Aktuálně

Speciální "Blešák" je samostatnou programovou aplikací a zde je k němu diskuze. Adresa "Blešáku" je https://www.upramene.cz/blesak
paspulka
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: stř 10 úno 2010 11:59

mms blešák

Příspěvek od paspulka »

Ahoj Kutile ,prosím můžeš mím napsat jaké mms používáš ,nebo od koho,já mám to z netu za 570 vtěch lahvičkách a nějak mií to nezabírá , tasi je to nějaká slabota ,děkuju za info


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: mms blešák

Příspěvek od kutil »

paspulka píše:Ahoj Kutile ,prosím můžeš sím napsat jaké mms používáš ,nebo od koho, já mám to z netu za 570 vtěch lahvičkách a nějak mi to nezabírá, asi je to nějaká slabota, děkuju za info
Ahojky, já první mmsko dostal od kamaráda, druhé 80% v prášku koupil ze Slovenska a pak koupil 25% od pala. Nevím jestli ještě má, ale v každém případě bych kupoval chloritan z blešáku. Osobně si myslím že tam je záruka kvality a až mi dojdou soukromé zásoby tak určitě dokoupím zde na fóru.
Jak sem psal, jen mmsko nestačí, zařadil sem do jídelníčku více vlákniny a lněný olej. Změna životosprávy předčila očekávání.
Chce to enem vydržať
H.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Pozor na balenie!

Příspěvek od chiq »

V Slovenskej pošte asi vyrastajú nádejné futbalové reprezentantky:

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/popla ... rasok.html

... "biely prášok" z nadpisu sa nikde v texte nespomína, ide zrejme o prvé kroky k obmedzeniu zasielania chemikálií Slovenskou poštou.

http://forum.zoznam.sk/t/19/1916554/topky/

Mimochodom, "Páchateľovi hrozí jeden rok väzenia." A čo hrozí poštárkam za zdemolovanie zásielok? Mne sa vrátila jedna zásielka z dôvodu, že vraj tečie, Dobitá bola jak maďar pri Világoši.


Mirinus
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06 črc 2010 13:28

MMS

Příspěvek od Mirinus »

Dobrý den. Prodám knihu o MMS.


joe
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17 srp 2010 6:28

Funkčnost blešáku

Příspěvek od joe »

Zdravím,

nevíte, zda je blešák funkční? Před měsícem jsem objednával MMS, poslal peníze a nic :-(
Rival nereaguje na e-mail...


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS 1 a 2 na prodej

Příspěvek od Jim68 »

Ahoj, mám na prodej mms kompletní sadu mms 1-2, včetně návodu a kapslí, po tátovi. Když to hodí nějakou stovku, dám ji mámě. Jezdím do Brna i Prahy, tak to bude z ručky do ručky. Je to nové. Myslím, že za to dal 1,200. :roll:


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkčnost blešáku

Příspěvek od rival »

joe píše:Zdravím,

nevíte, zda je blešák funkční? Před měsícem jsem objednával MMS, poslal peníze a nic :-(
Rival nereaguje na e-mail...
Napiš mi tedy ještě jednou. Uveď prosím ID objednávky, datum a číslo účtu ze kterého to bylo uhrazeno. Zjistím, kde se stal problém...


rival - živý člověk
Nausicaa
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05 srp 2010 6:20

Funguje blešák?

Příspěvek od Nausicaa »

Ahoj,
příbuzná objednávala v blešáku asi před měsícem stříbro, peníze převedla, ale nic jí nedošlo, už i urgovala. Funguje ještě blešák? Díky, K.


sanov
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 06 zář 2010 17:10
Dostal: 1 poděkování

Ahij Rival

Příspěvek od sanov »

asi máš nejaké ťažkosti. nechcem ti pridávať ďalšie problémy. Len jedna prosba. Prosím pozri sa na možnosť opätovného prihlásenie môjho nicku "sano".

Neviem sa dostať ku svojej pošte, kde mám uložené potrebné informácie.

ďakujem Rival

sano, alias sanov


Nemôžeme robiť veľké veci. Môžeme robiť iba malé veci s veľkou láskou. Matka Tereza
jr222
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02 dub 2014 12:35

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od jr222 »

Já jsem si MMS objednal tady na blešáku, peníze jsem jim poslal asi před čtyřmi měsící a nic nepřišlo, komunikace téměř žádná (resp. samé výmluvy). Takže určitě neobjednávat. Provozovatele zdejšího obchodu považuji za podvodníky. Pokud máte někdo podobné zkušenosti, napište, ať můžem společně koordinovat způsob vymáhání pohledávek.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálně

Příspěvek od rival »

Opravdu silná slova... Jaké bylo ID objednávky ?


rival - živý člověk
Adriana29
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24 zář 2014 3:50

Re: Aktuálně

Příspěvek od Adriana29 »

před 13 dny jsem si objednávala MMS, bude mi to doručeno? člověk si zboží objednává, protože ho potřebuje, ne aby xxxx dlouhou dobu čekal


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálně

Příspěvek od rival »

Zdravím, zásilku má již ve své moci Česká pošta. Potvrďte mi prosím její doručení....


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Bleší trh U Pramene“