Rakovina - doporučený postup

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

Rozhodl jsem se pro velký počet dotazů ohledně řešení rakoviny vytvořit toto vlákno.

Doporučuji tento postup:

1. Normalizace imunity (užívání tablet Betain HCL či ředěné HCl)
2. Navýšení imunity nad normál za pomocí chlordioxidu (VMS či PMS1)
3. Hřebíčková kúra (užívání namletého hřebíčeku v tobolkách)


1. Normalizace imunity
U všech druhů rakoviny je vždy imunita oslabená, proto je nutné nejprve do organizmu doplňovat trávicí kyselinu chlorovodíkovou. Nejlépe působí tablety Betain HCL, avšak ty nelze aplikovat při rakovině žaludku. Pokud jde o rakovinu žaludku, lze doplňovat pouze ředěnou kyselinu HCl, popřípadě užívat přímo PMS1 (informace dále).

Doplnění trávicí kyseliny za pomocí tablet Betain HCL: Před jídlem a po jídle jednu tabletu (600 mg). V případě nechutenství užívat alespoň 5 tablet denně, nalačno. Není dobré dávat více jak dvě tablety v průběhu jedné hodiny.
Doplnění trávicí kyseliny za pomocí ředěné kyseliny chlorovodíkové: 10 kapek 10% HCl do 3dcl vody a vypít. Lze pít stále, jako pitný režim.

Toto doplňování trávicí kyseliny (tablety či roztok) je nutné provádět minimálně 3 dny, než přejdete k následujícímu bodu.

2. Navýšení imunity nad normál za pomocí chlordioxidu (VMS či PMS1)
Při užívání VMS či PMS1 je stále nutné doplňovat trávicí kyselinu, tzn. pokračovat v normalizaci imunity, jak je psáno v předchozím bodě. Pokud je imunita zvýšená chlordioxidem, je stále potřeba doplňovat trávicí kyselinu, aby nedošlo k poklesu imunity.

Navýšení imunity za pomocí chlordioxidu - tobolka PMS1: 2× až 3× denně tobolka PMS1 (práškový Betain HCL) s přimíchaným chloritanem sodným - množství odpovídající zrnku rýže (nenavyšovat, udržovat stále toto množství).
Navýšení imunity za pomocí chlordioxidu - tekutá forma: V průběhu dne je stále doplňována trávicí kyselina, stačí tedy užívat maximálně 3× denně 3 kapky naředěného - neaktivovaného chloritanu sodného v 3 dcl vody. Není dobré počet kapek navyšovat.

Pokud se kdykoliv při užívání chlordioxidu zhorší stav v jakékoliv formě, je nutné dále neužívat, jen pouze pokračovat v doplňování trávicí kyseliny. Pokud nemocný jedinec odmítne dávku chlordioxidu (VMS či PMS1), není dobré nutit k užívání, avšak je nutné stále doplňovat trávicí kyselinu (případy, kdy je dostatek trávicí kyseliny při rakovině, jsou spíše vyjímkou).
Orientační doba tohoto způsobu užívání je 7 - 30 dní dle závažnosti rakoviny.

3. Hřebíčková kúra
Tuto kúru lze aplikovat až při zlepšení rakoviny do velmi uspokojivého stavu. I při užívání hřebíčkových tobolek platí neustálé doplňování trávicí kyseliny, aby imunita neklesla pod normál. Jde o vyčištění možných zdrojů znečištění organizmu (rakoviny).

Užívání namletého hřebíčku v tobolkách: První den se užívá 1 tobolka s namletým hřebíčkem a následné dny se navyšuje vždy o jednu až k 12 ks tobolek. Vždy se užívá pouze jednou denně (všechny tobolky by se měly užít v průběhu 15 minut). V případě zhoršení stavu se následující dny se zhoršeným stavem hřebíčkové tobolky neužívají, avšak stále se doplňuje trávicí kyselina. Po uklidnění lze pokračovat, avšak není dobré překračovat počet, který byl užit naposledy.

