Bylinkové povídání.

Moderátor: aNONym

Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od jani »

poota píše:Přírodní "náhradou" ascorutinu je kokoška pastuší tobolka, velice rozšířený plevel.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Koko%C5%A1 ... AD_tobolka

Zdravím - poota
tak rutin obsahuje i spousta dalších bylinek ( třezalka a pod. ) kokoška pastuší tobolka je spíš na to zastavení krvácení, i když mnohem účinnější jsou Turan kanadský nebo Krvavec toten - no ale já nemám co zastavovat a pokud už, tak při ruce mám téměř vždy kayenský pepř, ten staví krvácení prakticky do pár minutek. Naopak, když jsem se dříve pokoušela o pouštění žilou, měla jsem problém se srážením krve, když už teda žíla nepraskla.

Něco málo o rutinu:
Rutin se řadí mezi bioflavonoidy, získává se extrakcí ze zelené nebo suché natě rostlin. Rutin si pro své komplexní pozitivní působení získal nejširší uplatnění mezi ostatními bioflavonoidy. Bioflafonoid rutin má široké uplatnění na cévy a žilní systém celého organizmu. Rutin se používá k léčbě zvýšené lomivosti a propustnosti krevních vlásečnic, při zdravotních komplikacích, jako jsou chorobná krvácivost na cévním podkladě, změny na sítnici při cukrovce, nebo při nedostatku vitaminu C. Pozitivní účinek rutinu je znám při praskání žilek v očích, obličeji, při zvýšené krvácivosti apod. Významné je uplatnění rutinu při poruchách funkce žil dolních i horních končetin. Rutin podporuje krevní oběh a tím omezuje otoky nohou. Rutin významně pomáhá při hemoroidech. Rutin společně s vitaminem C posiluje oslabené kapiláry a urychluje hojení těch kapilár, které již praskly. Rutin s vitaminem C působí synergicky, vzájemně se doplňují. Rutin zvyšuje absorpci a využití vitaminu C, a tím významně přispívá k obnově a zachování kolagenu v tkáních.

Má řadu pozitivních zdravotních účinků, mezi jeho největší přínosy patří především schopnost léčit křehkost krevních kapilár a zvyšovat pružnost cév. Snižuje LDL cholesterol. Také je významná jeho antioxidační aktivita a s tím související antikarcinogenní účinky a schopnost zhášet volné radikály. Zesiluje účinek vitaminu C.

Výskyt
Rutin byl objeven v roce 1842 v listech routy vonné. Je velmi rozšířený v rostlinné říši. Mezi nejvýznamnější zdroje rutinu patří pohanka obecná, routa vonná a jerlín japonský. Dále se rutin vyskytuje v chřestu, ve slupkách rajčat, v kůře citrusových plodů, v jablečné slupce, v broskvích, nektarinkách, lesních plodech, kiwi, banánech, a také ve výluhu zeleného a černého čaje.

Obsah rutinu v pohanceNa našem území je pohanka nejvýznamnějším zdrojem rutinu. Jeho množství závisí na odrůdě pohanky a také na množství přijatého slunečního záření. Obsah rutinu v pohance se v různých částech rostliny liší. Nejvíce rutinu se nachází v květech (až 400 mg/100 g sušiny), následují listy, semena, stonek, nejméně rutinu je v kořenu. V loupaných semenech (tzv. kroupy) se nachází okolo 20 mg rutinu ve 100 g sušiny. Tepelným zpracováním pohanky však obsah rutinu klesá.

Co je rutin?
Vitamin P nebo také rutin či rutosid, je rostlinný glykosid. K jeho objevení došlo při zkoumání účinků kyseliny askorbové (vitamín C) při léčení křečových žil. Nejlépe osvědčila citrónová šťáva nebo extrakt z papriky. To vědce přimělo uvažovat nad tím, že se zde vyskytuje ještě nějaký další faktor, který aktivuje vitamín C nebo sám ovlivňuje pružnost cév. Tento faktor se podařilo izolovat a byl označen jako citrín - vitamín C2 či P. Při zkoumání tohoto faktoru se zjistilo, že citrín není samotnou látkou, ale směsí glykosidů a tyto látky se pojmenovaly jako bioflavonoidy. V přírodě většinou bioflavonoidy doprovázejí vitamín C. Jedním z bioflavonoidů je právě rutin, který je asi 100 krát účinnější než původní citrín. Rutin si získal nejširší uplatnění mezi ostatními bioflavonoidy.

