Pyramidy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

materíál

Příspěvek od felda »

jedno to asi není; napsal jsem, že je v mém případě z roxferů - 8mm betonářská ocel, nařezal jsem jí původně velikou , cca 2,2 m vysokou, že sem v ní měl sedačku, ale už se mi do garáže nic jiného nevešlo, tak jsem jí zmenšil... nyní asi 120 cm výška, i tak zabírá hodně místa.
Přesnost - na netu najdeš tabulky s rozměry pokud se ti nechce počítat . tedy jsem nařezal roxfery na patřičné délky, včetně skladů(míst, kde se pruty stýkají). Svařil jsem podstavu zúhlovanou na opravdový čtverec, pak navařil pruty do špice,tenkou flexkou rozřezal na dva trojuhelníky spojené šroubem ve špici a v podstavě též šrouby a nav. matkami....


felda
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

materiál

Příspěvek od laik »

Jedno to podle mě bude....
jde o tvar ne o to z čeho je...
někde sem četl že stačí i jen naplí provázky, nebo ze 4 laserových ukazovátek uchycených v zemi jejichž světlo se ve vrcholu protíná.....
to musí velice efektně vypadat za tmy.....
já budu dle rad dělat jehlanovitý opory k rajčatum (který se nebudou zaštipovat a proto potřebují více opory)...tak to zrovna udělám do pyramidek.... nejspíš z latěk....teoreticky by tato pyramidová konstukce měla mít dobrej protiplísnovej efekt...mimo samozřejmě nabíjecích schopností....

ps.některým lidem prý stačí i jen myšlenka, vizualizace tvaru pyramidy, kolem sebe a cítí její učinky???....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

materiál

Příspěvek od felda »

jedno to není , jde o to co máš k dispozici, co ti nezmizí ze zahrady , a když, tak aby tě to nezruinovalo :D
asi tak....


felda
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: materíál

Příspěvek od aNONym »

felda píše:ale už se mi do garáže nic jiného nevešlo, tak jsem jí zmenšil... nyní asi 120 cm výška, i tak zabírá hodně místa.
A co skládací pyramida - stan? ;) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

skutocna energia z pyramidy

Příspěvek od Marteen »



Pásli ovce valasi...
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: skutocna energia z pyramidy

Příspěvek od cimirek »

Strojový překlad souborů tutorial - vzhledem k velikosti, jsem dal na

http://www.ulozto.cz/9603237/tpp-rar


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jev

Příspěvek od huhu »

Jen abych sdílel zkušenost :
Na jaře jsem si slepil ze zbytků skla silikonem pyramidu , jako že ji někde ustavím, něco do ní dám a budu sledovat jak se vyvíjí vzorek v pyramidě a vně. No , nějak letěl čas a pyramida zůstala v dílně kde bylo místo - na ocelových šablonách. Zajímavé na tom je , že ačkoli pod ní mohl vzduch , co je pod piramidou je netknuté a co čouhá mimo , zrezlo . Přikládám fotky - jednu s bleskem , jednu bez.
Konec reportu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

pyramida-generátor

Příspěvek od cimirek »

Dokáyal by jste někdo vykoukat-vymyslet něco rozumného-použitelného?
http://www.fuellesspower.com/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Energie kamenů - Egypt

Příspěvek od martinq »

Máte někdo nastudovány kameny ? Moc sem o tom na internetu nenašel. Z dostupných dokumentů si pamatuji jen že nebeské vozy - dar od vesmířanů, měly veliká kamená kola v několika řadách, otáčela se pomalu, každá řada jinou rychlostí a vířila prach, oproti nebeskému vozu vesmířanů (návštěvy z nebes), které kola viditelně neměla a prach nevířila.

Kameny jsou jako velmi slabé generátory, usměrňovače, zesilovače.

Zkoušel jste někdo vzít různé druhy kamenů, nejlépe stejného tvaru, vložit mezi ně slídu (plexisklo) a otáčet ve vertikálním i horizontálním směru ? Vzduch kameny vybíjí, nemám tušení jak to odizolovat od vzduchu.

