Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Mě se v začátcích ozývaly mandle. Pořád mě bolelo v krku a teklo z nosu. Taky jsem to viděla jako pozitivum, že se "něco" děje. Piji urinu už skoro dva roky a dneska už jsem snad úplně v pohodě. Neplánuji ale přestat, je to můj ranní rituál, zvláštní, že mě to nikdy neodpuzovalo, nevadilo, vůbec jsem se nemusela nijak zvlášť odhodlávat... při každém doušku si v duchu říkám, pomoz mi a udrž mě v plném zdraví. Moc to potřebuji. Díky. :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

marmarmar píše:..Trpíme celá rodina- manžel + dvě děti kožním problémem na již celém obličeji který není sto diagnostikovat žádná kožní je to zžejmě rarita obzvlášt u dětí ale já jsem přesvědčená že se jedná o mírnou ale už pět let se zhoršující plísen. Vživotě jsem něco takového u jiných dětí neviděla a nesmírně mě to trápí už to i bolí a svědí. .... Prosím o povzbuzení a rady a co udělat u dětí? Jsem oteřená všem alternativním metodám:-)
Pouvažuj o vnitřním užívání Bóru - mám pocit, že by vám mohl pomoct.
Bližší informace o Bóru máš tady http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2409

Když urina nepomáhá, nedráždila bych pokožku a zkusila bych potírat obličej bórovou vodou z lékárny, nebo bych v lékárně koupila Jarischovu vodu a denně si v ní ráno i večer umývala obličej (místo vody). Znala jsem paní, které Jarischova voda pomohla zbavit se nepěkných kožních problémů na obličeji.

Ahoj, Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

@marmarmar, vyskusaj autopatiu, tym nemozes nic pokazit.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

kasandra píše:..Chcem sa s vami podelit o moje skusenosti s urinoterapiou....
Díky za podělení se o svoje zkušenosti s odpařenou urinou - ta nám tady chyběla :good: :lol: ... Očista (my jí říkáme herxka), jakou tahle 1/4 urina vyvolala, vzbuzuje respekt a dala bych si velký pozor, abych ji nezažila znovu.. někoho taková zkušenost od dalšího zkoušení odradí - Ty jdeš do dalšího! Jsi můj člověk :) . Po téhle zkušenosti bych na to šla velice opatrně, protože nevíme, jak hodně jsme zaneseni a k jak velké reakci dojde. Naštěstí jsi tělo předem připravila masážemi a kloktáním.
Zkušenost s odpařenou urinou nemám, ale myslím, že dávkování po kapkách je rozumné. Počet kapek bych si pro jistotu určila kyvadlem nebo kineziologickým testem.

Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ztráta regenerace ....

Příspěvek od A(&F) »

... možná si vzpomenete ...
A(&F) píše:... většina plodů savců (vč. lidského plodu !!!) má také před narozením schopnost regenerace větších částí orgánů a končetin ... po narození tuto schopnost však ztrácejí ...
... do příspěvku jsem tehdy mimo jiných vložil krátké video (č. 3) o vrtulí useknutém konci prstu jednoho postaršího modeláře, jenž mu následně (i s nehtem!!) dorostl díky prášku z vepřovejch močáků ... video bylo v angličtině, takže k němu následně SDK spáchal krátkej pokec v češtině ...

... shodou okolností nedávno ČT2 uvedla tento velmi zajímavý dokument v nezkrácené verzi, tudíž je k dispozici na http://www.ulozto.cz/xXnoo8r9/jak-vyrob ... raphic-mp4 (a pokud by někomu nestačila tato zresamplovaná verze, tak v lepší kvalitě je dostupno na http://www.ulozto.cz/x7h6gbUi/jak-vyrobit-zip ... heslo pro rozbalení je fup)

... National Geographic vám tímto přeje hezké pokoukání ... :D ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Ztráta regenerace ...

Příspěvek od Peter11 »

001.mpg mi nejde spustit ve VLC


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ztráta regenerace ...

Příspěvek od A(&F) »

Peter11 píše:001.mpg mi nejde spustit ve VLC
... divné, zkontroluji a dám vědět ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

... je mi líto Petře, ale rozbalil jsem zipový archiv a obě části mi jdou v pohodě přehrát ... takže netuším, v čem je zakopán pes ... :dknow: ... neb pokud by byl porušený archiv, mělo by to nahlásit chybu už při rozbalení ...

... pls, zkus to stažený znovu unzipnout, jestli se to "náhodou nezlepší" ... ;) ... v nejhorším to tam loudnu ještě jednou ... :) ...

... :bye: ... Anri ...

------------
PeS: ... nejdříve jsem to nahrál na YT, což mi skrečovali ... tak jsem to zkusil z jiného účtu, z jiného compu a jiné IP, tak přestože jsem to tam podruhý sejvnul pod jiným názvem (dokonce i s tím přídavkem na začátku) + předtím ještě vymazal textovej headr a rozmazal vložený titulky, tak mi i přesto znovu zpátky oznámili, že "NG je třetí strana" atd. ... :lol: ... ty jejich kontrolní algoritmy jsou zkrátka naprosto úžasně dokonalý, když pouze podle obrazu dokážou rozeznat i cizojazyčnou verzi ... při tom množství existujících filmů je to až k neuvěření ... :good: ... kam ten svět jenom spěje ... :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Ztráta regenerace ...

