Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Řádí tu však jakýsi psychopat, co nutně shání náhubky a vlkodavy.
... no, on by ten "psychopat" tyto věci věci shánět nemusel, pokud by se zde na fóru nevyskytovali jedinci s geny "líté smečky" nebo s "příznaky BSE" ... a jelikož tyto se navzájem nevylučují, tak se nám tu u některých "vybraných jedinců" projevuje obojí najednou ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od hanka »

sisa píše:Mám technický dotaz. .... byla bych za anonymní palcování celkově, Nahoru i dolu, jenom číslo vedle. Zabránilo by se nařčení, že se palcuje podle kamarádství a ne podle kvality příspěvků...
:) ..„Podle sebe soudím tebe“ :) ...
Skrývat se za anonymitu a tajně někomu škodit (protože právě o tohle v návrhu na možnost anonymního ubírání bodů jiným jde :D ) vyhovuje jenom určitému druhu lidí.. A jestli je někdo zbabělý, a nechce, aby se vědělo, co si myslí, ať nepalcuje!! …

:ethink: .. Na druhé straně je pravda, že „nepalcovat“ neřeší závist a pocity jakési „nespravedlnosti“ těch, kteří palcují jiné, ale sami palec málo kdy dostanou, protože zkrátka toho nemají mnoho co říct.. Chápu, že pro ně je nejlepší „ubírat“ úspěšným, aby ten rozdíl mezi sebou srovnali (i když by bylo mnohem čistější, kdyby palce získávali tak, že by se sami vzdělávali a získané vědomosti předávali jiným). Připomíná mi to metody Napoleona, který, jsa malého vzrůstu, rád srovnával rozdíl výšek useknutím hlavy toho, kdo ho příliš přesahoval.. :)

Ale souhlasím s tím, že je to právě oceňování, které jak v lidech, kteří toho mnoho neříkají, tak i v těch, kteří sice říkají, ale cítí se oceňováni málo, vzbuzuje těžkou závist, nepřejícnost a pocity méněcennosti. Myslím, že pro zachování klidu na fóru by se opravdu mohl změnit způsob hodnocení. Podle toho, co jsem vypozorovala, nejvíce nepřátelství a negativních emocí vzbuzuje to, že získaná ocenění každého člena jsou vidět na první pohled. Věřím tomu, že člověka přecitlivělého na uznání, pohled na rozdíly mezi ním a tím více "úspěšným" může
rozdráždit až k nepříčetnosti, zejména, když má pocit, že je "mnohem lepší"... Mám podezření, že právě pohled na palcování jiných, vedlo k banům těch členů, kteří se prohřešili tím, že palcovali "nepravého" ;)

Přicházím proto s návrhem, aby množství získaných i darovaných ocenění (palců) jednotlivých členů bylo skryto, eventuelně aby bylo skryto i jméno (nick) toho, kdo ocenění dal - odpadlo by tak podezírání z protěžování kamarádů i obavy těch „nesmělých“, že se ostatní členové dozvědí, který příspěvek má jejich sympatie.

Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Sice jsem si řekla, že na tvoje kydy reagovat nebudu, ale budiž.... :D
hanka píše:
sisa píše:Mám technický dotaz. .... byla bych za anonymní palcování celkově, Nahoru i dolu, jenom číslo vedle. Zabránilo by se nařčení, že se palcuje podle kamarádství a ne podle kvality příspěvků...
:) ..„Podle sebe soudím tebe“ :) ...

Hanka.


Musím tě zklamat, ale na ten nápad mě přivedla vlčice svojí SZ. Takže tam jsem čerpala. :D
Já totiž palcuji podle obsahu :) , ať to píše kdokoliv a to jsem jí taky napsala.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od hanka »

sisa píše:...Musím tě zklamat ..
Nezklamala jsi mě, je mi lhostejné, odkud bereš "rozumy" ;)
Naposledy upravil(a) hanka dne ned 17 kvě 2015 15:24, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

Teď se vy- :ptrain: na hádání a běžte k televizi fandit,
ať to nedopadne jako včera!
:laugh:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Mildo, klid :) , hádat se s takovou osobou, to je ztráta času. :D
Já na hokej nekoukám, naposledy mě bavily zápasy se Sbornou. To jsem fandila jak ďábel. :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od hanka »

Mimo téma (offtopic)
milda píše:Teď se vy- :ptrain: na hádání a běžte k televizi fandit,
ať to nedopadne jako včera!
:laugh:
Mildo, že Ty se nemůžeš ovládout, a fandíš USA i v hokeji s námi :laugh: !! Zatím 2 : 0 pro USA - hned začni fandit našim!!!.... :D ... :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

...nó tak jó,.....a který jsou ti naši? ;) :spirit: :laugh:
:pivko:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od hanka »

