HCl Terapie-Injekce-Zkušenosti uživatelů

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

HCl Terapie-Injekce-Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Tak jsem vrazil 38 mm jehly do zadnice před 15 minutama (10.00 večer). To samo o sobě není vůbec problém, ani jako od komára. Nacpat 5ccm 1/1500 HCl přes tu 0.455 jehlu moc rychle nejde, i kdyby člověk chtěl, jako že jsem to moc nehnal. Hádám, že to vzalo 2.5 - 3 minuty. Nacpat to tam poněkud bolí, žádná hrůza. Pokud si to dobře pamatuju, dá se to ted' přirovnat k penicilinovému pendeponu, což je penicilin v oleji, aby to vydrželo. Ted' na tom trochu sedím a dá se to vydržet. Co to udělá se uvidí. Těch 10 ccm si nedovedu na jeden vpich dost dobře představit, ale co já vím? Jdu si dát trochu guláše.

Takže se mějte. Ahoj, Slávek.

Ok, doplníme, v 1 v noci, seděl jsem na tom, už to je jenom jako když člověk sedí na peněžence. Takže toto množství této koncentrace do sedinky je snesitelné a je dobré to spáchat řekněme alespoň dvě hodiny před spaním. Reakce žádná. Jdu spinkat.

Ciao.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl - Základní fakta

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše: .......Tak jsem vrazil 38 mm jehly do zadnice před 15 minutama (10.00 večer)..... .
SUPER :lol: !
Jestli jsi na tom skoro "seděl", tak jsi to píchnul moc nízko - to se ale dalo čekat, když si to člověk píchá do zadku sám :D . Ale to nevadí, ono se to vstřebá taky :) .

Slávku, jak dlouho máš v úmyslu si to píchat? Budeš dělat nějakou kúru, nebo jsi to jenom vyzkoušel a dost? Až začnu já, bude to kúra, ale ještě počkám, až to bude trochu víc odzkoušené.... :oops: .

Ahojky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl - Základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Hanko.
Je to ještě trohu jinak, jak se furt v tý matice motám dávaje dohromady detailní počítací tabuky, ujel jsem o desetinou čárku. Vrazil jsem do sebe 5 ccm 1/150. 1/500 uvádějí v těch papírech jako už velmi bolestivou, tak nevim. Z toho jenom vyplývá, jak je snadné se švihnout, a jak je dobré s někým spolupracovat pro kontrolu. Přítel matik Pavel mi tu botu potvrdil. Proto si ty tabulky nechávám od něj ověřit, než je vyplivnu sem. Ale i tak to lze zvorat, jak je vidno, a čím je člověk víc pod vlivem nutnosti něco udělat, tím bude větší šance.

Jenom pro rekord, At' je jasné jak to jde v čase, píchnul jsem to 1. 8. 2010 v 10 večer.

Nicméně, považuji to za zásah boží, sám od sebe bych se toho bez lokálního anestetika neodvážil. Ted' vím, že to není až taková hrůza. Že jsem na ní skoro seděl jenom znamená, že to bylo hodně citlivé a seděl jsem tedy spíše na levé půlce. Ono se to těžko přesně popisuje, ale jestli jsi někdy dostala dobrýho koňara, bolí to asi tak jako ten koňar po nějakých 10 minutách a je to stejně citlivé. Po vyspání jsem o tom téměř nevěděl a dnes vůbec. Je tedy jasné, že trauma svalu se velice rychle srovná.

Dosavadní účinky:

2. 8. 2010
1) Všimnul jsem si, že jsem krásně zrůžověl, hlavně prsty u nohou. Nejvíce to bylo vidět na nehtech.
2) Večer id'a do postele, mi neškubaly nohy od kolen dolů jako obvykle, což znamená drobné poškubávání a pocity, jako když člověku leze pod kůží hejno žížal. Dostavilo se ale celkem mírné a občasné poškubávání mezi koleny a břichem, ale velmi málo.
3) Přes den se asi 2x ozvala ostřejší bolest v podbřišku po stranách močáku. To ale není nic, co netrvá už leta. Naopak, kromne těchto zablesknutí o tomto problému více méně nevím od té doby, co jsem se dal na ústní HCl ošizenou formuli, tedy nějakých posledních 10 dní.
4) Pravá půle sedinky se občas trochu připomene, velmi nepatrně, že dostala injekci. Nejde o bolest, spíš o pocit mírného tlaku v místě vpichu.
5) Svaly stehen a šlachy kolem kolen bez bolesti. Tyto ale nejsou stálé už skoro rok, takže zatím bez významu.
6) Nepříjemné pocity kolem mrtvého zubu trvají už půl roku nezměněny.


