Připálené Karbanátky

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Experiment s vyklenutým drátem

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Elektro píše:
StepanPepan. Pre mňa nie je problém pripustiť že mi došli argumenty a bez urážok požiadať o ukončenie alebo odloženie debaty na dané téma na neskôr. Prosím bez urážky, ale podľa Tvojich reakcií tento problém je u Teba akútny, ba priam urgentný.
Ak mieniš pokračovať v debate, tak prosím bez urážok a osobných výpadov. V opačnom prípade nebudem reagovať.
Želám príjemný večer.
To se Elektro načekáš. Toho Pepana by i ruský dlaždič nazval buranem.

Ahoj, Slávek.

2011-02-05 22:12 Edit: a.b


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

adam.benda píše:Vážený pane, v tomto Vašem příspěvku s čeveným textem jsem Vám NIC nevymazal. Váš příspěvek jsem našel (normálně zobrazený ve vláknu) právě tak, jak ho vidíte, teprve pak jsem přidal svůj edit. Vaším naprosto neoprávněným obviněním a navazujícím textem už nepřekračuje nejen hranice slušného chování, ale i hranice neuvěřitelné drzosti. Vy jste, pane, právě tím posledním člověkem, který by tu měl moralizovat. Sám si nastavte to Vaše pověstné zrcadlo a důrazně Vás žádám, abyste si zvážil způsob svého projevu zde. a.b
Zajímavé, najednou mám moderátorské právo editace príspevku jiných i v tomto vláknu, kde jsem ho dosud nemel. Prepsal jsem Vám proto omylem adresu, nebo lépe systém ji neumožnil vrátit, ale obsah jsem zachoval.

Já svuj červený príspevek videl na vláknu kompletne po svém odhlášení, kontroloval jsem to. Po Vaší editaci již kompletní nebyl. Všechny Vaše další závery mluví za sebe. Poskytuju na Vás dále referenci jako na predního.

2011-02-06 10:20 Edit: Zmíněný příspěvek jsem měl zaarchivovaný, právě jsem ho zde na vlákně obnovil. a.b


hatlík
Starší člen
Příspěvky: 189
Registrován: pon 01 bře 2010 9:52

Re: Experiment s vyklenutým drátem...

Příspěvek od hatlík »

adam.benda píše:...myslím, že v magnetických motorech stojím před posledními dveřmi v podobně jednoho experimentu, který pořád hloupě odkládám. Špatná finanční situace a rodinné závazky mě nutí, chtít z toho alespoň něco vytřískat, budu-li úspěšný. Proto ve spoustě věcech musím mlčet, za což se vám omlouvám..
Dojemné.
Postačí vyřešit pouhý drobný detail (na videích vždycky pacička trochu poškubne a běží to dál, což nasvědčuje, že půjde o maličkost).
Vytřískat můžeš, jakmile to poběží, i když půjde o malý exemplář.
Vem na to jed, že funkční kus ihned koupím - nejsem však žádný vatař, ale snad by ti libovolná šestimístná částka v Kč bodla...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

Akord píše:Zajímavé, najednou mám moderátorské právo editace príspevku jiných i v tomto vláknu, kde jsem ho dosud nemel. Prepsal jsem Vám proto omylem adresu, nebo lépe systém ji neumožnil vrátit, ale obsah jsem zachoval.

Já svuj červený príspevek videl na vláknu kompletne po svém odhlášení, kontroloval jsem to. Po Vaší editaci již kompletní nebyl. Všechny Vaše další závery mluví za sebe. Poskytuju na Vás dále referenci jako na predního.

2011-02-06 10:20 Edit: Zmíněný příspěvek jsem měl zaarchivovaný, právě jsem ho zde na vlákně obnovil. a.b
Nesmysl se odkazovat na archivaci, nedeje se každou hodinu, a pochybuju, že si vždy príspevek pred Vaší modrou editací odložíte, a co vím, tak systém to dosud nedelal také. No a pokud jsem práve nechtene získal právo editovat vlákno, které mi editačne dosud nepatrilo, tak je docela možné, že tohle právo získali i jiní moderátori. Čekal jsem od Vás férové možnosti a nestalo se.

