MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkusenosti uzivatelu

Příspěvek od Deane »

Daria Lori píše:Vypada jak za mlada! Je to opravdu zazrak! :lol:
To je super že mu stojí jak za mlada. :D aj mne. :oops: :lol: Týždeň pijem kotvičník.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
lena

Re: MMS - Zkusenosti uzivatelu

Příspěvek od lena »

tak to ma manzelka urcite radost :D

nebo?


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Neviem lebo ona je v práci a ja doma. A keď som ja v práci ona je doma. :oops:


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

Tak to máte doma jako my a je to bezva :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Inge79
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 06 dub 2010 14:16
Bydliště: Praha 9

MMS a moje rakovina?

Příspěvek od Inge79 »

Zdravím všechny,
knížka o používání MMS 1-3 mi dorazila včera.Dnes jsem začala brát MMS1 celkem jsem vzala 10 dávek (po 1 hodině) od 1 kapky a poslední 4 dávky vždy jen po 4 kapkách protože u té sedmé mi začalo být nevolno.Počkala jsem hodinu dala zase 4 a už mi bylo celkem dobře. Zapíjet jsem musela jablečným moštem bez konzervantů. (ten odér je šílený) :oops: V knize jsem ale neobjevila postupy jaké má být PH těla? Ani zda se má striktně dodržovat nějaká dieta. :dknow: Objednala jsem si raději i knihu H.Clark -Prevence a léčení všech druhů rakovin (poradil Batles) :eclap: (tak jsem v očekávaní zda se něco dovím). Zítra začnu na 4 a budu to zkoušet kde se zastavím. Pak nasadím MMS2. Zkusim 10dní a pak nasadím Céčko. Pri té první dávce mi tlouklo srdce až v krku :color: Ozvu se dobrou Inge


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Pro Inge.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Inge, rád tě tady vidím! Tak už jsi začala.
Měl bych pro tebe pár rad:
První 3-4 dny bych nechodil nad 3 kapky - nejvíc bude záležet na tvých pocitech. MMS teď začalo intenzivně likvidovat na své cestě tělem všechny patogeny na které narazí. Tím se hodně zatíží játra a ledviny. Můžeš výrazně zeslábnout, může ti být zima, ledové nohy, lehce špatně, točit hlava i bušit srdce, svědět po těle, velice pravděpodobně se objeví průjem a jiné příznaky. Každý jsme jiný. Tyto příznaky se mohou objevit dnes, zítra, či pozítřku a mohou tě provázet několik dnů. Všechno jsme to se synem prožili, já si tu celou kůru dělal také.
Toto vše je v pořádku, tělo se čistí. Pokud však tvé pocity začnou být hodně nepříjemné, ihned sniž počet kapek třeba i na jednu za hodinu, ale nepřestávej.
Odér každý snáší jinak, já jsem z něho už také šílel. Vyřešily mi to želatinové tobolky a byl pokoj.
MMS 2 se může brát až za půl hodiny po MMS 1. Mně ani synovi to nedělalo dobře v žaludku, proto jsem se rozhodl začít brát MMS3. Výroba je jednoduchá, podrobně popsaná v knize a směs vydrží 5 dnů. Pak už jsme problémy neměli. Já to pořád bral v tobolkách, ale syn to zapíjel džusem bez problémů. Opravdu jsme každý jiný.
Co se týče pH těla, tak to je jiná kapitola. Zvyšování pH je dost komplikovaná věc, ale zásadní pro zbavení se rakoviny a možnosti recidivy. Je dobré koupit si digitální pH metr a měřit si první ranní moč a vést o tom záznamy. pH metr se dá koupit už za tisícovku. Vše na toto téma jsem našel na internetu, byly to však desítky hodin čtení, třídění a ukládání do PC.
Nezapomeň si koupi DOLOGRAN (okolo 80,- Kč) v lékárně a uživat aspoň lžičku denně. Je to velmi důležité pro zvyšování pH těla. Jako rychlou první pomoc pro zvýšení pH doporučuji užívat jedlou sodu s javorovým sirupem a najít si nějaký lepší komplexní přípravek obsahující minerály a stopové prvky. Hlavně si nekupuj korálovou vodu. Popis účinků je úžasný, ale výsledek nulový. Výrobci této směsi jsou podrazáci - měřil jsem pH metrem a katastrofa.
Prošel jsem hodně dlouhou cestu, než jsem to vše dal dohromady.
Kniha od Clarkové ti ukáže zcela jiný pohled na rakovinu, je to skvělá kniha.
Držím palce a přeji ti skvělé výsledky.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Inge.

