Aktuálně: Byla vytvořena nová sekce fóra, věnující se poselství od našich Praotců, které přínáší Auroran Dift Lavus (Persuánes).

Kryon Magnetizmus nejlepší přicházející vynálezy

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
Lightworker
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 05 kvě 2012 8:13
Bydliště: Brno
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kryon Magnetizmus nejlepší přicházející vynálezy

Příspěvek od Lightworker »

Dám Vám sem trochu inspirace z duchovního světa od Kryona channelovaného od Lee Carroll. Kryona mám rád a to, co on říká, se plní.
Co říká o léčení, mohu hned aplikovat a vidím úspěchy jak u sebe tak i u lidí. Doufám, že během nějaké krátké doby něco vymyslíte a dáte všemu lidstvu...


Nejlepší přicházející vynálezyNebuďte překvapení, pokud ty nejpokročilejší objevy, které učiníte a které hluboce změní tuto planetu, nebudou mít nic společného s umělou inteligencí nebo obrovským množstvím výpočtů.

Můžete říct, že je to „návrat k základům“, protože některé z nejlepších vynálezů budou využívat vzorce a základní fyziku, která tu vždy byla, jen vás dosud nenapadlo ji použít tímto způsobem.

„Kryone, o čem to mluvíš?“ O konci baterií – a také (elektrické) sítě!

Dovolte, abych vám pověděl o magnetickém energetickém kole. Mohou to být dokonce dvě či tři kola, ale je zde jednoduchý vzor, uspořádání magnetů, které při správném rozložení mohou udržet toto kolo v chodu – navždy.

S využitím jednoduché dvojčinné energie tlaku a tahu malých či velkých magnetů můžete toto kolo roztočit navždy. Uvědomujete si, že přirozené magnety jsou velmi silné, viďte? Tlačí a táhnou s velkou silou, bez přestávky či potřeby obnovy, bez vedlejších účinků, bez potřeby paliva. To je obrovské tajemství!

Proč jste toto dosud neviděli? Rozmístěte je takovým způsobem, kdy proti sobě budou tlačit a táhnout a otáčet tak kolem jakékoli velikosti chcete – do konce času! Vše, co budete muset udělat, je tu a tam promazat kolečka. Napadlo vás to?

Drazí, poslouchejte: pokud dokážete něco přimět, aby se to otáčelo, můžete to propojit s generátorem elektřiny. Tím získáte elektřinu navždy!

Chci, abyste se zamysleli nad tím, co to znamená. Představte si: Žádné baterie. „Kryone, o čem to mluvíš? Budeme potřebovat baterie.“ Drazí, toto prohlášení je tak včerejší!
Představte si své oblíbené zařízení. Možná telefon. Co kdybyste místo baterií měli maličký, miniaturní motor, který bude pohánět toto zařízení v reálném čase – navždy!

Nejenže v budoucnosti nejsou žádné baterie, ale ani žádné nabíjení ničeho. Každá elektronická věcička má zabudovaný svůj vlastní točící se generátor.

„Kryone, jak velké může být toto kolo?“ No, pojďme se zamyslet: Vše, co jsem řekl, lze zvětšit. Takže místo baterie v elektrickém autě bude větší točící se elektrický motor, který bude vždy dodávat elektřinu tomu, co nyní nazveme super kondenzátor/kapacitor (něco, o čem jsme hovořili pouze krátce).

Vždy budete mít dostatek elektřiny, abyste mohli jet stovky a stovky mil, aniž byste museli kdy zastavit. A dokonce i když budete spát, elektřina bude stále generována do „super kapacitoru“. Nikdy nepřestane.

„Kryone, pořád nerozumím tomu, jak by tohle mohlo změnit celou planetu.“

Drazí, hovořím o individuální elektřině pro úplně každou budovu, která je na této planetě – bez připojení k jakékoli síti. ŽÁDNÉ DRÁTY A ŽÁDNÝ VNĚJŠÍ ZDROJ.

Žádné vzorce počasí nikdy nevyřadí město z provozu ani nezpůsobí, že by někdo zemřel, protože nebude mít elektřinu a zdroj tepla – to protože bude hned vedle v malém točícím se motoru, který se nikdy nezastaví a vždy bude vytvářet tolik elektřiny, kolik jen bude zapotřebí.

Magnetismus je odpovědí. Je zdarma, okamžitý a poskytne mobilní elektřinu pro všechny.

A tak to je,

Kryon

překlad https://kryon.webnode.cz/news/nejlepsi- ... -vynalezy/


Láska je nepřítomnost strachu
Pravda je nepřítomnost strachu
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 279
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Kryon Magnetizmus nejlepší přicházející vynálezy

Příspěvek od duraj »

Perpetuum mobile, fantasmagorie.


Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“