Příspěvek od Peter11 »

Zkoušel jsem rozbalit v 7zip i ve Win10 ale výsledek stejný. Nedělej si s tím starosti, stáhl jsem mp4.
Dík.


alopat
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: stř 30 led 2013 12:44
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Činjekce

Příspěvek od alopat »

Slavek Krepelka píše:
Činjekce


Dnes byl jinde na fóru vznesen dotaz ohledně účinnosti mleziva, jinak colostrum. Juknul jsem na to a co upoutalo mou pozornost je totéž, co jsem se dopátral u surového, nepasterizovaného mléka a s tím syrovátky a vůbec relativně tepelně neupravených mléčných výrobků z téhož. Předmětem jsou přítomné protilátky proti víceméně současnému biopatogennímu napadení dárce mléka, třeba krávy, nebo kozy.

Odborná literatura tvrdí, že colostrum je u telat nejůčinnější během první hodiny po narození, díky jakési "póréznosti" telecího žaludku, který propouští protilátky hlavně během první hodiny po narození, ale celkově do prvních 24 hodin života telete. :roll: Ty protilátky jsou jednak krátké souslednosti DNA, ale zároveň jsou klasifikovány jako bílkoviny. Literatura tvrdí, že pozdější dodávání mleziva je neúčinné, a už vůbec neúčinné při jeho požívání lidmi pro jeho pověstné léčivé účinky. To už však zdůvodňují tím, že žaludeční šťávy dospělého jedince tyto protilátky ničí. Takže vzhledem k tomu, že zatím “panenský” žaludek telete se ještě s bílkovinami nesetkal, dá se celkem spolehlivě předpokládat, že neprodukuje co? HCl. Tvorba žaludečních šťáv se musí nejdříve nějak nastartovat poté, co telecí žaludek zjistí přítomnost bílkovin. Jaký pórézní žaludek? Zde se také objevuje další fenomén, a to nedostatek HCl v žaludku nemocných lidí, kterýžto nedostatek se logicky zasluhuje o "póréznost" jejich žaludku a tím účinnému využití protilátek přicházejících s požívaným organickým nepasterizovaným mlékem, colostrem atp. Tím pádem je sice ortodoxní teoretizování o nemožnosti účinnosti colostra atd. založené na předpokladu lidí s dostatkem HCl v žaludku pravdou, ale ta se nevztahuje na vážně nemocné, takže je to argument pitomý. Stejně tak je pitomost testovat léčivé účinky colostra na lidech s dostatečnou žaludeční funkcí a ujišťovat se, že je to k ničemu. Jejich argumenty jsou mimo mísu.

Jak se to dostalo do urinoterapie? Jednoduše. Kdejaké testy na protilátky jsou páchané na čurině, což znamená, že čurina tyto protilátky obsahuje. Že nám už může být jasné, že i protilátky které přijdou pitím čuriny jsou nutně vystaveny HCl v žaludku, je účinnost ústního užívání čuriny opět závislá na zdravotním stavu člověka a asi aj momentální kondici a množství vypité čuriny. Co mne dostalo a stále mi leželo v žaludku však byla praktická účinnost činjekcí, které si tu pár z nás vyzkoušelo proti parasitům, a to velikým parasitům. Zatímco relativně dlouhodobé ústní užívání se znatelně neprojevovalo, pár činjekcí mezi nima nadělalo očividnou paseku a stejné lze očekávat i u jiných biopatogenů. Zde se nám také objevuje problém s výbornou účinností testů podávání ústní čuriny telatům napadených motolicí. Jako býložravci nutně produkují po přejití na běžnou stravu méně HCl než všežravci a masožravci a účinnost bude dost jiná než u lidí.

Otázkou je, proč ty činjekce tak dobře zabraly? Autohemoterapie se zmiňuje o sice vynikající, avšak přeci jen pouze cca 75% účinnosti a relativně dlouhodobého využívání. Totéž platí pro její alternativu injekcí odstředěné krevní plasmy. Tož jsem si opět dovolil zašpekulovat.

Antibodies (protilátky) sice produkují kmenové buňky, ale ty protilátky se zároveň chovají jako viry. Nejdříve mě napadlo, že při svalové, či podkožní injekci, možná dochází k nakažení zasažených buněk vlastní protilátkou, tedy že jde o jakousi autonákazu, ale nějak mi to nesedělo, protože bych pak očekával zánětlivé reakce a ty jsme nepozorovali. Taky by asi tělo mělo starost takovou infekci nějak řešit, stejně jako by mělo starost řešit už logicky jakoukoliv dannou infekci pokud by byly tyto antibodies našemu tělu také infekční. Tuto možnost jsem tedy odstřelil jako nemožnost a dále kroutil hlavou nad tím, proč se činjekce jeví tak účinné.

