem https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 45#p125145 SDK.

Tak jsem udělala MMS podle nového způsobu, který popsal xxJerry19xx v zamčeném vláknu. Popíšu:
Do flašky dát 220 ml vody (destil. nebo kupované bez bublinek), do toho 10ml MMS a potom 10 ml HCL (dávala jsem stříkačkou), rychle uzavřít, protřepat. Pak jsem natáhla přes to černou ponožku (musí být ve tmě) a nechala na 12 hodin v pokojové teplotě (když je chladnějc, nechat více hodin). mezitím se doporučuje 2-3x protřepat. Pak se dá flaška ještě do lednice na 1 hodinu a je hotovo.
1 ml roztoku se rovná 1 kapce aktiv. MMS.
Výhody: je to jednoduché, nehrozí nevolnost, chutná lépe, vydrží dlouho a hlavně vykazuje lepší účinky než MMS nebo CDS.
Do práce jsem si naředila do flašky na 8 hodin 24 ml roztoku a dolila vodou tak, aby byla dávka na hodinu asi v 0,5 dcl vody s tím, že si v práci doliju dávku džusem. Vůbec to nebylo cítit, dolila jsem zhruba 0,5 dcl džusu, takže hodinovou dávku jsem měla v 1 dcl tekutiny. Poslední dávku (jen ve vodě) jsem změřila, papírek byl úplně černý. Takže síla, neuniklo nic.
Pro mě je to zatím nejlepší metoda, budu v tom pokračovat, není potřeba nic měřit.
Kdyby se někomu chtělo ten článek přeložit celý, bylo by to fajn, já momentálně nemám čas.
Doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně a že to někomu pomůže, mně určitě. :-)

Nazdar Šíšo. Nejedná se o žádný hybrid, ale o zpomalení reakce běžného VMS (chloritan aktivovaný HCl) tím, že probíhá ve značně zředěném vodním prostředí a tím o hodně pomaleji než běžným způsobem. Nevidím potřebu na to zatím zakládat nové vlákno. S laskavým pozdravem, SDK
Naposledy upravil(a) sisa dne stř 08 led 2014 21:54, celkem upraveno 2 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Slávku, je tam napsáno, že se jedná o nový způsob přípravy (CDH stands for Chlorine Dioxide Holding [Solution], and is basically a hybrid between classic MMS and CDS).
A jelikož je to najjednodušší způsob přípravy bez počítání, bez papírků, bez hadiček a kyblíků, bez zkumavek a skleniček.... a evidentně účinnější, protože se tam plyn nikde neztrácí a stejnou sílu má i po týdnu, zasloužil by si vlastní vlákno, protože tady zapadne.
Ne každý bude číst 171 stran tohoto nebo jiného vlákna a hledat, kde to bylo nebo nebylo.
Já jsem z tohoto způsobu nadšená a myslím, že by ho ocenili i jiní. Jsou tu vlákna na každý prd, tak proč ne něco tak důležitého. A já zase tolik těch vláken nezaložila. Nebo jo? :-)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hanka »

sisa píše:Tak jsem udělala MMS podle nového způsobu, který popsal xxJerry19xx v zamčeném vláknu...
+ :good: !
Ahoj Siso, díky, že jsi se s námi podělila o nový návod na přípravu MMS. Neměla jsem tušení, že existuje, a určitě nejsem sama. Prosím Tě, o jaké zamčené vlákno se jedná, ráda bych si ho přečetla.

Mrzí mě, že tak důležitá informace není známá mezi lidmi, stejně, jako jsou známy ostatní způsoby přípravy MMS, které tady mají samostatné vlákna, aby si lidé sami mohli vybrat pro ně nejvhodnější způsob léčení pomocí MMS.

