MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

....

Příspěvek od huhu »

Prd tomu rozumim, ale dvoum lidem s cukrovkou, kterým jsem dal mms lékaři postupně snižují léky. Ne najednou.

Nebezpečí MMS je v jeho dostupnosti lidem, kteří se neobtěžují pochopit o co vlastně jde a vyloží si to jako všespasitelný zázrak.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ?????

Příspěvek od Merlin »

laik píše:Zdravím
jako laik nechemik se ptám
proč někdo říká chlorid oxid a někdo chlor dioxid ??? :?: :dknow: :ethink:
to může mít vícero pojmenování?
Ne, anglicky je to chlorine dioxide nebo zkráceně chlordioxid, česky oxid chloričitý. Chemická značka je ClO2. Ti první to prostě říkají blbě. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nesrovnalosti

Příspěvek od Merlin »

Jsem dost vytížený, takže nakouknu málokdy. Ale pořád a vždy mne udivuje, jak málo se lidé informují.

Například neustále dělají stejnou chybu a berou nesmyslné dávky, i když tady už dávno visí návod s novým postupem. Tak tedy ještě jednou, a posté:

- Pokud někdo opravdu nemá na kahánku, měl by používat "Protokol 2000", tzn. velmi malé dávky brané co hodinu po osm hodin denně. Maximální dávka je 3 kapky co hodinu!!!
Je to stejné, jako třeba u penicilínu, a velmi důležité při virózách. Viry jsou pod neustálým tlakem tak dlouho, až to vzdají. Prostě - udržovat hladinu. Dávka se v těle sama rozloží už asi po 90 minutách na kuch. sůl a CO2, proto ten časový odstup.

Mnozí si myslí, že to, co v sobě 20, 40 a více let poctivě skladovali, zmizí už za tři dny. To je nesmysl! Po jedné kapce, osm hodin po sobě, a to 14 dnů, a pak se uvidí. V první řadě se tím důkladně pročistí játra. Takže žádný Herx, a podobné radosti, se nekoná.

Denní osmihodinová dávka se dá namíchat do litrové lahve. Rozdělte si obsah na 8 dílů. V pohodě to vydrží funkční. Je to lepší, než každou hodinu mixovat, to v práci většinou ani nejde.

- Jim udělal obrovskou chybu použitím slova "aktivace". Přidávání kyseliny do zásady a opačně se říká NEUTRALIZACE. To znamená, že roztok nabývá neutrální pH okolo 7. Pak by totiž žádný "expert" či jiný žvanil nemohl v televizi blábolit o poleptání či dokonce protržení žaludku! Každý, kdo absolvoval devítiletku, by pak totiž okamžitě věděl, že k němu promlouvá buď úplný vůl, anebo někdo, kdo je za tyto lži dobře placený...

- Množství kyseliny je záměrně trochu přehnané, aby skutečně nemohlo dojít k úrazu. Proto je směs spíš kyselá. Kdyby si někdo dal práci s titrací, určitě by přišel na to, kolik jí je opravdu potřeba. Je ale lepší, pokud se použije o trošku potravinářské kyseliny navíc. Jistota je jistota, takže 1:2 při 50% kys. citronové je ok.

Hezký víkend.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nesrovnalosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

No, takže teorii máme za sebou a teď něco praktického. Namíchání standartního Humblova chloritanu 28% s 10% citrónové jedna ku jedné a namíchané v relativně malém množství DMSO, (14 kapek MMS, 14 kapek citronové, 20 kapek DMSO) což byla z mé strany jaksi početní chyba, došlo k dost nepříjemnému poleptání pokožky na nohou. S dostatkem DMSO k tomu nedochází. DMSO musí být alespoň v poměru 80% DMSO a 20% aktivovaného MMS, s tím nejsou potíže. Po přečtení výše citovaného vysvětlení jsem nelenil a kápl jsem si na předloktí jenom Humblův Chloritan, neaktivovaný a ještě jsem ho pěkně prstíčkem vetřel do kůže (lahvička s chloritanem nese jméno MMS a získal jsem jej těsně před tím, než to FDA zatrhla, od firmy pod lahvičkovací licencí J. Humbla) a žádné pálení a leptání se nekoná. Už to na mě sedí víc než deset minut.

Takže, jaká neutralizace kyselinou citrónovou. To je skutečně otázkou poměrů a pokud není poměr znám, neutralizace je pouze částečná.
Co se týká leptavosti, je to otázka nejen ph, ale také celkové koncentrace kyseliny, nebo zásady v roztoku třeba s vodou a její reaktivnosti. Pár kapek kyseliny citronové a MMS, v jakémkoliv poměru, kápnutých do sklenice vody, naředí aktivní látky do té míry, že je úplně buřt, jakou žíravé jsou ingredience a jaký je jejich poměr. K žádnému poleptání nedochází. Ti pavědi, co s tím poleptáním MMS vyhrožují, to moc dobře vědí.