2011-02-06 12:13 Edit: Nikam se neodkazuji. Příspěvek byl ztracen, tak jsem ho pouze obnovil. Ano, některé mnou upravované příspěvky jsem si začal archivovat. Jak je vidno, vůbec to nebyl špatný nápad. Pravděpodobně Vám vadí, že jsem "zachránil" Váš povedený komentář, protože nic jiného jsem tu neučinil. Tolik i k těm Vámi zmiňovaným "férovým možnostem". Mějte se pěkně. a.b

2011-02-06 12:31 Edit: Nicméně Vám děkuji, že jste se o svých moderátorských právech zmínil, bylo to do Vás slušné a svědomité. Děkuji. a.b

Edit [110206/1244]: ... Akorde, pošli mi prosím PrtSc obrazovky, ze kterého bude vidno, že máš moderátorská práva i ke zdejšímu vláknu ... pokud vím, tak nikdo další možnost editovat vlákna v magnetické části nezískal ... ale vlastnost editovat svoje vlastní příspěvky má odjakživa každý (pokud není vlákno uzamčeno) ... A. ...
Naposledy upravil(a) Akord dne ned 06 úno 2011 11:53, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:
Akord píše:Zajímavé, najednou mám moderátorské právo editace príspevku jiných i v tomto vláknu, kde jsem ho dosud nemel. Prepsal jsem Vám proto omylem adresu, nebo lépe systém ji neumožnil vrátit, ale obsah jsem zachoval.

Já svuj červený príspevek videl na vláknu kompletne po svém odhlášení, kontroloval jsem to. Po Vaší editaci již kompletní nebyl. Všechny Vaše další závery mluví za sebe. Poskytuju na Vás dále referenci jako na predního.

2011-02-06 10:20 Edit: Zmíněný příspěvek jsem měl zaarchivovaný, právě jsem ho zde na vlákně obnovil. a.b
Nesmysl se odkazovat na archivaci, nedeje se každou hodinu, a pochybuju, že si vždy príspevek pred Vaší modrou editací odložíte, a co vím, tak systém to dosud nedelal také. No a pokud jsem práve nechtene získal právo editovat vlákno, které mi editačne dosud nepatrilo, tak je docela možné, že tohle právo získali i jiní moderátori. Čekal jsem od Vás férové možnosti a nestalo se.

2011-02-06 12:13 Edit: Nikam se neodkazuji. Příspěvek byl ztracen, tak jsem ho pouze obnovil. Ano, některé mnou upravované příspěvky jsem si začal archivovat. Jak je vidno, vůbec to nebyl špatný nápad. Pravděpodobně Vám vadí, že jsem "zachránil" Váš povedený komentář, protože nic jiného jsem tu neučinil. Tolik i k těm Vámi zmiňovaným "férovým možnostem". Mějte se pěkně. a.b

2011-02-06 12:31 Edit: Nicméně Vám děkuji, že jste se o svých moderátorských právech zmínil, bylo to do Vás slušné a svědomité. Děkuji. a.b

Edit [110206/1244]: ... Akorde, pošli mi prosím PrtSc obrazovky, ze kterého bude vidno, že máš moderátorská práva i ke zdejšímu vláknu ... pokud vím, tak nikdo další možnost editovat vlákna v magnetické části nezískal ... ale vlastnost editovat svoje vlastní příspěvky má odjakživa každý (pokud není vlákno uzamčeno) ... A. ...


No tohle je skutečně výborné. Teď máme nechtěně ustanoveného moderátora vlákna, kterej tu semení plevel. Pane Akorde, jděte s tím do BOXOVÁRNY!, nebo na některé ze svých monologických vláken. Huš. Co je tohle za móresy? Nemohu se ubránit pocitu, že se kozel dostal do zahrady a že prý o tom ani nevěděl. :laugh: :laugh: :laugh: Zahradník mu nejspíš otevřel vrátka, protože už nemohl déle snášet jeho bečení. To tu není nikdo, kdo by to zarazil? To mu musíme sehnat kozu, byť i dřevěnou?

Haf haf pane Akorde. :help:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

Akord píše:Pravděpodobně Vám vadí, že jsem "zachránil" Váš povedený komentář, protože nic jiného jsem tu neučinil.
... Akorde, pošli mi prosím PrtSc obrazovky, ze kterého bude vidno, že máš moderátorská práva i ke zdejšímu vláknu
Je mi to jedno, puvodní príspevek byl kritičtejší.

Práva editace cizích príspevku dneska již nemám, mel jsem je v dobe, kdy jsem to psal, a nerad delám pri kolizích nejaké své pokusy.

Nechápu, co na tom komentuje Slávek, vypadá ožralý.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

o ničem hafkající píše:No tohle je skutečně výborné. Teď máme nechtěně ustanoveného moderátora vlákna, kterej tu semení plevel. Pane Akorde, jděte s tím do BOXOVÁRNY!, nebo na některé ze svých monologických vláken. Huš. Co je tohle za móresy? Nemohu se ubránit pocitu, že se kozel dostal do zahrady a že prý o tom ani nevěděl. :laugh: :laugh: :laugh: Zahradník mu nejspíš otevřel vrátka, protože už nemohl déle snášet jeho bečení. To tu není nikdo, kdo by to zarazil? To mu musíme sehnat kozu, byť i dřevěnou?