Vím, že patříš mezi zkušené uživatele MMS (tady na fóru jsi asi nejzkušenější) a vážím si Tvých názorů ohledně MMS. Jestli tedy píšeš, že jsi nadšená z nového způsobu přípravy, je to pro mě doporučení hodně vysoké, takže když se budu potřebovat léčit pomocí MMS, vyberu si právě toto.

Protože ale vím, že po čase Tvůj popis přípravy zapadne v tomto vlákně (a jak se znám, určitě si už nevzpomenu, kde jsem ho četla), přimlouvám se i já buď pro samostatné vlákno, nebo jiné "zavěšení" nového, jednoduššího návodu na začátek sekce o MMS, aby byl kdykoliv každému k dispozici.

Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 10 led 2014 13:02, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Vlákno "MMS - Základní informace a příprava roztoku" je určitě vhodné k prezentování všech způsobů přípravy MMS. Je to v něm soustředěné přehledně a na jednom místě a díky uzamčení tam nehrozí rozmělňování základních informací žádnou diskuzí.
Takže dřív nebo později se tam popis tohoto způsobu také dostane, a to v češtině.

Zdravím - poota
P.S. Ze zmíněného vlákna momentálně přesouvám příspěvky do patřičnějších vláken a hodlám do něj zkopírovat výběr z vhodných příspěvků, takže trpělivost.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Ahoj Hani, Slávek už to také slíbil, udělá nové vlákno, jen momentálně není doma. :-)
(MMS - Základní informace a příprava roztoku)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hanka »

Díky za infa :lol:
Nevěděla jsem, že tady jsou uzamčená vlákna :oops: .. to je dobře, že důležité informace budou soustředěny na jednom místě bez potřeby velkého hledání a kopání.

Ahojte, Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Originál první článek, který pojednává o CDH a který překládal Slávek, je tady:
http://mmsnews.org/all-newsletters-list ... 01-04-2014
Na konci článku jsou dva odkazy - u prvního se po rozkliknutí dostanete na fórum, kde lidi popisují své zkušenosti s CDH a druhý odkaz vede k novým informacím o CDH, jakýsi update.
Zatím bohužel v angličtině. Doufám, že to půjde rozkliknout, jestli ne, je to Facebooku Jima Humbla.

Já se pohrabu v těch vláknech a jestli něco najdu, určitě to sem hodím.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Zatím bohužel v angličtině.
:idea: Prohlížeč Google Chrome (nedělám mu reklamu ani dealera, je ke stažení zadarmo :lol: ) nabízí strojový překlad každého "jiného" jazyka, než na který je nastaven. Dají se i předvolit jazyky, které se mají překládat vždycky bez ptaní.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Shortak
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26 led 2014 7:34
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Shortak »

Zdravím a mám dotaz: mohl by být při výrobě CDH použit jako aktivátor NaHSO4? Pokud ano, v jakém poměru? Dále, v návodu je psáno, že vydrží týdny a níže je psáno, po vychlazení vydrží déle než týden. Týden a týdny je rozdíl. Ještě, po vychlazení v lednici 1hod. je připraven k použití. To už se dál nemusí skladovat v chladnu, nebo ano? Diky za odpovědi.Shortak.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Shortak píše:Zdravím a mám dotaz:
Různé zbytkové látky mají různou schopnost udržovat různé plyny v roztoku a i podle toho dochází ke ztrátám plynu. V každém případě, jakákoliv tekutina s rozpuštěným plynem podrží plyn v roztoku tím déle, čím je skladování chladnější, čím méně klesá tlak a větrá, řekněme počtem otevření lahve než je roztok spotřebovaný a u ClO2 záleží i na nepřístupnosti světla, které ClO2 rozkládá. Proto je těžko udat nějak přesně, jak dlouho CDH vydrží při skladování, pokud nejsou přesně stanovené skladovací podmínky. Zbytková kuchyňská sůl při aktivaci HCl vypadá jako látka, která má silnou schopnost ClO2 ve vodě přidržet. Celkem je i šance, že by tak fungovala, pokud by se přidala i do CDH umotaného z hydrogensíranu a stejně tak by nejspíše fungpoval i cukr, ale bez vyzkoušení skladování při ekvivalentních podmínkách těžko říct. Třeba si z toho udělej malý projekt a přispěj na oltář "vědy".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Shortak, aktivovat můžeš čímkoli, ale musíš si to vyzkoušet a změřit sám. Na Genesis fóru zkoušeli jen kys.citronovou a HCl.
Aktivace s kys.citr. je velice silná a chuťově nepříjemná, HCL je příjemnější v aplikaci. Účinky se teprve zkouší, je to novinka.