3. 8. 2010 bez další injekce
1) Dopoledne, zarůžovění skoro zmizelo.
2) Nic neškube
3) podbřišek klidný a bez bolestí
4) Pravá půle sedinky naprosto beze stop bolesti injekce.
5) Svaly stehen a šlachy kolem kolen stále bez bolesti.
6) Nepříjemné pocity kolem mrtvého zubu zatím pryč.

Takže závěry zatím celkem žádné, kromě toho že:
1) Injekce je možno si dát sám.
2) Snesu koncentraci 1/150 do svalu aniž by mi upadla půlka zadku a bez breku.
3) Zarůžovění pleti a konců končetin potvrzuje historické papíry ve smyslu extra okysličení krve.
4) Odstranění škubání potvrzuje detoxifikaci krve (podezření na přirozený methylguanadine) normálně prováděnou štítnou žlázou (W. F. Koch). (zatím)

Omyl s koncentrací mi dost zamíchal plány k lepšímu, protože tím pádem do sebe nemusím rvát velká množství. Rozhodnutí tedy je, že pojedu více méně podle Beszeditze, když dával dohromady žlutá, vyzáblá, malárií prolezlá děcka ve třicátých v Mexiku:

a) Každé dva dny injekce 5 ccm Hcl 1/500, na sřídačku levá pravá. (Možná zvednu na denní)
b) Denně ústní (Guy) formule bez arsenu a železa, které nemám, ale se směsí:
b1) chlorid draselný
b2) síran draselný
b3) roztok dolomitu v HCl, takže chorid vápenatý a hořečnatý + jakékoliv příměsi obsažené v mém dolomitu.
b4) Lugolův jód
b5) selén (ten co mám neuvádí chemii, takže tablety rozpustím v HCl a použiju roztok (ještě se podívám na chlorid selenu, co se o něm hovoří).

Tento roztok namíchaný na výslednou koncentraci v postatě podle Guye tak, abych denně dostal jím uvedené celkové denní dávky. Doplnění vápna s hořčíkem (dolomitu) ve stejném poměru jako draslíky. Jód na 8 mg denně, protože při předpokládané zvýšené vstřebatelnosti ve směsi s HCl nechci riskovat, že to přeženu. Selén na 1/2 tablety denně.
Podle toho, co to bude dělat se to samozřejmě může změnit.

Takže takhle nějak.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Zkušenost s HCl.

Příspěvek od hanka »

Tak tomu říkám podrobný popis, díky za to, Slávku, + :good:!

No to jsi měl štěstí, žes do sebe nedal celou dávku, ale jenom půlku, kdoví, jestli by to proběhlo taky tak dobře :enaughty: . Mne život poučil, že co neznám, na to musím poprvé móóóc opatrně. (Ale napřed jsem musela dostat pár facek... ;) )

Účinky jsou zatím pozitivní a zajímavé, doufám, že to tak bude i nadále!

Já jsem si dala teď s HCl pauzu, nějakou dobu počkám, pak si to zopáknu.

Měj se hezky, Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenost s HCl.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:Tak tomu říkám podrobný popis, díky za to, Slávku, + :good:!
Děkuju Hanko.

Dnes večer jsem píchnul 5 ccm 1/500 do levé a levou, s tím, že jsem se naučil přidržet stříkačku pravou rukou pro stabilizaci při vpichu a hlavně vstřiku. Trefil jsem se napoprve blízko nějakého nervu a dostal dovnitř jenom 2 ccm. Začal mi dost cukat sval. Tak jsem to vytáhl, nechal 5 minut uklidnit a píchnul zbytek tak 4 centimetry vedle. To už bylo OK.

Bolestivost 1/500 je celkem prd. Při vstřiku to bolí skoro stejně jako ta hustá 1/150 a je to dost závislé na rychlosti vstřiku, ale potom to bolí o dost méně a dá se na tom skoro hned sedět.

