*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
adryk
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01 lis 2012 7:37

Re: *MMS-2*

Příspěvek od adryk »

Našiel som take niečo ,môže byť? http://www.centralchem.sk/?IDe=126337

dakujem za odpoveď.


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Lopata43 »

a mě zase zajímá zda toto může být:
http://www.fichema.cz/cs/chlornan-vpena ... -54-3.html

je na tom napsaný 70%


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od haluzakfest »

haluzakfest píše:Taky sem přidám..
Mám ale pár otázek : 1. Jak jsem pochopil mms2 reaguje s kyselinou v žaludku.. No a cokdyž jí má někdo
méně a nestačí naten chlornan ?? Mám prostě takový pocit jakoby namě byl ten
chlornan moc.. Pochopil jsem že je třeba pít.

2. Jestli se dá použít ke koupeli nebo výplachům úst, na pleť ? a pokud možno
nějaká varování pro ty jedince co maj už tak dost nebezpečný živ styl ( často
dehydratace, nepravidelna a komerční strava , nedostatek spánku, stress ,
kouření, dlouhodobé zanedbání pohybu )?

A potom poslední comě vrtá hlavou.. ono když se nato tak ale dívám tak se to jeví jakoby člověk mohl navšechno s*át, kalit, jíst co chtěl, zkrátka žil nezdravě nehleděl na zdraví a jenom občas popil mms pojed par kapsli a tradidadidááá mužem pokračovat ?


No tak čas pokročil a odpověď přišla sama od sebe z mého těla, jen potřebuji potvrdit nebo vyvrátit pár závěrů ke kterým jsem došel. chlornan vápenatý( dále jen CH.V.) jsem bral jako více nebezpečný a měl jsem zněj mnohem větší obavy, což už beru úplně jinak a tu přehnanou bezpečnost a obavy už zmizely protože jsem po konzumaci této látky necítěl téměř nic negativního. Velice opatrně jsem stím pracoval, kvůli strachu z poleptání, ale nedávno jsem zistil že to vůbec neleptá, a klidně stím můžu pracovat brát to do ruk, plnit kapsle aniž bych byl stresly aby mi to nezažralo prsty... Ale v bezpečnostním listu jsem se dočet že to leptá, takže když tu směs jílu s chlornanem a vodou ve formě bílého bahna kterou mám přischlou na ksichtě sundám tak doufám že podtím nebudou odpovídající fleky a spálená kůže že ne ? :D párkrát se mi už podařilo vytvořit si na ksichtě cosi sčím sem ven nemoch ani večer se smetím :D takže otázka leptáto nebo ne ? Je vhodné ten CH.V. zapíjet tou Hcl s vodou, jo a všim jsem si že si tady děláte moc hlavu s kvalitou kyselin, jelikož mi selksý rozum říká že farma kvalita není tolik důležitá tak celkem s klidem používám obyčejnou hacku z drogerky, nařezenou destilkou, přece jen se to kape do vody takže ty příměsi které dosebe dostanu musí být bezvýznamné a neškodné. Je to tak ? Nebo se pletu ? Popř. co je špatného nebo nežádoucího v té obyč ?

