CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
JasonX
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06 led 2012 16:07
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od JasonX »

Jde o to, i kdyby ty papírky na chlor měřily chlordioxid, jestli budou mít potřebný rozsah a jestli potom bude taky souhlasit ta barevná stupnice. Obsah chloru v bazénu by podle mne tak vysoký (50ppm a výše) snad ani neměl být, ne? Alespoň si to myslím. No, někdo kdo je má k bazénu, by to mohl zkusit. :ethink:
Tak dobrou. :zzz:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Vážení a milí, zjistili jsme, že některé další v knihách o MMS/CDS nevyjmenované vitamíny a farmaléky velmi snižují a likvidují CLO2!

Konkrétní názvy a snížení z původní koncentrace ze 100 ppm CLO2 na:
1. Pyridoxin (vitamín A) 20 ppm
2. OxyContin (proti bolesti) 30 ppm
3. Tramal (proti bolesti) 40 ppm
4. Prestance (Krevní tlak) 50 ppm
5. Tenaxum (krevní tlak) 60 ppm
6. Amygdalina (vitamin B17 na krev) 70 ppm
7. Citalec (antidepresivum) 75 ppm
8. Essentiale Forte N (povzbuzení jater) 80 ppm
9. Ovosin (Fosfolipidy) 85 ppm
10. Verospiron (na odvodnění) 90 ppm

1. Pyridoxin snižuje ppm CLO2 nejvíce!.
2. a 3. jsou tišící opiáty.
8,9,10 se ještě dají brát, snížení ppm je snesitelné.

Hezké dny a hodně důvodů ke smíchu nám všem :D !
Batles
:mrgreen: Batlesi, počtvrté! Takže mi napiš, kde to chceš nechat - a ty zbývající smažu - poo.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Ahoj Batlesi, pyridoxin je B6, ale to Ty víš, viď?:-)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Jo Pooto, smaž co chceš.
Mně šlo o to, že ne každý nově příchozí se trefí na správné stránky :D

Ano Siso, Pyridoxin je B6, ne vit.A. Omlouvám se.
Celkově mi to dalo dost práce a času všechno změřit a otestovat. Byl jsem z toho dost zklamaný, že MMS/CDS
je ničeno tolika pharmaléky. Mnoho rakov. pacientů bere i různá psychotika, zvláště ti, co je lékaři poslali domů jako nevyléčitelné..
Hezké dny všem, Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: Byl jsem z toho dost zklamaný, že MMS/CDS
je ničeno tolika pharmaléky.
:D Nazdar Batlesi. Já bych z toho byl spíš nadšenej. Koukáš na půl flašky vypitou, ne na půl flašky nedopité. Vše, co ničí MMS ničí MMS. Je to jako vždy dvousměrka. Stejně jako MMS ničí jak ty přírodniny, tak umělotiny, ničí i spoustu chemie v těle, něca asi i dobré, ale vypadá to, že spoustu špatného. Ničit to nemůže, pokud není samo ničeno. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Ahoj Slávku, jojo, rozumím ti dobře, i já to tak beru v potaz.
No, ovšem, máme tady synt.vit.Cé, jedlou sodu, citrusové šťávy a to vše je přece jen prospěšné. Ale ne s MMS :(
Batles :D


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Slavek Krepelka píše:... Je to jako vždy dvousměrka.....

