Magie a svět kolem nás

Moderátor: JVK

pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Moniko

Příspěvek od pepe »

Myslím si , že v téjto veci táto časť Ilemovho príspevku velmi dobre vystihuje stav mysle ,,civilizovaného človeka".
Ilem píše:Ano, pro naši kulturu je to těžké. Možná jsem se vyjádřil příliš stručně. Materiální pojetí smrti je, myslím, typické pro celu část planety, která se honosí označením "vyspělá civilizace". Prostě pro nás je na člověku nejdůležitější ta schránka.
Vďaka tým pár stovkám ,,schránok" čo mi ,,prešlo cez lopatu" si ako bývalý hrobár dovolím tvrdiť , že v prípade pozostalých česť výnimkám (v rámci mojéj ,,praxe" som sa stretol len s jednou jedinou) je to vždy len o ,,Mojéj bolesti , Mojéj strate , Mojéj...". Kde v nás je tá hranica , keď sa začne vytrácať bolesť naších zosnulých ? Len málokto z pozostalých si uvedomuje , že nato aby telo umrelo musí najskor chcieť umrieť . I keď to nie vždy na prvý pohlad tak vyzerá , bez toho to neide a to ani v prípade akéjkolvek ,,havárie schránky". ,,Duša" je ten kto rozhoduje o tom či ,,už" alebo ,,ešte" , nie telo .
Ilem píše:Oč lepší je pohled takový , že ta schránka je dočasným úložištem duše, abysi mohla prožit například některé karmické záležitosti, které bez fyzického těla nejdou. Moniko, mamince je dobře. Ten, kto trpí jsou pozustalí.
Ilem nemožem ináč len v tomto s tebou súhlasiť . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Moniko

Příspěvek od poota »

pepe píše:Ilem nemožem ináč len v tomto s tebou súhlasiť . Pepe
Teda pepe promiň, ale když to formuluješ takhle, tak to opravdu vypadá, že s Ilemem souhlasíš teprve poté, co jsi vyčerpal všechny ostatní možnosti, a i potom jenom z donucení :) - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Moniko

Příspěvek od pepe »

pepe píše:
Ilem píše:Oč lepší je pohled...
...v tomto s tebou súhlasím...
Poota myslíš si že by stačila aj takáto skrátená verzia ? Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Moniko

Příspěvek od poota »

Pepe, to je určitě mnohem lepší - ale doufám, žes to neudělal jenom kvůli mně, tedy "abych neřek" - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Moniko

Příspěvek od pepe »

poota píše:...jenom kvůli mně...
Ale ano , len kvoli teba . Veď v konečnom dosledku ty ako znalec Silvovéj metódy by si nemal mať problém to vyčítať z téj skrátenéj verzie o čom písem v tom povodnóm príspevku pre ostatných . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Moniko

Příspěvek od poota »

pepe píše:Ale ano , len kvoli teba . Pepe
Děkuji, ale daleko větší radost bych měl, kdybys to napsal ze sebe - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Moniko

Příspěvek od pepe »

poota píše:...kdybys to napsal ze sebe...
Hmm... . A čo myslíš odkjal to ,,ťahám" ? Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

zneužití magických schopností

Příspěvek od JVK »

[OS] pokračuje ve své černé práci. Dnes se opět velmi snažil, a to i přes den, neboť si je dobře vědom, že co se mu podaří uložit do struktur pole (končí u mě rok s vibrací čísla 4), o to větší problémy mi způsobí do budoucna, neboť nyní se vytvářely základy pro další období. Nyní již nemůže, ani nechce zpátky. Možná někoho napadne otázka, proč to dělá. Odpověď je jednoduchá: vím přesně, co je zač a jaké všechny techniky používal a používá. Včetně zmanipulování svého mistra, na tom pracoval cca rok a půl. Jeho schopnosti jdou tak daleko, že dovede oživit ve struktuře pole žádané negativní vlastnosti dotyčných osob. Zašel tam, že programoval mně blízké i vzdálenější lidi. Po vykonání "černé práce" a "propuštění", oni velmi rychle zaplatili v dané oblasti, kde byli zneužiti. Tito lidé v některých případech "poté" sami nevěří, jak mysleli nebo se i chovali.

Dnes je velmi těžce identifikovatelný jako černý mág. Pouze pomocí speciálních metod.