K čemu je rutin dobrý?
Rutin se používá k léčení zvýšené lomivosti a propustnosti krevních vlásečnic způsobených různými chorobami (chorobná krvácivost na podkladě cévním, změny na sítnici při cukrovce, při nedostatku vitaminu C). Při nedostatku vitaminu C je nutno současně podávat i tento vitamin. Dalšími indikacemi jsou poruchy funkce žil dolních končetin, jejich otoky, případně při hemoroidech. Někteří lidé mohou být však na rutin alergičtí, jako alergická reakce vznikne ekzém, kopřivka, výjimečně astmatický záchvat.

Kde rutin najdete?
Pohanka setá (Fagopyrum esculentum Moench)

Více informací na stránce Pohanka setá
Významným zdrojem rutinu je pohanka. Rutin se extrahuje ze zelené nebo suché natě, kde se této látky vyskytuje největší množství a produkuje se ve formě tablet, většinou v kombinaci s vitamínem C. Mnohem přirozenější formou jsou však pohankové čaje, které jsou složeny z pohankových natí a slupek, popřípadě dalších bylin. Například svěží kyselkavý pohankový čaj se šípkem. Pohanka na tento čaj se sbírá před květem, protože v tomto období obsahují pohankové natě nejvíce rutinu. Jeden nálevový sáček má cca 16 mg rutinu, což je denní doporučená dávka. Šípek dodává vitamín C, který napomáhá vstřebávání rutinu. Výborná je také kombinace pohankového čaje s mátou a citrónovou trávou nebo pomerančovou kůrou, kdy vzniká velmi osvěžující a povzbuzující nápoj. Bylinky se přidávají také pro zvýraznění chutě. Samotný pohankový čaj je totiž nevýrazný. Samozřejmě, že kvalita čajů záleží na původu sbírané rostliny. To zaručují BIO pohankové čaje z ekologického zemědělství. Pohankové čaje jsou zařazeny mezi skupinu výrobků sloužících jako "doplněk stravy". Potravina označená jako doplněk stravy by se měla konzumovat v množství, které je označeno na obalu výrobku.

Semena pohanky obsahují rutin také, ale v menším množství. Pokud tedy hodnotíme % rutinu v jednotlivých částech pohanky, nejvýznamnější je čerstvá nať, na druhém místě čaj, dále slupky a nakonec semena.

Pokud chcete konzumovat pohankovou nať, stačí si koupit balíček neloupané pohanky a doma si je naklíčit. Neloupaná semena položíte buď na vlhkou hlínu v květináči nebo na vlhký ubrousek či vatu. Vlhkost se musí neustále udržovat, ale pozor na přemíru vody. Semena by neměla být ve vodě ponořená. Sklízíte potom tzv. pohankovou trávu asi 10 cm vysokou. Nasekanou pohankovou trávu přidávejte jako petrželku do polévek, na chléb, do salátů, pomazánek atd.

Semena pohanky navíc obsahují lehce stravitelnou bílkovinu, která má vysoký podíl lysinu, tryptofanu, argininu a kyseliny asparagové Živiny se v pohance nacházejí ve vhodném poměru. Je významným zdrojem vlákniny, železa, draslíku, fosforu, mědi a vitaminů. Pohanka je přirozeně bezlepková a vhodná pro celiaky. Pohanku loupanou můžete konzumovat v různých formách. Například pohankové kroupy lze použít jako přílohu, do polévek, do nádivek a nákypů. Z pohanky lámanky je nejznámější pohanková kaše, ale dobrá je i do pomazánek, polévek a knedlíků. Využití pohankové krupice je obdobné jako u pšeničné krupice, do tradičních kaší, zavářek, halušek, knedlíků, lívanců, polenty, pomazánek, pudinků i moučníků. Pohanková mouka je vhodná na zcela běžné vaření a pečení, ale také jako příměs do bílé mouky na zvýraznění chuti.


Rutin – rostlinná opora cév
Součástí mnoha přípravků určených k léčbě a podpoře léčby cévních onemocnění, jako jsou křečové žíly, hemoroidy nebo zvýšená křehkost krevních vlásečnic, je rutin. Používá se i jako doplněk léčby krvácení z nosu, dásní či obecně poruch stavby cévní stěny, ale pomoci může také v boji s rakovinou či aterosklerózou.