No právě. Problém nastane když poti tobě jede tank přes celou šířku silnice a nemůžeš se vyhnout. Autorem té myšlenky to změřit (farmaka versus CDS) je Batles a díky mu za to! Poté co jsme neuspěli při léčbě. Mě to vůbec nenapadlo otestovat. Něco jsem pak změřil já, něco on a oba byli šokováni výsledky. Toto je Achilova pata CDS/MMS a dokud nebude vyřešena, je léčení těžkých onkologických pacientů prakticky marné. Myslím ty, které poslali dochtoři domů napsat si závěť po jejich neúspěšném mordování chemoškama a na cestu domů jim dali pytlík opiátů a farmak "aby se neřeklo". Kdo si lajzne to tomu pacientovi sebrat aby mohlo fungovat CDS? Kdo rozhodne co mu život prodlouží a jakou bolest ještě snese? Těžká rozhodovačka, když nezabere ukecávačka pacoše, závislého už na opiátech farmacie (OxyContin, Tramal). Tohle poslední stadium raka není dořešené, jak na něj. Dnes bych už asi na sobě věděl, především odmítnout chemošku na reverz a hned začít s CDS 50, 75, 100 ppm /litr do 3 dnů, a zkoušet co snesu, do týdne si najít hranice maxim dávek + vše co k tomu patří (MMS2, DMSO, minerály atd. střídat s řepou, Sanogel atd.) Ale když do toho člověk padne bez informací, v posledním stadiu, který bez opiátů nevydrží bolestí, nemá šanci z kupy diskuzí vylovit informaci a čas mu běží... Si vem, že vydrží u PC max 1/2- 1 hod denně, svíjí se bolestí a hučí mu v hlavě, co za tu dobu stihne? Vyléčit rýmu, alergii, to přišlo mě zdravému jako vedlejší efekt při testu na sobě samém bez problému. Pohnout s rakem je jiná klasa boje. To je let na Měsíc, každá chyba se trestá. Je potřeba nahradit obvyklá farmaka a opiáty přírodními neškodnými prostředky (otestovat, změřit) a ověřit jejich časování ve vztahu k CDS/MMS. K tomu jsme bohužel už nedostali příležitost... bylo pozdě. Satisfakcí budiž, že příbuzný o 3-5 měsíců přežil všechny ostatní souputníky chemoškama, kteří je prodělávali s ním ve stejnou dobu a byli ve stejnou dobu propuštěni napsat si závěť... Za hlavní příčinu neúspěchu považuji ta farmaka a předchozí chemošky. Většinu aktivního ClO2 (podle měření 80-90%) spotřeboval právě boj s nimi a k raku se téměř nedostal... A to je teď na pořadu dne... jak to řešit... je to výzva pro ostatní, co bádají a jsou v té situaci...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dlouhynick píše: Problém nastane když poti tobě jede tank přes celou šířku silnice a nemůžeš se vyhnout. Autorem té myšlenky to změřit (farmaka versus CDS) je Batles a díky mu za to! Poté co jsme neuspěli při léčbě. ........
No, potom, co jsem vyšťoural na VitC bych definitivně nemíchal žádné okysličovadlo s céčkem. CDS, MMS, VMS, peroxid vodíku atp. jsou okysličovadla kromě toho, že MMS, CDS a VMS jsou ještě taky ochlorovadla. Ono se to C totiž oxidací mění na kyselinu šťavelovou a kyselina šťavelová je sice do začátku, u lidí, kteří s ní ještě problém nemají, sice výborná pomocnice, ale velice kách se z ní stane úhlavní nepřítel. Velikou výhodou CDS a snad VMS, oproti MMS bude to, že se to díky nepřítomnosti citrátu sodného nedostává do červených krvinek, takže nedochází k momentální chudokrevnosti, ne nezbytně nedostatkem železa v krvinkách, ale díky snížené schopnosti červených vázat a odevzdávat kyslík protože maj částečně poničený hemoglobin, ale taky se to CLO2 asi zase nedostává až tak dobře do tkání, takže si vyberte.

Kdybych stál na rakovinným rozhodnutím osobně já, šel bych po co nejvyšším nabudování bílých krvinek a po co nejúčinějším ničení všech buněk v těle, který jsou nemocný a vůbec náchylný na umření, nemluvě o patogenech, hlavně plísních. Čistě teoreticky mi z toho leze, že bych šel po ránu se šťávou z brambor a k večeru s injekcí HCl. Denně. Pokud bych to chtěl jó vylepšit, tak sklidem k bramborové kupu céčka, nejlépe liposomatického, protože to se s bramborovou alespoň přímo nepere, anžto brambora ho kupodivu sama dost obsahuje. Nicméně, Céčko ve svém důsledku způsobuje navýšení produkce H202 v těle, čímž se vlastně samo jaksi možná ničí, ale nevsázel bych na to. Nemůžu totiž vyšťourat, jak k tomu navýšení a kde k tomu navýšení dochází a jak dlouho po požití atd. Pokud se to neděje v krevním řečišti, jakože nejspíše ne, o nic nejde.