Pokud hřebíčková kúra nezamezí rakovině, je dobré vyzkoušet ještě tablety Praziquantel (počet tablet je na váhu - 1 ks 600 mg tablety je na 40 kg váhy, tableta je dělitelná na čtvrtiny), stačí dávka na tři dny, následně pak stačí dva dny s maximálním počtem hřebíčku, který byl naposledy (+ HCl).

Závěrem:
Jistě jste si všimli, že tento návod je oproti Humblovým návodům velmi opatrný při dávkování chlordioxidu. Bohužel pan Humble nezná problematiku trávicí kyseliny chlorovodíkové, která velmi dobře napomáhá čištění organizmu, což je základ. Už samotné doplňování trávicí kyseliny chlorovodíkové umožní velice dobré čištění organizmu od rakoviny, avšak pokud se nenavyšuje tato imunita chlordioxidem, trvá vše o poznání déle - avšak pokud je rakovina "rychlá", nemusí stačit organizmus takto čistit, je třeba přidat chlordioxid. Je pravdou, že poslední dobou sleduji, že chlordioxid je bezpochyby velmi silná zbraň, avšak je to podobné jako u vitamínu C, kdy tělo využije jen zlomek a zbytku se zbaví - v extrémních případech zvracením. Velmi často navyšování (či přidávání navíc ještě MMS2) bývá kontraproduktivní - následuje nechutenství a odpor ke chlordioxidu, v jakékoliv podobě.


Upozornění: ... kompletní seznam dalších vláken a příspěvků souvisejících s rakovinou naleznete na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ...
Naposledy upravil(a) Palo dne čtv 01 zář 2011 9:46, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

bodík a dík

Příspěvek od jani »

+1 díky


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Betain

Příspěvek od sisa »

Proč nelze Betain aplikovat při rakovině žaludku?

Děkuji.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Betain

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Proč nelze Betain aplikovat při rakovině žaludku? Děkuji.
Tablety Betain HCL udržují ve svém okolí pH 1 (když je vyšší pH, rozpouští se). V případě rakoviny žaludku nemusí být celá žaludeční stěna pokryta ochranným mucinem, takže by mohlo dojít k poleptání nechránených míst. Každý výrobce Betainu HCL na to upozorňuje.

Osobně si myslím, že Betain HCL, pokud se dostane na takovéto nechráněné místo, tak poleptání tohoto místa pouze zdravotnímu stavu prospěje - ALE - pokud vznikne problém, nechci být za to zodpovědný...

Pokud se při rakovině žaludku aplikuje PMS1 - tedy Betain HCL smíchaný s chloritanem sodným, vzájemně se tyto dvě látky neutralizují, dojde k rychlejšímu rozpuštění a nedochází k riziku jako při samotném užití Betainu HCL.

Při užívání naředěné tekuté HCl to problém není, nedochází ke kyselosti pH 1.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

HCl

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj Palo,
ta 10% HCl je v Tvém případě chemická koncentrace?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl

Příspěvek od Palo »

Drta.tom píše:Ahoj Palo,
ta 10% HCl je v Tvém případě chemická koncentrace?
Ano, jde o 10% chemickou (běžnou) koncentraci (tzn. 28,5% lékařkou/lékárenskou koncentraci).
Osobně vůbec tu lékařskou nepoužívám... Škoda, že se tu tento chaos zavedl :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

HCL

Příspěvek od Drta.tom »

10 kapek 10% chem. koncentrace do 3 dl vody už musí být pěkně cítit - to už člověk nebude potřebovat zubní pastu :-)

Já jsem zatím dával 2-4 kapky 10% HCL do 2 dl a když to člověk málo zamíchá, tak je roztok lokálně docela kyselý.

Až budu nemocnej, tak to testnu.