Vše, co [OS] zneužívá a vytváří, mu vracím přes všechny věky na všech úrovních.

Prach za nečinění v této oblasti padá na hlavu [TT], kterého jsem opakovaně upozorňoval na to, co jeho svěřenec činí. Naposledy v pátek před cca 4 nedělemi. Mluvil jsem s ním osobně telefonem.

Tento člověk je skutečně nebezpečný. Odlevede vytvářet patologická pole různých úrovní, která vyvolávají různá onemocnění...

Co se týče mě, zneužil znalost mého datumu i místa narození (horoskop). Stejně postupoval i u mé přítelkyně. Jako člověk pracující (spravující počitačové systémy) nečinilo mu problém zjistit si její rodné číslo a také zneužít horoskop. Vylepšil to tím, že si mě s mou přítelkyní nafotil...a to na jedné akci konající se 30.března tohoto roku. Věru není příjemná záležitost vyrve-li vám někdo duši z těla. Respektive vymění obsah. Není na to zdaleka sám, spolupracuje s celou škálou entit toho nejhrubšího zrna. Snaží se maximálně využívat principu, aby špinavou práci přenesl.

Je mi líto, že [TT] je pod jeho vlivem a nemá odvahu se mu postavit.

V příloze je pouze malá ukázka toho, co lze na úrovni pole registrovat i činit. Přílohu se nepodařilo na několik pokusů odeslat....


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

zneužití magických schopností

Příspěvek od JVK »

příloha
text přílohy:
Není tomu tak dávno, co jsem svým pacientům vysvětloval, že karma se týká jen dospělých, že do třinácti až patnácti let je dítě chráněno a jeho hněv na karmu nemá vliv. Dítě za své činy a nedostatky odpovídá až po svém pohlavním dozrání.
V posledním roce se energetika Země natolik změnila, že dnes nejen sedmi až devítileté děti, ale také děti ve věku dvou až tří let energeticky útočí a ničí se navzájem jako dospělí.

Dívám se na pole své dcery a vidím silné uhranutí světlovlasým mužem. Věk - deset let. Je to její spolužák. Co bude s našimi dětmi, až vyrostou? Zničili jsme bariéry ochrany a děti zdědily deformované struktury pole. Jaké nemoci je čekají, co bude s jejich psychikou a jejich dětmi, pokud už dnes - v dětském věku - na sebe začínají navzájem energeticky působit?

Láska je hlavní strukturou. Pokud je celá, ostatní porušení nehrozí katastrofou. Člověk si obvykle myslí, že láska je jednou z jeho emocí, s níž může nakládat podle vlastního uvážení. To ale není správný záměr.
Láska je to, čeho jsme součástí. Zahrnuje celý svět. Láska a život jsou nám dány a nemáme právo na ně sahat. Pokud v nás převládnou pocity drobného vlastníka a my v sobě začneme zabíjet lásku, ničíme vyšší duchovní struktury, jež nás spájejí s vesmírem, a rozhodujeme o tom, co nám nepatří.
Násilí může vést pouze k násilí. Ptali se mne na Kašpirovského pacienty. Testování, jež jsem provedl, potvrzuje uvedený závěr. Jakýkoli tvrdý program, který je v rozporu s vnitřním přesvědčením člověka - například je zaveden pomocí hypnózy nebo sugesce - se může proměnit v program zničení. Pravdou je, že v dnešní situaci je jen těžko možné zakázat jekékoli programování člověka. Není možné zakázat staré, dokud se nevytvoří nové. Nejde o to, že je třeba zakázat všechny léky, jež nepomáhají, ale pouze zhoršují karmu lidstva, ani o to, aby bylo zakázáno kódování pacientů. Jde o to, že je zapotřebí vyvinout úsilí k postupnému nahrazení násilí, k němuž se přiklonila moderní medicína, přirozeným rozvojem duchovnosti člověka, obnovou jeho harmonie se světem.