Co se týče reakcí ClO2, je třeba si uvědomit, že jde o dva prakticky nejreaktivněší elementy, který v nás fungujou a které nás do značné míry zbavujou kde čeho. HCl, tedy kyselina chlorovodíková, ne chlorová, je trávící kyselinou našeho výběru, našeho těla a vypadá to, že ten vodík v ní je velice důležitý a funguje jako jakýsi moderátor procesů chlorování. Kyslík je děsný žůžo, na ten fungujeme taky príma a stráví a odstraní z těla taky kde co, například spoustu přebytečných minerálů, spoustu bakterií a plísní atd. Á propo, ještě jsem se nikdy nikde nedočetl, že by si například někdo stěžoval na vedlejší účinky třeba H2O2 terapie, nebo ozónové terapie, nebo i dýchání ozónu a to i přes noc, právě naprosto naopak, pokud se to nepřehání. Nikdy nic. Osobně si o celé antioxidantové módě, kdy každý ví, myslím své :piss: Jenže CDS atp. není o HCl ale o Cl a kyslíku. Taky celkem dobrý, ale přeci jenom ne to pravý vořechový, apoň co se týče chlóru. Je to jiné zvíře než HCl.

Je tedy naprosto jasné, že ClO2 bude reagovat s kde čím, jinak by to nebyl zdaleka nejůčinější desinfekční prostředek při danné koncentraci. Proto není dobré užívat MMS, VMS a CDS s jídlem, těsně před a brzy po, a brzy po je velice relativní pojem, protože to velice záleží na tom, po jakém jídle a kolik ho bylo. Podle mého úsudku se nutně bude prát se vším a je jenom na vážkách toho, kolik toho všeho do těla s CDS, MMS, VMS, MMS2 přichází a kolik zbyde na patogeny a nemocné tkáně. Tady snad je dobré si uvědomit, že pokud se člověk vyhýbá solidnímu jídlu, neplejtvá vlastní trávící enzymy na zbytečné trávení hoven, tedy celulózy a škrobů a tuků a bílkovin atp. a že jsou ty enzymy hlavně v nemocech dost vzácné, především pak když ja nabouraná slinivka a vůbec vnitřní orgány, nemluvě o snížené HCl v žaludku a ta HCl je tutově množstvím nejvíce zastoupený trávící enzym v těle. Pak se ty enzymy, co ještě člověk produkuje, můžou věnovat prospěšnější činnosti, třeba trávení vlastních nemocí, vlastních zbytků nemocných a pomřelých buněk, pomřelých bílých, které už nemaj sílu a místo na další odstraňování kde čeho, a na trávení kde čeho v krvi, ať už čehokoliv. Při těch šťávách taky projdou živiny trávícím neporovnatelně rychleji než solidní strava, takže není taková starost se mezi "jídla" trefovat CDS a vůbec čímkoliv. Osobně bych si zde vzal lekci od MuDrů, ano, od MuDrů, a pokud bych jó trpěl podvýživou a nechutenstvím, tak bych ji doháněl glukózou (ne cukrem řepným atp) byť i přes bachorek a pokud s bramborovou šťávičkou, jen ať se napapaj aj brebery. Trochu extra HCl do vody vypadá taky jako dobrý doplněk a bramborová šťáva taky zvýší apetit.

Co se týče hlavně pokročilých rakovinářů, jsou povětšinou ilegálně nesvéprávní. Nedostatek času si něco nastudovat, či vyhledat, nemluvě o tom to chladnokrevně zhodnotit, především díky mentálnímu stavu mysli a stav fyzický moc za psychickým nepokulhává, pokud nejde před ním, nemluvě o tom, kdo má zrovna teď hned dost znalostí v takový moment dostupné informace alespoň jakž takž rozumně hodnotit?

STRACH. Strach z blízké smrti jim nedovolí. To je příšerná zátěž na cca 95% lidí a proto těch cca 95% lidí se nechá rozřezat, ňůknout, otrávit a pohřbít. Proto je třeba, aby lidi na rakovinu co nejvíce umírali, protože každý umřelý je nejen zlatý důl sám o sobě, ale snad tou nejůčinnější reklamou, jakou si chamtivost může přát, alespoň do té doby, dokud jsou experti na rakovinu schopni si udržet status expertů na léčení téhož nejen přes své bídné výsledky bez ohledu na to, jak příšerně komolí statistiky, které nám předkládají, ale hlavně přes skutečné a naprosto ubohé výsledky.