Haf haf pane Akorde. :help:
Bežte mezi čtyrnohé s tím haf, nemáte mi co sdelit.

Edit [110106/2232]... již podruhé provedena editace [poprvé ve 22:31]... část textu přesunta do "Pokecu pro moderátory" ... A. ...

OBNOVEN PUVODNÍ TEXT:
Pro ostatní:
Takhle to dopadne, když je nekdo dlouho na retezu, a když je benevolence na jedné strane.
Navíc se pár mesícu musím prihlasovat vetšinou 2x, a pritom jsem si vše kontroloval, jinde problém s tím nemám. To se dríve také nedelo. Nemíním se s tím dále párat, je docela pravdepodobné, že všechno není jak má být.


Durazne Vás žádám, pane AaF, aby jste mé príspevky nevhodným zpusobem neparceloval. Tohle jsem chtel sdelit verejne, a nejde o žádný urážlivý obsah. Mám právo se ohradit vuči zesmešňování, které mi tímto zpusobem upíráte. Posmívají se nekterí verejne zde, problém reším verejne zde, tak to nechte verejne zde.

Edit [110207/0020]: ... zkrátka nepoučitelnej ... to, co jsi zde napsal červeně jsem přesunul a Tys to zase vrátil zpátky (již po třetí!!!) ... přesáhnul jsi svou pravomoc ... následky si poneseš sám ... A(&F) ...
Naposledy upravil(a) Akord dne ned 06 úno 2011 22:53, celkem upraveno 1 x.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

printscreen z moderatorskeho vlakna

Příspěvek od Akord »

Zde je printscreen z moderátorského vlákna, kde také nejsem moderátorem. Tam mi to ješte šlo.

Edit [110206/2343]: ... Akorde, k moderátorskému vláknu máš moderátorská práva, sjtejně jako všichni ostatní moderátoři ... to je automatická vlastnost !!! ... A. ...

PeS: ... přestaň už konečně plevelit zdejší magnetické luhy a háje ... k řešení takovýchto záležitostí jsou určena jiná vlákna !!! ... :roll: ... jo, a PrtSc je taky o něčem jiném ... to se zmáčkne ta klávesa napravo od F12 a pomocí nějakého "grafického programu" (např. woknovýho malování) se pořídí bitmapa sejmuté obrazovky ... s textem vloženým přes "clipboard" se dá snadno manipulovat ... s bitmapou už to jde podstatně hůře ... 8) ...




Rival
Site Admin


Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 710
: 418
Bydliště: severníčechy Zasláno: čt 03 únor 2011 15:31 Předmět: Jen tiše sleduji...

Nechci se vnucovat do vašeho sporu. Ale byl by možný nějaký kompromis, který by byl přínosem pro fórum ? Já se z dění na fóru stále učím... a myslím, že i my všichni... Vážím si vás obou a moc by se mi líbilo, kdyby se podařilo dosáhnout situace, kdy vaše osobní energie a váš čas vložený do psaní příspěvků přinesou na fórum tvůrčí atmosféru a nikoliv pocit křivdy z jedné či druhé strany. Toto fórum nikomu nepatří (není to Rivalovo fórum jak občas slýchám, bylo jen "shůry" dáno, že se skrze mne realizovala určitá kolektivní myšlenka, či touha... a já jsem si toho velmi dobře vědom, proto je zde ta na jiných fórech nebývalá volnost a svoboda, kterou si řada uživatelů vykládá jako mou slabost ), hlavně a především je to o společné tvorbě nás všech. Konflikt má tu úžasnou pozitivní moc, že to je vlastně šance k poučení a k novému pochopení "sebe sama". Vyjímkou jsou snad jen ti, jejichž snahou je škodit, rozkládat a brát si takto energii z ostatních lidí. Toto se ovšem netýká ani jednoho z vás... Děkuji vám oběma za váš přínos pro fórum a jsem otevřen vašim návrhům, jak fórum posunout dále...

UPRAVIL JSEM pouze tímto textem TENHLE PRISPEVEK, protože adam.benda a jiní pochybujou o tom, že mám omylem moderátorská práva navíc. Akord.
_________________
Rival

Návrat nahoru



aNONym
Zasloužilý člen


Založen: 18.12.2008
Příspěvky: 1132
: 136
Zasláno: so 05 únor 2011 13:28 Předmět: Re: Experiment s vyklenutým drátem - MM2

Akord napsal(a):
... berte prosím také jako napomenutí


Na koho v tomto příspěvku reaguješ? Non

A na základě čeho?