Co se týče výdrže - jeden uživatel hlásil výdrž v lednici až 7 měsíců, vesměs se doporučuje držet roztok v lednici a ve tmavé lahvičce. Kromě dávky na den, tam je to podle možností.

Lze vyrobit i koncentrovanější roztok, t.j. že 1 ml bude 2,3 nebo víc kapek MMS a je tam popsaná i rychlejší metoda než ta přes noc-overnight method. Ta je ale nejjednodušší.

K pití doporučují míchat roztok do citronové limonády - 1 citron do vody (počítat na 1 kapku CDH min 60ml vody) a osladit stevií (je odzkoušená stévie značky Sweetleaf) nebo cukrem. Hnědým, bílým.

Další novinkou je, že se může užívat i po půl hodině nebo každých 15 min., jeden uživatel tam píše, že vyléčil nějakou virózu, kdy mu strašně teklo z nosu, tím, že si udělal roztok na den, bylo tam množství rovnající se 26 kapkám MMS, sednul k TV a než skončil film, vypil i CDH ( chlápek ale vážil 100kg). A bylo po nemoci.

Dále doporučují nepít z lahve, ale používat skleničku, abychom si nezošklivili chuť CDH.
Pro začátečníky se doporučuje používat dětskou lahev na pití, ta je po ml.

Někde sem tam četla i dopis od J. Humbla, kde píše, že u každého nového objevu je potřeba postupovat pomalu a opatrně. Na rozdíl od MMS není CDH odzkoušené, zkoušejí ho lidé sami, neví se, jak bude působit, i když vypadá, že je účinnější.
U MMS je to jasné, používá se již přes 10 let, ale CDS a zejména CDH odzkoušené není.
Např i do CDS vkládali veliké naděje, ale např. malarii vyléčit neumí. Proto by lidé s život ohrožující nemocí měli být opatrní.
Naposledy upravil(a) sisa dne ned 26 led 2014 14:31, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Jak vyrobit koncentrovanější CDH, ale pozor - nejstabilnější je paradoxně nejslabší koncentrace, t.j. CDH1, ta vydrží těch 7 měsíců:

CDH-1 (1 kapka je 1 ml CDH) : 220ml water + 10ml MMS + 10ml HCl or CA = 240ml
12 hodin aktivace, potom chlazení v lednici

CDH-2 (2 kapky je 1 ml CDH) : 100ml vody + 10ml MMS + 10ml HCl or CA = 120ml
6 hodin aktivace, potom chlazení v lednici

CDH-4 (4 kapky je 1 ml CDH) : 40ml vody + 10ml MMS + 10ml HCl nebo CA = 60ml
3 hodiny aktivace, potom chlazení v lednici

CDH-6 (6 kapek je 1 ml CDH) : 20ml vody + 10ml MMS + 10ml HCl nebo CA = 40ml
1 hodina aktivace, potom chlazení v lednici