Odhalen v routě vonné
Z chemického hlediska patří rutin do skupiny rostlinných flavonoidů. Skládá se z quercetinu a cukru rutinózy. Byl objeven v roce 1842 v listech routy vonné, po níž dostal své jméno. Nalezneme ho však v řadě dalších rostlin. V našich končinách je ho nejvíce v pohance, ale získat ho můžete také ze slupek rajčat, z chřestu, lesních plodů, kůry citrusů, jablečné slupky, broskví, nektarinek, kiwi, banánů, ze zeleného a černého čaje.

Co všechno umí
Kromě posílení cévní stěny má rutin několik dalších účinků. Dokáže snižovat hladinu LDL cholesterolu, tedy jednoho z krevních tuků, které se podílejí na tvorbě ateromových plátů a ucpávání cév, v krvi. Také působí výrazně antioxidačně, čímž opět chrání buňky před poškozením včetně nádorového zvrhnutí. Mimo to má pozitivní vliv na roztažnost cév, čímž zlepšuje prokrvení tělních orgánů.

Posila pro vitamín C
V léčivých přípravcích a potravinových doplňcích se rutin často objevuje společně s vitamínem C. Dokáže totiž zesílit jeho účinek. V oblasti cév jde především o zvýšení kvality stavby kolagenních vláken, kterou vitamín C zajišťuje. I proto je jedním v projevů nedostatku vitamínu C zvýšená krvácivost a zvýšená tvorba modřin. (Pozn.: V nejzávažnější formě se nedostatek vitamínu C projeví jako kurděje, v současnosti se však naštěstí vyskytují jen vzácně.)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od Craft »

Jani mě to kdysi pomohlo úžasně. Dříve jak jsem byl pokusným králíkem doktorů, než jsem se začal zajímat o alternativu, tak jsem se děsil každého odběru krve, neboť mi silně praskali žíly a vždy jsem měl nějakou tu podlitinu a mizela velmi pomalu. Pak jsem na netu narazil na informaci o rutinu a začal jíst potraviny, mimo jiné borůvky, které jej mají také dost. Nicméně pak jsem pojídal ascorutin a bylo to trochu lepší, ale stále to nebylo ono, sem tam žilka praskla. Pak jsem nasadil čistý rutin a vit. C a tady již při následném odběru asi po 3 týdnech mi sestra při odběru řekla, že to ani nejsou moje žíly a že je mám v lepším stavu než nějaký náctiletý a je pravda, že od té doby už nevím, co je to prasknutí žíly při vpichu jehly. Moje mamča má tu samou zkušenost. Takže pokud píšu za sebe, mě se nejlépe osvědčil čistý rutin, jako potravinový doplněk vs. vit. C.

Díky pooto za tip na bylinku kokoška pastuší tobolka, znám ji dobře, i když čaj z ní chutná hrozně a to jsem zvyklej na kdejaký fujtabl, třeba hořeč nebo zeměžluč, fakt dobrota :) Ale kokoška je u mě pro změnu volbou č. 1 na normalizaci tělesného tlaku a kdysi dávno mi v tomhle také velmi pomohla ( ve formě kapek od Grešíka). S bylinkami jsem totiž onehdá s alternativou jako takovou vlastně začínal.

P.S: Mimochodem se mi donesla zpráva, že od ledna tohoto roku by měl platit v ČR nový zákaz ohledně uvádění informací na potravinových doplňcích. Konkrétně se to má týkat informací při jaké diagnóze nebo zdravotním problému mohou být nápomocny. Ještě jsem jej sice nečetl, ale ani bych se tomu moc nedivil v této zemi.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od poota »

Craft píše: .. tip na bylinku kokoška pastuší tobolka, znám ji dobře, i když čaj z ní chutná hrozně ...
To je právě výhoda - tím pádem nehrozí předávkování :D

Zdravím - poota
P.S. Asi to spíš patří do "bylinek" ;)


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od A(&F) »

Craft píše:Mimochodem se mi donesla zpráva, že od ledna tohoto roku by měl platit v ČR nový zákaz ohledně uvádění informací na potravinových doplňcích. Konkrétně se to má týkat informací při jaké diagnóze nebo zdravotním problému mohou být nápomocny. Ještě jsem jej sice nečetl, ale ani bych se tomu moc nedivil v této zemi.
... pleteš se Crafte, ... není to zákaz, ale nařízení ... :D ... a ne že bude platit, on už totiž platí ... ;) ..... naposledy se tom na foru diskutovalo zde http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=110272#p110272 + ještě na další stránce ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylinkové povídání.