Dost by pomohlo znát náboj jednotlivých vazeb v kameni a krystalickou mřížku, jak které složení krystalizuje, pro více než statické sranda využití, bude třeba namíchat tyto krystaly kamene do směsy a odlít přesně definované tvary na konkrétní rovnoběžku planety pro maximální efektivitu.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pyramidy - The Pyramid Code (Kanadský 5. dílný TV seriál) ..

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.ceskatelevize.cz/porady/1034 ... 551180001/ ... momentálně obsahuje video 1. dílu ... (opakování na ČT2 30.8.2012 v 11:05)

... další info: ... http://www.csfd.cz/film/323059-pyramidy/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyramidy

Příspěvek od Igi »

Taky bych si na experimentování postavil malou pyramidu, jaký teda úhel použít? Těch 65° ? V té knize jak tu někdo dával, jsou rozměry pyramidy s přesností na setiny, to je potřebat tak přesně? Budu rád když budu mít přesnost jednotky mm.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od poota »

Se stanovením toho "správného" úhlu stěn pyramidy je stále ještě potíž v tom, že se neví, co přesně má ten úhel dělat, k čemu tam vlastně je a na čem závisí. Takže jsou raženy různé úhly - podle skutečných pyramid a nebo podle rozličných teorií.
- Skutečné pyramidy mají úhly různé, některé jsou i na kulatém půdorysu, některé lomené a nebo stupňovité, takže se to většinou bere podle té "nejsprávnější", za kterou může být považována kterákoli z nich.
- Jednou z teorií je ta, podle níž ten úhel závisí na zeměpisné šířce.
- Jiná zase tvrdí, že je to úhel nasypaného suchého písku, ovšem pomíjí jaksi fakt, že pak by ten úhel závisel na velikosti a tvaru jeho zrn.
- Další dost propracovaná teorie tvrdí, že to má být úhel "vodní molekuly", který se sice pohybuje, ale většinou kolem 52a1/2 stupně (doufám, že to nepletu - je to jenom z mé náhražky paměti, raději ověřit!). Prakticky to znamená, že poměr "vzdálenost od středu k patě / výška pyramidy / šikmá od paty k vrcholu" je 1/2/3, což se dá docela dobře odměřovat i spočítat.
- Nejspíš ještě další a další.

Osobně jsem dělal malou pyramidu ze čtyř rovnostranných trojúhelníků, ale nikomu to nevnucuji.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od cimirek »

Igi píše:Taky bych si na experimentování postavil malou pyramidu, jaký teda úhel použít? Těch 65° ? V té knize jak tu někdo dával, jsou rozměry pyramidy s přesností na setiny, to je potřebat tak přesně? Budu rád když budu mít přesnost jednotky mm.
Pro inspiraci jukni třeba na :
http://lecivepyramidy.cz/
vpravo v menu pak - Kde jsou léčivé pyramidy
http://www.brana-zdravi.cz/leciva-pyramida/
nebo
http://www.reiki-cz.com/ezoterika.php?id_ost=9

a v Rusku - hodně špičaté
http://cestovani.doktorka.cz/rusky-mili ... -pyramidy/
http://probuzeni.blogspot.cz/2012/02/py ... dstva.html

U jehlanu je nutná správná orientace S/J, u kuželu toto odpadá.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyramidy

Příspěvek od Igi »

A vy už jste si nějakou postavil? A co teda ta přesnost rozměrů?


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Pyramidy

Příspěvek od felda »

a co pořád o přesnosti? vem do ruky materiál a zkus to,však bez toho jsou to jen kecy...
a přesnost a spíštakhle onakhle a..... prostě mi vyjde spodní hrana 143 cm , metr mám ,tak kde je problém? Na netu to máš i spočítaný k výšce, tu co má Váňa si můžeš koupit, jen chtít


felda
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“