Mimo téma (offtopic)
milda píše:...nó tak jó,.....a který jsou ti naši? ;) :spirit: :laugh:
:pivko:
No přece ti, co právě prohrávají 3 : 0 :bhead: .. :epray: ......... ;) .. :pivko:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

sisa píše:Bylo by možné zakomponovat pod příspěvky i " palec dolu "? Hned vedle palce nahoru.
Myslím, že by se tím omezily příspěvky o ničem a v hodně případech by to palcování dolu upustilo páru a zklidnilo diskuzi.
Možnost oceňování jednotlivých příspěvků byla zavedena jako doplněk Karmy - a myslím, že už dávno neslouží jenom k vyjádření hodnoty dotyčného příspěvku, ale daleko častěji jenom k vyjádření souhlasu a nebo sympatií, takže původní smysl a účel oceňování se vytrácí.
Lidé jsou už holt takoví, že místo aby něčeho využívali, tak daleko raději to zneužívají.
Tím chci naznačit, že ať už se palcování upraví do jakékoli podoby, tak bude stejně zneužívané.
Ono se stačí třeba jenom podívat na to, jak se v současné době rozmohlo zneužívání podpisu/patičky k různým štvavým projevům.

Zajímavé by bylo třeba sledovat, jak by se zneužíval systém, kdy by každý dostal třeba jenom deset palců, které by mohl rozdat - a další palce na rozdávání by měl jenom ty, které by od jiných dostal.
Ale to je jenom takové plané teoretizování, protože skutečně důležité je vyřešení úplně jiných problémů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Ono se stačí třeba jenom podívat na to, jak se v současné době rozmohlo zneužívání podpisu/patičky k různým štvavým projevům.
... a kdo s tím začal, kdo to rozpoutal ?? ... :ethink: ... :idea: ... nebyl to náhodou SDK, když jako první do své patičky místo "výhně budoucnosti" vložil odkazy na své příspěvky, plné jím vykonstruovaných lží o mně ??? ... :ewhistle: ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

Ilem píše:Navare, unikl ti jeden důležitý fakt. Ono se tak moc lidí na funkci moderátora nehrne. Je to spousta práce ve svém volném čase a odměnou jsou jen výtky nespokojenců.
Rival je rád, když má vůbec nějakého moderátora. Tak proč by ho po 5ti letech rušil, jen proto, že mu skončilo volební období.
Však co ať to dělá někdo třeba více jak 5let, s tím problém nemám. To že nejsou lidi je ovšem horší, za socíku byl ve funkci každý blb a podle toho to taky tak vypadalo.
Všeobecně jsem však za odvolatelnost. Aby to nebylo jak v písničce tuším od Vysockého: "Tisíce let a stále titíž a když neco zasmrdí tak oni říkají, Ty snad něco cítíš?"


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Všeobecně jsem však za odvolatelnost.
Zatím je to tak, že administrátor může kteréhokoli moderátora odvolat kdykoli a zrovna tak kterýkoli moderátor může kdykoli "podat demisi".
Co Ti na tom nevyhovuje?


Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Vlčice »

sisa píše: Musím tě zklamat, ale na ten nápad mě přivedla vlčice svojí SZ. Takže tam jsem čerpala. :D
Já totiž palcuji podle obsahu :) , ať to píše kdokoliv a to jsem jí taky napsala.
Máš na mysli tuhle komunikaci? Máš ji mít. Kompletní SZ na sklo věšet neumím. Tvoji trapnou odpověď si zveřejni sama.

Předmět: Obdržel by uživatel MIRKO ...

sisa píše:
Vlčice, možná se pletu, protože takovou situaci zde nepamatuji, ale nastoupilas na toto fórum a fórum šlo do kytek. Budu za dámu a něřeknu rovnou do hajzlu.


Ahoj Šíšo,
chtěla jsem to dát původně na sklo. ale mezitím tam přibyl zásadnější příspěvek.
Proč to děláš? Nikdy jsme se my dvě spolu nedostaly do sporu a ještě donedávna jsme si vzájemně
palcovaly svoje příspěvky.
Myslíš, že na roli mouřenína v této od začátku účelové komedii vykonstruované a podporované osobou pod nickem A(&F) budeš v budoucnu hrdá?


Vlčice


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: a kdo s tím začal, kdo to rozpoutal ?? ... :ethink: ... :idea: ... nebyl to náhodou SDK, když jako první do své patičky místo "výhně budoucnosti" vložil odkazy na své příspěvky, plné jím vykonstruovaných lží o mně ??? ...
Ani náhodou.

:roll: Jinak jsem donedávna žil v domnění, že se v tý vaší Mostecký sociálce co bydlíš učíš lhaní a manýry od svých tmavých sousedů. Dnes už to vidím obráceně. :eclap: :bye:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“