GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Truby23
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10 úno 2013 14:51

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od Truby23 »

Ještě fotka :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od duraj »

Truby23 píše:Ahoj,

Včera jsem poprvé úspěšně nastartoval sekačku s GEET systémem. 20 min běžela jen na benzin horkou částí reaktoru nasměrovanou na sever. Dnes jsem vzal kompas, že zkusím, zda je reaktor zmagnetizovaný a zjistil jsem, že ano ale obráceně. Tedy na vstupu paliva do reaktoru je sever a na konci jih. Máte někdo stejnou zkušenost? Je možné, že kdybych reaktorovou tyč vyndal (což není možné), že by měla opačnou polaritu než reaktorová trubka a obal? Obávám se, že opačné zmagnetizovaný reaktor bude mít vliv na reakce.
Tak na benzín to poběží celkem dobře, když je správná směs, kvalitní jiskra a dobrý předstih.
Zmagnetování kovových částí je závislé na orientaci tělesa do světových stran, resp. i na době, po kterou jsou v tom kterém směru postavena.
Ze zkušenosti vím, že např. kolejnice dlouhá 16 metrů se napolarizuje při uložení do směru sever - jih velmi silně a polarizaci udrží i při otočení do osy východ - západ i několik týdnů.


nikihogen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 09 říj 2010 19:06

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od nikihogen »

Nějak nám to téma chcíplo, copak nikdo nic nezkouší?
Zajímalo by mně jestli má někdo nějaké zkušenosti s vyjetým olejem. Hlavně co se týče zbytku po splynování
oleje.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od duraj »

nikihogen píše: pon 08 srp 2022 18:08 Nějak nám to téma chcíplo, copak nikdo nic nezkouší?
Zajímalo by mně jestli má někdo nějaké zkušenosti s vyjetým olejem. Hlavně co se týče zbytku po splynování
oleje.
Příliš malá výhřevnost.


nikihogen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 09 říj 2010 19:06

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od nikihogen »

:shock: Nízka výhřevnost? Větší už má snad jenom mazut.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Příspěvek od duraj »

nikihogen píše: čtv 22 zář 2022 19:56 :shock: Nízka výhřevnost? Větší už má snad jenom mazut.
Musíš se podívat na poměr.


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“