Tak asi budu muset žít zdravě a dát ty zuby do pořádku, neznáte nějakého zubaře chirurga který by byl ochoten mě zbavit cysty nad u hrotu kořene, ale myslím tím prostě nedívat se blbě nato když budu přehnaně vystrašený se ho ptát na otázky abych získal důvěru, prostě to beru jako nejvážnější věc, a největší problém ve svém životě, který mě brzdí a omezuje stresuje, se*e a ničí, přechytřely chirurg s přitakávaním sestry se mému strachu smál, a akné mi striktně zamítl že s tou cystou nijak nesouvisí, a že mám jít na kožní pomyslel sem si ( máte snad málo peněz ? )... po cestě domů jsem si představoval jak suveréní doktor odbývá moje ústa a všemožné varianty co ten neprávem sebevědomý všeuměl co se nemůže mýlit, může namě spackat, nejvíc mám strach z poškozeni nervu a necitlivost následnou, a hlavně teda je to obličej a teda v zrcadle to není žádná sláva už teť natož s rozsekanou hubou jizvami a nepovedenými zásahy doktora, to už bych byl zcela odepsaný... To vše jsem schopen zaplatit pokud by byl ochoten kdokoli vyjít vstříc a takto nadstandartně se kemě chovat tak bych mu to zaplatil, taksamo bych potřeboval narkozu, ale zase... jinač neznátě někdo nějakého doktora načerno ?? :D proboha kam sme to došli ? :D Radši si nechám provézt zákrok od zločince nelegálně než od studovaného člověka a nakonec to dopadne že s ledem a lidokainem nabroušenými noži kladivem sekáčem a mms si to zrobím sám předzrcadlem v koupelně :D No nic zajdu na pojišťovnu a budu trvat na zrušení pojištění.... a na kidy typu že a co když se vám něco stane .. řeknu tak se to stane mě a bude to můj problém ! Ale kdybyjste znali někoho kdo by byl vhodný k mě tak vám budu dosmrti vděčný a samozřejmě pokud budu spokojený tak každý kdo mi k tomu pomohl bude také... mějte se a sry zas to nemá konce :D no měli by už vymyslet nějakou efektivnější komunikaci, zkuste spočítat (hlavně písaři) kolik jste tak mihli udělat úderů do klávesnice :D:D je to celkem sranda :D

Ps: Ty smajlíky neberte jakože jsem vysmáty bez obav, nebo že to beru na lehkou váhu. Vůbec nic neberu na lehkou váhu, ty smajlíky a veškerý humor používám jako ochranný mechanizmus abych nebyl vystresly k smrti nebo se nescvoknul tak lepší než jedno či druhé je se tomu zasmát a jsem i takový typ směju se všemu, nejspíš i v rakvi budu ležet s úsměvem ve tváři, když jsem měl omrzliny na rukách s puchýři většími než prsty tak moje první reakce byla potom co jsem se probral.. Hehe :D a smích :D (první oslava silvestra, první zkušenost s alkohol :D první kdo odpad :D první den v roce a první silvestr kdy byla taková šílená kosa ! :D dodnes si ale téměř nic nepamatuju ikdyž čas od času si na nějaký ten záblesk vzpomenu. Ale málem jsem přišel o prsty, doktor řek mamě že není jisté jestli o prsty nepřídu že takové omrzliny na takové části těla ještě neviděl :D no to sem se moc nesmál a učil se zavazovat boty bez 4 prstů :D to bych se těžko tím zámečníkem vyučil :D takže tak... smajlík znamená: extrém který jsem rád že jsem přežil :)


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od haluzakfest »

Lopata43 píše:a mě zase zajímá zda toto může být:
http://www.fichema.cz/cs/chlornan-vpena ... -54-3.html

je na tom napsaný 70%
S úspěchem to baštím už pěkně dlouhou dobu střídavě když je třeba, takže to být určitě může a od fichemy jsem stálý spokojený zákazník. jen bych taky pro klid duše věděl co je oněch 30% ale to je vcelku jedno, když vidím ty jedy co předepisuj í doktoři tak jsem klidný. Chceto pomalu začít s troškou nehledě nato co se píše, prostě do nejmenší kapsle čtvrtinku a vnímat co to s vámi dělá... joo hlavně že si platíme tak draze všechno nato abychom vtom životním poli nevkročili na systémem nastraženou minu a přitom stejně chodíme jak našlapávači :D jo chtělo by to konečně tu techniku přesunout na místo kudma jdeme, tzn přesunout, vědce doktory, a jiné výrobce a výzkumníky na místo kudma se pohybujem, prý natom místě nemáme co dělat a nikdo není povinen tam odstraňovat miny a když tam někdo nani šlápne tak je to jeho chyba řeknou tytyty a znova se snaží navézt chudáka člověka natu část pole lží špíny, nemocí a zkaženosti. takže zkus ohodnoŤ udělej si názor, zvyš ohodnoť udělej si názor, jen kdyby blee au nebo ajaj tak vynech odpočiň a pokračuj s množstvím které zvládáš a opatrně navyšuj..co bych dodal... jen to že zapít dost vodou, ale nemisíš dosebe lejt tak moc jak se píše, já to dělám tak že vypiju sklenku vody, druhou zapiju prášek a pak si dotoho hltnu trochu hacky ale jak kdy ale zdá se mi že to zlepšuje účinek.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od sisa »

