CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od rhapsody1 »

Ako si mam pripravit CDH s hydrogensiranom sodnym, ked si objednam HSS z fichemy ako prasok ? Aky je potom postup ?
http://www.fichema.cz/hydrogensran-sodn ... 10042.html

CHloritan sodny uz mam 1l a kupil som aj 1l HCL ale podla tych vysledkov tak radsej by som to vyskusal s HSS.
DAkujem
PEter


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Podívej se na mé "výpočty" zde: https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Pokusil jsem se tam zjistit, jak ředit HSS tak, aby jsi mohl CDH (tehdy jsem netušil, že tomu dá někdo někdy název CDH) vyrábět v poměru 1 dil choritanu : 1 díl HSS.
Choritan by se pak měl tak akorát zreagovat s HSS a z původních chemikálií by nemělo nic zbýt.
Naposledy upravil(a) xdraho dne úte 04 úno 2014 21:38, celkem upraveno 2 x.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Batles píše:Udělal jsem 16 testů na Oberonu.
Batlesi, můžeš být tak hodný a dát někam návod na ten Oberon a návod, jak ty obrázky chápat? Jsou sice krásné, ale mi jako neznalci neříkají absolutně nic. Děkuju předem.


Shortak
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26 led 2014 7:34
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Shortak »

To Rhapsody1: HSS mám takto: 333g HSS rozpustit v 0.7l vlažné vody a doplnit na 1l.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

xdraho píše:
Batles píše:Udělal jsem 16 testů na Oberonu.
Batlesi, můžeš být tak hodný a dát někam návod na ten Oberon a návod, jak ty obrázky chápat? Děkuju předem.
Podrobný popis jak chápat testy máš slovně vypsáno v příspěvku. Jasněji už to nejde :D
Okopíruj si text z příspěvku a vytiskni. Pak koukej na výsledky testů a čti. Vyjasní se ti to.
Doufám že po mě nechceš kopírovat 250 stran návodu :laugh:
Batles


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

A v nějakém pdf souboru to neexistuje?
Předpokládám, že trojúhelník nahoru snad znamená zlepšení a trojůhelník dolů zhoršení.
Proč si ta mašinka ale vybrala zrovna tato místa a na základě čeho jejich stav analyzuje, tak to mi hlava nebere.
Jak může rozlišit stav míst např. v hlavě, které jsou od sebe vzdáleny třeba 2 nebo 3 cm?

Koukal jsem se např. sem http://www.oberon-life.cz/oberon02.htm a vidím tam jen hromadu zmatených pojmů. Jinak absolutně nic konkrétního.


hanis
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 úno 2014 18:14
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od hanis »

Batles píše: Testoval jsem CDS(aktiv. s HCl), CDS2(aktiv.hydrog.sír.sodným), CDH(aktiv.hydrog.sír.sodným) a CDH(aktiv.HCl).
Ahoj Batles,
díval jsem se na Tvé snímky a zajímá mě, jelikož jsou všechny původní snímky (originální náměr nemocného) ze stejného data 11.11.2013, ale samotný test účinků různých typů směsí a následné měření z 3.2.2014, jestli jsi dělal měření i před testem samotným (také 3.2.2014 náměr nemocného), které bylo shodné s měřením z 11.11.2013 a jen jsi uvedl starší datum měření, nebo pokud druhá možnost porovnáváš jen z měření 11.11.2013 (měření před aplikací typů směsí) a pak až z dalšího měření po aplikaci typů směsí z 3.2.2014, tak jestli pacienti brali od prvního měření nějaké léky? A kolik dávek každé směsi jsi aplikoval.
Moc díky za odpověď.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