Příspěvek od Craft »

Díky za info, hned si to jdu přečíst, protože mě to zajímá co je na tom pravdy, protože jak se říká na každém šprochu, pravdy trochu :D


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

K šípku

Příspěvek od huhu »

Dnes proběhlo první stáčení.
Chuťově výrazný ročník, ač má teprve 11% ethanolu a ještě zbývá 6% cukrů.
Výsledek je slibný - 14% ( čti - bardzo mocne ) vínko v celkovém objemu cca 16 litrů. Po 2 dcl denně jde o vitamínovou vzpruhu na celé jaro. něco rozdám.
Pro informaci - měřeno vínoměrem - vína z hitlermarketů mají o 1,5 - 2 % méně alkoholu než je uvedeno na etiketě.
Uvádí se 200 až 500 mg vitaminu C ve 100 g dužniny. Ostatní látky je těžko specifikovat. Ale zkušenost říká, že pro trénovaného člověka sklenka denně stačí na zahnání jarní únavy a chřipek.
Krom toho zrovna mixuji mrkev a celer na pomazánku místo salámu - uvidím, zda budu pochválen :D
Přílohy
lps2.jpg
lps.jpg


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: K šípku

Příspěvek od NAVAR »

huhu píše:Dnes proběhlo první stáčení.
Gratuluji. Taktéřž jsem stočil cca 25l šípkového vína. Avšak bylo zkvášené s přidáním medu. Refraktometrem jsem ještě naměřil ještě 5% cukru. Víno je tmavé a chutná jak kdy zrálo v dubovém sudu. Je něco tak přes rok staré a právě délkou kvašení a přidáním medu se dosahuje velmi zvláštní chuti. Alkohol jsem zatím neměřil ale síla to je.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Bylinkové povídání.

Příspěvek od martin11 »

http://zena.centrum.cz/bydleni/clanek.p ... position-4

pěstování bylinek v okně...je zde i využití pet flašek - dobrá inspirace :bye: m11 :D


Doplněno: ... viz: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=108617#p108617 ... :) ... A(&F) ...


... věřím, že se " TO " povede ......
marcelko123456
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17 kvě 2013 10:36

Pomlete ususene bylinky na prasok

Příspěvek od marcelko123456 »

Dobry den.
Prosim Vas chcem sa Vas opytat, aky mate nazor na pomlete ususene bylinky na prasok? Robite to aj Vy alebo mate s tym nejake skusenosti? Alebo je nieco o tom aj na internete?
Mam dost vela ususenych byliniek ako su mata, materina duska, dobra mysel, lubovnik bodkovany, lipa, baza, ocianka atd. Chcem si ich pomliet na nejakom mixery a potom to vnutorne uzivat. Ako sa to potom casto a v akych davkach uziva? - po lyzicke alebo lyzice a ich pocet?
Neviete mi povedat, ci mozem urobit z toho aj zmes roznych byliniek napr. ze si zmiesam tieto vsetky alebo len niektore bylinky.

Dakujem Vam velmi pekne za odpoved.

:idea: S prvním příspěvkem na fóru musíš trpělivě počkat na jeho schválení, protože teprve potom je "vidět na skle". Takhle jsi založil hned dvě zbytečná vlákna, místo toho jsi mohl raději najít, kam to patří - poo.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jiaogulan - květ ... (Gynostemma Flos)

Příspěvek od A(&F) »

... tak jsem se konečně dočkal a začíná mi kvést Jiaogulan neboli Ženšen pětilistý ... :) ..... někdy před Vánoci jedna z našich domácích Gynostemiček úplně uschla, kdy i přes návrh přítuly jsem tuto nevyhodil a dal jí ještě šanci (přestože se velmi dlouho nic nedělo) ...... ke konci ledna se však na kraji květináčku objevilo "cosi vzdorovitého zeleného", což se časem přeměnilo v jediný, dnes již v cca 3,5 metru dlouhý šlahoun ... :shock: :D ... no, a během posledního týdne se na posledním půlmetru v úpaží několika listů objevily boční výhonky s malilinkatejma kuličkama, jenž se posléze rozvinuly v něco, co vzdáleně připomíná květ ... :) ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos 1.jpg
(pozn: ... velikosti můžete odhadnout dle tl. desky poličky, kterážto je 18 mm)
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos 2.jpg


... tož uvidíme, jestli se dočkáme aj finální fáze, kterážto by měla vypadat nějako takto ...