Jinak s tím bordelem v názvosloví souhlasím.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL

Příspěvek od Palo »

Drta.tom píše:10 kapek 10% chem. koncentrace do 3 dl vody už musí být pěkně cítit - to už člověk nebude potřebovat zubní pastu :-)
Já jsem zatím dával 2-4 kapky 10% HCL do 2 dl a když to člověk málo zamíchá, tak je roztok lokálně docela kyselý.
Až budu nemocnej, tak to testnu.
Ono také dost záleží na tvrdosti vody... Případně lze počet kapek upravit na optimální kyselost. Samozřejmě je nutné velmi dobré promíchání.
Co se týče nemoci, tak pokud přišla "rychle" jako například chřipka či angína, tak je dobré přidat trochu chloritanu... Samotná chlorovodíková "jen" nahazuje imunitu do normálu, to znamená, že se spíše hodí na dlouhodobější problémy, jako je rakovina apod. U chřipky či angíny jen sníží počet dní nemoci řekněme nejvíce o polovinu, s přidaným chloritanem je to samozřejmě rychlejší...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCL

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Drta.tom píše:10 kapek 10% chem. koncentrace do 3 dl vody už musí být pěkně cítit - to už člověk nebude potřebovat zubní pastu :-)

Já jsem zatím dával 2-4 kapky 10% HCL do 2 dl a když to člověk málo zamíchá, tak je roztok lokálně docela kyselý.

Až budu nemocnej, tak to testnu.

Jinak s tím bordelem v názvosloví souhlasím.
:laugh: Zubní pastu už nepotřebuješ, pokud vypiješ cca 5 kapek 10% lékárenské ve sklenici vody dvakrát denně. Žádné nánosy, žádný šutr a žádné kazy. Když si do toho přikápneš 5 kapiček 2% roztoku chloridu hořečnatého, budeš mít pocit, že jsi v životě nepil lepší vodu.

Bordel v názvosloví je velice praktický. Přece nemůžete chtít od doktorů, aby se učili chemické molární a váhové výpočty ještě ke všemu, co se stejně musí naučit. Lékárenské ředění vychází z nasycených roztoků (silné kyseliny ze standartních koncentrací) a jde o nesmírné zjednodušení procesu počítání, míchání a dávkování. Daleko větší bordel je Humblova 50% kyselina citronová, což je Humblova specialita jak míchat "50%" roztok. Jenže, pro všechny praktické účely je to zase v pořádku, protože takhle to pochopí i Američani, tedy snad cca 14% Američanů. Jinak by to nikdy neprosadil pro nepřekonatelné potíže s mícháním. Zajímavé je, že na Humblovo poměr si nikdo nestěžuje, ale na lékárenské si stěžuje kde kdo. Kdo tady ví, jak chemicky namíchat 30% roztok chloridu vápenatého? Já to tedy vím jakž takž. Přitom lékárenský se namíchá nasycený roztok, což se pozná, že se chlorid vápenatý dále nerozpouští při pokojové teplotě ve vodě, a tento roztok se naředí 3 : 7 (chloridový roztok : voda). Mně to dává velice dobrý smysl. S tím chemickým si totiž člověk neporadí bez znalosti atomových vah prvků, velice přesné váhy a alespoň v mém případě bez dvou hodin počítání na papíře (a to si budu jistý, že jsem to zmastil), nebo čtvrt hodiny počítání na kalkulačce (a taky si budu jistý, že jsem to zmastil).

