frekvencia opravujúca poškodenú DNA

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

frekvencia opravujúca poškodenú DNA

Příspěvek od sano »

zvuková frekvencia opravujúca poškodenú DNA

http://www.livevideo.com/media/playvide ... DF1FEE083E


Craft_logout

Příspěvek od Craft_logout »

Taky je to ještě frekvence 731Hz a 732Hz.

Nakonec to najdeš i v CAFL ;)


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

S 528Hz jsem si už taky hrál. Rezonuje se srdeční čakrou, takže to sedí.
Co je CAFL?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

CAFL

Příspěvek od chiq »

Consolidated Annotated Frequency List
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CAFL

Příspěvek od Merlin »

chiq píše:Consolidated Annotated Frequency List
CZ
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zvuky

Příspěvek od Palo »

Měl bych prosím dotaz... Jak se má správně aplikovat konkrétní zvuk?

Stačí to do sluchátek nebo je nutné na reprobedny (mít prostě zvuk kolem sebe)? Jak moc to má být nahlas? Co když to budu do sebe ládovat elektronicky - tzn. místo repro elektřina - elektrody na tělo? Popř. na jakou část těla, pokud to není nesmysl?

Zajímá mě to... Rád zkouším vše možné...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Zvuk do tela

Příspěvek od sano »

Paľo, podľa mojich laických odhadov, paraziti sa hubia pri styku s danou frekvenciou. To znamená, je treba nájsť také spôsoby pri ktorých paraziti budú čo najviac ovplyvnení frekvenciou. Nechám to na tvoju úvahu.

Pri zvuku, ktorý má pôsobiť na celé a to v prípade tejto frekvencie je potrebné, lebo buňky s poškodenou DNA sa nevyskytujú´napr. len v krvi, ale v celom tele, je potrebné nájsť taký spôsob prerezonovania celého tela, aby daná frekvencia pôsobila aj vo vnútri tela. Teda aj v oblastiach, ktoré sú dobre chránené proti pôsobeniu zvonku, napr. mozog. Možno si to niekto so skúsenosťami z reprákmi prečíta.

sano hľadajúci


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk do tela

Příspěvek od Palo »

sano píše:Paľo, podľa mojich laických odhadov, paraziti sa hubia pri styku s danou frekvenciou. To znamená, je treba nájsť také spôsoby pri ktorých paraziti budú čo najviac ovplyvnení frekvenciou. Nechám to na tvoju úvahu.
Ok, díky, pochopil jsem.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Léčivé frekvence

Příspěvek od milda »

Výborná věc. Už si s tím hraju. :idea:

Díky za info a námět. :good: :D


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Zvuk

Příspěvek od Nso ci »

Prosím zasvätených o radu,

keď som klikla na odkaz, tak zvuk fungoval. Po zatvorení som chcela znovu otvoriť a už mi zvuk nejde. Niečo som pokazila :oops:?
A ešte sa chcem spýtať, pretože vôbec tomu nerozumiem - čo znamenajú tie čísla pri jednotlivých chorobách (ak to správne pomenúvam) v tom dokumente CAFL? Znamená to možnosť nejak nastavovať danú číselnú frekvenciu po tom, čo otvorím ten odkaz od sana? Snáď sa mi nebudete príliš smiať.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zvuk

Příspěvek od poota »

Nso ci píše:... keď som klikla na odkaz, tak zvuk fungoval. Po zatvorení som chcela znovu otvoriť a už mi zvuk nejde. Niečo som pokazila? ..
Možná sis vypnula zvuk, buď ve svém počítači a nebo na panelu videa.
Ovládá se to většinou u ikonky reproduktoru (takovej ležící hrneček se širokým trychtýřem) a bývá u něj posuvník na štíhlém klínu. Třeba je to tím :)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Zvuk

Příspěvek od Nso ci »

Vďaka za rýchlu reakciu, musela som vypnúť som zvuk v PC...


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Léčení DNA- video

Příspěvek od milda »

Narazil jsem na videjko, které léčí poškozenou DNA. Je to obdobné, jako tady bylo léčení zvukem, ale ještě je to umocňuje zrakový vjem.

