Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Moderátor: aNONym

Odpovědět
Squzzer
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19 čer 2016 8:50

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Squzzer »

Dobry den, chtel bych se zeptat jaky by mohl mit ucinek v kombinaci tribulu a zensenu praveho? Pouze pro spestreni sexualniho zivota, abe byluny by mely pusobit podobne, ale nevim co by udelala kombinace v davce 2mg za den, dekuji :-)


Hicko
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27 lis 2016 22:48

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Hicko »

Tribulus terrestris je silná účinná látka, která pozvedne erekci na správné místo. Sám užívám tablety s tímto obsahem už skoro 3 roky a nedám nato dopustit. Měl jsem problém s erekcí a manželka byla dost zoufalá. Našel jsem však dobré recenze o tomto http://www.intimniporadna.cz/zerex/ a doporučuji každému, kdo má zájem něco změnit ve svém životě.


suchdols
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08 bře 2017 8:30

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od suchdols »

Zdravim vsechny, chci zacit s kotvicnikem (bude mi 40::)) ale jinak se citim fyzicky a psychycky na 20:-) kazdopadne chtel bych se zeptat, kde nejlepe objednat u koho kotvicnik pro odvar (uvazoval sem taky o tinkture v kapkach, ale predpokladam, ze nejlepsi vysledek clovek dosahne prave odvarem).

Dekuji prevelice za pripadne rady kde poridit.
Honza


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Ilem »



"Dum spiro spero"
Ciceron
Gonyp
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11 kvě 2017 17:50

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Gonyp »

Zkus se kouknutou na http://dokonalaerekce.cz/kotvicnik-zemn ... is-recenze najdeš tam i produkty, které jsou součástí tobolek.


pista
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pát 02 úno 2007 18:20
Bydliště: nitra
Dostal: 10 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od pista »

kotvicnik uz je vonku,kto chcete,treba prist po sadenice....s pozdravom...pista


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Kov »

suchdols píše:Zdravim vsechny, chci zacit s kotvicnikem (bude mi 40::)) ale jinak se citim fyzicky a psychycky na 20:-)
Tak si to užívej a nevymýšlej kraviny!


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od NAVAR »

Kov píše:
suchdols píše:Zdravim vsechny, chci zacit s kotvicnikem (bude mi 40::)) ale jinak se citim fyzicky a psychycky na 20:-)
Tak si to užívej a nevymýšlej kraviny!
Souhlas. Prakticky vzato člověk se nemůže po kotvičníku cítit hůře, spíše lépe. A pokud je vývoj ukončený což je tak kolem 20-ti let tak si ho člověk může dopřávat. Samozřejmě čím je člověk starší tím více si účinků všímá.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
lasthangman
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 04 črc 2017 20:34
Dostal: 1 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od lasthangman »

Zdravím :) je lepší semena odstraňovat či je tam nechávat (tedy i částečně pro další rozmnožování), ale zda když budu odstraňovat semeníky se zvětší výnosnost :ethink:


eda64
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11 lis 2016 18:52
Dostal: 2 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od eda64 »

Taky se podělím o zkušenosti s kotvičníkem.Dobře si přečtěte všechny účinky!Jsem 1.5roku po infarktu myokardu,mám polycystické ledviny.Od ledvin se odvijí občasné záněty moč.cest a krev v moči. Na radu kamaráda taky po infarktu,jsem začal užívat kotvičník.Jemu to výrazně pomohlo,mně po 2dnech užívání začaly bolet ledviny-říkal jsem si bezva,asi se čistí(dle návodu).Za týden jsem musel kotvičník vysadit-neustálé bolesti ledvin,které jsem dřív zdaleka tolik neměl.Pak mi řekla jedna "babka kořenářka",že jsem blbec,že to užívat nesmím,protože u starší generace kotvičník podporuje i růst svalové hmoty,no u mně se začaly zvětšovat cysty.Takže si dejte pozor,kdo má třeba různé cysty,tukové boule a podobně.Také mi babka řekla,že dneska se každej chce léčit sám bylinkama,ale není to tak jednoduché.Většina bylinkářek a bylinkářů dle našeho stavu namíchá směs z NĚKOLIKA bylinek,kdy jedna ovlivňuje účinky té druhé atd.Málokdy(kromě heřmánku)jsou bylinky samostatné.I bylinky můžou škodit.