Příčinou je snížená úroveň vnitřní lásky lidstva. "Pro porušení mnoha přikázání v lidech ochabne láska." bylo napsáno před dvěma tisíci lety. Odvrácení se od Boha, od Božských citů - k rodičům a dětem, k sobě a milovanému člověku, k neživé přírodě a okolnímu světu - se stalo běžným jevem. Všechna tato porušení spouštějí program destrukce lásky, jehož důsledkem je lavinovitý nárůst brutality, kterou není možné potlačit ani alkoholem, ani drogami. Abychom se z dnešního krizového stavu dostali a těchto neduhů se zbavili, musíme se naučit milovat Boha, sebe navzájem, vesmír, okolní svět, minulost, přítomnost i budoucnost. "Bůh je láska." Někteří si myslí, že není nic jednoduššího než říci - miluji. A člověk miluje. Láska je složité umění, jehož se dosahuje soustavným úsilím.
Každá buňka našeho organizmu musí pro svou plnohodnotnou existenci nejen soustavně pracovat, ale také dodržovat zákony jednoty s celým organizmem. Člověk je buňkou světa a jeho úkolem je nejen správně plnit své funkce, ale také se neustále snažit o kontakt a jednotu s vesmírem, o lásku k Bohu. Náš kontakt s Božskostí podmiňuje nejen přání a víra, ale také čistota ducha a těla. Všichni s ní máme kontakt, ale jeho stupeň je různý - čím je člověk čistější, tím je kontakt pevnější.

Program nechuti k životu, pokus o sebezničení může v podvědomí člověka přetrvávat mnoho let. Žena dostala od otce tak silný program sebezničení, že na jeho zablokování musel organizmus využít velkých bolestí hlavy. Po dvou sezeních, zaměřených na korekci struktur pole, začaly bolesti ustupovat.
Rozhodl jsem se, že zjistím, do jaké míry se takovýto program u lidí vyskytuje. Bohužel se ukázalo, že každý druhý pacient má v poli program podvědomé sebevraždy. Projevuje se to ve forme apatie a deprese a někdy výbuchem nekontrolované agrese. Stav, který lidé nazývají deprese, je skrytou nechutí k životu, jež může evokovat mnohé nemoci, ovlivnit osud a charakter i velmi zkomplikovat život člověka. Co je příčinou nechuti k životu? Je to zejména program sebezničení, který se formuje v poli, pokud se některý z předků dlouhodobě zabýval myšlenkou na sebevraždu nebo se pokusil vzít si život. Dokonce i tehdy, pokud se to stalo tři čtyři generace nazpět. Tento program je velmi stabilní a předává se dětem.

Ještě jednu věc bych rád vzpomněl. Program sebezničení může spustit jakýkoli silný program, jenž je zaměřen na změnu chování člověka. Organizmus reaguje na násilí nechutí k životu.
Zkoumal jsem, jestli může vnější program, který je speciálně zaveden do podvědomí, negativně působit na člověka a vyvolávat vedlejší jevy. Ukázalo se, že ano. Jakýkoli silný program může vyvolat protireakci vyjádřenou programem sebezničení.
"A co kódování proti alkoholizmu a kouření?" zeptala se mne asistentka.
Otestoval jsem několik pacientů, kteří byli kódováni, a zjistil, že od kódování se v jejich poli objevil program sebezničení. Ten se ve vleklé podobě projevuje zlostí a zvýšenou podrážděností, myšlenkami na sebevraždu a jinými negativními změnami v chování člověka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

ZNEUŽITÍ FÓRA

Příspěvek od Návštěvník »

PTÁM SE ZNOVA. MÁ SLOUŽIT TOTO FÓRUM JAKO NÁSTROJ OSOBNÍ MSTY?
p.


jarda ovčák svitavy

mno.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Když já si myslím, že černou magii tohoto ražení je schopno vykonávat jen pár lidí z národa.Navíc, tyto dovednosti vyžadují nevšedního časově náročného úsilí, sebekázně a odříkání. Něco jiného jsou skupinové obřady..... to je pak jiná melodie. Pokud se přestaneme trápit domněnkami a něčím, co nedokážeme ovlivnit, budeme mít čistou hlavu i duši, pak ani ta nejčernější magie nic nezmůže. Nevěřím, že někdo dokáže přímo vytvářet patogenní podmínky....... Čemu věřím je, že dokážeme do člověka dostat autodestrukční schéma....Na úrovni vědomí určitě a na úrovni podvědomí snad.
Navíc, černá magie nejen zaměstná, ale i vysílí a zaneřádí mysl. Takže, i když si člověk připadá jako bůh, jeho podvědomí mu to časem vše vysvětlí. Dnes však těžko rozpoznat morálně zmrzačeného jedince díky čm..........všichni dacani se tváří podobně. Jako ty ovce.....Černý mág nebude z těch, co nosí veřejně kůži na trh. To vím určitě. Je si dobře vědom rizik, do kterých se pouští .Pokud si myslíme, že čm na úrovni může vykonávat každý troubelín, jsme na omylu. Ostatně totéž platí i o bílé magii.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

ano

Příspěvek od JVK »

viz příloha
-----------------------
Ano. Jedinou větou, kterou tady mohu nastínit je, že nešlo o nevrácení věcí jako takových.

