Aktuálně

Speciální "Blešák" je samostatnou programovou aplikací a zde je k němu diskuze. Adresa "Blešáku" je https://www.upramene.cz/blesak
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

:good:


Hlavní je vyhrát zápas
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

výborně

Příspěvek od martin11 »

...myslím , že přístup je více než seriozní a že i nebezpečí "ukradení"...pokud to pujde přes tebe je minimální....perfekt :idea: martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Aktuálně

Příspěvek od tbest »

... několik filmů o 11.9.2001, dále pak Zeitgeist (Duch doby), EndGame (Finální hra), Peníze jako dluh a další.
Bude možnost pořídit tyto filmy na srazu? Ideální by byl formát dvd. Kdyžtak se hlásím.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Filmy?

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Filmy?

Příspěvek od tbest »

Ano, ten odkaz znám, mám některé i stažené. Šlo mi o to, zda je nemá někdo v DVD formátu. S tou mojí kalkulačkou jsem to zkoušel renderovat do dvd a vždycky mi to zamrzlo. Každý doma nemá přehrávač s podporou DIVX a dvd by byla dobrá cesta jak bych mohl u známých podpořit moje tvrzení, že jsem si to nevymyslel a zdaleka nejsem sám komu něco nesedí. Tady: http://dolezite.sk/Filmove_dokumenty_s_ ... azeni.html jsou i s titulky v obraze. Jen mám strach, že dnes by to lidi potřebovali nadabované, aby tomu věnovali pozornost a nejlépe aby to viděli v televizi, protože pak to má teprve tu správnou váhu.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Filmy?

Příspěvek od Aquarius1 »

tbest píše:Ano, ten odkaz znám, mám některé i stažené. Šlo mi o to, zda je nemá někdo v DVD formátu. S tou mojí kalkulačkou jsem to zkoušel renderovat do dvd a vždycky mi to zamrzlo. Každý doma nemá přehrávač s podporou DIVX a dvd by byla dobrá cesta jak bych mohl u známých podpořit moje tvrzení, že jsem si to nevymyslel a zdaleka nejsem sám komu něco nesedí. Tady: http://dolezite.sk/Filmove_dokumenty_s_ ... azeni.html jsou i s titulky v obraze. Jen mám strach, že dnes by to lidi potřebovali nadabované, aby tomu věnovali pozornost a nejlépe aby to viděli v televizi, protože pak to má teprve tu správnou váhu.
Nevím co máš za komp ale tenhle prográmek dokáže převést do DVD téměř cokoliv i FLV,je jednoduchej a já jsem s ním maximálně spokojenej. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
pista
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pát 02 úno 2007 18:20
Bydliště: nitra
Dostal: 10 poděkování

aktualne

Příspěvek od pista »

mozem predat suseny kotvicnik ......pista


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zdravím

Příspěvek od laik »

k těm filmum...
Su asi lama .ale po stažení zeitgest z google mě nejedou titulky ,musím si je stahnout zvlášt a pak spojit????nebo už sou vložený???.......nebo je jen chyba v přehrávačích????.....ale ve všech mám myslím zaplí titulky.....hmmm.....ale jinak film Muž co sázel stromy se mě podařilo stahnout v pohodě a pomocí programu Any Video Converter se mě ho dokonce podařilo převést aji do DVD formátu.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Blešák spuštěn

Příspěvek od rival »

Dnes 12.12.2009 byl konečně tolik očekávaný a tak dlouho slibovaný Blešák spuštěn !!! Prosím o spolupráci při jeho doladění...
Adresa Blešáku je https://www.upramene.cz/blesak


rival - živý člověk
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Blešák spuštěn

Příspěvek od kutil »

Rival píše:Dnes 12.12.2009 byl konečně tolik očekávaný a tak dlouho slibovaný Blešák spuštěn !!! Prosím o spolupráci při jeho doladění...
Adresa Blešáku je https://www.upramene.cz/blesak
Ahojky,
já zrovinka chtěl psát o link na blešák protože sem rozdal dost mmska mezi lidi a potřebuji je nasměrovat na zdroj.
Chce to enem vydržať.
Dnes si info o MMS ode mne vysomroval i můj obvoďák, vrtalo mu hlavou jak je možný že já, hypertonik s prášky Prestarium do konce života, mám najednou tlak jak mladík 120/80 ;) (prášky sem vysadil před 1/2 rokem :shock: )
Dvakrát mě měřil a nevěřícně kroutil hlavou :lol: :lol: :lol:
H.v.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

120/80

Příspěvek od poota »

S tlakem jsi mne potěšil - i já tě potěším
- Ty hypertoniku
+1 :good: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: 120/80

Příspěvek od kutil »

poota píše:S tlakem jsi mne potěšil - i já tě potěším
- Ty hypertoniku
+1 :good: - poota
Já nevím jestli je to enem mmskem, já nasadil i lněné semínko a lněný olej.
Ale v každým případě to zabralo ;)
H.v.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: 120/80

Příspěvek od A(&F) »

kutil píše:Já nevím jestli je to enem mmskem, já nasadil i lněné semínko a lněný olej.
Ale v každým případě to zabralo ;)
H.v.
... ahoj Honzi, ... a co ještě piješ za čaje ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: 120/80

Příspěvek od kutil »

A(&F) píše:
kutil píše:Já nevím jestli je to enem mmskem, já nasadil i lněné semínko a lněný olej.
Ale v každým případě to zabralo ;)
H.v.
... ahoj Honzi, ... a co ještě piješ za čaje ... ;) ...
Ahojky, ale čaje mi nějak nejedó :oops:
U nás máme dobrou vodu z vodovodu od Smržic, má výborný složení a mě chutná.....
Jinak zrovinka dneska udím, je to na delší povídání a šrůtek ti dlužím ;), pošlu SZ ať tu nesviníme vlákno ....
H.v.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: 120/80

Příspěvek od A(&F) »

kutil píše:
A(&F) píše:
kutil píše:Já nevím jestli je to enem mmskem, já nasadil i lněné semínko a lněný olej.
Ale v každým případě to zabralo ;)
H.v.
... ahoj Honzi, ... a co ještě piješ za čaje ... ;) ...
Ahojky, ale čaje mi nějak nejedó :oops:
U nás máme dobrou vodu z vodovodu od Smržic, má výborný složení a mě chutná.....
Jinak zrovinka dneska udím, je to na delší povídání a šrůtek ti dlužím ;), pošlu SZ ať tu nesviníme vlákno ....
H.v.
... tak to se těším ... hmmm ... ;) ... na tu SZ ... :D ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Bleší trh U Pramene“