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Rakovina - jak ji likviduji

Příspěvek od Batles »

Konečně jsem se k tomu dostal, jak a proč postupuji při léčbě rakovin:
K pochopení je dobré vědět z jakých materiálů jsem čerpal během stovek hodin četby a studií, než se mi začal objevovat ucelený obraz:
Lidské tělo přelož. z angl. orig – má sice 350 stran form. A4, je ovšem úžasná, Akupunktura v teorii a praxi od MUDr. Růžičky CSc, Reflexní terapie od Janči, Tajenky života od Jonáše, Orientální diagnostika od Michio Kushi-neuvěřitelná kniha, Co nám chybí od Janči, Stopové prvky a kovy života v přírodě, Léčba ovocem a zeleninou od MUDr. Christiane Lentzová, Léčení a pevence všech druhů rakovin od Ph.D. R. Clark, Léčba rakoviny, která fungovala – je o poznatcích a způsobech Dr.R.R. Rife, Paraziti – nerozpoznané příčiny nemocí od MUDr. Eliseeva, Pryč s kyselostí od prof. Kurta Tepperweina, Několik knih o Homeopatii, Urinoterapii, pročetl jsem 2 knihy o Autopatii a jak tak koukám, asi tak ještě trojnásobné množství dalších souvisejících knih….., stránky Jardy Zajíčka a všechno co psal a dával na net Slávek Křepelka mě vždycky nějak oslovilo v souvislosti s tím, jak Palo znovuobjevil HCl atd.

Všechno mě to směrovalo k jednomu poznatku. Veškeré fyzické a psychické nenormální stavy vznikají díky nesprávnému prostředí, ať vnějšímu, nebo vnitřnímu. Při rakovině se nejrychleji dá upravit vnitřní prostředí, vše ostatní má čas.
Rakovinu z daleka nezpůsobje jen přítomnost parazitů, přemnožení nepřátelských bakterií, virů a různých toxinů, ale vnitřní prostředí, které umožňuje tuto přítomnost a hromadění.

Rakovina je nejvyšší stupeň překyselení těla a je to poslední pokus vnitřní inteligence těla o prodloužení života.

Tohle mi dávalo naprostý smysl a logiku. A z toho je jasné, že je v prvé řadě nejdůležitější upravovat vnitřní prostředí, nikoli hubit parazity a doplňovat HCl, to je až za druhé, pokud to bude vůbec potřeba. S HCL je situace taková, že 15 -20% lidí nepotřebuje intenzivně dodávat HCl. Je to dost vysoké číslo, takže tam jsem opatrný a citlivý při mých doporučeních, zvláště u malých dětí.
Proto vždycky navrhnu domácí testy na HCl, jód, candidu, pokud je to možné i krevní testy a pak poradím, jak na to. Ale chci vědět o dotyčném co nejvíce informací. Zvláště mne zajímá způsob řeči, tvar rukou a délky prstů, jak vypadají rty, tvar uší, chůze a pohyby věk, váha, výška, povolání, vše co souvisí se stravou, vztahy v rodině.......z toho se už během pár vteřin rozpozná kondice i konstituce a mnoho mi tím napoví. Cosi se mi při tom objevuje v myšlenkách a sílí. Je to intuice? Nevím.

Pak teprve hledám cesty, jak a proč zrovna tím získat acidobazickou rovnováhu. Není tak důležité jak (např.soda, syr.šťáva z brambor, jablečný ocet – to vše považuji za rychlou záchrannou brzdu), ale čím vším, aby se nastolila acidobazická rovnováha. Napřed je třeba kyselosti rozpustit, pak neutralizovat, nakonec vyloučit a jako poslední to nejdůležitější proti možnosti návratu rakoviny dozásobit tělo desítkami ingrediencí. Takže nezáleží až tak na odkyselení, jako na správném doplnění minerálů, aby si je játra mohla uložit a v případě výpadku dozásobit. To je mimo jiné i úkol jater. Tohle se bohužel nedá udělat jen tak nějakou zásadou. Nejlepší a nejspolehlivější metodou ke zjišťování pH těla je průběžné sledování a vyhodnocování náměrů moči.