Obrázek Obrázek
(zdroj těchto dvou obrázků: http://www.lookfordiagnosis.com/mesh_in ... mma&lang=2 + https://sites.google.com/site/gasmacerata/Home/lista-1

... :bye: ... Anri ...

----------
doplněno [13/07/19]: ... vývoj květenství + 3 dni, ... pro porovnání, viz první fotka příspěvku ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos 1, plus 3 day ....jpg
doplněno [13/07/23]: ... vývoj květenství + 7 dní, ... pro porovnání, viz první fotka příspěvku ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos 1, plus 7 day.jpg
detail části horního květenství ...
detail části horního květenství ...
doplněno [13/07/30]: ... vývoj květenství + 14 dní, ... pro porovnání, viz první fotka příspěvku ...
... hrozny se stále prodlužují (rostou) + přibývají na nich nová další květenství ... někdy se i rozdvojují (viz spodní hrozen) ...
... hrozny se stále prodlužují (rostou) + přibývají na nich nová další květenství ... někdy se i rozdvojují (viz spodní hrozen) ...
... u nejstarších květů osychají "okvětní lístky" a začínají se tvořit kuličky plodů ... :) ...
... u nejstarších květů osychají "okvětní lístky" a začínají se tvořit kuličky plodů ... :) ...
doplněno [13/08/12]: ... vývoj květenství a plodů + 27 dní, ... pro porovnání, viz první fotka příspěvku ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos, plus 27 days ....jpg
... detail konce druhého hroznu odshora ...
... detail konce druhého hroznu odshora ...
doplněno [13/08/12]: ... vývoj květenství a plodů + 30 dní ... foto téměř celé rostliny ...

... po zakrácení hlavní liany (jejíž délka již byla neúnosná) z ní začalo vyrůstat mnoho dalších vedlejších výhonků a desítky hroznů květenství jsou už po celé délce ... :) ...
(v popředí je vidět zdřevnatělý šlahoun Lípie s bílými květy)
(v popředí je vidět zdřevnatělý šlahoun Lípie s bílými květy)
doplněno [13/08/19]: ... jak jsem zmínil v minulém doplnění, došlo před časem ke zkrácení hlavní liany + několika dalších výhonků ... to jsem ale netušil, že "Gynostemka" se vzepře (zprasí :D) a na na nových výhoncích dojde k neuvěřitelně masivnímu vypučení dalších "odboček" (pomalu po 3 centimetrech), tudíž na konci je nových výhonů včetně květenství několikrát tolik ... :) ...... a už jsme opětně až skoro u podlahy ... :ewhistle: ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos - nové výhonky na konci zkrácené hlavní liany ....jpg
... jinak novým výhonům v horní části rostliny (poblíž květináče) ponechávám úmyslně "volnou ruku", aby si rostly, kam se jim (z)líbí (po dohodě s přítulou, k její velmi malé radosti ;) ) ... takže už prorostly nejen konstrukcí regálu (původně kuchyňského, dnes již spíše dalším "královstvím rostlin" :help: ) + jeden z výhonků si jako cíl své cesty zvolil vnitřek PET lahve ( :evil: ), ale vyšplhaly se aj hore na záclonu, kde po nalezení stropu zjistily, že tudy zřejmě cesta nevede, takže se o kus dále vydaly zase zpátky dolů ... :shock: ...

