Žlučníkové kameny

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Žlučníkové kameny

Příspěvek od isabel »

vlákno čisté - poo.

ahoj,dneska mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku kde mi našli asi 15 centimetrových kamenů a protože je žlučník podražděný a zvětšený tak nemůžou operovat laparosopicky a tak mám měsíc na to aby se dietou a klidovým režimem zklidnil a zmenšil.Jenže já na tu operaci jít nechci,nechci aby mi ho vzali!!!Něco jsem tu četla o jaterních kůrách ale je to tak nepřehledné že jsem z toho dost zmatená.Jinak ty záchvaty začaly když jsem vysadila MMs a začala užívat ENTEROSGEL jako detoxikaci.Jenže jsemahoj,dneska mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku kde mi našli asi 15 centimetrových kamenů a protože je žlučník podražděný a zvětšený tak nemůžou operovat laparosopicky a tak mám měsíc na to aby se dietou a klidovým režimem zklidnil a zmenšil.Jenže já na tu operaci jít nechci,nechci aby mi ho vzali!!!Něco jsem tu četla o jaterních kůrách ale je to tak nepřehledné že jsem z toho dost zmatená.Jinak ty záchvaty začaly když jsem vysadila MMs a začala užívat ENTEROSGEL jako detoxikaci.Jenže jsem tu čela právě o tech solích na detoxikaci a jiných det.kurach a že pak dotyční na operaci jít nemuseli.Bojím se že se mi toukrou ty kameny daí do pohyu a ucpou třeba slinivku a skončí to daleko hůř..taky nevím jestli dále užívat MMS1.Kdyby tu byla nějaká dobrá duše která měla stejný problém budu moc ráda za každou radu.Jinak záchvaty mívám jedině v noci.At už přes den sním cokoliv.Tedka se ale samozřejmně budu stravovat podle žlučníkové diety. :oops: :oops: :oops: :cry:


ted mně ještě napadlo že vlastně nevím jestli to jsou ty pigmentové nebo ty jiné kameně..bylo to v té propouštěcí zprávě a tu si nechala doktorka..kdybych to viděla napsané tak bych to poznala protože jsem si to četla ale tedka fakt nevím,ach jo


isabel
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Jaterní a žlučníková očista

Příspěvek od Denny »

Ahoj nepovažuji se za rádce, vše záleží jen na tobě. Já jsem dnes dodělal v pořadí již sedmou očistu a věř nebo ne, vyšel ze mě dokonce 6cm! kamínek zcela bezbolestně. Snažím se foto zkopírovat do ,,Očist" ale nějak se mi to nedaří. Takže se podívej na https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1474 šestý příspěvek, tam najdeš co potřebuješ. Nebo pokud jsi vegan či vitan, pak to hledej v https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=150
příspěvek od kudraxxx a otevři si rady léčitele J. Zajíčka


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Jaterní a žlučníková očista

Příspěvek od isabel »

moc dekuji už jsem si to všechno přečetla,zkusím to ale škoda že na to mam jen měsíc... :P


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

ještě mam takový dotaz..vím na co v těle máme žlučník ale když se odstraní není výhoda toho že se pak můžou jíst veškeré jídla které se předtím jíst nemohli??Když se žlučník vyjme jaká jsou rizika nebo spíše nevýhody?? :oops:


isabel
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ..

Příspěvek od poota »

isabel píše:ještě mam takový dotaz..vím na co v těle máme žlučník ale když se odstraní není výhoda toho že se pak můžou jíst veškeré jídla které se předtím jíst nemohli??Když se žlučník vyjme jaká jsou rizika nebo spíše nevýhody?? :oops:
MuDrci tvrdí, a to docela rezolutně, že nefunkční žlučník, tedy obsahující dostatečně velký "kámen", pokud se nechá v těle, má za následek neodvratnou totální zkázu jater. Proč se nevyndá jenom ten kámen mi nějak nedokázali vysvětlit, prý to "nemá cenu". Čemuž jsem z mladické nerozvážnosti před lety uvěřil a svůj žlučník jim odevzdal výměnou za kámen v něm druhdy obsažený.
Výhodou je, že opravdu můžu jíst celkem cokoli, aniž by mi hrozil žlučníkový záchvat. Na druhou stranu ovšem nemohu tvrdit, že bych o "dříve žlučníku" vůbec nevěděl - občas se původní místo místo ozve, někdy i dosti důrazným spíše tlakem, než bolestí. Ale zase se necpu příliš tučnými jídly, takže to nemusí být směrodatné. Na cídění jater se chystám, ale zatím s tím nepospíchám a leštím spíše ledviny i když asi ne tak intenzivně, jak by si to zasloužily. Ale omlouvám to heslem "Ničeho příliš!", což je docela dobrá výmluva, když už se nemůžu přinutit k tomu, abych se do toho obul "naplno".
To je asi tak vše, můžeš to brát jako "zprávu z druhého břehu".
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

DÍKY

Příspěvek od isabel »

no právě tohleto jsem doktorovi taky navrhla jestli by nešly vyndat jen kameny a na to mi odpověděl že se tam budou dělat pořád a tak to nemá cenu ho tam nechávat a že kdyby vybraly jen ty kamey tak jizva nažlučniku by se nehojila..pořád se nemůžu rozhodnout zda na tu operaci jít nebo ne...ach jo..
Moc ti děkuji za tvoje psaní :D :D :D :D

MÁ NĚKDO KONKRÉTNÍ DŮVOD PROČ NA TU OPERACI NEJÍT..???