UPRAVIL JSEM pouze tímto textem TENHLE PRISPEVEK, protože adam.benda a jiní pochybujou o tom, že mám omylem moderátorská práva navíc. Akord.
_________________
Neházejte perly sviním moc vysoko na zeď, stejně na ně nedosáhnou.

Návrat nahoru


A(&F)
Zasloužilý člen


Založen: 7.10.2006
Příspěvky: 900
: 102
Bydliště: Severní čechy Zasláno: ne 06 únor 2011 22:24 Předmět: Akord ...

Akord napsal(a):
o ničem hafkající napsal(a):
No tohle je skutečně výborné. Teď máme nechtěně ustanoveného moderátora vlákna, kterej tu semení plevel. Pane Akorde, jděte s tím do BOXOVÁRNY!, nebo na některé ze svých monologických vláken. Huš. Co je tohle za móresy? Nemohu se ubránit pocitu, že se kozel dostal do zahrady a že prý o tom ani nevěděl. Zahradník mu nejspíš otevřel vrátka, protože už nemohl déle snášet jeho bečení. To tu není nikdo, kdo by to zarazil? To mu musíme sehnat kozu, byť i dřevěnou?

Haf haf pane Akorde.

Bežte mezi čtyrnohé s tím haf, nemáte mi co sdelit.

Pro ostatní:
Takhle to dopadne, když je nekdo dlouho na retezu, a když je benevolence na jedné strane.
Navíc se pár mesícu musím prihlasovat vetšinou 2x, a pritom jsem si vše kontroloval, jinde problém s tím nemám. To se dríve také nedelo. Nemíním se s tím dále párat, je docela pravdepodobné, že všechno není jak má být.



... za chvíli se vrátím ... a dopíši to ... A. ...

UPRAVIL JSEM pouze tímto textem TENHLE PRISPEVEK, protože adam.benda a jiní pochybujou o tom, že mám omylem moderátorská práva navíc. Akord.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:Bežte mezi čtyrnohé s tím haf, nemáte mi co sdelit.
Tady už ne. Bylo toho dost. V boxovárně. Na to ji Ivan laskavě otevřel.

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0789#80789


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Prý cílená diskreditace:

Příspěvek od Akord »

Mám šanci se hájit jinak, než verejne? Posuďte sami, tohle mi napsal práve teď AaF v moderítorském vláknu:
... Akorde, při Tvé inteligenci by Ti snad mohlo býti jasné, že celá ta anabáze ohledně "Tobě nějak omylem přidělených práv pro mag. část" se v žádném případě neměla objevit na vnějším fóru ... po tom, jak v poslední době stále opakuješ stejné chyby, tak teď Ti nějak nevím, co si o Tobě myslet ... tohle totiž už vypadá jako "z Tvé strany cílený pokus o diskreditaci administrace" ... již Ti to bylo vysvětlováno mnohokráte ... ale jak vidno, zcela naprosto zbytečně ... co k tomu povíš pro svoji obhajobu ??? ... A. ...

PeS: ... myslím si, že žádná práva k mag. části jsi přidělena neměl, ... ale uvidíme ještě, co na to Rival ...
Tenhle výrok považuji za urážku a posílám ho pro jistotu mailem svým prátelum. Vysvetlovat bys mel spíše sám, já jednal korektne, snad si nemyslíš, že se ve vláknu nechám ušlapat.

Edit: [110206/2333] ... Akorde, tímto jsi se dopustil několikanásobného (navíc již poněkolikáté) hrubého porušení chování člena administrace na vnějším fóru (mimo oblast určenou pro moderátory) ...
... dobrá, chceš to probírat veřejně, máš to tedy mít !!! ... podávám tímto Rivalovi návrh na odejmutí Tvých VEŠKERÝCH MODERÁTORSKÝCH PRÁV (délku trvání trestu ponechám na něm) ... a pokud budeš i nadále veřejně cíleně diskreditovat činnost ostatních členů administrace (jakýmkoliv způsobem), popř. vyvolávat dohady o nefunkčnosti fóra, tak si k tomu můžeš ještě vysloužit i BAN !!! ... A. ...


PeS: ... RE: Tenhle výrok považuji za urážku a posílám ho pro jistotu mailem svým prátelum
... pošli si tento můj výrok (pro jistotu) komu chceš ... :D :D :D ... :roll: ...A. ...

---------------------------------------------------

No a co kontroluju, tak pred chvílí meli v moderátorském vláknu práva Rival a AaF, a teď je tam mají všichni. Tož asi tak. Proč bych si takové historky vymýšlel, nejsu cvok jako nekterí, jen me to obírá o čas.