... dostal jsem tím pádem od přítuly ultimátum ... že sice má plné pochopení pro mé botanické experimenty, ale pokud se přes tu "Adélu" časem nedostane ke koši na odpadky, tak přestane vařit ...... :ethink: ... mno, asi budu muset vymyslet nové místo pro odpadkové koše ... :angel: ...
Ženšen pětilistý květ - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum flos, rostoucí pnoucí proplétající se ....jpg
doplněno [13/09/01]: ... zatím největší 3 mm veliký plod na jednom z hroznů (ve střední ručně neopylené části), který v rámci celé rostliny ještě s několika dalšími "předběhl" většinu ostatních "kuličky", jenž mají oproti tomuto cca čtvrtinovou až třetinovou velikost ...
... průměr přesně 3 mm ... :) ...
... průměr přesně 3 mm ... :) ...
doplněno [13/09/10]: ... a máme tu půlcentimetrového favorita, kterého jsem minule přehlédl ... :) ... kromě něj jsem také objevil další plodík o průměru 4 mm ...
Ženšen pětilistý plod - Jiaogulan - Gynostemma pentphyllum fructus ... 5 mm ....jpg


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Jiaogulan - květ ... (Gynostemma Flos)

Příspěvek od A(&F) »

... v mnoha zdrojích (především na stránkách dovozců "Ženšenu pětilistého") je často uváděno, že Gynostemma pěstovaná u nás není tak příjemné chuti jako u té z dovozu (z Asie), přičemž i množství účinných látek je vraj taktéž rozdílný (v neprospěch G. pěstované v Česku) ... :ethink: ...

... tož jsem dnes udělal plánovaný pokus .... ochutnal jsem nejdříve zelený lístek z rostliny s květy (viz příspěvek výše, kam z dokumentačních důvodů průběžně přidávám další a další fotografie) ... a posléze pak ochutnal lístek z jiné podobně velké, ale nekvetoucí !! ... :idea: ...... očekávané překvapení se dostavilo v plné míře ...... ten rozdíl je totiž jasně rozpoznatelný !!! ... :jump: ...... prvé ochutnání bylo příjemně lehce nasládlé chuti .... versus té oné, z dřívějška mi známé, hořko kyselé (mírné štiplavé hořkosti), u druhého vzorku ... ;) ...

... když v podvečer domů přišly holky, tak jsem to prubnul aj na nich (ve stejném pořadí, tzn. nejdříve lístek z té "kvetoucí" a potom z té "nekvetoucí") ...... no to byl po tom druhém lístku ale neskutečnej škleb, jako by snědly šťovík ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... na rozdíl ode mne totiž ženšen pětilistý konzumují pouze v podobě čaje ze "žmolků" (vznikajících po usušení), tudíž vůbec netušily, co je čeká ... :angel: ....... v ten stejný okamžik jsem to zkusil ještě jednou, pro změnu v obráceném pořadí ...... nejdříve přišla hořkost a následně i nasládlá chuť ... :) ...

resumé: ... byť zatím nevím, jak to vypadá s množstvím léčivých látek, každopádně chuť lístků kvetoucí Gynostemmy je mnohem "lahodnější" ...... je častým jevem (zcela pochopitelným), že během nasazování na květ, v době kvetení, plození, atd. se u rostlin mění i jejich chuť (myšleno tím, jak "chutnají" :P ), což samozřejmě souvisí s množstvím obsažených látek ...... z toho důvodu se léčivé rostliny (nebo jejich části) sbírají v různých přesně specifikovaných stádiích, popř. za určitých podmínek, neb obsah účinných látek s může měnit dokonce i v průběhu dne ..... některé byliny se proto sbírají ráno než vysvitne slunce, jiné v poledne, atd. ... (nebo dokonce také za úplňku během provádění prapodivných rituálů ...... "Tak ho bodni do té němé tváře", jak pravil císař Rudolf II v podání p. Wericha ... :D ) ...

pozn: ... obě testované rostliny původně pocházejí ze stejné "matky", kteroužto jsem před lety získal od pěstitele v ČR (co GP pěstuje ve velkém), tudíž by měly mít stejný genetický základ (i péči mají stejnou) ...... navíc z důvodu relevance budoucích porovnávání jsem před 14 dny tu nekvetoucí dokonce umístil hned vedle té kvetoucí (k velice malé radosti přítuly, jelikož se teď mnohem hůře dostává k pekárně a mixeru, stojících na poličce v kuchyni o patro níže pod ženšenovými květináčky ... :? ... jinde doma huž bohužel není žádné vysoké místo, kteréžto by pojalo takto dlouhé šlahouny ..... tyto (byť již jednou zamotané "dokola nahoru dolu") přesto opět zase dosahují až k podlaze ... :bhead: ...... a další závěsnej květináč pod strop mi už nebylo dovoleno přidělat ... :evil: ) ...

