Žlučníkové kameny

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

jinak mám už od dětství tmavé kruhy pod očima..vždycky jsem si myslela že je to dědičné ale nakonect bude fakt těma ledvinama nebo játrama ..uvidím jestli se to zlepší po té jaterní kůře..palo jak si mam uděat klystyr?,to se kupuje vlékarně ,nějaká flaštička nebo co?


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Palo »

Na klystýr se teď vykašli, dej si do kupy ty játra... Klystýr Ti játrům vůbec nepomůže...
Ale jestli fakt chceš a profi, tak si pořid "klystýrku". Já to nikdy neviděl, mě stačila hadice od sprchy a k tomu nějaká plastová flaštička od kapek do nosu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: .

Příspěvek od cimirek »

isabel píše:a můžu se zeptat jak se dělají ty klystýry???to si koupíš v lékárně ty jednorázový nebo co?,já tomu vůbec nerozumím..ani nevím jak to dělat :oops:
Třeba taby :
http://www.prozdravi.cz/irigator.html
http://www.zdravotnicke-potreby-welnes. ... tail&d=450
http://www.metabolicketypy.com/ruzne_6.htm


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

moc děkuji snad se někdy odhodlám..mám z toho strach..když mi dělai klystýry v nemocnici měla jsem k tomu doslova odpor :oops:


isabel
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Operace.

Příspěvek od hanka »

isabel píše:-
VÍTE z čeho mám pořád takovy blbý pocit a strach??že odmítnu operaci a pak mně chytne nějaký šílenější záchvat v podobě vzpříčeného kamene kdekoliv třeba ve slinivce a už to bude akutní a oni se na mně vykašlou protože jsem jim odmítla operaci :cry: :oops:
Myslím si, že je rozumné nechat si otevřená vrátka pro návrat, protože člověk nikdy neví... :?: Záleží na tom, jakým způsobem jim to odmítneš a jestli je doktor arogantní, nebo se s ním dá domluvit. Já bych jim neřekla kategoricky NE, asi bych byla upřímná a řekla jim, že to chci ještě zkusit jinak (o MMS bych s nima ale raději nemluvila ;)) , třeba bylinkama a pod., a jestli to nepomůže, tak že přijdeš. Vlastně je jenom požádáš o odklad. Můžee to mít nakonec i výhodu, že Ti občas udělají sono a Ty budeš vidět, jak Ti zabírají očisty :) .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Operace.

Příspěvek od isabel »

moc ti děkuji :oops: :P ted do sebe rvu nějaký čaj jaterník,nemám ty čaje vůbec ráda,prostě to nesnáším ale bohužel musím


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

ještě se chci zeptat jestli mám tedka brát nějaké vitamíny a konkrétně hořčík? ..bojím se do sebe narvat cokoliv...dneska mne to zase nějak pobolívá..uplně se bojím večera :oops:


isabel
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Žlučníkové kameny

Příspěvek od NAVAR »

Palo píše: Na žlučník a játra při záchvatu ROZHODNĚ přikládej cokoliv teplého, třeba lahev s teplou vodou! Tak se to přece dělá u jaterní kůry, aby se tam ten kameně či "vosk" rozpustil a hezky odtekl do střev... To přikládání teplé lahve dělá moje žena, třeba i hodně teplý koupele, hodně se to radí, ale teda pomůže jí to jen minimálně... Ale zas aspoň něco... No víš co.. Při záchvatu se na to mám dojem dává cholagol, ale řekl bych, že ten cholagol plnohodnětně a ještě lépe nahradí Epsomská sůl...

No jinak je zajímavý, že když nejí to, co mi způsobuje pálení žáhy, tak žádný záchvaty nemá :lol: Ale řekl bych, že to je právě všechno jen o tý stravě, HCl atd. ;)
Na cholagol už je při záchvatu pozdě. Ten si raději dát před jídlem. Vyvarovat se kávě, čokoládě, těžkým jídlům alkoholu, stresu a únavě. Pokud je to už moc pomůže Algifen v kapkách, tem problém sice neřeší ale povolí to a člověk je alaspoň bez bolesti.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Operace.

Příspěvek od NAVAR »

isabel píše:moc ti děkuji :oops: :P ted do sebe rvu nějaký čaj jaterník,nemám ty čaje vůbec ráda,prostě to nesnáším ale bohužel musím
Udělěj si odvar z Ostropestřce Mariánského (semena) a ten pij na husto několikrát denně. Ten čaj chutná naprosto normálně, takový svařený seno, to se dá pít i neslazené.
Jinak co na těle drží to se tam má nechat. Např. odoperované slepé střevo kočí až u srdce. Slepák je jakási rezerva mikroflóry apokud jej člověk nemá jde do háje imunita, pak angýny a nakonec srdce.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: .

Příspěvek od NAVAR »

isabel píše:jinak mám už od dětství tmavé kruhy pod očima...
Kruhy pod očima to jsou ledviny.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: .

Příspěvek od NAVAR »

isabel píše:jinak se cítím jako při chřipce...bolesti kloubů,svalů zvýšená teplota,studené nohy a ruce, a celková slabost a ospalost..to je asi kvuli těm kamenům že?,že se v těle něco děje a tělo se brání?
Tohle žlučník doprovází, mne to odrovnalo se stejnými příznaky vždy tak na 2 dny. K tomu ještě hnačka a zvracení. Odpočívat a dieta, ještě lépe být o hladu.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

Moc ti děkuji Navare! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
omlouvám se všem že mám tolik otázek... :cry: :oops:


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Operace.

Příspěvek od isabel »

-Udělěj si odvar z Ostropestřce Mariánského (semena) a ten pij na husto několikrát denně. Ten čaj chutná naprosto normálně, takový svařený seno, to se dá pít i neslazené.
Jinak co na těle drží to se tam má nechat. Např. odoperované slepé střevo kočí až u srdce. Slepák je jakási rezerva mikroflóry apokud jej člověk nemá jde do háje imunita, pak angýny a nakonec srdce.

mám jenom tinkturu..nevadí???jina ten slepák jsem mohla mít až dotedka kdyby mi ho mudrci nevzali omylem :cry:


isabel
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Operace.

Příspěvek od NAVAR »

Tinktura není špatná, pokud je udělána dobře. Tinktury a bylinky od Grešíka jsou dobré. Spíše zastávám čaje. Ostropestřec musí být čerstvý, je-li starší jak dejme tomu měsíc až dva je už vyčpělý a klesá obsah účinných látek. Takže čaj z čerstvého ostropestřce je myslím optimum, tuším že se musí nechat déle macerovat 15-20min, více bude v návodu na použití.
Těch šutrů jak píšeš tam máš vcelku dost, kdyby tam byl jenom jeden a velký bylo by to horší ale o tom až jindy. Ale trochu jsem slídil jak to vyřešit, takže od léčitele mám prozatím jeden osvědčený recept a to je popíjení čaje z Truskavce a Tužebníku Jilmového, asi tak za měsíc by mělo být po šutrech.
Pak je ještě jeden recept který spočívá v nahřívání boku lněným semínkem, ležení 24h na boku a konzumace oleje, ale to bych se musel rozepsat, je to složitější kůra a tu bych volil kdyby nezabral Tužebník a Truskavec.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Operace.

Příspěvek od isabel »

ahoj Navare,tak už mám Tužebník a Truskavec doma a taky ostropestřec semena tak jsem zvědavá ,jinak muže se :oops: to pít i po jidle aby mi z toho nebyo špatně.? :oops:


isabel
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“