MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Paukapol, 1 aktivovaná kapička je na 12 kg váhy, kočička má 2 kg, to je 6x méně, tím pádem musíš tu jednu kapku naředit 6x.


paukapol
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 21 bře 2015 14:08
Bydliště: Praha

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od paukapol »

Sisa,takže jednu šestinu kapky se mi povede naředit,ale potřebovala bych vědět maximální denní dávku. FIP je virové onemocnění,tak podle toho co jsem četla by to chtělo menší množství MMS v aspoň 2hod. intervalech,několikkrát denně.Tak co s tím?Přeji hezký den a zatím děkuji.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Ja to shortymu neriedim a váži 1,90kg ... 1 niekedy 2 kvapky rozriedim a podavam s injekciou 4 ml...


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Môžem povedat ze furt shortynko žije.... Boli sme aj na kontrole a leukocity išli dole ale aj červené krvinky


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

Já zrovna celý den myslela na Shortyho ,jak se mu daří :) tak to je super zpráva


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Ahojte.. Mám otázku a zároveň chcem sa aj podeliť o info.. Shortymu niečo zrazalo červené krvinky a neviem prečo ale napadlo má mms vysadit.. Tak som aj spravila a išli sme opäť na ďalšiu kontrolu a červené krvinky išli zázračne hore


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Nehovorím že mms je zle ale asi niečo na tom bude ... .. Čo na to hovoríte vy ???


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Mohlo mms riedit červené krvinky??? Niečo take som aj našla na nete.. Bude lepšie keď mu budem dávať menšie dávky ?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Shortynko píše:Mohlo mms riedit červené krvinky??? Niečo take som aj našla na nete.. Bude lepšie keď mu budem dávať menšie dávky ?
MMS definitivně poškozuje hemoglobin a s tím červené krvinky. Ta informace je už dost stará a zatím platí. Rozežene to evidentně naředěná HCl injekce do žíly, popřípadě několik. U psa to asi nebude to ono, ale trochu HCl do vody určitě pomůže taky. Jedna až dvě kapky technické z drogerky do 2dcl vody by mohlo zafungovat i při braní MMS. Pověsti, že HCl neguje MMS, byly odvolány.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Sory ale moc som nepochopila... Takze mala som pravdu s tým mms že to riedi krv a pri jeho vážnom stave totálnej anemi by som mu nemala dávať mms... Ale išla som podľa protokolu pre leuekmiu a tak isto anemiu... A nič take tam nebolo písané. Každé 2 hodiny som mu to dávala.. Teraz som to vysadila a išli hore.. Takze vôbec mu to nemám dávať či len raz denne ???dalujem


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

No shortynko, rozhodnutí je na tobě. Já bych mrtvého pejska s perfektním krevním obrazem nechtěla. Možno je to tvrdé, ale je to tak.
S rakovinou bojují bílé krvinky. A tvorbu bílých krvinek aktivuje MMS.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Sisa ja už fakt neviem... Mms aktvuje biele krvinky ale tie mame a moccccc vysoké .. 190 a majú byt max 17 ... Takze ja ich potrebujem dať dole a zvýšiť červené .. Teda nemám dávať mms??? Ja fakt neviem ... A jasne že ho chcem živého .. Hlavne že je vnom teraz život .. Ale neviem sa rozhodnúť s mms


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

No a je mu líp než před braním MMs nebo hůř?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Bílé krvinky máte vysoké, protože jsou vysoké vždy, když je v organismu nerovnováha, t.j. nemoc. Rakovina je nemoc, ale např.i zánět v těle je nemoc, t.j. vždy, když tělo bojuje, bílé krvinky stoupají. Jsou to vojáci, kteří bojují. Obrazně řečeno. Horší by byla opačná situace, nedostatek bílých krvinek.
Ty se musíš rozhodnout, co chceš a jakou léčbu si vybereš. Komu věříš, doktorům nebo alternativní léčbě. Když věříš doktorům, řiď se jejich radami.
Když budeš pejska léčit alternativně, např. pomocí MMS, nebo jinak, tak se řiď postupem u té léčby a nemíchej všechno dohromady. A hlavně nepochybuj, věř si.
Ty furt čekáš, že ti někdo bude říkat, co máš dělat, ale takto to nefunguje. Každá léčba má své pro a proti, ale rakovina není chřipka, bohužel tam není čas na veliké pokusy. Drž se toho, u čeho si myslíš, že ti pejsek zůstane naživu a zbytek neřeš.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Sisa ja necakam že mi niekto bude radiť čo mám presne robiť ... Pýtam sa na radu ohľadne mms o tomto je ťa stránka ..: a rozhodnuta som čo mu dávam ale potrebujem to aj s niekym niekedy prebrat. Tak isto viem presne čo je leukemia. Myslím že to mám prestudovane z každej strany, a viem že to neni chripka.... Pýtam sa na mms, či s tým niekdo má skúsenosti alebo počul že to znižuje červené krvinky?!...Shorty žije už 5 týždeň a veterinari nechápu... A keď som išla podľa protokolu 2000 pre leukemiu tak Shorty bol na tom zle s červenými krvinkami a ako som ho vysadila tak išli hore.. Tak asi už mám na to svoj názor len som chcela počuť aj vás ..a zo neni že len s mms sa treba liečiť ale pridať plno iných minerálov a vitaminov.... Pekný večer


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“