Realisté - Aktuální informace

Vstup do sekce

Moderátor: Rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1174
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 217 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Realisté - Aktuální informace

Příspěvek od Rival »

Tato sekce má omezený publikační přístup. To znamená, že je volně přístupná všem uživatelům (včetně anonymů) pouze pro čtení. Plný publikační přístup zde mají jen uživatelé, kteří jsou členy skupiny FUP - Realisté.

O členství v této skupině může požádat jakýkoliv registrovaný uživatel. Je jen na rozhodnutí moderátora skupiny, případně admina zda bude této žádosti vyhověno. Stejná pravidla platí i v případě vyřazení jakéhokoliv člena z této skupiny. Vždy však musí být uveden důvod, proč k vyřazení došlo. Postup pro zažádání o přijetí do skupiny je následující:

V horním hlavním menu (Soukromé zprávy, Fotogalerie...) kliknete na Uživatelské skupiny vyberete FUP - Realisté a kliknete na Zobrazit informace. Tímto krokem se Vám zobrazí všechny potřebné informace o této skupině. Tedy kdo je moderátorem skupiny a kdo je členem skupiny. Zde také můžete zažádat o členství ve skupině, případně sami členství ve skupině ukončit. Někteří z Vás mohou být do této skupiny zařazeni v prvotní fázi automaticky. Pokud s tímto nesouhlasíte, můžete se pomocí výše uvedeného postupu ze skupiny odhlásit. Členství v jedné skupině nevylučuje členství ve druhé skupině. Takže klidně zde mohou být lidé, kteří jsou Realisté i Nadšenci ;). Musí jen respektovat "odlišný" způsob práce v těchto dvou různých skupinách.

Členění témat je zcela na Vašem uvážení. Nová podtémata (malá samostatná fóra k danému tématu) kdykoliv rád vytvořím. Stačí mi jen napsat SZ, ve které budou potřebné informace. Mohou zde paralelně existovat i vlákna ze společné sekce. Osud této části fóra máte plně ve vlastních rukou ;). Nebojte se vyjádřit. Nikdo Vás zde "peskovat" nebude. Naopak, každý Váš názor může fóru pomoci více než si myslíte. Děkuji, za Vaši trpělivost a přízeň...


Rival
Odpovědět

Zpět na „Sekce "Realistů"“