Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

org. akumulátor

Příspěvek od sano »

mám záujem o preložený materiál
sano


wivo

materialy

Příspěvek od wivo »

ted v tydnu na tom doladim trosku cestinu aby to nebylo jak od prasopsa, (komu by to nevadilo muzu poslat hned)ale hlavne kam pak s tim?
na mejl? poradte..


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: materialy

Příspěvek od Waldes »

Môžeš to rozposlať mailom, hádam každý má e-mail ale môžeš to jednoducho zavesiť tu ako prílohu a nech si to stiahne každy kto bude mať záujem.
Waldes.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: materialy

Příspěvek od rival »

wivo píše:ted v tydnu na tom doladim trosku cestinu aby to nebylo jak od prasopsa, (komu by to nevadilo muzu poslat hned)ale hlavne kam pak s tim?
na mejl? poradte..
Vlož to do fóra jako přílohu. Pokud by s tím byl nějaký problém, rád vypomohu...


rival - živý člověk
wivo
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 07 úno 2008 8:05
Dostal: 4 poděkování

preklad

Příspěvek od wivo »

tak jsem to konecne dodelal, doufam ze se mi to podari pripojit jako prilohu..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

opravdu velký dík

Příspěvek od martin11 »

Nevím jak pděkovat za úžasnou práci na překladu...Nedá se to nijak odcenit...skutečně jen VELKÝM PODĚKOVÁNÍM...tak za všechny zde na našem foru DÍKY :eclap: Martin11


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Překlad

Příspěvek od 1220 »

Ano souhlas přidal jsem bod za dobrou práci. mám za to , že to kdekomu otevře oči :shock: A proto stahujte :!:
K.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

TAK TAK jen stahujte


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

sao

Příspěvek od sano »

Ahoj Sao, myslel dsi to úprimne, alebo ironicky. Viem že si ´daleko vpredu, preto ma tvoj názor zaujíma.
sano

p.s.prepáč, som na inom počítači a omylom som zaslal tento príspevok viac krát, preto tie bodky dole.
s.
Naposledy upravil(a) sano dne sob 09 úno 2008 8:00, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro sano

Příspěvek od la »

Zdravím.Tak jak ho znám, tak to sao myslel upřímě a já též ,je to dobrá literatura :good: la
PS:taky sem dal karmičku za dobrý překlad.


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: preklad

Příspěvek od Waldes »

wivo píše:tak jsem to konecne dodelal, doufam ze se mi to podari pripojit jako prilohu..
Pozoruhodný materiál, vďaka za preklad, tiež som prispel jednou karmou ...
Waldes.


Nieje nič nové, len zabudnuté ...
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Orgon?

Příspěvek od Aquarius1 »

Nejdříve jsem si to dnešní povídání chtěl nechat pro sebe s obavou že zde budu prohlášen za cvoka ale vzhledem že v mém bydlišti jsem někdy nazýván podivínem a morousem je to vlastně bezpředmětné se tímto nějak trápit.

Minulí týden v pondělí jsem za vydatné pomoci svého synka spáchal Orgonový zářič (pohlcovač či odražeč ?) ,,Věc co žere špatnej vzduch" jak prohlásil synek.Inspiraci jsem bral zde:

http://www.modryostrov.cz/orgon.htm

Po ztvrdnutí byl v úterý položen na stolek v obýváku a jal jsem se pozorovat okolí a sebe.Postřehy mého já:Již druhý den pocit tlaku a následné ukončení mravenčení a pocitu studených nohou a rukou,(trpím na špatné prokrvení končetin které někdy přechází až v necitlivost) kdo to zná ví o čem je řeč. V dalších dnech i po krátkém spánku pocit odpočinku a nabyté energie.
Synek se přestěhoval se svými hračkami do obýváku a k naší ,,veliké" radosti teď dělá nepořádek právě tam. Nejmladší dcerka bere onen předmět při psaní úloh a má na něm vždy položenou levou ruku (neví co to je ale líbí se jí). Dvě starší dcery se už tři dny nehádali a nevjeli si do vlasů (pokládám za rekord !). Manželka které je zima i v červenci přestala nosit huňatý svetr,po vysvětlení co je ten předmět zač řekla že jí je v jeho blízkosti teplo.
Je sice brzy na nějaké závěry a budu pokračovat v pozorování a vyrobím ještě nějaký ten zářič ale první několikadenní poznatky jsou zde. Jsem spíše praktik tak k tomu mám asi toto.