Taky jsem namíchal svou speciální ústní formuli. Dolomit čoudil jak d'as, takže to pracuje. Ted' asi po 3 hodinách na mě leze kýchání a škrábání v krku, zaručeně Herxík, ale nic moc. Takže zase zahlásím tak pozítří, co se děje.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenost s HCl.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Tak jsem po dalším včerejším opakovaném počtení Baszeditze a jeho léčení dětiček trochu změnil proceduru a píchnul dnes do pravé půle jenom 2 ccm 1/150. Právě jsem to spáchal. Začínám se v tom píchání orientovat. Ty 2 ccm 1/150 jsou daleko menčí záběr než 5ccm 1/500. Ale vypadá to, že dost záleží na tom, kam to přesně člověk píchne. Mám dojem, že jak jehla při vpichu je víc cítit, je lepší trochu stranou a píchnot jinde, až si člověk najde, kde je sedinka nejmíň citlivá. Jinak to jde oběma rukama za zády s tím, že jedna přidržuje stříkačku a druhá to vtlačí. Pomalu, pomalu a pomalu. Řekl bych tak alespoň 45 vteřin na kubík. Až ted' mne napadlo, že asi je dobrý trik prstem sedinku pošt'ouchat a vrazit jehlo tam, kde je to št'ouchání nejmíň cítít. Vyzkouším, ale až zas zítra.

Včera jsem injekci vynechal a nožičky se začaly ozývat, takže pojedu tyhle dva kubíky a to denně do odvolání.

Mám taky namíchanou ústní formuli podle Guye, tak nějak podle Abrahama a podle sebe. Dostal jsem SZ dotaz na složení, takže to dávám sem, koho by to dále zajímalo.

Základ : 2 dcl vody (S tím, co jde dovnitř, je úplně jedno jaké.)
Chemická HCl 37% : 60 kapek (kdybych ji neměl, vůbec bych už dnes neváhal vzít technickou)
Nasycený roztok chlorid draselný: 28 kapek
Nasycený roztok síran draselný: 58 kapek
12% Lugol jód: 50 kapek (5% Lugol jód by vyšel na 120 kapek)
Nasycený roztok dolomitů: 58 kapek

Toto přijde do skladovací lahvinky a do lahvičky s kapátkem.
Musí to být velmi dobře uzavřené, aby z toho neutíkal chlór.

Beru 4 kapky 4x denně v alespoň 2dcl vody.
Trochu to je cítit po jódu, ale ne po chlóru. Nesedimentuje to a nevrství se to (zatím).

Tato várka roztoku vydrží při udaném dávkování něco kolem 200 dní. Považoval jsem za jaksi snažší to udělat v trochu větším množství a cca 2.5 deci se někde skladovat dá. Takhle se s tím člověk nemusí párat opakovaně a než to dopotřebuje, snad by to už potřebovat ani neměl. Doufám.

Nasycený rotok síranu draselného jsem připravil ve štamprli. Asi tak půl malé kávové lžičky krystalů do cca 20 ccm vody. Vrazil jsem štamprli do kastrůlku s vodou a ohříval, aby se to rychleji rozpustilo a udělalo nasycený roztok při vyšší teplotě. Přidat bud' vodu, nebo síran, podle potřeby. Pár krystalků síranu musí zbýt na dně štamprle nerozpuštěného. Nechat vychladnout a odebrat jenom roztok, definitivně nasycený díky pokleslé teplotě a překrystalizování síranu z roztoku.

Nasycený roztok chloridu draselného jsem vyrobil stejným způsobem jako roztok síranu.

Dolomity jsem připravil z drceného koupeného dolomitu, ale jenom pro to, že ho mám. Jinak bych si dojel nedaleko do Rockwoodu a kouda bych si tam uštípl kladívkem a pobouchal ho na prach. Asi tak malou kávovou lžičku drceného dolomitu jsem dal do štamprle a přikapával kapátkem 37% HCl. Míchal jsem to párátkem. Až to přestalo dělat šumák, nechal jsem to zhruba hodinu posedět, aby si sedly nerozpustné zbytky. Moc toho nebylo. Dělal jsem to celkem pomalu, abych v tom neměl moc zbytkové volné kyseliny solné. Výsledná barva je zelená, asi tak jako technická HCl na hajzliky, i když trochu tmavší. Je třeba dobře větrat, nebo uklohnit venku. Chlór definitivně není něco, co by se mělo inhalovat. Poté jsem to slil a použil pouze čistý roztok dolomitů do formule.

Usazeniny jsem splách do výlevky. Bacha na to, HCl ožírá povrch nerezu výlevky a pokud je někdo pintlich, mohly by mu tmavší skvrny ve výlevce vadit. Takže v tom případě do záchoda, nebo alespoň do tekoucí vody z kohoutku.

Dolomit jsem si vybral proto, že jsem srdcem stále ještě jeskyňář :lol:
No, je to hořčík a vápník, i když v trochu teoreticky blbém poměru, a rozmanité a méně zastoupené minerály. Co se proměnilo na chloridy a vlezlo do roztoku, nebo vlezlo do roztoku tak jak bylo, to v tom je, na rozbory se mohu vytento.... Není v tom nic, co by nebylo ve velice zdravých dolomitických vodách, i když chemicky pozměněno na chloridy a relativně hodně oproti pití dolomitické vody.