Haluzakfest
Ahoj, nic ve zlém, ráda tě čtu, ale kdybys dělal odstavce, bylo by to srozumitelnější a méně náročný.
Klidně po 2-3 větách. :-)
Díky.


tomas-kraluv-dvur
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31 srp 2013 10:20
Dostal: 6 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od tomas-kraluv-dvur »

Nekolik let tu ctu vse co se tyka MMS. MMS2 jsem uzival tri mesice 0.3gr v tobolce 10x denne po jedne hodine. Je mi 50let.

Mel jsem priznaky ktere vsichni popisuji, Vse se ale dalo lehce regulovat vynechanim jedne davky. Tupa bolest na temeni, ryma, slzeni oci, ale nic co si clovek prozije pri silnejsi chripce. Jedine co me vsak zaskocilo bylo to ze jsem mel ukrutnou, ale opravdu ukrutnou zacpu, ze me "praskali zilky v ocich".

Vzdy po peti dnech kdyz jsem nesel tam kam i cisarpan chodil sam, jsem si musel vzit Gut..ax, ale stejne zapusobil tak zvlastne, protoze ze me nejdrive vysel takovy tvrdy spunt a teprve pote Gut..axem naredeny obsah. Mirnou zacpu jsem vsak mel i pred uzivani MMS.

Me potize a vysledek.

perfektne odstranuje plak na zubech.

bolesti v jizve ( delka jizvy tricet cm ) a pod ni, pred dvaceti lety pri zkur..ne operaci zlucniku me rizli do strev a nasledne lezeni ve spitalu 8 mesicu a z toho ctyri mesice pouze na kapackach bez jakekoliv stravy. JIZ TO NEBOLI.

bolest bulky o velikosti cca 3cm v leve spodni casti bricha tesne nad pasem, pro bolest jsem nemohl sedet dele jak deset minut, u televize jsem lezel na boku, bulka se zmensila a nyni ji skoro nenahmatam a NEBOLI TO.

bolest v krku, asi pred dvema roky se mi zabodla kosticka z ryby, po nekolika mesicich skrabani v krku, nutkani kaslat, pocit telesa v krku, zrejme nejaky narustek. Pri zvednuti zaludku ci vylitnuti "žahy" do krku s vypary chlornanu sice velmi neprijemne, ale velmi blahodarne, skoncilo to tak, ze asi po mesici uzivani pri polikani jidla velmi silna bolest v miste narustku, pocit ze neco polikam a do peti minut konec bolesti a nyni bez pocitu telesa v krku, zadny kasel, zadná bolest.

napuchle prsty u nohou ( coz jsem si pred tim neuvedomoval ) Po mesici by se to dalo popsat jako slikani se z kuze, trosku to prezenu, jako sundani si rukavic t.j. sloupnuti velkych kusu stare kuze a pod ni krasne ciste prsty. Prsty jiz nemam napuchle, pred uzivanim prsty velmi tesne vedle sebe a nyni mam mezery mezi prsty.

To dalsi nevim jak popsat, nejednoduseji se to da popsat jako splasknuti, zena rikala ze jsem zhubnul, ale na vaze to nebylo videt. Proste jsem splaskl, zmizel i takovy pocit odulosti a citim se perfektne.

Cukrovka typu 2. Prisli na to pri preventivni prohlidce. Po konstatovani doktora ze od priste nasadi lecbu inzulinem byl pro me impulz zacit uzivat MMS2.