Šlo tady i o čas, respektive o ztrátu času v mém případě a o upevnění jeho černomagických programů a ....... destrukce.

Nešlo zde zdaleka o mě... Nemohu nikomu bránit, kam jde.

.................
napsáno 21.prosince 2009:
Tak skončila nejdestruktivnější část roku. [OS] si dal záležet, aby ji využil.
Vzhledem k tomu, že do dnešních dnů pokračuje destruktivní činnost [OS], nastíním pouze zatím jenom to, oč se tady jedná.
Také [TT] přes opakované upozorňování neučinil smysluplné kroky k zamezení mentálních útoků [OS]. Zřejmě by to chtělo trochu odvahy. Vpodstatě mu to vyhovuje, neboť čím déle postupuje degradace mé osoby, i mého okolí na úrovni zdravotní, mentální, duchovní, tím je menší pravděpodobnost, že mi bude kýmkoliv »zvláště citlivým« do budoucnosti věřeno při popisu struktur útoků [OS]. Poprvé jsem jeho učitele [TT] informoval v září 2008 na prvních přednáškách v Jindřichově Hradci a vzápětí v Českých Budějovicích.

Kdysi před lety jsem rezignoval na dění a účast na děí v [S]. A to po té, co jsem opakovaně zjistil, ž [TT] nechává mnohé činit černou práci. Přes mé upozorňování. Asi po třech letech, po mém odchodu, byl schopen paní S. veřejně vyhodit z postu své pravé ruky, když si zjistil, kam vede manipulace.

[OS] mě opakovaně cca před pěti lety lákal k sobě bydlet do [T]. Proč, to detailně osvětlím někdy později. V kvěnu 2007 jsem se s ním dohodl na bydlení v [jeho] bytě. První věc, ve které se mě snažil zneužít, byl značně nevýodný odkup poloviny chalupy, ležící v obci po vysídlených Židech. Nebo jsem si měl půjčit peníze, které měly sloužit k zaplacení dluhů jeho otce.
Velmi brzo jsme se dohodli (v září 2007, kdy jsem začal fakticky bydlet), že mu budu pomáhat na úrovni harmonizování jeho mentálních nedostatků a karmických vazeb. A také zjišťování informací o volných energiích.

23.12.09
Na přednášku v J. Hradci (2008)se mi cestovalo nepříliš pohodlně,neboť již dva dny dopředu, kdy [OS] zjistil, že tam hodlám jet a mluvit, (byla v sobotu), se mi to pokusil [OS] rozmluvit jistými nepříjemnými nočními stavy (člověk se nevyspal). V sobotu pak paralýzou ve smyslu - nikam nejezdi, nemá to cenu, nepořídíš, je ti už tak dost zle... a pod.
Na vlastní přednášce bylo nejzajímavější, že ač [OS] magicky působil ve smyslu paralýzy vůle a nervů, (což si můžete představit tak, jako by se v těle vyskytl nervový jed, vyvolávající třes, nesoustřeďěnost, nervozitu), tak [TT] poté, co zaregistroval, naň shovívavě a mírně káravě pohlédl, se slovy: "přeci se nebudeš vracet dávno do minulosti"...větě jsme rozuměli jen my tři...
Při hovoru s [TT] jsem popisoval struktury jeho [OS] magických manipulací. Při zmínce, že se zopakuje situace jako před pár lety s paní S., reagoval, že se nehodlá vracet zpět.. I tato situace sloužila [OS] k testování, co si může dovolit, a do jaké úrovně manipulace (nejen mé) může zajít.
To vše mě mělo varovat, před tim vším co přijde...

30.12.2009
Po odchodu ze [S] jsem byl poněkud bezprizorní v oblasti ducha. A skutečně jsem do důsledků nechápal, proč dovoluje [TT] kdejakého bývalého mága si zkoušet svoje postupy a "sílu". Věru to mne poškodilo na různých úrovních, čas se nevrací.