:smoke: Například "každý ví", že rakovina má tím větší úspěch na "vyléčení" ortodoxníma metodama, čím dříve je diagnozovaná, že? Jen že? Jako příklad, snad ten nejhorší. Za vyléčeného je statisticky považován ten, kdo přežije 5 let ode dne diagnózy.
- No a čím dřív diagnózovaný, tím je spolehlivost diagnózy menší, takže spousta lidí je špatně odiagnózovanejch a přežijou dýl i to, co nikdy neměli, a pokud je histoligie z nějakého důvodu přiznána jako mylná, následuje pokrčení ramen a snad i omluva, ale hlavně mraky výmluv, jak je to těžký a ošidný tak brzo spolehlivě diagnózovat raka, dokud něco neuřízli, nebo nevyřízli. Všimněte si toho, jak staršně ošidné je raka diagnózovat v ranném stádiu bez histologického nálezu.
- Ta diagnostika je kapitola sama pro sebe, protože pokud se do tohodle člověk navrtá, tak se dopídí, že vzorky jdou minimálně do tří laboratoří, tedy aspoň v US, prej, ale často i do víc, asi podle výše pojistky. No a dost často se jednotlivě neshodujou, nějakých 45% případů, a dochází k "hlasování" a už dvě ku jedné je, nebo není rak, tey dokud se neuřízne ňadro, nebo noha, nebo játro a nevyšťouraj mízní žlázy všude kolem, pokud tam jsou a nejde to opět do laboratoře. Jenže, to už je rak diagnozovaný téměř 100%. No jak by to prosím vás vypadalo, kdyby to bylo 45% :oops: že? No a na spoustu rakovin se umírá dost pomalu a pokud na ni člověk zhebne až 5let a jeden den po diagnóze, byť by mu lezla z nosu i očí, zemřel statisticky vyléčen :shock: Sečtěte si jenom tohle :evil:

Ahoj, Slávek.