Při větším množství CDH se doporučuje roztok rozdělit do více menších lahviček, aby se otvíráním neoslaboval roztok.
Šroubovací uzávěry flašek by měly mít silikonový vnitřek, např. uzávěry od Nestle čajů atd.
Flaštičky by neměly být o moc větší než kolik je tam roztoku, mezi hladinou a víčkem by nemělo být moc prostoru.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Moje zkušenost, co se týče síly:
dala jsem do půllitrové flašky cca 10 ml roztoku, t.j. zhruba necelou 1,5 kapku MMS na 1 dávku ( na 1h ) a musela jsem ve skleničce ředit, protože to štípalo. Testovací papírek měl přes 100 ppm.
Džusy jsem přestala používat, ve všech se totiž MMS ztrácelo, ta citronová limonáda je dostačující, ani cukr nemusím. Ale plánuji si sehnat tu konkrétní stévii.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Na německém fóru se zkouší od roku 2010 roztok Gefeu, je to podobné jako CDH, ale jinak se vyrábí a je ještě silnější než CDH.
1ml Gefeuml je 3ml CDH :
Cituji:
"Gefeu S (Gefeu Solution) is 10,000 ppm or 10mg CLO2 per ml - correct?

CDH is about 3500 ppm or 3.5mg CLO2 per ml.

So 20 drops being about a ml (on this forum we've settled for Jim's 24 drops per ml which many bottles now dispense) is about 10mg.

So to get the same amount of mg of CLO2 using CDH, one would need about 3ml of CDH, which is the standard for our protocol 1000.

So basically 3ml of CDH = 1ml of Gefeu Solution (GS?)"

Takové shrnutí:
http://translate.google.com/translate?h ... %C3%B6sung

Tento článek je důležitý i tím, že v něm najdeme i potraviny a léky, které se u MMS(CDS, CDH) nesmí.
A bohužel je toho tolik, že se doporučuje při aplikaci mít prázdný žaludek.


"Because these facts, following food is incompatible with ClO2:
all Ascorbate
all proteins, for example: wheat germ, nuts, peas, beans, fish, poultry, meat, milk, eggs
Most antioxidants, for example: N-acetyl-L-cysteine​​, alpha-lipoic acid, SAME, glutathione, quercetin, BHT, BHA, tocopherol
Most B vitamins, including thiamine, riboflavin, niacin, pantothenic acid, folic acid, para-aminobenzoic acid, cyanocobalamin, biotin, carnosine
most fruits, especially berries, apples, oranges, grapes, cherries, figs
most herbs, such as: chocolate, green tea, coffee, turmeric, silymarin, licorice, ginkgo, olive oil, cinnamon
Allium species: onion, leek, shallots, garlic, chives
Brassica species: cabbage, kale, broccoli, cauliflower, turnip, mustard, wasabi, asparagus
Solanum tuberosum = white potato."

Kdo má zájem, doporučuji si komplet přečíst celé vlákno i s odkazy. Jsou to nové informace. které tady nejsou.
http://g2cforum.org/index.php/list/gene ... s?start=36
Naposledy upravil(a) sisa dne ned 26 led 2014 14:37, celkem upraveno 4 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Příspěvek od uživatele GEFEU:


Hi JB,
thanks for your response. Some explanations you find also in Wiki
Referred to in the pharmaceutical sublingual, perlingual also is an administration form (dosage form) of drugs by absorption through the oral mucosa and tongue and cheek interior surfaces. Here, the administered medication, usually placed in the form of tablets under the tongue until it dissolves. In application of CDH or gefeu-s never use it undiluted except for topic applications with warts and burns.

Generally the sublingual administration is recommended also to treat chronic and acute illnesses, while your stomach is not empty often enough since you need to take food which occupies the stomach several hours before it walks to the digestion tract.

Otherhand understand, you can't store physical shape by regular taking ClO2. Our main actor is the immune system to defend our health. Each second the immune system creates about 2000 mutations to recognize and to kill pathogenes. But that is not sufficient if there are new unknown invaders and same time the immune system has some weakness. We (the better informed MMS-people) have a very effective supporter: the desinfection medium ClO2. But don't take the main job from immune system by permanent use of ClO2.