Příspěvek od děda Slavík »

MMS 2 se může brát až za půl hodiny po MMS 1. Mně ani synovi to nedělalo dobře v žaludku, proto jsem se rozhodl začít brát MMS3. Výroba je jednoduchá, podrobně popsaná v knize a směs vydrží 5 dnů.
O MMS-3 čtu poprvé. Nikdy jsem o tom ani neslyšel. Kniha je pro mne dost drahá a podrobné informace ani nepotřebuji. Ten základ se dozvím tady.
Napiš prosím něco bližšího o složení a účinku MMS-3


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS 3

Příspěvek od Batles »

Rád přikládám 2 oskenované obrázky z knihy o MMS 3. Stačí kliknout na tmavou plochu a zobrazí se to. Snad to tak bude fungovat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Re: Pro Inge.

Příspěvek od Riga »

děda Slavík píše:O MMS-3 čtu poprvé. Nikdy jsem o tom ani neslyšel. Kniha je pro mne dost drahá a podrobné informace ani nepotřebuji. Ten základ se dozvím tady.
Napiš prosím něco bližšího o složení a účinku MMS-3
Dědo Slavíku.Já mám velice malý důchod a přesto jsem si knihu koupila mezi prvními.Je to velice kvalitní kniha a výtěžek jde na léčbu lidí v Africe.Myslím,že ty peníze můžete obětovat.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Inge.

Příspěvek od Palo »

Riga píše:...výtěžek jde na léčbu lidí v Africe...
Tomu bych moc nevěřil...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Palo

Příspěvek od rival »

Máš ke svému tvrzení nějaký důvod ? Vím, že Merlin se zmiňoval, že určitou část z vybraných peněz za publikace prodané v ČR Jim Humble skutečně dostává... Více jsem se o to nezajímal a zatím jsem neměl důvod této informaci nevěřit...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

No přiznám se, že bych nečekal od firmy, která zřejmě ředila MMS a zřejmě úmyslně používala lahvičky s větším otvorem na kapání, že bude té dobroty a bude posílat část z tržby (z knihy) Humblovi... Ale nemám ke svému tvrzení jiný důvod - asi to tak bude, když to Merlin říká...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:MMS3

Příspěvek od milda »

Batlesi, záslužná práce, zas bude s čím experimentovat :D +1 :good:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Pro Rigu.

Příspěvek od hanka »

děda Slavík píše:O MMS-3 čtu poprvé. Nikdy jsem o tom ani neslyšel. Kniha je pro mne dost drahá a podrobné informace ani nepotřebuji. Ten základ se dozvím tady.
Napiš prosím něco bližšího o složení a účinku MMS-3
Riga píše:.. Dědo Slavíku.Já mám velice malý důchod a přesto jsem si knihu koupila mezi prvními.Je to velice kvalitní kniha a výtěžek jde na léčbu lidí v Africe.Myslím,že ty peníze můžete obětovat.
Rigo, nic ve zlém, ale mně se Tvoje poznámka na účet dědy Slavíka nelíbí. Tohle fórum sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy, ale taky si tady jeden druhému pomáháme, bez skrytých narážek typu "já jsem si to koupila, tak si to kup i Ty když chceš vědět to, co já".... :roll: Vždyť o potřebách a výdajích jiného člověka nic nevíš, proč ta narážka, že nevydává peníze na stejné věci, jako Ty? Jestliže děda Slavík napsal, že je pro něho něco moc drahé, mělo by se to akceptovat bez toho, aby jsi se mu dávala za příklad. Určitě i Ty tady čerpáš vědomosti, které získali jiní a nezištně je předávají na vědomí ostatním.
Dokonce se tady skenují i celé knihy!

Beatlesi, díky za ukázky z knížky :) , i já jsem ráda, že jsem se dozvěděla něco nového! :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS 3

Příspěvek od Batles »

Bylo mi ctí, rád jsem pomohl.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“