... Akorde, netrpíš náhodou nějakou schýzou ??? ... :roll: ... v moderátorském vlákně mají odjakživa všichni moderátoři !!! ... vždyť Ti tam třeba před několika dny nechal v tvém příspěvku vzkaz Iv (což by bez moderátorských práv šlo asi těžko ... :shock: ) ... a Ty sám jsi tam dneska skrz příspěvky jiných docela hezky vytapetoval touto barvičkou ... :D ...


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Provozní záležitosti magnetických vláken

Příspěvek od adam.benda »

Vytvářím toto vlákno pro řešení provozních záležitostí, které se nejvíce týkají "magnetických" vláken.

V první řadě je sem přesunuta konverzace původně z vlákna Magnetické motory II - stížnosti Akorda předně na moderátorskou činnost fóra.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Spor s Akordem přesunut

Příspěvek od adam.benda »

Edit: Celá "konverzace" ohledně Akorda a jeho výtek k administrátorskému aparátu byla přesunuta do nově vytvořeného vlákna "Provozní záležitosti magnetických vláken" ( https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1974 ).

Pane Akord, už jste to s plevelením tohoto vlákna přehnal. Vzhledem k tomu se už budou Vaše případné další připomínky k moderátorské činnosti řešit pouze v tomto nově vytvořeném vláknu. Pokud i nadále s tím budete pokračovat zde ve vláknu Magnetické motory II, příspěvky Vám budou okamžitě a bez varování přesouvány do vlákna "Provozní záležitosti magnetických vláken". Rovnou Vám to raději píšu, protože už moc dobře nevím, co od Vás čekat. a.b


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Prý cílená diskreditace:

Příspěvek od adam.benda »

Akord píše:Mám šanci se hájit jinak, než verejne? Posuďte sami, tohle mi napsal práve teď AaF v moderítorském vláknu: ...
Už dlouho jsem nevalil oči tak, jak z Vašich výstupů v posledních dnech, pane Akord, ale tohle mi přijde neuvěřitelně ubohé a nevyzrálé. Přesouvat ven obsah z diskuzní části, která slouží pouze moderátorům? Pane Akord, proto to je část pouze pro moderátory, aby se tam řešili věci ... pouze mezi moderátory. Taková zbabělost, já nevěřím svým očím...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Spor s Akordem přesunut

Příspěvek od Akord »

adam.benda píše:Edit: Celá "konverzace" ohledně Akorda a jeho výtek k administrátorskému aparátu byla přesunuta do nově vytvořeného vlákna "Provozní záležitosti magnetických vláken" ( https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1974 ).

Pane Akord, už jste to s plevelením tohoto vlákna přehnal. Vzhledem k tomu se už budou Vaše případné další připomínky k moderátorské činnosti řešit pouze v tomto nově vytvořeném vláknu. Pokud i nadále s tím budete pokračovat zde ve vláknu Magnetické motory II, příspěvky Vám budou okamžitě a bez varování přesouvány do vlákna "Provozní záležitosti magnetických vláken". Rovnou Vám to raději píšu, protože už moc dobře nevím, co od Vás čekat. a.b
Dovolte mi zde tuhle slušnou odpoveď.
1.Odhadnete počet rádku, kde plevelím já, a totéž udelejte pro jiné. Já první zdaleka nebudu.
2.Odhadnete vecné informace, které jsem zde prinesl já, a totéž udelejte pro jiné.
3. Ostatním tolerujete jakoukoli pitomost, mne chytáte i za slovo.
4. Já nemužu za to, že se neumíte chovat dostatečne prátelsky a jednáte se mnou jako s podvodníkem. Jste na špatné adrese. Ani není duležité, kdo, kdy a jaký omyl udelal, vše jde rešit slušne, ale jde hlavne o to, jak se reší, a to zde pozoruju samou zášť, aroganci a nenávist.
5. Drtivá vetšina mých témer 3000 príspevku má vecný charakter. To nedokážete ani prečíst, netož pochopit. Já nechápu, jak jednáte a proč si hledáte záminky na to, jak celou situaci nikoli napravit, ale čím více poškodit. Ale možná i chápu, čas ukáže. Také jste mohl být trpelivý a počkat, jak se veci doreší. Já svou predstavu o tom již mám.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Oznámení ...

Příspěvek od A(&F) »

... od této chvíle je uživateli Akord vysloven zákaz psát nové (nebo jakkoliv editovat již stávající) příspěvky v Magnetické části fóra ... a to až do vyřešení celé záležitosti ... A(&F) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“