mimoprostorové setkání

Moderátor: JVK

lena

Re: zajem

Příspěvek od lena »

martin11 píše:
lena píše:taky me to zajima v tech 22 hodin vecer

je to aktuelni?

:D :D :D
...tady to je nějak mimo čas a prostor...jiná dimenze...co je ve 22.00. :idea: ..jsem nepostřehl....prosím ozřejmit....dík martin11 :lol: ...ve 22.00 budu na přijmu...ale jestli to nevadí...v ruce budu mít dost silné magnety.....vyrábím srdce MM....žádná legrace.... :shock:
ahoj martine, :)

necekala jsem zpravu tak rychle a vcera jsem byla mimo dum, dnes bych to chtela zkusit v tech 22 hod. jestli mozno. deje me prosim vedet, nejpozdeji do 20 hodin dnes vecer, diky ;)

p.s. mohl by jsi me sdelit co se bude dit?


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: zajem

Příspěvek od martin11 »

lena píše:
martin11 píše:
lena píše:taky me to zajima v tech 22 hodin vecer

je to aktuelni?

:D :D :D
...tady to je nějak mimo čas a prostor...jiná dimenze...co je ve 22.00. :idea: ..jsem nepostřehl....prosím ozřejmit....dík martin11 :lol: ...ve 22.00 budu na přijmu...ale jestli to nevadí...v ruce budu mít dost silné magnety.....vyrábím srdce MM....žádná legrace.... :shock:
ahoj martine, :)

necekala jsem zpravu tak rychle a vcera jsem byla mimo dum, dnes bych to chtela zkusit v tech 22 hod. jestli mozno. deje me prosim vedet, nejpozdeji do 20 hodin dnes vecer, diky ;)

zdravím....sice nevím o co jde...ale pokus je pokus....takže prosím dnes do 17.00 sem napsat , o co jde, co mám udělat a jestli nevadí ty magnety v mém okolí....koukal jsem , je tu více zájemců....jen předem upozorňuji, abych v nějakém směru nezklamal, že nejsem nakloněn spiritismu ani jiným podobným praktikám...ale síla myšlenky muže být zajímavá a vím , že se na podobné tema již pokusy dělaly.....tak napsat sem , o co jde, abych byl technicky ....vědomostně připraven....zdraví , i ostatní ....m11 :lol:

p.s. mohl by jsi me sdelit co se bude dit?


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Zajímavé téma

Příspěvek od Denny »

Také mě toto téma zaujalo a proto jsem si pročetl uvedený odkaz http://www.bruno-groening.org/tsch/ a poslal email na ,,kontaktní místo. Přišly mi 2 odpovědi a rád bych na ně znal váš názor.

Vážený pane......

reaguji na Váš zájem o učení Bruno Gröninga a léčení duchovní cestou.
Přikládám soubor s termíny a místem konání hodin společenství (přednášek) Kruhu přátel Bruno Gröninga v Opavě, což je společenství
nejblíže místu Vašeho bydliště.
Povšimněte si, prosím, že před hodinami je potřeba napřed navštívit jednou uvedení do učení. Jde o bližší objasnění základů učení
Bruno Gröninga, které je nutné k tomu, aby nový zájemce správně chápal obsah přednášky.
V přiloženém souboru najdete také kontakt na vedoucí společenství. Prosím, obraťte se na ni, abyste se dozvěděl bližší informace.

Rád bych ještě uvedl několik základních informací jako odpověď na nejčastější otázky, které noví zájemci obvykle mají.

Společenství sdružují lidi, kterým bylo v životě touto cestou pomoženo. Ti, kteří zde pomáhají, tak činí zdarma ve svém volném čase,
protože cítí, že takto mohou nejlépe poděkovat za své uzdravení a pomoci dalším hledajícím. Celý Kruh přátel Bruno Gröninga funguje
na bázi dobrovolných darů, ze kterých se hradí pronájem místností pro pravidelná setkání (jednou za tři týdny) a další aktivity. To
znamená, že po Vás nikdo nebude chtít žádné peníze a pokud se rozhodnete přispět, je to čistě otázka Vašeho vnitřního pocitu. Účast
ve společenství nebo na přednášce také nikoho k ničemu nezavazuje - pokud člověk zjistí, že toto není cesta pro něj, může kdykoli
odejít.

S přáním všeho dobrého...............


Milý pane ..........,
manžel mi přeposlal mail, který vám poslal -stará se o kontakty pro ČR, ale protože jsem vedoucí přednášek pro Opavu, Ostravu a Frýdek-Místek a měl byste vlastně v případě zájmu kontaktovat mně, proto píšu.
V pondělí je v Opavě přednáška-na Mendlově gymnáziu, která začíná v 17.45 hod. a před tím je uvedení pro nové zájemce- začátek v 16 hod. Jste docela z daleka, proto předpokládám, že pokud jste pracující člověk, mohl by to pro Vás být problém se do Opavy dostat na 16 hod...Nabízím tedy další možnost seznámení s učením B.G.- jindy by to šlo u nás doma přes víkend nebo v týdnu, ale to pak jedině večer.
Jde o to, že na přednášce probíhá napojení na Heilstrom( jinak Prána, Chi...)a myšlenky nováčků, kteří se v duchu zabývají svými otázkami, by rušily. Proto vše vysvětlujeme před přednáškou, zcela nezávazně a zdarma.Pomáháme proto, že i my jsme dostali mnoho pomocí a uzdravení a máme zájem to povědět těm, kteří jsou ochotni naslouchat. Jde o učení staré jako lidstvo samo,přijímat léčivý proud Heilstrom mohou i úplně malé děti, ale je třeba některé věci-hlavně práci s myšlenkami, vysvětlit, aby člověk vůbec něco na sobě pocítil a mohl tak dostat uzdravení a pod.
S Kruhem přátel B.G. spolupracuje skupina MWF(lékaři, léčitelé a zdravotníci z celého světa),přezkoumávající uzdravení lidí, zvířat a rostlin.
V tomto učení jsem již 12 let a mohu jej srdečně doporučit i Vám.Člověk přitom nemusí měnit nic na tom, jaké uznává náboženství, je to učení pro všechny lidi na světě nez jakýchkoliv rozdílů...reikisti nebo cvičitelé jógy jsou rovněž udiveni tím, jakou sílu příjem Heilstromu má. A nikdo za tyto informace nemusí platit horentní sumy, jako je to u různých kurzů ovlivňujících myšlení apod. Uzdravují se i lidé, kteří byli leta závislí na drogách, lécích či alkoholu.......ale tohle už patří do uvedení, takže, pokud se ozvete, rádi Vám sdělíme víc.
Vše dobré přeje ............

,,MIMOPROSTORÁCI" díky vám za mlčení :cry:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“