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od dkamila »

Ano,to je pravda,někomu kotvičník pomůže a někomu může uškodit.Kolega si vzal jen jednou kotvičník na potenci a druhý den ho vezli do nemocnice měl prý pytel až po kolena a tam mu zjistili,že má nádor močového měchýře prorostlé do pánve a už chycenou i kostní dřen ,tak raději s kotvičníkem opatrně nikdo neví ,co v něm roste :cry: :cry: a na nádory a rakovinu není asi dobrý :cry:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od NAVAR »

eda64 píše:Taky se podělím o zkušenosti s kotvičníkem.Dobře si přečtěte všechny účinky!Jsem 1.5roku po infarktu myokardu,mám polycystické ledviny.Od ledvin se odvijí občasné záněty moč.cest a krev v moči. Na radu kamaráda taky po infarktu,jsem začal užívat kotvičník.Jemu to výrazně pomohlo,mně po 2dnech užívání začaly bolet ledviny-říkal jsem si bezva,asi se čistí(dle návodu).Za týden jsem musel kotvičník vysadit-neustálé bolesti ledvin,které jsem dřív zdaleka tolik neměl.Pak mi řekla jedna "babka kořenářka",že jsem blbec,že to užívat nesmím,protože u starší generace kotvičník podporuje i růst svalové hmoty,no u mně se začaly zvětšovat cysty.Takže si dejte pozor,kdo má třeba různé cysty,tukové boule a podobně.Také mi babka řekla,že dneska se každej chce léčit sám bylinkama,ale není to tak jednoduché.Většina bylinkářek a bylinkářů dle našeho stavu namíchá směs z NĚKOLIKA bylinek,kdy jedna ovlivňuje účinky té druhé atd.Málokdy(kromě heřmánku)jsou bylinky samostatné.I bylinky můžou škodit.
I na ten heřmánek velký pozor, zvláště u malých dětí. Tuším že tam byly nějaké komplikace, syndrom náhlého úmrtí či co, už si nepamatuji detaily.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od NAVAR »

dkamila píše:Ano,to je pravda,někomu kotvičník pomůže a někomu může uškodit.Kolega si vzal jen jednou kotvičník na potenci a druhý den ho vezli do nemocnice měl prý pytel až po kolena a tam mu zjistili,že má nádor močového měchýře prorostlé do pánve a už chycenou i kostní dřen ,tak raději s kotvičníkem opatrně nikdo neví ,co v něm roste :cry: :cry: a na nádory a rakovinu není asi dobrý :cry:
Tak to měl spíš štěstí v neštěstí. Protože nádor nevyroste do druhého dne a díky kotvičníku se na to přišlo.
Nechci tím samozřejmě v tomto případě kotvičník hanit ani hájit protože mi k tomu chybí bližší informace. Ovšem takto jak je to napsáno výše bych nazval hodně zavádějící.
Ať kolega zkusí Cataubu, pokud to má na potenci.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od dkamila »

Vím,napsala jsem to asi špatně,četla jsem i dost případů,že jim kotvičník pomohl a nádor zmizel a taky si myslím,že mu to nemohl vyrůst za den,ale kolega si myslí asi opak.Tak jsem se tu chtěla ujistit,jestli jsem mu neporadila špatně,chtěl jen poradit něco na erekci :cry: .Nechce už pomoc,má nádor na močovým ustrojí,prorostl do pánve a chycenou má i kostní dřen ,Včera byl na prvních ozářkách a dávají mu půl roku :cry: :cry: .V únoru nám zemřel kolega na rakovinu jater a to samé ,nechtěl žádné rady ,zemřel po 3 měsících a 3 chemoterapii :cry: :cry: :cry: a to jim je 50 let .Radila jsem mu na nádor prostaty a močáku vrbovku malokvětou a na kostní dřen řebříček a různé vitamíny i rodina ho nutí do alternativní léčby,ale on nechce :cry: :cry: :cry:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
Mám stejnou zkušenost. Nemá cenu někomu cokoli radit, pokud o to sám nepožádá :-(. Je to zkušenst, potvrzená doslova stovkami případů. Jako výrobce a prodejce koloidního stříbra ty stovky případů opravdu mám. :-)


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“