Dvacet let jsem se vyhybal antibiotikum tudiz navstevam u lekare. Vse jsem lecil bilinkami a prechazenim na kvalitnejsi stravu. Doma nemame zadny cukr, nepouzive ztuzene a rostline tuky, vyjma oleje z konopneho seminka, vodu mame z lesni studanky. Do mouky na chleba a peciva vyrobci pridavaji rozemlety ztvrdly chleb a pecivo, ve kterem muze byt plisen. Peceme si tedy chleba doma. Nojo ale kdo pohlida tu mouku? Pokud ale nemate kontrolu nad tim co jite je to spatne.

Po trech mesicich uzivani index 8 a bez diety, coz byla hodnota s prasky na cukrovku s dietou pred uzivanim MMS2.

No a konecne to co asi zname vsichni, rani stavani s bolestmi, nutnost poseckat chvili v predklonu a postupne se narovnat, bolesti kloubu a jine bezvyznamne bolesti, na ktere si clovek za ta leta zvykl - JSOU PRYC.

A NYNI DUVOD PROC JSEM SE ZAREGISTROVAL.
Prestal jsem po trech mesicich, protoze jsem koupil druhou davku chlornanu ve FICHEMA ( prvni jsem koupila tamtez ) a mam s uzitim problem. Pri brani te same davky jako predtim, jiz po treti tobolce zacnu slinit a pomalu se pripravuji k toalete. A nevim cim to je.

Je divne ze prvni koupena sarze smrdela i kdyz jsem mel odsypanou denni davku a nedalo se k byt treba peti tobolkam v uzaviratelnem kalisku cuchnout. Ted otevru celou dozu s jednim kilogramem chlornanu a smrdi minimalne.

Kdyz to dam do sklenicky s vodou tak se to nechce rozpustit a byt hodne piju a to dokonce teplou vodu ( tepla jako horky caj ), nachazim byly prasek ve stolici. Nevite kde je zakopanej pes? Mate nekdo stejnou skusenost? Jak se rika syty hladovemu neveri, ale pokud mate velke STARE mnozstvi tak dokud si nekoupite novou sarzi, tak nepochopite.

Koupil jsem pro kontrolu chlornan na czchem a a ten byl zas slany ( Mam malou masinku na plneni a tobolky jsou vzdy mirne zaprasene, vzdy je citit spraš na tobolkach ktery i odtranuje plak ). Proc by to melo byt slane? Kdo uziva MMS2 vi ze to je bez chuti.
Prosim o Vasi reakci.

Předchozí text vložen na jako oprava místo původně zobrazovaného na žádost autora - poo.
Mimo téma (offtopic)
Na diskuzi o alternativni lecbe me velmi chybi ze tu neni urceno, na prvni pohled, kdo je vlastne "GURU", po staru "vedouci diskuze", kdo je "nejdulezitejsi" a kdo je jen ten kdo zdeluje sve zkuzenosti, ci jen pokrikuje, plka a premysli nahlas. Teprve dnes kdyz jsem se zaregistroval tak v e-mailu byl uveden rival a tudiz me doslo ze je zrejme ten NEJVYSSI. Jenze dosud jsem patril k te mlcici vetsine, ktera si zde jen a pouze cetla. A moderator muze byt kazdy kdo si zalozi vlakno.

Dalsi vec me chybi je shrnuti, rekapitulace ci vysvetleni pro blba jako jsem ja. Prokousaval jsem diskuzi mozna nekolik let a tapu zde i nyni.

Navrhuji slozku ve ktere by bylo shrnuto to nejdulezitejsi o jednotlivych druzich MMS a jejich alternativ, protoze pro nove prichazejici a i do dnes pro me, je problem se v tom vyznat.

TREBA U KAZDEHO DRUHU UVEST CO TO JE, T.J. CHEM. VZOREC, CAS = CISLO CHEMIKALIE, CES, V JAKEM SKUPENSTVI A JAK SI UDELAT TEST, JESTLI MAM TO CO POTREBUJI, jak je to nekde v diskuzi u MMS1. To jsem vsak nalezl teprve v minulych dnech.