... tož uvidíme, jak bude chutnat v "sušeném stavu" ... nejdříve však nechám dozrát plody ... alespoň nějakou podstatnou část ..... na rostlině je již 23 hroznů (z nichž nejbohatší má 38 květů) ... a stále přibývají další ... :) ...

... hezký den přeji všem ... Anri ... :bye: ...

------------------
zajímavost: ...... vliv na dlouhověkost lidí byl u Gynostemmy zjištěn poměrně nedávno, až teprve díky prvému celostátnímu sčítání lidí v Číně, provedeném kolem roku v sedmdesátých letech min. století, během kteréžto se zjistilo, že v provincii Sečuan (Tibet), v provincii Kuang-si (jižní oblast Číny u hranic s Vietnamem) a mezi nimi ležící provincií Kuej-čou žije nezvykle velké množství lidí přesahujících stoletou hranici věku, přičemž tito jsou kupodivu velmi zdraví (tj. málo z nich trpí nemocemi charakteristickými pro stáří jako jsou: Alzheimerova choroba, cukrovka, vysoký krevní tlak a rakovina) ...... vláda tehdy pověřila vědce z čínské akademie lékařských věd, aby zjistili, čímže je to vlastně zapříčiněno ("soudruzi" si zřejmě chtěli zajistit "nesmrtelnost" ... :lol: ) ... po desetiletém bádání bylo zjištěno, že tamní lid hojně (několikrát denně) popíjí čaj z plevele rostoucího v lesích, z "divoké révy" nazývané "Jiaogulan" ... a také, že někteří tuto rostlinu dokonce i pojídají (první písemná zmínka o tomto je z roku 1406) ....
(volně přeloženo ze zdroje: ... http://www.immortalitea.com/jiaogulan-h ... zp-10.html)

pozn. č. 1: ... ve zmíněném článku je uvedeno, že u Gynostemma obsahuje 82 gypenosidů ( damaranových saponinů ), avšak dle posledních výzkumů jich bylo zdokumentováno již 96 ...
pozn. č. 2: ... na konci tohoto článku (poslední fotografie) je chybně vyobrazena zcela jiná rostlina ... jedná se o plod s květem Morinda citrifolia (Noni), což je rovněž jeden z velkých zázraků rostlinné říše ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
petr.polivka.1
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12 srp 2013 10:16

Žluté oregáno

Příspěvek od petr.polivka.1 »

Zdravím všechny spřízněné duše. Chtěl bych Vás poprosit o radu. Několik let pěstuji na totožném místě v zahradě celou řadu bylinek a salátů. Letos se mi poprvé stalo, že mám nějaký problém. Tímto problémem je oregáno, které je celé totálně žluté. Chuť je přitom stejná a okolní bylinky jsou naprosto bez problémů.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Letní nealkoholický svařák ...

Příspěvek od A(&F) »

... nedávno jsem tak nějak bloudil pamětí (kvůli úplně něčemu jinýmu) až do "dětských let" ... a objevil jsem tam, že můj tatík kdys dělal cosi, čemu říkal "Letní svařák" (což mi potvrdila i máti, ale nepamatovala si nic jiného, než jen, že "to bylo z bezinek a bylo to moc dobrý!" ... :roll: :? ) ...... jelikož taťuldy se už nezeptám, tak mi nezbylo než experimentovat ...

... nu, nedopadlo to vůbec špatně ... ;) ...

... do skleněné varné konvice jsem otrhal zralé kuličky z pěti nevelkých lat Černého Bezu (už konečně zase dozrává :jump: ), zalil 1,5 litrem vody a nechal 10 minut povařit silnějším varem (aby se "deaktivovaly" látky, jenž by slabším jedincům mohly způsobit nevolnost - glykosid sambucinigrin a alkaloid sambucin) ... poté jsem lžící o stěnu konvice rozmačkal kuličky (protože jsem na to, já kráva, předtím zapomněl, jinak bych to udělal hned, ještě před povařením :bhead: ) a bylo přidáno klasické svařákové koření ... tj. půl kávové lžičky čerstvě umleté skořice, 8 hřebíčků, kulička pepře, 5 polévkových lžic třtinového cukru, + se doplnila vyvařená voda zpátky do 1,5 litru ... pak se to nechalo ještě cca půl hoďky hřát bez varu (nad staženým plamenem nejmenšího hořáku sporáku) ...