Možná někoho napadne, proč jsem byl vrácen (opsal jsem jakousi smyčku) u [OS]. Vysvětlení na verbální úrovni je poměrně jednoduch. Je to proto, že jsem chtěl skutečně do důsledku pochopit, co se dělo a proč, a nechtěl jsem rezignovat na duchovní rozměr... Také proto, že již v minulosti to byl právě on, kdo se mě snažil vytěžit v oblasti ducha a materiálně v oblasti chovu včel, kteroužto činnost jsem měl financovat například nákupem jím vybrané nemovitosti.

Ostatně "vyrábět" si otroky na různých úrovních je jeho specialita, jak dokáži později.
Hlavní důvod je ten, že takto pracuje osud, pokud určitou oblast člověk v minulosti "nezvládne" (a nechce rezignovat) a je celkem jedno, zda z vlastních příčin, či tlaku okolí a viz výše. Zkoušky a prověření jsou potom o řád vyšší...

Měl jsem také do důsledku poznat a pochopit, co je [OS] skutečně zač a čemu je ochoten sloužit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) JVK dne stř 30 pro 2009 23:02, celkem upraveno 5 x.


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: mno.

Příspěvek od spaceball »

jarda ovčák svitavy píše:Když já si myslím, že černou magii tohoto ražení je schopno vykonávat jen pár lidí z národa.Navíc, tyto dovednosti vyžadují nevšedního časově náročného úsilí, sebekázně a odříkání. Něco jiného jsou skupinové obřady..... to je pak jiná melodie. Pokud se přestaneme trápit domněnkami a něčím, co nedokážeme ovlivnit, budeme mít čistou hlavu i duši, pak ani ta nejčernější magie nic nezmůže. Nevěřím, že někdo dokáže přímo vytvářet patogenní podmínky....... Čemu věřím je, že dokážeme do člověka dostat autodestrukční schéma....Na úrovni vědomí určitě a na úrovni podvědomí snad.
Navíc, černá magie nejen zaměstná, ale i vysílí a zaneřádí mysl. Takže, i když si člověk připadá jako bůh, jeho podvědomí mu to časem vše vysvětlí. Dnes však těžko rozpoznat morálně zmrzačeného jedince díky čm..........všichni dacani se tváří podobně. Jako ty ovce.....Černý mág nebude z těch, co nosí veřejně kůži na trh. To vím určitě. Je si dobře vědom rizik, do kterých se pouští .Pokud si myslíme, že čm na úrovni může vykonávat každý troubelín, jsme na omylu. Ostatně totéž platí i o bílé magii.
:good:
Pouze v osobním kontaktu lze subjekt "přeprogramovat" - naoko složitý obřad pevně fixuje program do povědomí - upevní
"víru" nejen "programovaného", ale i "programátora". Nelze dotyčného ovlivnit žádnými "silami" aniž by byl informován.


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mno.

Příspěvek od poota »

spaceball píše: Pouze v osobním kontaktu lze subjekt "přeprogramovat" - naoko složitý obřad pevně fixuje program do povědomí - upevní
"víru" nejen "programovaného", ale i "programátora". Nelze dotyčného ovlivnit žádnými "silami" aniž by byl informován.
Bohužel, skutečnost se od napsaného diametrálně liší, a to nejenom v teorii, ale i v praxi.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: mno.

Příspěvek od spaceball »

To je právě ta praxe. Kde není spojení - není velení a to platí všeobecně. Teorie se musí lišit, ale teorie v tomto směru - no nevím ;)
Zkuste nějaký příklad. Pokusy s přenosem myšlenek ztroskotaly i mezi rodinnými příslušníky (docela vážně se tím zabývali Američané a
Rusové. V Praze to zkoumala Psychochemická laboratoř - adresu jsem zapoměl. - vč. telekinese -velmi dobré výsledky s biologickým
magnetismem. Plzeň (Z Rokycanské....) - vážný výzkum aury (více jak 15let) a její fotografování - paní doktorku znám osobně. Na
nedostatek informací a vážného zájmu v souvislosti s touto problematiku si opravdu nemůžu stěžovat. Pokud je něco mezi nebem a
zemí, nestačí to jen slepě tvrdit...


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Zamčeno

Zpět na „Magie a svět kolem nás“