A TO VSE DAT DO SLOZKY KTERA BY BYLA NA PRVNIM MISTE A NEDALO BY SE DO NIC DOPISOVAT A DISKUTOVAT.
POKUD SE NECO ZMENI AUTORIZOVAT TO PRAVE V POUZE V TETO SLOZCE, ALE POUZE VYZKOUSENE VECI.

PAK SI MUZE KAZDY PSAT SVE VLASTNI NAPADY JAK CHCE, ALE DOKUD TO NENI PRAVE V TE PRVNI SLOZCE, NEBUDE TO NEZKUSENY CTENAR BRAT ZA BERNOU MINCI. NEZAPOMENTE ZE MNOHO LIDI A TO I JA, TO BERE TAK, ZE VSE CO JE ZDE NAPSANE JE PRAVDA. JE TO STEJNE JAKO S TELEVIZI. V TELEVIZI PRECE RIKAJI "PRAVDU". Jenze pokud to pravda je a dostanete se doprostred poradu, tak take nevite vse.

Nechce se mi cist dohadovani dvou ci vice autorizovanych ( maji pravo zde diskutovat ) "odborniku" a vlastne pak nevim co je pravda a nekoho to opravdu muze uvest v omyl. Priklad: je tu mnoho dotazu ci konstatovani ze si do MMS2 davaji, nebo chteji davat kyselinu citronovou, ktera patri jen do MMS1.

Nezapomente take ze vsichni nezaregistrovani vidi jen neco a ja v podstate po registraci vidim uplne jinou diskuzi a byt to ctu jiz nekolik let, tak ted si vse musim precist znova.

Myslete na mlcici, tudiz jen ctouci vetsinu, ktera neni zaregistrovana, viz ja.

Ted jsem si uvedomil ze take nepocitate s beznym uzivatelem internetu. 99% nevi Vasi internetovou adresu, 0.5% ji zna, ale zkomolenou, dalsi napisou mezeru http://www.u pramene.cz a podobne. Od znameho se dozvi neco o novem leku a napise do vyhledavace (treba na google) MMS. Ten mu nabidne vysledky a novy navstevnik se dostane nekam doprostred jakekoliv diskuze treba na patou stranu. V te chvili je totalne zmatenej, protoze se tam dva dohadujou o nejakem postupu vyroby CDS a protoze tomu nerozumi - odejde a uz se nevrati, protoze tam psali neco cemu nerozumel.

Kdyz zna internetovou adresu https://www.upramene.cz musi najit sekci alternativni lecba MMS a hned prvni odkaz je MMS - Léčení zvířat. A ODEJDE.

Na kazde strace a to i v diskuzi o MMS by mel byt odkaz s napisem KDE ZACIT. nebo si to pojmenuj jak chces. Terminologii zname jen my - novy navstevnici prichazejici a nevi kde zacit. Vyskousej si to byt beznym uzivatellem, ktery nikdy neslysel o novem leku, ktery navic nekdo jiny pomlouva. Taky jsem si vsiml ze odmitate kritiku ze je to neprehledne, ze si kazdy ma precist to co je tu uvedene, ale touto odpovedi zrazujete, protoze si vse precist zabere hodne casu a navstevnika to prestane bavit a odejde, byt ja jsem byl trpelivy.

Zkus se divat na tento web jako na internetovy obchod, ve kterem chces neco koupit. Pokud nenajdes do triceti sekund to co chces koupit, odejdes a uz se tam nevratis.

Nejlepsi je poprosit nekoho kolem tebe, kdo nidy nebyl na tomto webu, treba vnuka, nebo neter, proste nekoho vzdaleneho a rict mu at neco najde. Mozna se budes divit. Mladi jsou ale rychli a starsi lide, kteri MMS potrebuji potrebuji vice casu.

Pane Humble dekuji, dekuji, dekuji, to vsak zdaleka nevyjadruje vsechny me pocity a emoce.
Vsem propagatorum MMS a moderatorum tohoto webu dekuji take.


