Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Ano, poota, máš pravdu, přehlídla jsem, že je toto vlákno přemístěno do Hyde parku, divím se, že tě to při tvé inteligenci neťuklo.
Tady můžeš otevřít svá stavidla, ať vyjde na povrch, co si tak dlouho musel potlačovat.
.....Je zábavné, že řešíš sám sebe.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

milda píše:
sisa píše: ....Hloupá či nepromyšlená urážka je v každém případě kontraproduktivní záležitostí, neboť nedehonestuje našeho protivníka, ale bez jeho nejmenšího přičinění se k nám vrátí jako bumerang a plnou silou nás přimáčkne ke zdi...............
Evidentně všichni cítíme, že tvůrci těchto urážek si s jejich konstrukcí příliš hlavu nelámali.....
Siso, to je geniální čtení! :D :good:
Uvidíme, jestli se to uplatní i na FuP :roll: :smoke: :pivko:
Neuplatní, jelikož lidé s nízkou inteligencí a nabubřelým egem to pochopit nemohou. Brání jim v tom totiž to ego.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:Ano, poota, máš pravdu, přehlídla jsem, že je toto vlákno přemístěno do Hyde parku, divím se, že tě to při tvé inteligenci neťuklo.
Tady můžeš otevřít svá stavidla, ať vyjde na povrch, co si tak dlouho musel potlačovat.
.....Je zábavné, že řešíš sám sebe.
I to mě jako jedna z možností napadlo.
Stavidla klidně otevřít můžu, ale na povrch nemá co vycházet, protože potlačování jsem neprovozoval.
A co jiného, než sám sebe bych měl podle Tebe řešit?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

A ještě jeden dotaz, poo. Proč to neřešíš přes SZ?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Psala jsem ještě jeden dotaz, ale nevím, jestli jsem to i odeslala, tady to není.
Ptala jsem se, kdo řeší vlčí xenofobní příspěvky?
Na to, že je tady krátce, dovoluji si docela moc. Odkud se sem vůbec natahaly takové kreatury?

Vlčice píše:Svoji masku, svůj problém i svoji přiblblou snahu si sbal a táhni do jakékoliv prdele u Vás na Slovensku a už se nikdy nevracej.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:A ještě jeden dotaz, poo. Proč to neřešíš přes SZ?
Vidíš, to mě nějak nenapadlo.
Nejspíš asi proto, že to oznámení bylo veřejné, tak jsem taky na něj veřejně zareagoval.
Kdyby ses mi ozvala přes SZ, tak bych Ti taky přes SZ odpověděl - jsem tak nějak divně nastaven, že reaguji většinou ve stejné "rovině". Ale zatím nevidím důvod to nějak měnit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:Psala jsem ještě jeden dotaz, ale nevím, jestli jsem to i odeslala, tady to není.
Ptala jsem se, kdo řeší vlčí xenofobní příspěvky?
Na to, že je tady krátce, dovoluji si docela moc. Odkud se sem vůbec natahaly takové kreatury?
Jak vidíš, tak momentálně nikdo.
Pro tohle vlákno není určen žádný lokální ani sekční moderátor a z globálních moderátorů jsem zbyl už jenom já s tím, že v "dočasném" režimu budu vykonávat jenom nutně nezbytné věci, mezi které nějaké korigování příspěvků zcela určitě nepočítám. Rival má v současné době dost jiné práce, jak jsem viděl v logu, takže ani ten.
Na fórum se může přihlásit a registrovat naprosto kdokoli.
Zrovna tak může zcela volně vyjadřovat svoje názory a s názory ostatních polemizovat. V některých vláknech, která jsou Rivalem vyjmuta z pravidel fóra, jako je třeba právě tohle, je povoleno i osobní napadání a dokonce i upřímnosti neboli vulgarity.
Není nijak definováno, po kolika příspěvcích si už může nový člen "dovolovat" - je prostě jenom řečeno, že všichni mají dodržovat pravidla.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

sisa píše:Ptala jsem se, kdo řeší vlčí xenofobní příspěvky?
Vlčici asi nedochádza že i keď do tejto časti fora môže s požehnaním admina písať čokolvek, vždy by to i podla pravidiel platných i na tomto fore malo byť v medziach zákona. Paradoxom je že práve tá čo vedome tie § porušuje sa tu s nimi nedávno pred mahatmom oháňala. To už naozaj "zaváná" diagnozou.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

poota píše:
sisa píše:A ještě jeden dotaz, poo. Proč to neřešíš přes SZ?
Vidíš, to mě nějak nenapadlo.
Nejspíš asi proto, že to oznámení bylo veřejné, tak jsem taky na něj veřejně zareagoval.
Kdyby ses mi ozvala přes SZ, tak bych Ti taky přes SZ odpověděl - jsem tak nějak divně nastaven, že reaguji většinou ve stejné "rovině". Ale zatím nevidím důvod to nějak měnit.

Zdravím - poota

Nemyslím si, že když upozorním na nevhodný příspěvek přes červený vykřičník, že je to veřejné.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

poota píše:
sisa píše:Psala jsem ještě jeden dotaz, ale nevím, jestli jsem to i odeslala, tady to není.
Ptala jsem se, kdo řeší vlčí xenofobní příspěvky?
Na to, že je tady krátce, dovoluji si docela moc. Odkud se sem vůbec natahaly takové kreatury?