Ještě stále mne předloktí nijak nepálí, nesvrbí, nečervená, nebledne a je mu očividně i rukocitně úplně jedno, že jsem na něj dal MMS v plné koncentraci. Z tohoto důvodu mi nezbývá, než usoudit, že za poleptání mých nohou byla zodpovědna kyselina citronová, které muselo i jedna k jedné být s tím MMS moc.

Tak jsem si mezi tím psaním namíchal ještě jogurt se lnem a zhltnul. Ani po dvaceti minutách na předloktí naprosto nic. Jen tak na okraj, 5% hypochlorite má uvedené ph 11.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Merlin »

Slavek Krepelka píše:Namíchání standartního Humblova chloritanu 28% s 10% citrónové jedna ku jedné a namíchané v relativně malém množství DMSO, (14 kapek MMS, 14 kapek citronové, 20 kapek DMSO) což byla z mé strany jaksi početní chyba...
Ano, Slávečku, to opravdu byla. Protože jinak by to muselo být 1:5! Tedy 70 kapek 10% kys. citronové. Poměr 1:1 lze využít jen za použití 50% kys. citronové. V opačném případě to může poleptat nohy, záleží ovšem na dalším zředění vodou... ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesrovnalosti

Příspěvek od Palo »

Merlin píše:Například neustále dělají stejnou chybu a berou nesmyslné dávky...
No třeba dneska jsem řešil případ předávkování draslíkem. Dotyčný si přečetl ve WM magazínu článek o tomto draslíku, kde se mimo jiné píše, že, cituji:

Za účelem udržet své lékaře v linii, vypustily FDA i AMA o draslíku do oběhu několik skutečně děsivých historek... ...kolují pověsti, že při přijetí "přílišného množství" draslíku můžete zemřít na zástavu srdce, jako v případě exekuce smrtící injekcí.

K tomu sice nedošlo, ale došlo k nepříjemnému poklesu krevního tlaku a bušení srdce, což je dle mého názoru nevyváženost draslíku a sodíku v těle - tedy přebytek draslíku a jak jsem pochopil ze zmiňovaného článku, tak předávkování draslíkem prakticky nejde dosáhnout, což jak to vypadá, asi nebude pravda...

Mám takový pocit, že k těmto stavům dochází i při předávkování hořčíkem (např. síranem hořečnatým)...

To jen tak pro zajímavost...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesrovnalosti

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Namíchání standartního Humblova chloritanu 28% s 10% citrónové jedna ku jedné a namíchané v relativně malém množství DMSO, (14 kapek MMS, 14 kapek citronové, 20 kapek DMSO) což byla z mé strany jaksi početní chyba, došlo k dost nepříjemnému poleptání pokožky na nohou... ...za poleptání mých nohou byla zodpovědna kyselina citronová, které muselo i jedna k jedné být s tím MMS moc.
No Slávku, tady budu muset souhlasit s Merlinem... Je tam ale jedno velké ALE...

1:1 se aktivuje pouze 50% kyselinou citronovou, ale ještě to trochu rozvedu... Když mám 10% kyselinu, dávám minimálně 3 kapky této kyseliny na 1 kapku chloritanu, avšak i toto je poměrně hraniční hodnota, i u které bych mohl očekávat případné problémy.

Samotný chloritan aplikuji pouze na hmyzí bodnutí (komár, hovado, muchnička, vosa, včela apod.), kdy postižené místo pouze potřu kapátem (tzn. méně než jedna kapka) a rozetřu dokola - doztracena. Tehdy žádné poleptání nehrozí - respektive v případech, u kterých jsem byl svědkem, k tomu nikdy nedošlo.

Když jsem aplikoval na neznámý objekt na tváři samotný chloritan, došlo k poleptání, ale až tak za hodinu a více, trvá to opravdu dlouho. Avšak je pravdou, že tehdy jsem dal chloritanu o trochu více.

Každá část těla má jinou kyselost a řekl bych, že nohy nejsou tak kyselé, jako jiné části těla a proto tam poleptání může vzniknout celkem pravděpodobněji, než kdekoliv jinde.

Také samotný chloritan budou lépe "snášet" místa, kde dochází k většímu pocení. Pot je předpokládám mírně kyselý, což líp zneutralizuje chloritan než místa, kde je pocení slabší.

Jednoduše řečeno nelze srovnávat odlišná místa na těle po aplikaci různě aktivovaného, popř. různě koncentrovaného chloritanu sodného...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od dfgfh »

Zdravím všechny,

ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s dobíráním MMS. Jak poznáte, že je ten správný čas přestat? Dočetla jsem se, že mohu přestat brát, až se budu cítit úplně zdravá, ale nejsem si jista, že to poznám, když mám žaludek na vodě a je mi zle třeba když mms piju. Průjem nemám a ani vyloženě na zvracení mi neni, takže dávky jsou snad v pohodě (beru devátý den 8x3 kapky). Snáší zdravý člověk mms úplně v pohodě? Myslíte, že ten pocit, že je mi blbě, jen se na mms podívám, svědčí o tom, že to pořád neni úplně ok?