Že není zrovna nejlepší aktivovat MMS pouze pomocí HCl je rozhodující ukazatel Kineziologický test provedený s MMS aktivovaný kys. citronovou a pak HCl. Teoreticky by měla vždy vítězit HCL oproti kys. citronové, ale není to tak. Taky bych rád věděl proč. Jenže tělo nelže, znatelně víc síly dodá při klasickém MMS1, tedy aktivace s kyselinou citronovou. Testy jsem dělal na 3 teoreticky zdravých lidech. Rozhodně si to ověřte všichni, kdo tohle čtete.
Ostatně i Slávek Křepelka zjistil, že některé citráty z kys. citronové jsou prospěšné, je to možná odpověď i na KinezTest.

Ing.Bláhová je skvělý odborník, ovšem každý z nás má své slabiny.
MMS1 hubí parazity, ne že nehubí! Byla provedena diag. u Bláhové se všemi jejími obvyklými návrhy na léčbu, pak proveden protokol 1000 pouze s MMS1 a na kontrolním měření byly výsledky o 65% lepší. Měl jsem ještě konkrétně u své ženy podezření na určitého parazita, nebyl jí zjištěn, protože nebyl ani automaticky měřen, až po konkrétní žádosti manželky a byl tam. Takže bohužel Bláhová není schopna zjistit celou možnou škálu parazitů kvůli velkému počtu možností, to by člověka musela měřit neskutečně dlouhou dobu, je to prostě nemožné.

Další praktický poznatek je, že pokud je pH krve 7,345 tak už rakovina má dokořán otevřenou cestu.
Dokonce správná hladina jódu v těle, zabrání vzniku určitých druhů rakovin. Není to skvělé?

Dlouhá léta mě přitahovala četba a i praxe všeho možného o alt. medicíně, často jsem přemýšlel proč vlastně? Vždyť já jsem původně elektromechanik, později seřizovač CNC a naposled programátor CNC obráběcích center.
Odpověď přišla v loni-rakovina v rodině.

Vím, že neexistuje žádná náhoda, vše má svůj řád a smysl, jenže k tomuto poznání musí člověk dospět. Nedá se to koupit, ani získat tím největším množstvím informací. Musí se k tomu dospět.
Jéžiši, to je dlouhý, končím, omlouvám se.
Ahoj a veselé dny všem.
Batles :D
Naposledy upravil(a) Batles dne ned 20 lis 2011 17:22, celkem upraveno 1 x.


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od kalyp »

+1


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - jak ji likviduji

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:Konečně jsem se k tomu dostal ....... Jéžiši, to je dlouhý, končím, omlouvám se. Ahoj a veselé dny všem.
Batles :D
Nazdar Batlesi, tohle jsem od tebe nečekal a jak se říká zde, "You made my day" :D Vzbudil jsem se dolámaný a ubitý a k tomu mi má půle dala ještě hned po ránu kartáč, ale díky Tobě vše napraveno :good: a jsem rád, že Tě, teď už ne striktně virtuálně znám.

Nosím v hlavě (nosím toho v ní hodně, protože se to tam vejde a šuplík mám spíše jen na připomenutí věcí) něco o mumio. Lidé jako jsi Ty, kteří nemají hlavu jenom na to, aby jim nepršelo do krku, a tato Tvoje stať mi dala do Tebe nahlédnout, mi stojí za to, abych to hodit na virtuální papír. Dnes nemám čas a asi mi to vezme stejně dýl, ale dám to dohromady a hodím to sem.

Děkuju za injekci ... a ... osobně bych nesmírně uvítal, kdyby ses takhle odvázal častěji. Máš na to. :pivko:

Ahoj, Slávek.