Ahoj,
vegetotesty jsem dělal přesně jak píši, tj. od rána 3.2. Datumy se v Oberonu nedají přepsat. Všechny záznamy měřených struktur jsou zaznamenány a uloženy v paměti, pokud se nerozhodnu zrušit kartu. Od jednoho člověka je asi 120 testovacích výsledků.
V paměti je asi 200 pacientů, vybral jsem těžké stavy a lehčí. Nejsou tam pouze z listopadu, ale i z prosince, podívej se znovu.
Jedna věc, tohle je téma o CDH :!:
Na téma Oberon zde není prostor. Pokud něco chceš vědět soukromě, napiš mi soukr. zprávu, nebo zavolej :D
Batles.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

xdraho píše: tak to mi hlava nebere.
Jak může rozlišit stav míst např. v hlavě, které jsou od sebe vzdáleny třeba 2 nebo 3 cm?
O to se stará laserový snímač. Rozdělí si sekvence struktur a je jedno, jestli máš hlavu jak meloun, nebo jako švestku.....
Výsledky měření jsou zdigitalizovány pro zobrazení - je to souhrn práce Dr. Volla a Dr.Rifeho. Žádný zázrak ani tajemství se nekoná. Zázračná je leda cena těchto přístrojů :laugh:
Naposledy zde odpovídám na téma Oberonu.
Batles


Shortak
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26 led 2014 7:34
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Shortak »

Tak jsem to risknul a vyzkoušel výrobu CDH, aktivací hydrogensíranem. 220ml H2O+10ml chloritan+10ml hydrogensíran.Během reakce žádný přetlak, nic.Použil jsem malou PET láhev od Dobré vody, 300ml.Nechal jsem to reagovat cca 20 hod při pokojové teplotě a ve tmě, pak vychladil v lednici. Výsledek má kolem 2500pmm. Podle mě nemá chybu.
Naposledy upravil(a) Shortak dne čtv 06 úno 2014 18:37, celkem upraveno 1 x.


hanis
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 úno 2014 18:14
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od hanis »

Batles píše: Na téma Oberon zde není prostor. Pokud něco chceš vědět soukromě, napiš mi soukr. zprávu, nebo zavolej :D
Batles.
Díky za možnost se na tebe soukromě obrátit, možná to v dalším učiním, ale momentálně mi nešlo o téma oberon, ale o lepší pochopení jak se ty testy dělaly, jestli jich je více jak jsi psal (cca120 na pacienta), kvůli přesnosti vyhodnocení, které CDH je účinnější. Mám vyrobené CDH s HCl i s Hss a sám jsem neuměl za krátký čas zkoušení vyhodnotit které je účinnější.


Shortak
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26 led 2014 7:34
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Shortak »

Tak jsem zkusil výrobu CDH, podle Regeny: 220ml H2O+10ml chloritan sodný+1zarovnaná čaj. lžička prášku hydrgensíranu(z Fichemy). Asi 16hod při pokoj. teplotě a ve tmě, pak vychladit.Síla kolem 4500ppm!.


žemlák
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22 kvě 2013 6:22
Dal: 2 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od žemlák »

Už jsem to psal 05 zář 2013 na fórum Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4
Mám stále tentýž problém:

Při míchání obou složek přímo do vody mi vzniká v nádobě ve volném místě bílý plyn.
Jsem tím trochu zmaten, je to vidět výrazněji při větším množství obou látek, třeba 50 a 50ml. Chlordioxid je oranžový plyn, ale toto je bílé jako vodní pára.

Po přelití do jiné nádoby je reakční nádoba plná tohoto plynu, který připomíná hustou mlhu.
Víte někdo co by to mohlo být za plyn?


Alajka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 úno 2014 17:49

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Alajka »

Ahoj, vyrobila jsem CDH podle návodu od Sisa a vyšlo mi z toho asi něco jiného, než by mělo. Testovací proužek se mi totiž zabarvil do hnědooranžové barvy, místo zelené, která je na obalu proužků.
Testovací proužky jsem koupila u CZCHEM, a chloritan sodný jsem koupila na LIKOCHEM.cz.
Aktivovala jsem 50% kyselinou citronovou = pol. lžíce kyseliny, pol. lžíce vody. Aktivace ve skříni, teplota 22°C ve skleněné lahvičce s plastovým uzávěrem.
Co jsem to tedy vyrobila a dá se to používat k léčení???


matespts
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22 úno 2014 13:28

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od matespts »

Dobrý den zdravím
jsem naprostý laik přesto jsem si připravil CDH podle návodu 220ml voda ,10 ml chloritan s,a kávová lžička hydrogenu hotovo uskladněno v lednici.
Prosím o radu jak začít úžívat atd. moc děkuji


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“