Zkušenost zatím žádná a v kombinaci s injekcemi nelze samozřejmě říct, co to byt' i nepřesně dělá a co dělá co, nemluvě o tom, že nemám zatím žádnou historii. Je to tedy výstřel do šera s nápovědou.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Pre Slávka

Příspěvek od Mo »

+ 1 :good: veľmi zaujímavé Slávku ;)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Slávek

Příspěvek od lajos »

No jak tě čtu, palo se bude muset za chvíli červenat za své nesmělé pokusy


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenost s HCl.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:shock: :shock: :shock: :shock: Takže další střípek utrpení, informace a zkušenosti.

Dnes jsem dal levou do levé 3 kubíky 1/150 a žahl jsem to na "dobrou" radu jenom asi 10-15 mm hluboko.
Tudy ne :bhead:
Ted' vím o čem psali, že koncentrace 1/500 a vyšší dobře pálí. :devil: Takže 2.5 - 3 cm hluboko. To jenom poněkud bolí a za chvíli už jenom jaksi tlačí.

Ahojky, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zkušenost s HCl.

Příspěvek od hanka »

No nazdar, já se chystala na podkožní aplikaci, injekce hluboko do svalu mě totiž vůbec neláká.... :| ! Možná, kdybych dávala 1/1500 tak by to snad nepálilo... :ethink: ? Ale to bych asi musela dávat takových 5 kubíků nejmíň, aby mi to něco dalo, ne?

Díky za zprávu, Slávku.
Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

frekvence injekcí

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Když už jsem tady, tak se taky zmíním o své zkušenosti s injekcemi.

Mimo to, co jsem už uvedl o píchání samotném, tedy o hloubce a rychlosti vstřiku (alespoň 2.5 cm do, pokud to není samý špek, pak hlouběji, a alespoň 45 vteřin na kubík, minuta je lepší) se mi věci jeví tak, že pokud nejde o akutní infekce, nebo otravy, ale o chronické problémy, je rozumné jít s injekcemi obden, zvláště pak, pokud k tomu dodáváme další doplňky. S přirovnáním které jsem právě napsal Akvaristovi o kameni a "Frantovi", každý den vypadá jako příliš často, ale každý třetí den vypadá jako poněkud nedostatečný. Jeví se mi to tak, že tělo musí po té pomoci najít nový balanc, než se dostaví další postrčení (dávka) od Franty.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Historie léčení HCl

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:shock: Nazdar vespolek, aby si nikdo nemyslel, že se s HCl výzkumem flákám. :smoke:

Dal jsem si s injekcema 4 dny pokoj. Poslední injekci v pátek jsem změnil a přešel na 3 ccm - 1/500 s kapičkou své formule v 30 ccm té 1/500 do pravé půle :ptrain: Změnu jsem udělal proto, že po těch 1/150 injekcích už byla sedinka dost citlivá. Ta poslední páteční 3 ccm - 1/500 vypadala podstatně lépe s jehlou vraženou cca 2.5 cm hluboko. Zapálila při vyndavání jehly a nějakých 10 minut potom, ne moc, ke včele :bhead: se to nedá přirovnat, a pak vše ztichlo a zbyla jenom původní poněkud hmatatelně citlivá místa po 1/150kách.

Jenže, dnes už se mi začalo dost ozývat břicho, tak jsem si dal opáčko té 3 ccm - 1/500 stejně jako předtím. Vše se opakovalo, jenom trochu zapálila při vyndavání a chvilinku po něm a pokoj. Ted', 1 hodinu po injekci, není místo vpichu ani citlivé. Jako by se nic nestalo. Zato mi zrůžověla pokožka i nálada. (Tady v tom má ale prsty i Norbekov, tedy v té náladě. Bože, to pracuje jak balzám na nervy. Dokonce se usmívám už dva dny i na ženu, až je z toho celá nesvá :laugh: :laugh: ).

Klíčem je, velice pomalu stříknout. :hip: Těmto dvěma posledním injekcím 3cc - 1/500 jsem dal dobře 7-8 minut. Ještě nevím, jsetli za tím není taky ta kapička minerálů. Až dojdu z týhle dávky, odzkouším to bez kapičky formulky.

Takže, s vděčnou :eclap: vzpomínkou na těch pár doktorů, :angel: co nám tohle odkázali, mohu říct, že to nejen funguje, ale dá se též aplikovat tak, že do sebe člověk může dát relativně málé množství v koncentraci, která svalu nedává zabrat, a že to také něco dělá i s chronickými problémy, pokud si na to člověk sedne a vydrží. Trochu jsem měl obavy, :ethink: jestli to nefungovalo spíš na úrovni čarování, ale ne, je to chemie.

:pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Slávek

Příspěvek od Mo »

Ďakujem Slávku ;)
bolo to pre mňa veľmi poučné ;) taktiež je super, že skúšaš injekčne HCl a dávaš nám tu všetkým vedieť, ako to pokračuje ;) rada čítam tvoje príspevky ;)
pekný dník :D
+1 :good:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

HCl injekce

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar vespolek.

Stále píchám HCl. Přešel jsem na jednou za tři dny, protože i 1/500 poněkud prdýlku každý druhý den zlobí. Jsem tedy na 2.2 ccm 1/283, což je jakýsi kompromis mezi koncentrací a množstvím. Začal jsem zase dělat, celý den na nohou, jedu přesčasy, nohám se daří a to mám ten dojem především obohacením HCl injekcí o kyselinu bórovou. Dokud jsem ji bral jenom ústně, i když s HCl formulí, nic moc se nedělo. Po první injekci mne skoro opustily bolestí stehenních svalů a šlach kolem kolen. Začal jsem vycházky velmi svižným krokem až 8 kilometrů a to pěkně terénem a kopcovatým a nohy fajn. Dnes, po 5 injekcích s boronem, s tím, že místo procházek od Pondělka 20 9. dělám, mi taky v Úterý přestalo škubat při zalehnutí v lýtkách, alespoň prozatím. Boron je zlatý vynález stejně jako HCl. Taky mne přestaly trápit jiné krátkodobé bolesti svalů po nenadálé a nezvyklé, byť i malé námaze.

Takže potvrzuji, že injekce jsou daleko účinnější než ústní formule.

Boronu jsem dal nepatrně, jednu kapku nasycené kyseliny bórové do 20 ccm HCl 1/283. Do téhož množsví přidávám kapku nasycených chloridů dolomitu, viz výše, kapku nasyceného síranu draselného, kapku nasyceného chloridu draselného a kapku 2.5% chloridu hořečnatého. Jedna injekce každé tři dny je velice snesitelná, viz výše, hloubka vpichu (minimálně 2.5 cm) a doba vstřiku (čím dýl, tím líp, dnes mi to vychází na nějaké 3 - 4 minuty na kubík).

Jedna věc, která se týká píchání, pokud jehla zabolí po propíchnutí kůže jaksi hlouběji, jste na a nebo v žíle a doporučuji píchnout znova o kousek (1cm) vedle. Připonacucnutí do stříkačky je k ničemu, protože pokud jste žílu propíchli skrz naskrz a jste s koncem jehly pod ní, krev ve stříkačce se nekoná a žílu jste si dost zranili a chvíli to vezme, než se vyhojí. To je osobní zkušenost. Bolest při vpichu, pokud se to vpichuje po průniku kůží pomalu (tam už to normálně nebolí) je definitivně žíla a doporučuji nejít skrz ní.

Dále už určitě nejsem chudokrevný, ale pěkně růžovoučký a prokrvený.

Takže ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl injekce

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše: ...... Začal jsem zase dělat, celý den na nohou, jedu přesčasy, nohám se daří a to mám ten dojem především obohacením HCl injekcí o kyselinu bórovou. ............Takže potvrzuji, že injekce jsou daleko účinnější než ústní formule.......... Bolest při vpichu, pokud se to vpichuje po průniku kůží pomalu (tam už to normálně nebolí) je definitivně žíla a doporučuji nejít skrz ní.

Dále už určitě nejsem chudokrevný, ale pěkně růžovoučký a prokrvený.
Ahoj Slávku,

už jsem se pomalu začínala starat co je s Tebou, a Ty jsi se zatím znovu zapojil do pracovního procesu :) . Jsem ráda, že jsi fit a držím Ti palce, aby to tak zůstalo, Ty si to zasloužíš :good: !
Blíží se doba, kdy na injekce najedu taky, teď ještě nejsem připravena, ani se mi to nehodí, protože jsem pořád mimo domov - ale až se zase usadím doma, začnu s nimi.
To o propíchnutí žíly je zajímavý postřeh, jenom já Ti nevím, jestli je to skutečně žíla v těchto místech - není to spíše nerv? Trefení se do nervu je bolestivé, to dobře vím, taky se mi to stává :bhead: , ale poposunutí vpichu o kousek dál je už OK.

Jdu prostudovat ten Tvů boron, když Ti udělal tak dobře :) .

Měj se moc fajn :lol: ! Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“