P.S. To s těma minerálama mi vrtá v hlavě už přes rok a považuji je za kritické. Osobně nemám pocit, že pokud si je srovnáme, že je jedinný dobrý důvod, abychom si neporadili s kde čím sami o sobě. Teď ještě zjistit, jak to s nima skutečně je, protože se nelze absolutně spoléhat na statistiky a doporučení. To bude šichta. Osobně mám pocit, že jich jako přijmutého množství potřebujeme daleko méně, než jich je obsaženo v potravě, ale že je musíme dostat všechny a to v množství, které jsme schopni přijmout. Je naprosto nedůležité kolik je třeba draslíku v v bramboře, nebo hrozinkách. Je však kritické, jestli námi to, či ono jenom neprojde.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - jak ji likviduji

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Rakovina je nejvyšší stupeň překyselení těla a je to poslední pokus vnitřní inteligence těla o prodloužení života. Tohle mi dávalo naprostý smysl a logiku. A z toho je jasné, že je v prvé řadě nejdůležitější upravovat vnitřní prostředí, nikoli hubit parazity a doplňovat HCl, to je až za druhé...
Samozřejmě, že s rakovinou je spojováno překyselení těla. Překyselení těla má řešit imunita, která je v té chvíli přetížená nebo nedostatečná - z toho to překyselení plyne. Proto doporučuji doplňovat HCl, abych posílil imunitu. Všimni si, že likvidace parazitů mám až na třetím místě - až tehdy, kdy se organizmus stabilizuje do uspokojivého stavu.
Batles píše:...pokud to bude vůbec potřeba. S HCL je situace taková, že 15 -20% lidí nepotřebuje intenzivně dodávat HCl. Je to dost vysoké číslo, takže tam jsem opatrný a citlivý při mých doporučeních, zvláště u malých dětí.
Jak jsi na to přišel? Mohl bys mi to popsat? Ale - ono to nemusí být nutně pouze o HCl, ale i o trávicích enzymech. Lidé s rakovinou, kteří užvají naředěnou HCl nemají tak dobré výsledky jako lidé užívající Betain HCL... Automaticky tím pádem nadále doporučuji pouze Betain HCL.

U dětí HCl nedoplňuji, mají jí dost, zatím bez vyjímky. Když jsou nemocné, stačí dát samotný naředěný chloritan i bez následující HCl. Ale není na škodu jim podávat například čaj lehce okyselený HCl. HCl celkem dobře nahradí citronovou šťávu. Mimochodem vyjde i levněji...
Batles píše:Proto vždycky navrhnu domácí testy na HCl, jód, candidu, pokud je to možné i krevní testy a pak poradím, jak na to. Ale chci vědět o dotyčném co nejvíce informací. Zvláště mne zajímá způsob řeči, tvar rukou a délky prstů, jak vypadají rty, tvar uší, chůze a pohyby věk, váha, výška, povolání, vše co souvisí se stravou, vztahy v rodině.......z toho se už během pár vteřin rozpozná kondice i konstituce a mnoho mi tím napoví. Cosi se mi při tom objevuje v myšlenkách a sílí. Je to intuice? Nevím.
Problém je v tom, že chci poskytnout univerzální metodu, s jakou může po přečtení kdokoliv ihned začít. Svým přístupem se omezuješ pouze na "pacienty", kteří jsou schopni k Tobě přijet/přijít. Celkem dobře se tímto vyhýbáš lidem s posledními fázemi rakoviny.

Vem si typický příklad: Lidé s pokročilou rakovinou nejsou často schopni vstát z postele, natož aby někam jeli si povovídat s někým, kdo "tvrdí", že pomůže. Lidí s rakovinou se množí neuvěřitelným tempem a schopní lidé, kteří zvládnou je uzdravit jakýmkoliv způsobem, mají jen omezený čas.