P.S. :jump: :jump: Láďo, Anri, mám to. Ta HCL a OH. Rozbiješ HCl a dostaneš co? CL a H. Zblblo mě OH uváděné jako ionická složka HCl plynu rozpuštěného ve vodě, tedy ionický roztok kyseliny solné, protože mi to nedávalo smysl. Zatracený blbý chemický teorie. Aby jo. Vždyť to HCl musí někde sebrat kyslík aby z toho mohlo být CL + OH a že by to bralo O z vody, což je OH2? :shock: :ptrain: Ťežko Anežko. Ta HCl asi ví velice dobře kde ho šlohnout, aby se mohla rozletět na chlorid a na oxid vodíku OH. A že OH je prý kyslíkovej radikál? Jak by to chudinka dokázal, když potřebuje druhý vodík, aby se stal chemicky stabilním? On se sice samozřejmě dokáže pěkně vázat, ale na co se vážou OH? Na louhy, tedy na minerály a jsou z toho louhy. Co jsou louhy? Zásady. Proč tedy dokáže HCl balancovat pH v těle? Co že jsou to povětšinou chloridy? Zásady. Teď ještě umyslet jak to dělá, že srovnává i zásaditost. :laugh: Asi když nemá moc s čím na zásady reagovat? :zzz:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Slavek Krepelka píše:...STRACH. Strach z blízké smrti jim nedovolí. To je příšerná zátěž na cca 95% lidí a proto těch cca 95% lidí se nechá rozřezat, ňůknout, otrávit a pohřbít.
Bohužel máš naprostou pravdu! 95% lidí se smrtí nepočítá, není ochotno se jí zabývat, není ochotno se o ní bavit a není na ni připraveno. A není jisté ani jak se zachováme my, zbylých 5%, co si myslíme že na ni připraveni jsme, jsme ochotní o ní vtipkovat, vysmívat se jí, bojovat s ní, až se to začne týkat nás osobně, ne jen známého nebo příbuzného... K tomu cos napsal není co dodat, jsem rád že se od Tebe dozvím i něco z teorie chemie... :D Dnes si osobně myslím, že polovina úspěchu boje s rakem je být na něj (a na smrt) psychicky připraven i když ho nemám, znát možnosti alternativní léčby a vědět o tom co nejvíce. Být připraven na boj dříve, než jsem do něj zatažen nepřipravený. Vědět že můžu na 90% vyhrát, když to chytím za správný konec, včas a nebo dokonce zbrojím preventivně (aspoň teoreticky). Faktem je, že když vidím ráno pH své moči 4,9 něco ve mě hlodá a neumím si vysvětlit, jakto že jsem naprosto zdravý a bez problému, když to tu vše okolo čtu. A a neuklidní mě ani pH 6.0 odpoledne. Ale nevím co změnit, jsem už 15 let bez jediné nemoci a problému, co chodím pravidelně do sauny říjen - duben. V létě se zas cpu denně čerstvýma okurkama (salátem, ten miluju). Žádné uzeninové žranice, občas člověk něco přepískne a posere se, ale max 1x za měsíc, s tím si tělo poradí. Jinak prahnu po okurkách, mrkvi, bramborech, tělo na to má chuť (kromě masa samozřejmě :D ) . Tak zatím je člověk psychycky v pohodě s vědomím že na tu smrt rakem mám bič, kdyby přišla otravovat, mám rezervu 2 jednotky pH kdyby náhodou něco :mrgreen: . A možná proto právě nepřichází, když ví, že by to u mě nebylo snadné. A tak ta psychika a připravenost myslím hrají dost podstatnou roli v tom, jesti to nakonec člověk skutečně dostane a zvládne sám s chladnou hlavou, nebo jestli zpanikaří a skočí dobrovolně do pekla chemoterapií těm, co potřebují vydělat. Ono se to nezdá, ale ta byznys farma mašinérie s rakovinama pěkně rejžuje! Jedna chemoška prý 10-30tis Kč podle druhu, no neprodej to, trošku modifikované bojové= látky z 1. světové, když ti pojišťovny platí. Bohužel to je jen byznys se mrtí. Vyrobit chemickou bombu, to jistě neslo prachy, ale rozporcovat ji do jo 1000 malých dávek, a každou prodat za polovinu ceny té bomby, když to hradí pojišťovny, to je přece byznys lepší! :bhead: Tento pán na to přišel a pěkně to vysvětlil: http://www.auria.sk/blog/rakovina-konie ... by-ludstva Bohužel, zparchantěl stejně jako ostaní MUDři a svůj byznys založil jen na kritice ostatních MUDrů, aniž by cokoli pozitivního předložil. Nic není vyřešeno, i když to o sobě tvrdí, že řešení má. Nemá nic, kecá, zase byznys.... Samotné Cčko nic neřeší...
A tak díky lidem jako je Huble, Ty, Palo ... a další se to posouvá krůček za krůčkem, dál umírají lidé na raka ale občas se něco povede a posune dál. A tak díky těm (Vám) všem, co každý přispěje troškou... budu se taky snažit.
A přesto mi stále vrtá hlavou, když mám to pH moči ráno 4,9 (železná pravidelnost), jakto, že jsem bez problému. pH metr v pořádku zkalibrovaný. Tak jsou jen 2 možnosti: Buď teorie o škodlivosti nízkého pH moči neplatí obecně a jsem výjimka, nebo to kompenzuji něčím jiným ale nevím čím. No bych bych rád, kdyby mi někdo pomohl na to přijít. Klidně mě nalinkuj někam, pokud víš kde se to řeší. Jsem podstatou kverulant, kterému není svaté nic kromě Boha samotného, tak klidně napadnu libovolnou teorii, dokud mi nedá uspokojivou odpověď... Snažím se najít i tu o mém zdraví a najít zákonitosti, ale zatím mi vychází ze všeho jen sauna v zimě, okurky v létě a jedno :pivko: denně, to jsou mé jediné "extrémy" oproti "obyčejnému" člověku posledních 15 let, dá se tím vysvětlit, že jsem zdráv i při pH moči ráno 4,9 ??? :?: :color: Přestože věřím, že mám perfektního strážného :angel: tak bych rád i empirické zdůvodnění... :D