Díky moc! Klára


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

dfgfh píše:.. Myslíte, že ten pocit, že je mi blbě, jen se na mms podívám, svědčí o tom, že to pořád neni úplně ok?
Ten pocit svědčí jenom o tom, že momentální dávka je pro Tebe hraniční a měla bys dávku raději snížit.

MMS jsi začala brát, aby ses zbavila nějakých obtíží - pokud obtíže zmizely, bylo účelu dosaženo. Pokud nezmizely, pokračuj dál, dokud nezmizí.

Přesné dávkování Ti nemůže nikdo předepsat, to záleží jen a jen na Tvém těle - kolik toho potřebuje a kolik toho snese. Takže pozoruj co nejpečlivěji, jak na co reaguje a zařiď se podle toho.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od dfgfh »

Díky moc! Myslela jsem, že se třeba tělo podvědomě brání proti něčemu, po čem je mu blbě (ačkoliv mu to ve výsledku pomáhá), ale zkusím snížit dávku. Obtíže, kvůli kterým jsem mms začala brát, jsou nárazové, takže si nejsem zcela jista, zda jsem se jich zbavila, či jen momentálně odezněly jako jindy. Chtěla jsem proto vydržet na 8x3 kapkách alespoň 3 týdny, myslíte, že mají 3 týdny nějaký význam, když je to natolik individuální záležitost? Děkuji Vám za názor. K.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

dfgfh píše:.. Chtěla jsem proto vydržet na 8x3 kapkách alespoň 3 týdny, myslíte, že mají 3 týdny nějaký význam, když je to natolik individuální záležitost? Děkuji Vám za názor. K.
Na tomto fóru si navzájem tykáme, což je výrazem určité sounáležitosti.

Rozhodující je to, co Tvé tělo potřebuje.
Dává to najevo fyzicky - pominutí nebo stupňování obtíží, nevolnost, nechuť, zlepšování stavu a tak podobně.
Pak se projevuje ještě v mentální rovině - buď na vědomé a nebo podvědomé úrovni. Výsledkem je potom "přesvědčení" a nebo "pocit", že už to stačí a nebo že je ještě potřeba v tom pokračovat. Protože jsme zvyklí a naučení jednat podle nějakých předpisů, norem a nebo doporučení, tak hledáme nějaký "návod", který nám "zaručuje" dosažení správného výsledku. Když nám potom tělo začne, třeba nevolností, něco signalizovat, tak to nekonzultujeme s tím naším tělem, ale honem se sháníme po "návodu", abychom zjistili, jestli je to dobře a nebo špatně, jestli to máme "vydržet" a pokračovat a nebo jestli máme něco dělat jinak.
Pokud chceme komunikovat se svým podvědomím, tak je potřeba vědět, jak.

Především je potřeba se ho "zeptat", to znamená soustředit svoji mysl na konkrétní problém, který chceme řešit. Nejlépe je polohlasem konstatovat současný stav, definovat jasně a přesně, proč nám nevyhovuje a potom formulovat svoji představu o tom, jakého jiného stavu chceme dosáhnout a proč.
Tím jsme se svého podvědomí vlastně "zeptali" na řešení.
Potom následuje poměrně dost obtížná fáze, a to je tzv. vyčištění mysli. To znamená, že musíme svoji mysl naprosto dokonale odpoutat od naznačeného problému. Vypadá to snadně, ale je to velice obtížné. Snadněji se to realizuje upnutím mysli na něco naprosto odlišného, a to na dobu zhruba tří až pěti minut.
V třetí fázi si "vyzvedneme odpověď" tím, že svoji mysl opět soustředíme na původní problém. Okamžitě nás napadne řešení, často i několik různých. Nejsprávnější je to, které nás napadlo jako první, a to i přesto, že nám nemusí připadat jako "nejrozumnější".
Stejným způsobem se dá postupovat i v hodnocení různých postupů a užívání MMS.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od milda »

dfgfh píše: Chtěla jsem proto vydržet na 8x3 kapkách alespoň 3 týdny, myslíte, že mají 3 týdny nějaký význam, když je to natolik individuální záležitost? Děkuji Vám za názor. K.
Tak třeba bylinkáři předepisují užívání bylinkových čajů 3týdny, pak týden pauzu a pak opakovat znovu.
Je to kvůli tomu, aby si tělo na medicínu nestačilo zvyknout.....