Chtěl jsem to sem nahrát v AVI, ale nějak se to nedaří, takže si to můžete pustit-stahnout tady:



pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

Re: frekvencia opravujúca poškodenú DNA

Příspěvek od pay »

No nevím, mně taky přestal úplně jít zvuk z repro i když zapojím sluchátka do počítače a s níčím jsem nehýbal jen kliknul na ten odkaz a stáhnul generátor od Ondřeje asi je tam vir.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re:

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ondřej píše:S 528Hz jsem si už taky hrál. Rezonuje se srdeční čakrou, takže to sedí.
Co je CAFL?
Kurňa, musí to ze mně ven.
Pokud jde o akustické vlny, výška tónu stejného zdroje zvuku a tím podle vědátorů frekvence zvuku, se mění s každým prostředím. Výška tónu se mění při přechodu ze vzduchu do vody, je to jiné se slanou vodou a sladkou vodou, mění se při přechodu z jednoho plynu do druhého plynu atd. I když bych moc nedal za to, že to není frekvence, ale vlnová délka. Proč? Nedokážu si představit, že stejný zvuk, vlna za vlnou, tedy série impulsů, může jaksi přicházet k detektoru v jiné periodě, než ve které je produkovaná zdrojem. To by bylo jako střílet z kulometu 20 koulí za minutu a strefovat se do mlází, třeba i po urychlení koulí magnetickým polem frekvencí 50 koulí za minutu. Ty koule se jaksi nemohou někde množit.

Mění se však výška tónu a změna výšky tónu je závislá na rychlosti šíření zvuku v prostředí. Pokud se dá, a já to budu směle tvrdit, učinit závěr, že impulsy zvuku nemohou přicházet k detektoru v kratších, či delších intervalech (frekvence), než v jakých jsou produkované zdrojem, je výška zvuku daná vlnovou délkou, nikoliv frekvencí. Ta délka se samozřejmě mění s frekvencí řekněme v homogenním prostředí, třeba ve vzduchu, ale nemůže se měnit s frekvencí při přechodu prostředími.

Vždy jsem měl problém spolknout, že frekvence mlátí v uchu kusem kosti "kladívkem" o kouda kůže "bubínek" a že to je to jedinné, co dává charakteristiku slyšeného zvuku a vůbec je příčinou našeho slyšení. Argument, že protržený bubínek způsobí hluchotu a tím pádem je jasné, že jde o mechanismus slyšení je stejně pitomý jako tvrzení, že ulomení svíček na automotoru způsobí, že auto nejede a tudíž hybná síla auta je daná svícemi.

Já slyším, jako snad všichni lidi, i barvy zvuku, třeba rozeznám housle od hoboje, nebo ženu od domovnice, a pro ty už není v tom mlácení kladívkem o bubínek místo, protože jedno kladívko nemůže mechanicky mlátit do bubínku tak, aby vyjádřilo poskládané harmonie zvuku, které jsou někdy nazývány právě barvou zvuku. To tomu kusu kosti setrvačnost absolutně nemůže dovolit.

Pokud však lze odvodit, a mně to tak vychází, že máme parametr frekvence, ke kterému se přidávají proměnlivé parametry vlnové délky (při stejné frekvenci), dá se s tím dělat spousta věcí. Jenže to potom mají biologofyzici starost, jak vysvětlit funkci ucha a jednotnou rychlost zvuku.

To jsem se ale trochu pozapoměl. Co mi z toho leze vzhledem k zapování je, že asi také půjde nejen o frekvence, ale i o různé vlnové délky stejných frekvencí, což mne překopne do starého Egypta k nalezeným úžasným sbírkám akustických nástrojů. Podívám-li se pak do světa světla, najednou by z toho taky lezl princip barev. Jenže by z toho vylezl prosťáček Einštajn s jeho svatou trojčlenkou vlnová délka, frekvence a rychlost, kterou jsem stejně dávno odsoudil k trestu smrti, protože se nezabývá ani vlnovou výškou.

Takže vrátě se k zaprování, tedy elektrickému, zase asi nepůjde jenom o frekvence, ale i o nějaké vlnové délky při stejných frekvencích, což by byla jaksi "barva" impulsů v zemi elektřiny v různých prostředích při stejné frekvenci. Samozřejmě, čert ví jak je to potom s teoretickými rychlostmi vlnění jakéhokoliv druhu. Pozorný, nikoliv pozorovatel, ale naslouchatel, by se mohl pozastavit například nad tím, že píšťala parní mašiny, stojící v nádraží, zní hlouběji ze vzdálenosti 3km, naslouchatel seďa na zadku, než ze vzdálenosti 300m, naslouchatel opět seďa na zadku. O tom se taktně mlčí a akustické počítače frekvence to samozřejmě nemají šanci chytit a vědci obdaření hudebním hluchem, nebo nepozorností, spoléhaje se na svá udělátka a takto měřa, nám dokazují na svých specializovaných a teorii závislých, tím pádem nedostatečných instrumentech, že jde o stejnou výšku tónu. Ono tam tedy něco malinko stejně bude, díky zrychlování vln v homogenním prosředí, i na tom počítači frekvence, ale to se dá svést na "odchylky" instrumentu.

Takže, elektronadanní, co vy na to? Je šance, že se něco takového děje u elektriky?

Ahoj, Slávek.

P.S. Omlouvám se, těžko rozepisovat do specializovaných vláken, ty souvislosti by asi těžko někdo chytal.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“