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

je pro mne bezpečné udělat jaterní očistu která mi má vypudit kameny když jsem těsně po žlučníkovém záchvatu?

moc děkuji za odpovědi. :oops:


isabel
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: .

Příspěvek od hanka »

isabel píše: je pro mne bezpečné udělat jaterní očistu která mi má vypudit kameny když jsem těsně po žlučníkovém záchvatu?

moc děkuji za odpovědi. :oops:
Ahoj isabel, já bych to nedělala! Uklidni si žlučník a až pak uvažuj nad očistou.
Držím Ti palečky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: .

Příspěvek od isabel »

ahoj moc děkuji za odpověd...jen nevím jak to udelat když za mesíc už musím na operaci :cry: :cry:


isabel
lena

Re: .

Příspěvek od lena »

ocistu jater, t.j. i zlucaku je mozne udelat ocistu jater kazde 2 tydny jak to doporucuje pani Dr.Clark, takze mas moznost udelat jeste 2 nez prijde operace a mozne je, ze operaci zamezis. neotalej a udelej neco, ja bych na operaci taky nesla, co takhle pit kotvicnik, nebo jine bylinkove caje, ktere zlucnik podporuji? podivej se take v hledaci nazev NADEJE a nechej si neco sestavit, je to doktorka, primo od odbornika, ktery se v tomto dobre vyzna.

zdravim


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Operace

Příspěvek od laik »

Zdravím
Jen vsuvka......
Nikdo NEMUSÍ jít na operaci......ale MŮŽE.....a klidně třeba až za 2měsíce.....nebo 3.. nebo nikdy....TY jsi pánem svého života....
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Operace.

Příspěvek od hanka »

isabel píše:....ahoj moc děkuji za odpověd...jen nevím jak to udelat když za mesíc už musím na operaci :cry: :cry:
Proč bys MUSELA? Jednoduše jim za měsíc řekneš, že sis to rozmyslela a chceš ještě s operací počkat. Sama se rozhodneš, jestli na ni půjdeš, nebo budeš dělat očisty. Hlavně, aby se Ti teď záchvat neopakoval a Tobě tak neklesla sebedůvěra. Operaci teď neřeš, klidek.... :lol: !


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Návštěvník

Re: .

Příspěvek od Návštěvník »

isabel píše: je pro mne bezpečné udělat jaterní očistu která mi má vypudit kameny když jsem těsně po žlučníkovém záchvatu?

moc děkuji za odpovědi. :oops:
Sežeň si tinkturu z vlaštovičníku ředění D3, nebo granule Chelidonium majus 5CH (BOIRON). Uvolňuje hladké svalstvo a se současnou jemnou masáží reflexního bodu na chodidle dokáže zastavit i žlučníkový záchvat.
P.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od Palo »

isabel píše:...mně dovezli z nemocnice,byla jsem tam dva dny po nočním záchvatu žlučníku...
To znám, je to pěkně hnusný... Ten záchvat... No a ta nemocnice taky ;)

Předpokládám, že při záchvatu dáváš něco hodně teplýho na bok a nepomáhá to...

Navrhoval jsem MMS2 a trochu přidávat epsomský soli, aby se to tam trochu otevřelo a vypucovalo, ale rozhodně ne teď drasticky olejem...
Jak by to propucovalo MMS2, pak zlehounka líznout olejem (podle návodu s grepem samozřejmě myslím)... A zkusit, jestli to bude OK...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

děkuji všem!!!

Příspěvek od isabel »

moc všem děkuji za Vaši podporu jsem moc ráda že Vás tu mám..já jsem takový slaboch že když mi někdo z doktorů řekne -musí tak to beru že se to musí...mám znich respekt i když poslední dobou jim už nevěřím...mam doma nějaké bylinné čaje
jaterník-nať
dub-kůra
chaluha bublinatá
rozrazil nať
pelyňek nať
saturejka nať
chmel šištice
lnice nať
zeměžluč nať
benedikt nať
komonice nať
smetanka kořen s natí
čekanka kořen
řepík nať
jablečník nať
hořec kořen
vachta list


já jsem se bála cokoliv si dát na podporu jater a žlučníku že si tím en zácvat vyvolám... :oops: :oops: :oops: :oops:

mám t ještě ten enterosgel ale ten mi právě ten záchvat vyvolal tak ten asi brát nemám že??jinak mi MMS2ještě nepřišlo takžemusím počkat :cry:


isabel
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“