Jak vidíš, tak momentálně nikdo.
Pro tohle vlákno není určen žádný lokální ani sekční moderátor a z globálních moderátorů jsem zbyl už jenom já s tím, že v "dočasném" režimu budu vykonávat jenom nutně nezbytné věci, mezi které nějaké korigování příspěvků zcela určitě nepočítám. Rival má v současné době dost jiné práce, jak jsem viděl v logu, takže ani ten.
Na fórum se může přihlásit a registrovat naprosto kdokoli.
Zrovna tak může zcela volně vyjadřovat svoje názory a s názory ostatních polemizovat. V některých vláknech, která jsou Rivalem vyjmuta z pravidel fóra, jako je třeba právě tohle, je povoleno i osobní napadání a dokonce i upřímnosti neboli vulgarity.
Není nijak definováno, po kolika příspěvcích si už může nový člen "dovolovat" - je prostě jenom řečeno, že všichni mají dodržovat pravidla.

Zdravím - poota
Děkuji za obšírnou odpověď, stačilo říct, že to má řešit Rival.
Zbytek nebyl dotaz na tebe ( předpokládám, že odpovídáš z pozice moderátora).
Dodržování pravidel jsem neměla na mysli, ale dodržování zákonů a za to musí být někdo zodpovědný. Já nic, já muzikant, nestačí.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:Dodržování pravidel jsem neměla na mysli, ale dodržování zákonů a za to musí být někdo zodpovědný. Já nic, já muzikant, nestačí.
Z pozice moderátora píšu modře, jiné barvy písma znamenají, že píšu jako řadový uživatel - už jsem to tu vysvětloval několikrát.
Docela mě zajímá, pod který paragraf spadá "poslání někoho do prdele".
Na dodržování zákonů v téhle republice má dohlížet jiná složka, než jsou moderátoři diskuzních fór - mám dojem, že každý kdo má povědomost o spáchání nějakého zločinu, má povinnost to oznámit a tuším že na policii. A domáhat se spravedlnosti se má každý správně u soudu - i když po pravdě řečeno nechápu, proč zrovna tam :)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Poota, poslání do prdele jsme vyřešili.
Dodržováním zákonů byla myšlena vlčí xenofobie. A pokud vím, každý web si toto hlídá.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

edit


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: .. dostal jsi mě ... :dknow: ...... sorry, to byl vtip ... :lol: ... jelikož on je totiž těžce zásadní rozdíl mezi "práškovou mědí vsypanou do koncentrované horké sejrovky" a tím, co jsi napsal v odkazovaném příspěvku:
Prej vtip :laugh: Dostal jsi se sám hAFíku a jak bulík v tom pokračuješ a jen se dál ztrapňuješ. Hele hAFi, až se někdy dostaneš k dlouho odložené káře, která v sobě má ještě baterku, tak se laskavě podívej na krystalky skalice na měděných kabelech od olovo-sírové baterky. A to mluvíme pouze o výparech z baterky, které to s mědí spáchají. :roll: Teoretik :laugh: ... :enaughty: sirečku, pouze někdo, kdo se radši dívá pozorně kolem sebe, aby si do budoucna třeba aj ušetřil dost námahy a výloh s pokusnictvím, ale hlavně aby si měl co dávat do souvislostí. Že na nějaké univerzitě předvádějí reakci s měděným prachem atd. je jen proto, že potřebují výsledky v co nejkratším čase.

No a takhle je to s tvou inteligencí, nemluvě o vylháváním kdečeho, u tebe prakticky se vším. Snad si aspoň pořiď nějaké doučovací kurzy z chemie a dalších. Argumentovat vlastními neznalostmi pro tebe nic moc neudělá. Sice ti může hodně lidí žrát, vědí-li o problematice stejné :ptrain: jako ty, a můžeš dokonce v jejich očích i zářit, ale rozumu ti to nepřidá a jim taky ne.

Co se pak týče tvé slimáčí přednášky, asi si někomu řekni, zda by ti tu metodu nejdříve neověřil, aby se nakonec nevyjevilo, že jsi i na tyhle slimáky moc slizkej a že se nevyhejbaj specielně tobě. To by sis jen pořídil další trapas.

Na straně druhé ti mohu jen poblahopřát, a mít možnost, tak bych i ocenil :good: jak jsi si můj podpis vtipně upravil k obrazu svému:
"Je-li tvá přitomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své búdoucnosti" ... :bye: ... Anri ...

Velmi výstižné. Určitě bych ten podpis být tebou aspoň rok používal, aby se co nejvíc lidí na první pohled dozvědělo, s kým má tu "čest" :pivko:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

sisa píše:Dodržováním zákonů byla myšlena vlčí xenofobie. A pokud vím, každý web si toto hlídá.
Nevím jak "každej", ale tenhle ňák nějak ani né.
Pokud vím, tak jsme se tu už opřeli do kdekoho, třeba namátkou Cikány, Židy, mohamedány, imigranty, černochy a jistě i některé další - a pokud vím, tak pokud to nebylo "mimo téma" tak nikdo nic nenamítal. Asi tu na to nejsme dost hákliví a nebo tolerujeme "vlastní" názory. Pokud máš na mysli nějaký konkrétní příspěvek, který je už hodně přes čáru, tak ho můžeš nahlásit a třeba to bude Rival nějak řešit.
Jak jsem si všimnul, tak Tě silně iritují Vlčičiny příspěvky - na to je dost jednoduchá pomoc.
Dej si Vlčici do Nepřátel a systém už ohlídá, aby se Ti žádné její příspěvky nezobrazovaly - a máš pokoj, Vlčice pro Tebe prostě přestane existovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“