Please consider: ClO2 is a strong oxidant which is used mainly for technical purpose in millions tons every year bleaching paper and textiles, further for metallurgic improvements in the industry. It has fully replaced the usage of chlorine gas, which produced many sideproducts, mutagen effects and also remainding problems influencing the quality.
The operation of ClO2 to organic material is manyfold and excellently described in Dr. Thomas Lee Hesselink's site
There are important substance / oxidant incompatibilities , to which our attention is directed . Different classes of substances must not be present simultaneously with acidified sodium chlorite in the stomach at the time of treatment , if any beneficial results are to be expected. Of paramount importance is the prevention of antioxidants along with the treatment . Antioxidants are usually thiol compounds or phenolic compounds, which can eliminate chlorine dioxide specific. Chlorine dioxide is also used in industry to target and destroy thiols and phenols, because they can easily react with each other and destroy each other . Examples of the chlorine dioxide extinguishing reactions are: N -acetyl -L- cysteine ​​, glutathione, alpha lipoic acid , ascorbic acid, polyphenols, tocopherols , bio- flavonoids , anthocyanidins , benzaldehyde , cinnamaldehyde , juice concentrates and many herbal remedies . Most fruits , especially grapes and berries, are rich in polyphenol antioxidants. Examples of plants that are rich in antioxidant polyphenols : chocolate, tea, coffee , turmeric, silymarin , licorice , ginkgo, olive. Sulfur -rich foods also eliminate chlorine dioxide if they are at the time of treatment in the stomach. Examples are: garlic, onions, leeks , asparagus, beans , peas , egg, milk and even white potatoes (because alpha -lipoic acid ) . Proteins may not be in the stomach at the same time . Proteins consist of amino acids, an abundance of phenolics, organic sulfides , thiols and secondary amines , which also react when in contact with chlorine dioxide, and are eliminated. L- tyrosine has a phenol group . L-methionine is a sulfide . L-cysteine ​​is a thiol . L-tryptophan , L-proline and L-histidine are secondary amino groups. Certain B vitamins are similarly reactive as : thiamine, riboflavin , folic acid, pantothenate . Finally, many drugs , secondary amines , tertiary amines, thiols , sulphides and phenols included . Under medical supervision it can be identified and must also be retained on the day of treatment or at least not taken at the time of treatment. Antioxidants and vitamins , which are generally thought of preventive and health-maintaining purposes and useful for the treatment of many chronic diseases , so are incompatible with the acidified sodium chlorite treatment. " hope so the back translation is less jolty

Because these facts, following food is incompatible with ClO2:
all Ascorbate
all proteins, for example: wheat germ, nuts, peas, beans, fish, poultry, meat, milk, eggs
Most antioxidants, for example: N-acetyl-L-cysteine​​, alpha-lipoic acid, SAME, glutathione, quercetin, BHT, BHA, tocopherol
Most B vitamins, including thiamine, riboflavin, niacin, pantothenic acid, folic acid, para-aminobenzoic acid, cyanocobalamin, biotin, carnosine
most fruits, especially berries, apples, oranges, grapes, cherries, figs
most herbs, such as: chocolate, green tea, coffee, turmeric, silymarin, licorice, ginkgo, olive oil, cinnamon
Allium species: onion, leek, shallots, garlic, chives
Brassica species: cabbage, kale, broccoli, cauliflower, turnip, mustard, wasabi, asparagus
Solanum tuberosum = white potato.

Now you understand, that taking ClO2 is only effective, while the stomach is empty! If empty, the ClO2 don't pass the digestion tract, since it diffuses directly into blood. The stomach works as a regulative: If there is food entering the stomach, its acid must have the correct concentration, otherwise resolution takes too long time, or the acid mix don't touch all food. In this case the body spends water, respectively the belly brain sends a signal to main brain: durst- the owner drinks. If it's too much, the surplus wents into body and to the kidneys- owner may be sent to toilette, a.s.o.

This mechanism and correlation to each other requires appropriate actions to get the right composition into body.
regards G


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“