...jinak sorry za offtopic, ale topic "smrt" jsem tu nenašel a CDS jako bič na ni a nemoci už pár měsíců používám. A myslím si, že být připraven na příchod smrti, umět tu svini pojmenovat a postavit se jí, a nebát se toho, když by náhodou zvítězila, že je to jen dočasně, tak to že je už polovina úspěchu v boji s ní a podmínka každé úspěšné léčby ať už raka nebo jiných těžkých chorob. Možná tu časem topic "smrt a její původce" založím, protože je o čem psát i diskutovat. Ono totiž analýzou prohraných bitev s ní lze odhalit reálnou duchovní osobu poměrně vysoké inteligence za ní stojící a počítat i s ní na další frontě duchovního rozměru. Ale to už jsme úplně někde jinde... :bye:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Dnes vyšly v Regeně velmi dobré informace o CDS a dalším. Dávám ke stažení.
Jsem rád, že se naplno potvrzuje to, co tvrdím už přes rok. Nesmírně důležitá je alkalizace organismu (docílit acidobazickou rovnováhu). Přesně to dělá i pití mořské vody :D
Pokud se někdo nedostane přes den nad pH7 (měřením moči), tak se blíží pěkný průser. Nefunguje acidobazický píst :!: Je jedno z jakých důvodů, to se dá lehce zjistit, ale nefunguje a to je zásadní! K tomuto zjištění slouží právě měření pH moči, které má svá přesná pravidla. Nestačí měřit několik dnů, ale delší dobu. Nevím o ničem jednodušším a přesnějším pro domácí sledování, něž právě měření pH moči. Je to jedinečný a přesný ukazatel vnitřního prostředí pro zjišťování pH bez lítání po doktorech a laboratoří, kteří tomu stejně nevěnují pozornost.
Alkalizace se musí provádět všemi dostupnými prvky, ne jen nějakou šťávou, potravinou atd., ale celým spektrem. Jinak člověk prostě nebude v bezpečí a problémy se budou vracet :!:
Batles :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

jaro.52 píše: Dalšia otázka čo ma trápi, je množstvo, napríklad 1dl-50ppm alebo 2dl-50ppm je rozdiel, ako z toho von?
Za každú radu budem velmi vďačný !!!
Vypít 50ppm CDS v 1dl vody představuje dávku asi 4 kapky klasického MMS1.
Vypít 50ppm CDS ve 2dl vody představuje dávku asi 8 kapek klasického MMS1.
Batles :D


luxel
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: ned 27 zář 2009 14:13
Dal: 2 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od luxel »

Meriate stále koncentráciu chlordioxidu papierikmi? Nedá sa spoľahnúť na taký rovnaký postup, že stále namiešam rovnaké množstvo mms a necham nasycovať rovnaký čas a potom to rovnako nariedim? Tie papieriki sú poriadne drahé a ked to pije ešte celá rodina, tak toho ide dosť.


brano
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: stř 07 lis 2012 22:09
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od brano »

luxel píše:Tie papieriki sú poriadne drahé a ked to pije ešte celá rodina, tak toho ide dosť.
Cital som ze ich jeden pan rozstrihol az na 4 tensie pasiky. Tj 200 merani, potom jedno meranie stoji 2,65 CZk (0,1 Euro), a jednym ci dvoma meraniami sa dokaze pripravit celodenna davka do flase. Nevnimam to ako drahe. To za zdravie stoji, rozne chemicke vitaminy su omnoho drahsie.


lopo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13 lis 2012 23:00

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od lopo »

http://www.testkitcentral.com/Chlorine- ... dview.html

http://www.czchem.cz/chemie/11-testovac ... ioxid.html

Pre porovnanie cien, na czchem pekná zlodejina. Neviete kde to kúpiť lacnejšie?
Môže byť aj v CZ.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Brano, na czchem tlačí chloritan přes hromadu nějakých filtrů, proto je se zdá drahý, proto je autorizován J.H.
Všude nabízený chloritan v tekutém stavu je technický, pokud ho někdo nevyrábí doma z práškového.
Levný technický tekutý vypadá všeobecně takto:

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného

Ber to jako informativní.....


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“