Boží Mlýny

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Poselství od Kryona pro vaše zdraví,radost a pohodu..
[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Quantum Energy Generator by Nikola Tesla 1894
info:
http://www.orgo-net.blogspot.cz/2014/04 ... slova.html
dowload:
http://uloz.to/xaoUwz7K/quantum-energy- ... -tesla-pdf


[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od hopeee »

roztomily.medvidek píše:Alaje z Plejád - otázky a odpovědi

http://www.pomoc-lidem.cz/index.php/kon ... a-odpovedi

Informace pro vás, záleží jen na vás co si z toho vezmete :bye:

No já si z toho nevezmu nic , protože ty názory tam prezentované považuji za kardinální blbost .

Např:

"Bohové jako Višna, Ganéša, Šiva byli mimozemšťané ? Jestli ano, z kterého hvězdného systému pochází ?

To všechno jsou bytostni z nižších astrálních dimenzí."


Je mnohem lepší dát si do pořádku svůj rozum , než doporučovat takové stránky .


mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

nazdar hopeee,
vitaj v klube nízkovibračnom... nerýp do neho, myslí to dobre, iba chce ukázať čo všetko on už vie (teda čo už videl)... že dáva odkazy na totálne pičoviny, to už je o inom... povedali mu to už viacerí, ale robí mu to dobre písať sem takéto bombastické duc hovné kecy... asi to má niečo ako onaniu na námestí - uspokojí ho to a pritiahne pozornosť...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

mahatma píše:... asi to má niečo ako onaniu na námestí ...
Spíš mám pocit, že se chce chlubit tím, co všechno už přečetl a shlédnul - a asi ho ještě nenapadlo, že každý, koho by to zajímalo, si to může na Netu najít sám a bez něj.
No, čo už ...

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Medfvídkova youtubová dobrodružství

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Spíš mám pocit, že se chce chlubit ...
Naše náhledy na medvídkovy motivace jeví se mi stejně rozhárané jako jeho opuštěná duše vrávorající na drnu naděje klesajícím do bažiny nejistot, převědčujíce sama sebe zmateným kázáním vysněným ovečkám oblbuja je, že na ně shlíží z vrcholu Kilimnadžára. Avšak ó hrůzo, v odpověď ozývá se mu jen ticho občas protnuté chraplavým chechotem žab unaveným mu vysvětlovat, že pokud si ji nezavře a místo toho se nenaučí plavat, utopí se.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od hopeee »

mahatma píše:nazdar hopeee,
vitaj v klube nízkovibračnom... nerýp do neho ...
Nazdar mahatmo .

Líbí se mi tvoje stránky , vše je to o logice a tak to má být .


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Navazuje na příspěvek http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=131289#p131289 SDK

Koukám, že tady na tom vláknu se ví, jak se má správně umírat :) a druhý přispěvovatel z nás skoro pláče až bychom měli výčitky z kupování granulí.
To mne začíná zajímat...
Myslím si, že i utrpení patří k životu a je něčím i důležité a potřebné - dokonce i pro své okolí. Několik důvodů je již známo.
Nebudu zde filozofovat a tak dále jen racionálně.
Ke krmivu: Třeba na příkladu: Mému strýci z "úžasného prostředí" Litvínova - celoživotnímu opraváři důlních strojů je již 80 let,
vypadá o patnáct míň a vod voka - do hrobu se ještě zdaleka nechystá. :bye: :bye:
Stravuje se naprosto bezpříkladným způsobem, kdy ráno začíná na zbytku guláše z předchozího dne, pak si dává většinou párky a tlačenku,
k obědu si uvaří knedlo vepřo zelo, pak nějakou tu šunkovou rolku, smaženice, čalamády a večer to završí tatarákem.
Vprůběhu dne pije jen pivo a to tak 5 lahvinek. Rád má taky tvrdší alkohol. Od svých 15 let kouří pouze krátké Startky (to jsou ty bez filtru)
a to v množství 40 denně (celoživotní průměr). Nevím co o něm ještě napsat.
Sedává rád u TV a často se rozčiluje se svojí Máňou (Jeho žena Marie prolezlá zdravotními potížemi, která se snaží žít zdravěji než on).
Maruška je věčně u doktora narozdíl od něj, který tam snad ani nikdy nebyl s výjimkou záletů za sestřičkami, pro které měl vždy slabost ;)
Olinko a rehakova28 a další, nenechte si dělat trauma podobnými Jaojovi. Celá věc je zřejmě úplně jinak.
Dávno se ví, že zvířata - a nejen ta na sebe často berou problémy svých blízkých a nosí je a třeba i zemřou na následky těchto
a je při tom úplně jedno jak jsme je krmili. Jediné co můžeme vědět je, zda jsme je měli rádi. Jsem si tady všichni navzájem takovými "anděli".
Moje bývalá partnerka měla na těle veliké znaménko a měla z něho vždycky strach. Jednou zjistila, že znaménko zmizelo.
Vzápětí potom ho nahmatala na svém kocourovi Mikešovi a zajímavé je, že na tom samém místě.
Bylo vystouplé stejně jako u ní a nikdy před tím ho tam neměl. Ještě zajímavější je to, že v rodech mé bývalé měli takovou tu cukrovku,
která se dědí po ženské linii. Ona ale zatím ve svých 55 letech cukrovku nemá. Mikeš na ni už umřel. Má ještě Ragdola Nácíčka.
Ten se těší dobrému zdraví a moje bývalka též.
Ještě nějakou dobu nebudeme vědět, jak co na světě je. Ale to není důležité. A't odejde zvířátko jakkoli, možná to není ničí vina,
jen potřeby Většího celku a patří sem i to JAK odejde. Tak vám pozůstalým přeji jen coucítění okolí, další dny bez výčitek - v míru a schopnosti milovat, ať je zde i pro ty co to ještě neumějí prostředí ve kterém to okoukají. .. a co když je spirála jen zamotaný kruh?
Kadel


