Setkávání

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: .

Příspěvek od martin11 »

Gabča píše:Ilemíre, takovej slušňák jsi bejval, pánové, mě z Vás vomejou. :evil:
...já jsem slušná...karkulka :oops: ... a Ilem je také slušnej...nevím na co myslíš...???... :shock: všichni jsme tu slušný.... :pivko: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Ilem »

Gabča píše:Ilemíre, takovej slušňák jsi bejval, pánové, mě z Vás vomejou. :evil:
Co je neslušného na tom nosit si vlastní péro. Je fakt, že někdy na poznámky stačí i obyčejná tužka.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: .

Příspěvek od poota »

Ilem píše:... stačí i obyčejná tužka.
Kterýsi z ruských klasiků prý tvrdil, že "i ta nejhorší tužka je lepší, než nejlepší paměť". Zřejmě neviděl moje tužky, protože já se naopak domnívám, že ani ta nejhorší paměť nemůže být tak mizerná, jako moje nejlepší tužka. :D
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...do Kadlína...

Příspěvek od martin11 »

všem , všem , všem......

24.července...v Kadlíně...!!!..... :idea:

...proběhne již druhé setkání Drontů Českých...u příležitosti Kadlínské pouti...
tema setkání....hledání energetického bodu u rozhledny.....


...takže přátelé, toto bude i na ofiko programu .....je tudíž třeba...vzít si vlastní virguli sebou...pokud nemáte, tak Vám nějaký kus drátu, péro, nebo kyvadélko zapůjčíme....dále je třeba vzít dobrou náladu, a buřtíka na ohýnek....máme od pana starosty povoleno...no jako vloni.

Kdo zde byl vloni, tak už ví kde....nově příchozí jsou vítáni. V okolí je možné cestu spojit s návštěvou hradu Kokořín. v Kadlíně máme také malé museum a martin11 :lol: jako 1. světový sběratel motyček osobně představí svoji sbírku, která je umístěna právě v tomto museu.

....akce se koná za každého počasí :shock: ...na setkání se těší martin11 :lol: p.s. .... kdosi vloni slíbil vlajku....dotaz...bude...???.... :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

setkání Kadlín 2010

Příspěvek od martin11 »

...zdravím všechny čtoucí.....
...předpokládám, že se všichni už těšíte do kadlína ...24.7 ...
...pouť oficielně začne ve 13.oo ale martin bude na místě již v 10.00 a na nádvoří místního úřadu...tj v prostorech Kadlínského musea vás budu očekávat...nově příchozí seznámím s museem a to hlavně s expozicí motyček, ke které mám obvzláště vřelý vztah.... :shock: .....
...myslím , že se budeme moci podívat zblízka na přípravu provozu parních strojů, které zde budou, a vychutnat i nějaké to čerstvě naražené pifko a kolobásku...pro silné povahy i cukrová vata bude.....
....po 13 hodině bychom se odebrali k rozhledně....a tam....se pokusíme najít to co hledáme./ někdy i tady na Foru.... volnou přírodní energii......máme možnost si udělat ohýnek opéct cokoli....rozhlédnout se z rozhledny a vypustit stejně jako vloni vrtulníček...
....doufám , že nezmokneme jako vloni a že pominou únavná vedra....
....na ofiko plakátech je naše usílí ...hledání energie již avisováno....tak vás ...i s vašima virgulema... /a manželkama a dětma a vnoučatama a pejskama/ očekávám....zatím hezké léto přeje martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: setkání Kadlín 2010

Příspěvek od martin11 »

http://www.kadlin.cz


...už je na strankach upoutávka...plakát na pouť.....tak že 24.7 2010 v Kadlíně....
...napište sem....kdo přijedete....těší se martin11 :lol: a karkulka :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání Kadlín 2010

Příspěvek od Ilem »

Tak jsem se těšil, ale zjistil jsem, že mi koliduje termín s jinou akcí. Slíbil jsem kamarádovi pomoc při stavbě skautského tábora. Tak si to tam užijte.


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

kadlín 2010

Příspěvek od martin11 »

...tak už je i plakát....a naše akce avisována na plakátu....

http://www.kadlin.cz

...napište kdo přijedete... :idea: ...jinak si tu volnou energii najdu sám....ale rád bych se podělil.. :lol: ..24. červenec 2010
...už příští týden v sobotu....hezké léto přeje martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kadlín

Příspěvek od 1220 »

Hm mi způsobil celkem table, /přesněji vyrobil jsem si přes Kadlín trable/
a tak se nechystám, ................
Ale Martine 8) taky bys už mohl vědět, že pro Kapanadzeho přístroj potřebuješ body dva :shock:
Čiže všem zůčasněným i nezůčastněným přeju krásné rozmarné i nerozmarné léto. ;)
PS : Ať se TO podaří.

