MMS - Aktivace v žaludku - Zkušenosti uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

roman9848
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24 srp 2013 16:27
Bydliště: Slovensko
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá naředěná forma bez aktivac

Příspěvek od roman9848 »

Ja ťa zdravím Palo.
Hneď ako som toto vlákno prečítal som to na druhý deň aj vyskúšal, nezneutralizovať s HCl ale pekne samotné. No, čo ti poviem, je to ozaj
"šmakózní limča", najmä tá kyselina. :-) Niekde som to tu čítal, ten pojem šmakózní limča. Tak sa mi to zapáčilo, že som to musel použiť znovu.
Zobral som 6 kvapiek chloritanu pekne do vody a po asi 20. min. 10 kvapiek 4% HCl znova do vody a hotovo.
Je to oveľa lepšie ako to aktivovať.
Doteraz som bral 6 kvapiek chloritanu a neutralizoval (aktivoval) 6. kvapkami HCl a počkal 20 sek., dolial vodou a vypil. Každý deň jeden krát ako prevenciu.
Pred pár dňami som tiež trochu musel odohnať asi chrípku či čo to malo byť a som zobral podľla tvojho postupu, niečo ako trojitú kláru.
Tri krát po hodine 6 kvapiek chloritanu a asi 10 kvapiek 4% HCl po dvadsiatich minutách. Žiadny problém sa nevyskytol či už s nevolnosťou alebo s prehnaním spodného charakteru. :-)) Na druhý deň bol ešte trochu sopel ale na ďalší už super stav!!!
V každom prípade ti Ďakujem za super zlepšovák, je oveľa lepšie to neneutralzovať ihneď v pohári. Je to bomba!

S pozdravom Roman


Moni Ka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 12 úno 2014 11:24
Bydliště: Vysočina
Dal: 3 poděkování

Re: MMS - Aktivace v žaludku - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Moni Ka »

Uplynula nějaká doba, jsou nové zkušenosti ? Jsem tu úplně nová, skoro všechno jsem přečetla, ale nejsem si jistá , kterou variantu zvolit.
Jedná se mi o poléčení zažívacího traktu, rodina opakovaně prodělává nechutenství, průjmy od pouhé nevolnosti až do obrazu střevní chřipky.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Aktivace v žaludku - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Sindo »

Funguje to bezvadne, len je to náročné časovo, každú polhodinu na striedačku brať,
a ešte to kombinovať s jedením.
Rozhodne by som začal opatrne, pri tých ťažkostiach črevných, prvé tri dni by som
bral 8x1 kvapku, nie viac, až potom by som navyšoval.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“