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tykadelik píše: ... Dávno se ví, že zvířata - a nejen ta na sebe často berou problémy svých blízkých a nosí je a třeba i zemřou na následky těchto a je při tom úplně jedno jak jsme je krmili.
:) Pokud si vezmu v potaz obě stránky, jak tu metafyzickou, tak tu fyzickou, nezbývá mi než se domnívat, že ačkoliv máš podle mne pravdu s tím přebíráním nemocí cestou metafyzickou, přeci jen není nutné tlačit z druhé strany cestou fyzickou. Snad si zkuz zapřemýšlet, proč je Mařenka scíplá na rozdíl od svého muže. Psychika, či metafyzika, sice jaksi vládne, nicméně to fyzické jí to může buďto velice ulehčit, či značně ztížit. Konec konců pochybuji, že strýc by vystál třeba cyankáli v kafi. To je taky forma té fyzické stránky a jedinný rozdíl mezi těmi dvěma, tedy fyzickou otravou pomalou a rychlou, je jak rychle přijde konec a to třeba i psychologicky nechtěný.

To, že je utrpení součástí života je také faktem, nicméně to ještě neznamená, že je nutností. Pokud se nemýlím, jsme tu spíše od toho ho mírnit, než způsobovat. Pokud ne, žijeme v pekle. Máme-li tedy zviřátko, které nám pomáhá v našem životním bloudění tím, že nás v podstatě léčí přebíráním našich strázní na sebe, bylo by snad na místě mu to oplatit alespoň tím, že mu to nebudeme znesnadňovat nesmyslnou fyzickou stravou, která je pod naší kontrolou a která jim je cokoliv, jen ne vlastní.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od jao »

tykadelik,
viem, že rozprávky musia končiť šťastne a tá Tvoja tak aj končí, respektíve pokračuje, až kým všetci nezomrú.
A keď zomrú, tak si nad hrobom podáme ruky a budeme sa utešovať, že prečo umreli takí mladí.
A keď neumreli mladí, tak umrú starí, chorí bezvládni a nedôstojnou smrťou niekde v hnilej nemocnici.
A pozostalí si nad hrobom podajú ruky a budú sa utešovať, že dobre že zomrel, lebo si toho toľko vytrpel.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od jao »

tykadelik píše:a co když je spirála jen zamotaný kruh?
Kruh je kruhom už navždy. Špirála stúpa k novému poznaniu. Z chýb sa poučí a už ich nezopakuje.
Ale ak sa ty na špirálu pozeráš zhora a vysoka, vidíš ju len ako kruh, ktorý je zamotaný.

:idea: Podívej se na https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3303 , ať Ti nemusím opravovat citace - poo.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Pro mne je kruh danost. Děj, který vznikl v Jednotě a uzavírá se tím samým stavem Bytí v jakém byl na začátku.
V boděteď se zde setkává to co bylo, s tím co bude - zkrátka všechnost či celistvost - všeobsažnost.
Kruh je mi z tohoto hlediska bližší asociací skutečnosti než spirála. Ale je jedno a fuk, jak to kdo vnímá.
Křepelka se snaží být kovářem svého osudu. Já to vnímám tak, že tady nejde o to udělat to tak, abychom se netrápili,
ale abychom byli schopni vnímat dopady toho co přichází samo od sebe a abychom se znovu naučili hospodařit s tím co to v nás vyvolává.
Tak se přestaneme osudu bát a budeme schopni žít hodnotně i v zimách svého osudu, smířeni s ním - jako s dějem, který k životu ve skutečnosti patří.
Ze zkušeností vím, že se nemoc nemůže skutečně vyléčit, pokud není přijata.
My ji přijmout neumíme. Ale umíme udělat něco, čehož následkem se přijetí stane.
Pak si tělo nemoc vyléčí samo. Myslím, že přes tyhle vývojové prvky vede cesta, která je plodným - proměnu přinášejícím prožitkem.
Tak můžeme skutečně život prožívat a to je proživotní. Tohle je to samé téma o kterém je seminář, který chystáme s jednou psycholožkou.
Pokud bys stál o víc než o to, co jsem napsal teď sem, koukni na moje .... tam je víc textu o tomtéž.