K.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

24.7.

Příspěvek od jeff »

Jenom pár dní před Svatou Annou, i když letos to vypadá, že snad v noci nebude taková pekelná zima, jako vloni, tak teplé spodní prádlo se stejně neztratí. Je fajn, že je léto a často se vzpomíná na slova jako Kadlín, nebo Kapanadze, chystáme se přijet s Honzou, snad nám pomůže něco vyřešit ta energetická zóna poblíž rozhledny. Kolik máme přivézt piva?

Jeff


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: 24.7.

Příspěvek od martin11 »

...zdravím...tak postupně....pro Karla Dr /1220/...ani trochu jsem nepochopil / :oops: / nějaký kapanadze...už vůbec ne v souvislosti s Kadlínem a na to navazující 2 body.....pro všechny nezasvěcené.....v kadlíně hledáme.../ ne on tam je my se jen budeme sami snažit ho vlastní vůlí - a silou objevit..resp. potvrdit... :idea: ./ ...jakýsi "mentální" bod.....nejsme Gruzínci a nebudeme rozvěcet žárovky.../ to neplatí pro Jeffa , který si to zde může vyzkoušet...a ostatním předvést./ ale upozorňuju , že u rozhledny je bod jen jeden...!!!!...
...pak nevím , jak mohle na dálku PepoBn, alias pepe alias Hmm....ovlivnit 1220 k tak negativnímu postoji vůči kadlínu.....no snad se to časem dozvím.....
...pro Jeffa pivko si přivez jen pro vlastní potřebu...jestli mě přivezeš /osobně/ 1 petku Svijanskýho k okamžité degustaci....tak budu rád.....provedu tě osobně expozicí sbírky motyček :shock: ....
...tak jsem rád, že zde bude alespoň Jff, pak slíbil účast ??....Barbucha ...s nějakým letadlem...pokusím se sehnat zase nějakého řiditelného draka../ a pokus překonat rekord s ocasem z loňska.../
...jinak prosím všechny co se ještě nechystají.....že...!!!....toto setkání není žádný vědecký kongres, je to jen obyčejný výlet po krásné české krajině :idea:
...dotazy prosím sem nebo na SZ.......všem hezké léto...a zy týden v kadlíně /tedy v sobotu/ martin11 :lol:
p.s. vloni jsme měli jako dres maskáčové oblečení...není podmínkou....ale je vhodné, levné, praktické a pro dronta předepsané... :evil:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Takže se bude hledat energie z vlastní vůle ?

Příspěvek od 1220 »

:lol: :lol:
Pěkně to uvádíš Martine ale co ... jseš tam skoro doma ................
............ já ale mám Kadlín rád a hmmáka tam netahej tomu je hej i bez nás................
Djó, kdyby třeba nějaký jeskyňář napsal, že se podařilo vůlí uspořádání magnetů natolik poznamenat, že se /už / TO točí, to by si pak kdekdo vzal možná i aerotaxika a přiletěl se tomu zázraku poklonit. Pak by se stalo třeba Sídlo Kadlínské i skutečným poutním místem ....................
Takže zdar.
:hip:
K.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Takže se bude hledat energie z vlastní vůle ?

Příspěvek od martin11 »

...jojojo...tak nějk to bude....ale...jen počkej / zajíci/...až se ten MM roztočí...ono totiž o vesmíru toho víme setskra málo...
...ke kadlínu....v příloze pozvánka...
...a pro všechny, kdož přijedou.....
...ve 13.oo bude v museu...tj uprostředobce....ofiko zahájení pouti...a
...vernisáž výstavy Ostravské grafičky Lenky Kocierzové.....takže změna plánu ....ve 13.00 zahájení pouti pak výstava a pakrozhledna....
...já budu na místě už v asi v 10.oo tak se u mě hlašte...příchozí...kdo mě zná , tak mě pozná...kdo mě nezná.....tak mě pozná.../ plešatej šílenec....lépe se popsat neumím..../....hezké vedro :idea: přeje martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

...

Příspěvek od lajos »

Pokud do toho nic nepříjde, dorazím se synem


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ...

Příspěvek od martin11 »

...virgule sebou...a stan na přespání...a buřtíka na opečení.....setkání s Jeffem bude bouřlivé....dohodni s jeffem pivo.... :idea:
...pro Jeffa....budeš nocovat ve stanu...nebo gou houme....zdraví martin11 :lol:
...pro dronty.... stany pod rozhlednou povoleny... :idea: / jinak nééééé/


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“