1)Protože zhruba vím jak to má působit ,tak si vše jen namlouvám.

2)Pravděpodobně jsem se já i má rodina pomátli na rozumu.

3)Něco se začíná dít !!!!

4)Neděje se nic ale všichni mne kvůli mojí víře v úspěch přesvědčují že se cosi děje.

5)Až to zasadím do mořeného dřeva budu se moci kochat pohledem na docela hezkou dekoraci na stolku a snít.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nějak mě to zaujalo

Příspěvek od jeff »

Protože se zajímám o VE a nejsem v tomto ohledu skeptik, ale na druhou stranu ani přehnaný optimista, bych rád věděl, z čeho že se tato věc vlastně skládá? V odkazu jsou vyobrazeny hotové výrobky, případně bych asi na netu našel i další informace, ale mě by zajímal právě ten Tvůj případ, jakže jste to vlastně setavili. Že energie, kterou se snažíme využít jakýmkoli způsobem, ať už na práci, nebo pro osobní posílení ať už fyzické, nebo duchovní stránky, je jenom jedna a má více názvů, asi víme všichni. Problém je jen s její přeměnou v tom pozitivním smyslu, aby nám pomáhala a neškodila, těch škodlivých a negativních záření je opravdu v našem okolí dost. Tak si říkám: Orgonový zářič? Proč ne, chodí ke mně jak do dílny, tak do hospody dost lidí, třeba bude zajímavé, jak by se změnilo jejich chování v jeho přítomnosti. Pokud by jim ale přestalo chutnat pivo, musel bych ho dát někam jinam :lol:
Takže asi tak.

Jeff


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

pro:jeff

Příspěvek od Aquarius1 »

Tak pro úplnost někdo tady kdysi vzpomenul že se jedná o železné piliny nějaký ten krystal (není třeba ale má to pak slabší schopnost).Krystaly nebo kameny můžou být různého druhu jen je dobré si přečíst co jaký ovlivňuje.Takový univerzál je křišťál.
Ten můj ,,zářič" žádný kámen nemá,jedná se o železné ,antikorové a bronzové piliny nabrané pod soustruhem a frézkou ,odmaštěné a přebrané.
Jako formu jsem použil zmetek z pet lahve vymázlou silikonovým olejem,spirála je z měděného drátu točená doprava.Jako plnidlo posloužila obyčejná epoxidová pryskyřice.Je dobrý to plnit jako sendvič,pryskyřice,drát ,piliny,pryskyřice a pořád dokola.Vytvrzení podle daného plnidla.
Příště chci použít nějakou přírodní,dá se i barvit a vypadá to hezky viz odkaz.
Zatím to nikomu neubližuje akorát se to každému líbí (hlavně dětem co chodí na za těma mýma raubířema.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ano

Příspěvek od jeff »

Jestli to správně chápu, tak pro pořádek a důslednost. Jako forma se dá použít nějaká nádoba kornoutovitého tvaru, asi i trychtýř. Díru v něm něčím ucpeme, pak se nalije např. ten epoxyd, vloží se spirála z Cu drátu cca 1,5mm, zasype se vrstvou směsi odmaštěných pilin (nerez, železo, mosaz), předpokládám, že by asi neměly být spirálové špony, jen takové ty správné třísky. Pak opět epoxyd, spirála, piliny atd, až se nádoba naplní až po okraj a nechá se vytvrdit.
Díky, opravdu jsem na to zvědavý.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Dílna“