Jao, nevím, zda jsou naše rozpravy vhodné pro tohle vlákno, kde jde o MMS a tak...
Psal bych a reagoval. Při tom však nejde o to dosáhnout dohody nebo kompromisu v našich názorech.
Existuje nekonečně mnoho úrovní bytí a v každé z nich je jakýkoli názor pravdivý a platí tam jako zástupce Skutečnosti.
Pak se vše posouvá dál a za pravdu platí něco jiného, přestože Pravda je furt stejná.

Napadá mne: založit nové vlákno - třeba "Rádoby duchovní rozpravy",
kde budou ti přechytralí :) korespondovat a ti ostatní chodit pro inspiraci, ale myslím, že by se to tam spíš všechno přelo o názory.
Uposlechnutí těchhle vnitřních tendencí člověka vede jen k posilování ega a tím k nerovnováze s projevenou boží přítomností v člověku.
Myslím si, že by pro nás bylo přínosnější, kdyby v našem nitru převažovala sláva boží ne ego.

Karel

Píšeš hezky, nicméně komerční odkaz jsem ti odmazal. To zde nemáme povoleno. Pro svou vlastní výdělečnou činnost si budeš muset najít jinou vývěsku, nebo zkus Rivala, jestli Ti ji tu povolí. Je to ale velice vyjimečné. SDK


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tykadelik píše: ... Já to vnímám tak, že tady nejde o to udělat to tak, abychom se netrápili, ale abychom byli schopni vnímat dopady toho co přichází samo od sebe ...
Osobně to vnímám tak, že tady jde o to udělat to tak, abychom netrápili především sebe sama, ale ani druhé, i když druhé je zrcadlem prvního u druhých a často je těžké, někdy nemožné, se do nich netrefit, díky různým nastavením jejich nespokojeného ega. Celoživotní fatalismus a ještě s gustem (aspoň tak chápu Tvá slova a doufám, že se mýlím), mi jaksi nesedí, i když jako momentální léčebný proces duše, a tím i těla, z toho co již dopadlo, funguje obdivuhodně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Pravda nebo lež

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:Existuje nekonečně mnoho úrovní bytí a v každé z nich je jakýkoli názor pravdivý a platí tam jako zástupce Skutečnosti.
Pak se vše posouvá dál a za pravdu platí něco jiného, přestože Pravda je furt stejná.
Pravda není furt stejná, furt stejná je pouze skutečnost!
Jakákoli "pravda" je pouze nějakým tvrzením o skutečnosti, přičemž se od té skutečnosti může lišit, což také většinou činí. Tím je také možné, aby měl každý "tu svoji pravdu".
Pravdou ovšem není každé tvrzení o dané skutečnosti, ale pouze takové tvrzení, které je přijato danou osobou a nebo komunitou, či přesněji řečeno proti kterému nejsou vznesené námitky ať už z jakýchkoli důvodů - třeba ze strachu.
Klasickým příkladem je třeba historie, která s oblibou skutečně proběhlé děje a události vykládá "po svém" vždycky podle toho, co vyhovuje aktuálnímu vládci. Během času se tak zpravidla vyskytne několik oficiálních "pravd" navzájem neslučitelných, které se mohou současně lišit od osobních "pravd" jednotlivců nebo dokonce účastníků dané události. Momentálně hlásaná oficiální "pravda" je pak pravdou jenom díky tomu, že se nikdo neodváží veřejně proti ní vystoupit, což se pochopitelně změní při změně zájmu vlády. Pak se dosavadní "pravda" stává "lží" neboli popřenou či potřenou pravdou a místo ní se "pravdou" stává některá z dřívějších "lží".
Vypadá to dost zamotaně, ale ve skutečnosti je to docela jednoduché ;)
Ovšem tenhle rozdíl mezi pravdou a skutečností může mít veliký význam například u soudu, kde je člověk pod přísahou nucen "říkat pravdu a nic než pravdu".
Z předchozího jasně vyplývá, že jak pravda, tak i lež jsou jenom tvrzením o nějaké skutečnosti. Přitom rozdíl mezi nimi je jenom v tom, že "pravdu" nelze z nějakého důvodu úspěšně napadnout, kdežto "lež" ano. To znamená, že nenapadnutá lež je pravdou a úspěšně napadnutá pravda se stává lží.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Pravda nebo lež

Příspěvek od E_man »

poota píše:.... Během času se tak zpravidla vyskytne několik oficiálních "pravd" navzájem neslučitelných, které se mohou současně lišit od osobních "pravd" jednotlivců nebo dokonce účastníků dané události. ....
Pravda, v monosoustavě by se pravda nikdy nemohla měnit, a vždy by cestovala v nezměněné formě. To jsou však stojaté vody a kde není změna, není ani život.
Takže nejjednodušejí může pravda existovat (a cestovat) v binární soustavě. Ale i tam může cestovat i jako 0 i jako 1. Záleží jen a jen na tom, jaká interpretace je jí přidělena.
Proto také chytrý národ s paměti dokáže skutečnou pravdu poměrně rychle správně interpretovat oproti těm pomalejším (retardovaným) národům.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Odpovědět

Zpět na „Universum“