Pokud tyto lidi sám navštěvuješ, pak to beru zpět.
Batles píše:Pak teprve hledám cesty, jak a proč zrovna tím získat acidobazickou rovnováhu. Není tak důležité jak (např.soda, syr.šťáva z brambor, jablečný ocet – to vše považuji za rychlou záchrannou brzdu), ale čím vším, aby se nastolila acidobazická rovnováha. Napřed je třeba kyselosti rozpustit, pak neutralizovat, nakonec vyloučit a jako poslední to nejdůležitější proti možnosti návratu rakoviny dozásobit tělo desítkami ingrediencí. Takže nezáleží až tak na odkyselení, jako na správném doplnění minerálů, aby si je játra mohla uložit a v případě výpadku dozásobit. To je mimo jiné i úkol jater. Tohle se bohužel nedá udělat jen tak nějakou zásadou. Nejlepší a nejspolehlivější metodou ke zjišťování pH těla je průběžné sledování a vyhodnocování náměrů moči.
Povídáš o rozpuštění kyselosti - jakým způsobem to rozpouštíš? Citráty vzniklými při aktivaci MMS? OK. Neutralizaci následně zřejmě provádíš Tepperweinkou. Co se týče minerálů, hodně sleduji, že při dlouhodobějším užívání HCl mizí hořčík a draslík. Pro horčík stačí vypít trochu magnezie nebo vypít lžíci epsomské soli rozpuštěnou v 0,5 litru vody a pro doplnění draslíku stačí solit směsí draselná sůl + sodná (klasická kuchyňská) sůl.
Batles píše:Že není zrovna nejlepší aktivovat MMS pouze pomocí HCl je rozhodující ukazatel
Jak jsi přišel na toto tvrzení? Pokud bychom tvrzení Humbla brali jako směrodatné, pak by se aktivace kyselinou chlorovodíkovou měla stát standardem. Vypadá to však, že o zbytkových látkách po aktivaci kyselinou citronovou ví, ale úmyslně o tom mlčí, přičemž tyto látky mohou způsobovat rozpouštění usazenin v těle...
Batles píše:Kineziologický test provedený s MMS aktivovaný kys. citronovou a pak HCl. Teoreticky by měla vždy vítězit HCL oproti kys. citronové, ale není to tak. Taky bych rád věděl proč. Jenže tělo nelže, znatelně víc síly dodá při klasickém MMS1, tedy aktivace s kyselinou citronovou. Testy jsem dělal na 3 teoreticky zdravých lidech. Rozhodně si to ověřte všichni, kdo tohle čtete.
Ostatně i Slávek Křepelka zjistil, že některé citráty z kys. citronové jsou prospěšné, je to možná odpověď i na KinezTest.
Byla prováděna aktivace kyselinou chlorovodíkovou ve správné koncentraci a poměru? Jinak ano, některé citráty mohou být prospěšné a rozpoštět některé usazeniny v organizmu. To nic ale nemění na faktu, že jsou to pro tělo látky, které musí organizmus ve výsledku odbourávat - a dělá to imunita, která se bez dostatku HCl neobejde.
Batles píše:Ing.Bláhová je skvělý odborník, ovšem každý z nás má své slabiny.
MMS1 hubí parazity, ne že nehubí!
Byla provedena diag. u Bláhové se všemi jejími obvyklými návrhy na léčbu, pak proveden protokol 1000 pouze s MMS1 a na kontrolním měření byly výsledky o 65% lepší.
MMS1 hubí parazity? Jak jsem psal už jinde, k cizopasníkovi se musí dostat určité množství chlordioxidu a to bývá někdy obrovský problém - zejména, pokud jsou cizopasníci mimo střevní trakt. A ikdyž jsou ve střevním traktu - např. na konci tenkého střeva, tak je to taktéž prakticky bez šance - tedy s vyjímkou, kdy dojde k slušné srajdě a slušná dávka chlordioxidu proteče trávicím traktem jako tobogánem. MMS tedy parazity ničí, ale s obrovským omezením.
Batles píše:Měl jsem ještě konkrétně u své ženy podezření na určitého parazita, nebyl jí zjištěn, protože nebyl ani automaticky měřen, až po konkrétní žádosti manželky a byl tam. Takže bohužel Bláhová není schopna zjistit celou možnou škálu parazitů kvůli velkému počtu možností, to by člověka musela měřit neskutečně dlouhou dobu, je to prostě nemožné.
Ano, je to tak. Je dobré jí před měřením sdělit své podezření a ne čekat, jestli na to přijde. Kombinací na změření celého těla i s detaily je zhruba na celý den měření. Ona se snaží vyřešit problémy, na které si člověk stěžuje. Netvrdil bych, že jsou to její slabiny, jsou to slabiny měřící metody, ona se snaží dělat co může, v rámci vyhrazeného času.
Batles píše:Další praktický poznatek je, že pokud je pH krve 7,345 tak už rakovina má dokořán otevřenou cestu.
Tvrdíš tedy lidem s rakovinou, co mají pH krve 7,345 že už nemá smysl nic dělat? Nebo se přeci jen o něco pokusíš? Jak dlouho před smrtí měl někdo takovou "pH" krev?
Batles píše:Dokonce správná hladina jódu v těle, zabrání vzniku určitých druhů rakovin. Není to skvělé?
Zajímavé... To by se dalo prohlásit i o koloidním stříbru, ne? ;)
Batles píše:Jéžiši, to je dlouhý, končím, omlouvám se. Ahoj a veselé dny všem. Batles :D
Díky ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar,