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nový užívateľ MMS - prosím o radu

Příspěvek od hanka »

Viera27 píše:...... Kto mi poradí ? a prípadne bude ochotný moje prípadné ďalšie otázky zodpovedať.
Viero, nečekej od nás odborné rady, jsme běžní uživatelé fóra, jako Ty. Lišíme se jenom tím, že jsme začali MMS brát o něco dříve, maximálně se můžeme podělit o své zkušenosti.... Těžko si někdo na sebe vezme zodpovědnost za zdraví Tvého muže...Ani Ty by jsi neměla - viz Tvůj dotaz .."...naozaj mám mu vysadiť všetky tzv lieky ?.." . Chápu, máš o manžela obavy, ale rozhodovat o sobě musí on sám.

Podle mého názoru by neměl léky vysazovat, inzulin určitě NE v žádném případě! Kontrolovat glykémii bude třeba častěji než dosud, protože se neví, jak bude tělo reagovat... i tlak měřit několikrát za den - mám zkušenost, že se mi tlak při užívání MMS snížil - až potom by se mohlo zareagovat snížením množství léků na tlak. Vzhledem k zdravotnímu stavu Tvého muže je třeba postupovat velmi opatrně a pořád sledovat reakce. Já sama bych začala 1 aktivovanou kapkou 8x denně aspoň 3 dny. Jestli to nevyvolá negativní reakce, pak bych přidala 1 kapku (tzn. 2 aktivované kapky 8x denně). A zůstala bych na tom několik dnů - on sám pozná, kdy si bude moci dovolit více. A pak jenom pozvolna přecházela na 3 kapky. Nejvíce se mi osvědčuje namíchání dávky na celý den a pak upíjet po 1 dcl (je dobré ještě zapít čistou vodou) - tzn. do 1l láhve dám 8 aktivovaných kapek MMS1 a zaleju 8 dcl čisté vody. Při dávkování 2 kapek dát do láhve 16 akt. kapek a zalít 8 dcl vody. Při navyšování na 3 kapky mohu navyšovat postupně - tzn. např. 20 akt. kapek do 8 dcl vody, .... 21 k, 22k, 23k, 24k. Při nevolnosti nebo průjmu ihned dávky snížit a pokračovat v nízkém dávkování, dokud nebude v pořádku, až pak znovu navyšovat. Nespěchat!

Při cukrovce na inzulinu je třeba obzvláštní opatrnosti, protože kromě reakcí na MMS může docházet k hypo nebo hyperglykémii, což vyvolává pocit nevolnosti bez ohledu na MMS. Vždycky změřte glykémii aby se mohlo včas zareagovat!

Je tady ještě jedna věc, na kterou se musí brát zřetel - to je stav ledvin Tvého muže. Osobně s tím nemám zkušenosti, ale myslím, že se přikládá velká důležitost stavu ledvin při braní MMS. Možná Ti poradí někdo jiný, anebo si budeš muset důkladně pročíst vlákno Zkušenosti uživatelů. Myslím, že J. Humble o tom taky píše ve své knížce.

To je můj názor, nikoliv rada nebo návod - Tvůj muž se musí o sobě rozhodnout sám.

Držím palečky. Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od dfgfh »

poota píše:Na tomto fóru si navzájem tykáme, což je výrazem určité sounáležitosti.
Tak tedy - díky Ti, Pooto :)
milda píše: Tak třeba bylinkáři předepisují užívání bylinkových čajů 3týdny, pak týden pauzu a pak opakovat znovu.
Je to kvůli tomu, aby si tělo na medicínu nestačilo zvyknout.....
Dle slov Jardy Zajíčka si tělo na kys. chlornou zvyknout nemůže, neboť je na ni již zvyklé, ale přesně z toho mám strach, tak nevím. Pravidelnému užívání bych se asi bránila.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

dfgfh píše:.. Pravidelnému užívání bych se asi bránila.
Dobře děláš.
MMS Ti vyřeší konkrétní problém.
Ale je potřeba si uvědomit, že ten problém sis nejspíš vytvořila sama svým způsobem života. Pokud nic na svých zvycích nezměníš, můžeš očekávat, že se za nějaký čas ten samý problém objeví znova. MMS Ti ho opět vyřeší a dál už je to "Pes jitrničku sežral ..."
Vzniká tím jakási obdoba závislosti a rozhodně to není cesta k trvalému zdraví.
Tělo lidské používá "chemický" způsob komunikace mezi jednotlivými orgány i buňkami - čistě osobně se domnívám, že MMS do této komunikace nějakým způsobem zasahuje nebo ji ovlivňuje, což trvale není asi vhodné. Z tohoto důvodu se mi nelíbí ani "udržovací" dávkování, které po skončení kůry doporučuje, či alespoň doporučoval Jim Humble. Ale opět zdůrazňuji, že jde jenom o můj osobní názor, který nemám ničím podepřený a nikomu ho nevnucuji.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“