akorduv seznam nefunkčních nápadu

Poznatky, nápady, myšlenky...
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od Akord »

Rád bych dal otevrene najevo, který projekt v dané chvíli považuji za nefunkční. Za korektní diskusi bych považoval, pouze pokud nekdo napíše overitelná fakta respektující fyzikální konvenci na základní škole, co se týče rozmeru a meritelných hodnot dohodnutých fyzikálních veličin. Jinak budu reagovat pouze označením ,,Mimo téma,,. Obvykle je mi pri zarazení to tohoto seznamu jasné, kde je použitý v popisu prírodní princip, který prokazatelne v prírode funguje jinak.

Duvodem na napsání tohoto seznamu je fakt, že stavením podobných zarízení se ve skutečnosti podkopává schopnost vynalézat nevynalezené, protože to zdržuje podobným zpusobem, jako loví pavouk svou korist. Samozrejme, komu se podarí ze síte ven, tak je taky bohatší, tedy nic moc proti stavení techto zarízení. Je to pouze upozornení, co zhruba lze od toho čekat. Nekoho však muže tahle síť i zruinovat, a to je pomerne nelidské zacházení, neco jako hodit neplavce do vody, ať se to hned a rázem naučí. Je prece mnoho dalších zajímavých vecí, co prinášejí dobrodružství a kde je úspešný výsledek mnohem pravdepodobnejší.

Ten prozatimní seznam:

Meg,Keg,Seg,Searl,Smot,Perendev,Kanarev,H.Johnson,Kopecký rez.motory,...

U všech techto projektu je mi jasné, že existují pouze virtuálne, fiktivne, proto nemohou existovat ani žádné výsledky overitelné merením dostupným v současné dobe. Čirá iluze.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od aNONym »

Akord píše:Ten prozatimní seznam:

..... Smot, .....
Smot funguje. Teda alespoň mně ano. A nejen virtuálně. :) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Akorde to abychom přestali vůbec něco dělat :D Nic ve zlém já jen že jsem rypák rypákovitý :mrgreen: To je nějaký druh ryboptakopakotrona :bye:
Měj se fajn Jindra ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od Akord »

aNONym Dr. Onte píše:Smot funguje. Teda alespoň mně ano.
Pokud by Ti fungoval, tak ho už máš zacyklený, nic by Ti v tom nebránilo.

Aquarius, naopak, já experimenty podporuju. Nezkouším pouze skoky do studny bez vybavení.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Akord

Příspěvek od lajos »

Všechny tebou vyjmenované projekty mají své háčky, s tebou bych se o tom i rád pobavil, ovšem ne s každým kdo zná elektriku od zásuvky že to je jeba. Neb by tam bylo keců až k martinovým magnetickým motorům(snad mi promine). některé projekty mám hlavě, ku.va zrovna smot mi utíká, neva asi nebudu jediný.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od aNONym »

Akord píše:
aNONym Dr. Onte píše:Smot funguje. Teda alespoň mně ano.
Pokud by Ti fungoval, tak ho už máš zacyklený, nic by Ti v tom nebránilo.
Asi došlo k nedorozumění, já jsem nehovořil, že ho mám zacyklený. Já pouze tvrdím, že SMOT jako takový funguje. ;) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Non, nevím jaké nedorozumení. Projekt Smot prece deklaruje energetický zisk, lze dohledat v jeho popisu. No a pokud by tam ten zisk byl, tak to zacyklení lze provést levou zadní.

Lajoš, možná na tu debatu o elektrice jednou prijde. To se ale musím posnažit, ať nechodím s prázdnýma rukama, začínám mít dojem, že více píšu, než delám. Samozrejme nemám na mysli neco ze seznamu, nebo podobného scifi, jenom pokus o určitý reál.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

magnetická koule

Příspěvek od martin11 »

Akord zdravím.....mám také takový seznam...jsem rád, že nejsem sám....
...tak přispěju také zrnkem.....MONOMAGNETICKÁ KOULE.....t.zn jeden pol vně a druhý uvnitř.. :idea: ...zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kupodivu

Příspěvek od 1220 »

s Akordem souhlasím neboť tak jak jsou popisované, kde podstatné věci nejsou ani naznačené, odolávají potom jakémukoliv pokusu o en. zisk.
Chci tím říct, že ten kdo tyto záležitosti léta zkoumá, a pokouší se pochopit, zkusil a vytrpěl dost, je pak v takovém stavu, že mu inspirace
přijít může.
Další diskuzi o tomtéž považuji za neplodnou.
:| KDR


Karban

Re: akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:Smot funguje. Teda alespoň mně ano. A nejen virtuálně. :) Non
--------
Nikoliv, hračka nazvaná "SMOT" samozřejmě nefunguje tak, jak je proklamováno, tzn. nikdy se nedostane pohybující se těleso (koule) zpět do výchozího bodu.
Zastaví se tam, kde ji nemá co dále přitahovat.

8)
Naposledy upravil(a) Karban dne úte 30 čer 2009 22:27, celkem upraveno 1 x.


Karban

Rotoverter

Příspěvek od Karban »

Ještě bych dal do seznamu slavný "Rotovertér", kde elektromotorem hnaný generátor dodá více energie, než je příkon elektromotoru.


.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

K debatě

Příspěvek od Merlin »

Elektrostatika
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Rotoverter

Příspěvek od Pego »

prosim o smazani tohoto prispevku moderatora tohto vlakna, dik
Naposledy upravil(a) Pego dne stř 01 črc 2009 14:01, celkem upraveno 1 x.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: akorduv seznam nefunkčních nápadu

Příspěvek od chiq »

Akord píše:Meg,Keg,Seg,Searl,Smot,Perendev,Kanarev,H.Johnson,Kopecký rez.motory,...
hmm..... Searl... no budiž... je po smrti... ale pokiaľ viem, tak Kanarev funguje a prednáša na Kubanskej Univerzite v Krasnodare... ;) Keďže jeho práca je obšírnejšia než niekoho obzor, mohol by si skôr napísať, ktoré konkrétne konštrukcie považuješ za nefunkčné. Howard Johnson je napríklad aj autorom funkčného magnetického lineárneho motora...


Dvell
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: pát 05 čer 2009 20:15

Joe Cell?

Příspěvek od Dvell »

Tak nevím z mého úhlu pohledu tam patří i Joe Cell?
Čerpání energie z vákua a podobně, vydržím hodně a uvěřil bych že to může "jaksi" "produkovat" energii ale to že to napojím na klasický spalovací motor a ono to prostě zázračně běží je prostě kapku přitažený za vlasy ne?
Dříve jsem se k tomu nevyjadřoval protože vím co se podobným mojím prohlášením rozpoutalo ve vlákně o MM ale když tady už tohle téma k diskusi je proč jej nevyužít..

S pozdravem

Dvell


"Dneska už nikdo nechodí s písničkou do boje a nezpívá když umírá, ptám se Vás čím to je? Možná že sme se konečně sami sebe zeptali, při tom šílenství, v té bolesti, proč vůbec sme kdy zpívali..."
Odpovědět

Zpět na „Akord“