Ne rakovina, ale plísně jako takové. Jsou to podivné kreatury. Mizela mi při mých návalech, kdy jsem ji důsledně mořil MMS1 z obou palců u nohou tak nějak stejně, Že jsem flákač, povolil jsem tu a tam a vracela se, zase stejně. Pak jsem to jednou namočil na dvě hodiny do kýble s 30 kapkami 37% HCl. Doposavad žluté nehty jaksi připozčernaly, ale opakovaná koupel to neřešila. Vzal jsem na to zase MMS1. Na levém palci nehet začal odrůstat a dnes je čistý až na poslední cca 1mm. Na pravém palci se nic nezměnilo, dokud jsem mu nedal alkoholový zábal na noc. Černota sice zmizela a zase je to žlutý, ale MMS1 už s tím nehýbe. Nutno dodat, že už delší dobu dělám MMS1 na ty nehty jenom 1:1 s 10% citronovou, což stále ještě udělalo ten levý nehet, ale ne ten pravý. Jo, pořád s DMSO.

Co z toho lze vyvodit?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Ne rakovina, ale plísně jako takové... ...a vracela se, zase stejně. Pak jsem to jednou namočil na dvě hodiny do kýble s 30 kapkami 37% HCl... ...ale opakovaná koupel to neřešila... ...ale MMS1 už s tím nehýbe. Nutno dodat, že už delší dobu dělám MMS1 na ty nehty jenom 1:1 s 10% citronovou, což stále ještě udělalo ten levý nehet, ale ne ten pravý. Jo, pořád s DMSO.

Co z toho lze vyvodit?
Humble tvrdí, že MMS na plísně nezabírá. Osobně jsem přesvědčený, že Humble to dělá přesně tak, jak Ty - aplikuje MMS na plísně tam, kde jsou k dohledání. Jenže je to o tom, že plísně se vylučují pouze přes nohy, tedy tím chci říct, že jsou v celém organizmu. Pokud budeš užívat MMS (VMS, PMS1) vnitřně, plísně na nohách vymizí. Také by bylo dobré užívat koloidní stříbro vnitřně, ale také častěji střídat obuv zejména, pokud je z tohoto hlediska nevhodná. Mě se osvědčila obuv celokožená, popřípadě větrající.

MMS (VMS, PMS1) na plísně zabírá a perfektně. Ale je třeba čistit celé tělo. Nezapomínat, že plísně jsou v našem životě téměř všudypřítomné - zejména při konzumaci potravin z obchodu, kdy se hledí spíš na to vše prodat, než prodávat jen čerstvé a kvalitní. Naše supermarkety s "octovou technologií" by mohly povídat...
Kromě toho i MUDr. Petr Lukeš se zmiňuje o plísních na pečivu, které se objevují již tři hodiny po tom, co bylo pečivo umístěno do igelitového sáčku...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“