... a tady je výsledek ... :) ...
Letní svařák z Černého bezu ....jpg
... přidat ve finále ještě trochu lihu, tak myslím, že od originálního svařáku z vína to nikdo nerozezná ... :D ... chuť, vůně, barva i jiskra jsou naprosto identické ...... mně osobně to však v tom dnešním pařáku nejvíce chutnalo za studena ...

... tož pokud to někdo vyzkoušíte, dejte pls vědět, jak jste dopadli chuťově, popř. jaké jste použili ingredience ... dík ...

... :bye: ... Anri ...

---------------
PeS: ... rozvařené kuličky jsme v podvečer zkonzumovali zamíchané do domácího jogurtu ... což bylo také vynikající ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Chlorofyl ... ještě jednou ...

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=46139#p46139 píše:na desinfekci a léčení potom používáme lihový výluh z lístků mladých kopřiv (v lékárnách se dříve prodával vynikající přípravek "Chlorophyllum spray") ......... následná hojivost je neuvěřitelná ...
citace: ... Chlorofyl - léčitel
Dr. Gruskin později opakoval Buergiho sledování a po testování 1200 pacientů zjistil, že „chlorofyl má stimulační účinek na růst pojivové tkáně a podporuje tvorbu granulační tkáně." Granulační tkáň se objevuje v ráně během procesu hojení. Podle těchto výzkumů chlorofyl proces hojení urychluje.

Uplynulo patnáct let a američtí vědci Sack a Barnard (1955) ukázali, že „chlorofyliny zvyšují místní prokrvení". Větší prokrvení zlepšuje zásobení tkáně výživnými látkami a kyslíkem. Tím je v ní podpořen reparační a regenerační proces.

Hojivé účinky chlorofylu byly pozorovány nejen v chirurgii, ale i v dermatologii. Nejlepších léčebných úspěchů s přípravky obsahujícími chlorofyl bylo dosaženo u „pacientů s chronickými kožními vředy". Ti, kdo zkoumali účinek chlorofylu při léčbě nosních, krčních a ušních chorob, se shodně vyjádřili, že „je zajímavé, že neexistuje jediný sledovaný případ, kdy by po použití chlorofylu nebylo pozorováno zlepšení anebo úplné vyléčení."

Chlorofyl má také dezinfekční vlastnosti, kterých se využívalo u pacientů s kolostomií (vyústění tlustého střeva na přední stěnu břišní), kostními infekcemi, infekcemi v dutině ústní, popáleninami apod., obzvlášť v průběhu druhé světové války. V nesnadných válečných podmínkách museli lékaři používat k léčbě neobvyklé metody. Např. „... dr. Warner F. Bowers a jeho spolupracovníci ve všeobecné nemocnici americké armády aplikovali na otevřené rány chlapců ležících na sále chlorofyl. Rány páchly tak silně, že nejen vojáci, ale i lékaři a sestry ztráceli chuť k jídlu. Z důvodu vědeckého srovnání přikládali lékaři chlorofylový roztok na rány pouze u každého druhého vojáka. Zápach z ran ošetřených chlorofylem do osmačtyřiceti hodin zmizel." Vojáci, kteří nebyli ošetřeni chlorofylem, se začali dožadovat „zelené medicíny" i pro sebe. Problém zapáchajících otevřených ran byl vyřešen." ...

(zdroj: ... http://www.magazinzdravi.cz/zazracny-chlorofyl )

... :ethink: ... jak tak dumám, pokud ještě někdy budu nucen léčit HaFiho (doufám, že snad už nikdy ne) nebo něco jiného podobného, zřejmě ten "Chlorofylovej liháč" zkusím aplikovat přímo dovnitř rány pod kůží, i přestože to díky lihové složce poměrně dosti pálí ... :? ...

... anebo raději zkusím spáchat nějakou "nepálící" variaci na téma řepík + kopřiva ... :idea: ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
PeS: ... dovolím si v této souvislosti ještě připomenout příspěvek od Jardy Ovčáka ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=86649#p86649 ), neb už nějaký pátek na to mám dosti podobný názor ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Bylinkové povídání.

Příspěvek od martin11 »



... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“