Jenže jsme se zde už také dozvěděli, že moč obsahuje mimo jiné epithelial (kožní a nervové) kmenové buňky shazované ledvinami do moče. Tím se nám objevuje roztok, naše vlastní čurina, který obsahuje jak protilátky proti kde čemu co nás trápí, tak i kmenové buňky, které jsou samostatné a nepodléhají ještě celkové organizaci a pravidlům našeho těla a tudíž nejspíše jsou náchylné i k "nákazám" našimi vlastními protilátkami. No a píchnuté do těla, tedy svalu atp. dostanou podmínky (teplo a živné prostředí vůbec) produkovat replikací protilátky stejně, jako v jiných buňkách produkují viry virovou nákazu, dokud nakažené buňky "nákaza" neroztrhne, nebo neztratí tuto schopnost jiným způsobem, nejspíše odstraněním makrofágy z lokality, kam v rámci celého organismu nepatří. Tento princip by totiž zajistil protilátkám nejen vyhnutí se ničivému vlivu žaludečních šťáv, ale zároveň by zajistil dochvilné namnožení našich vlastních protilátek našimi vlastními kmenovými buňkami, v našem vlastním těle. To ani nemluvě o tom, že I svalová činjekce nabudí tvorbu makrofágů, podobně jako HCl, autohemo a plasma injekce.

Samozřejmě se mohu mýlit, ale faktem je, že činjekce pracují podle mne úžasně a pracovaly by ještě úžasněji a to proti kde čemu, kdyby se lidi nebáli je aplikovat. Navíc jsou téměř bezbolestné oproti svalovým HCl injekcím, nepoškozují ani zdaleka tolik svalovinu jako HCl a kromě vercajku jsou úplně zadara. Nicméně HCl je stále vynikajícím prostředkem na udržování sterility vercajku.

S laskavým pozdravem, Slávek.

VAROVÁNÍ

Je naprosto nutné dodržet zásady čistoty, jinak si lze činjekcí pořádně zavařit.

a) Před odebráním čuriny je naprosto nezbytné pořádně omýt genitále mýdlem.
b) Všechny nádoby před použitím vysterilizovat - vypláchnout peroxidem, vodkou, lihem atp.
c) Otřít místo vpichu lihem, peroxiodem, vodkou atp.

Vím o čem mluvím. SDK
Takže pokud strávím i hřebíky, nejsem odkázán na šťávy a kašičky a nehodlám držet půst, aby se vyřadilo trávení a snížila tvorba HCL v žaludku, tak na urinoterapii mohu zapomenout, ale aspoň jsem to zkusil. Vzhledem k tomu, že se moč odebírá na záchodě, nehrozí při protiparazitární činjekci zavlečení žloutenky ?


MUDr.ové čekají na Vaši kremaci, nejlépe tak zjistí stav minerálů a stopových prvků k odstranění pacientových obtíží.
standab
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13 dub 2020 20:47

Re: Urinoterapie

Příspěvek od standab »

Slávku,kolik jste aplikovai mililitrů čuriny,mě injekce vyhovují spíše jak ústní podávání


Lasicka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20 črc 2022 11:15
Dostal: 2 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Lasicka »

Dobrý den, děkuji za podnětné zkušenosti. Osobně se věnuji urinoterapii a ozdravným půstům 8. rokem. Začala jsem díky knize p. doktorky Vilmy Partykové ,,Hladovění pro zdraví'' a hlavně díky jeji podpoře skrze pár emailů. Zkoušela jsem i koupele s urinou a zábaly s odpařenou ur. Chci poprosit zkušenější o návod, jak na injekční aplikaci uriny pod kůži. Děkuji a přeji vše dobré.


Lasicka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20 črc 2022 11:15
Dostal: 2 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Lasicka »

Dobrý den, souhlasím, s tím, že stravou ovliv. chuť uriny.
Stravuji se približně dle diety pro A+ krevní sk., která mi sedí. Kvanta zeleniny, ovoce, ořechů, semen, oves. vloček., max. drůbeží, rybí maso ovšem málo, mouku téměř žádnou, spostu vody. Urina je jak neutrální limča. Urinou krom pití propl.nosohltan a oplachuji po probuzení obličej a šíji ( krk).
Poraďte mi prosím, jak na injekční aplik. POD KŮŽI. Zkoušela jsem laicky do paže, ale uvítám radu zrušeného. Děkuji. Lasička


Gábina
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11 lis 2020 19:08
Dostal: 1 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Gábina »

My v rodině moč pijeme, buď ode mě nebo od holek (5 a 9 let), vždy přímou cestou, tedy čůráním přímo do úst, moč musí být neokysličená a teplá. Používáme ji hlavně jako prevenci proti rakovině, a musím říct, že se to daří. Dříve jsem měla nádor, byl vyoperován, ale nový malý se vytvořil znovu, začala jsem pít moč a nádor se prakticky "vypařil". Dcery měli zase problémy s častými chřipkami a nachlazením, vše je teď v pohodě. Čůráme si do úst navzájem, bereme to s humorem bez předsudků jako běžnou věc.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“