HRY V HRÁCH JINÝCH HER.
tomas-kraluv-dvur
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31 srp 2013 10:20
Dostal: 6 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od tomas-kraluv-dvur »

Dobry den. Moderatore, potrebuji mirne upravit muj predesly prispevek ktery byl tebou upraven, me to nejde, nezobrazuje se mi u nej tlacitko UPRAVIT, viz obrazek v priloze. Slibuji ze zachovam Offtopic. Dekuji.

:idea: Reaguji přes SZ - poo.

Pro POO ... Edit

Poslyš srandisto. Pokud žiješ v dojmu, že nemáme nic lepšího na práci než se zabývat tvýma spamama, jsi na omylu. Pokud máš co dodat ke svému původnímu příspěvku jako opravu znění, dodej v dalším příspěvku odkazem na danné věty, ale tohle pastování nepůjde. Pokud v tom chceš pokračovat, velice rychle tě zarazíme. Pokud máš připomínky jiné než na téma, rozděl si příspěvek. SDK


HRY V HRÁCH JINÝCH HER.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tomas-kraluv-dvur píše: ... Je divne ze prvni koupena sarze smrdela ... Ted otevru celou dozu s jednim kilogramem chlornanu a smrdi minimalne. ... Nevite kde je zakopanej pes? ...
To nejspíše bude tím, že nová zásilka byla hodně starý produkt a vyreagovaná, ale mohli změnit složení a snad jsi mohl koupit i ne zcela stejný druh produktu?
tomas-kraluv-dvur píše: Koupil jsem pro kontrolu chlornan na czchem a a ten byl zas slany
Pokud se pořádně podíváš na specifikace těchto přípravků u více výrobců, máš šanci zjistit, že všechny tyto výrobky jsou směsí mnoha chemikálií a že každý výrobce má jiný názor na to, co směs bude kromě chlornanu vápenatého obsahovat. Je to zde na fóru diskutováno. I jeden výrobce svůj bazénový produkt změní pokud má pocit, že ho lze vylepšit, či ošidit. Proto se nedočkáš žádné shody mezi dvěma takovými výrobky. Dokonce je dobrá šance, že výrobci byli nuceni něco změnit tak, aby výrobek páchal potíže v případě, že si někdo myslí, že se s ním vyléčí. Nebylo by to poprvé v historii. Strany a vlády všech zemí například zabraňují pítí průmyslového etylalkoholu tím, že ho otráví metylákem. My jsme si na to sice dávno zvykli a nepřipadá nám to většině ani blbé, ale mocní tohoto světa nás radši otráví, než by přišli o neoprávněné zisky. Proto je třeba se dopídit u dodavatele, co přesně v produktu, který právě hodláš koupit, vlastně je.
Mimo téma (offtopic)
tomas-kraluv-dvur píše: Na diskuzi o alternativni lecbe me velmi chybi ze tu neni urceno, na prvni pohled, kdo je vlastne "GURU", ....
U Pramene žádný GURU neexistuje a moderátoři se skutečně pouze starají o pořádek. S tím se buďto smíříš, nebo nesmíříš. Zde jsi si pouze sedl ke stolu s lidmi s různými zájmy, kteří si rádi sem tam o něčem pokecají. Diskuze U Pramene není poradna, i když poradit sem tam někdo radí furt .... avšak bez záruk!!! Tvou jedinnou zárukou jseš Ty, pokud se míníš něčemu přiučit i sám, ber kde ber.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
tomas-kraluv-dvur
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31 srp 2013 10:20
Dostal: 6 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od tomas-kraluv-dvur »

Slavku dekuji ze jsi zareagoval.

Dokonce jsem koupil dalsi treti v Montfieldu modry .... a ten je stejny jak to z fichemy, nazelenale granule, ktere se spatne rozpousti a take malo smrdi. No ja myslel ze kdyz na tom maji napsano CAS:7778-54-3 a maji 70% ze je to to same. Docetl jsem se ze tech 30% je neco neskodneho. Muze to byt tedy slane? Rozumis, mel jsem k te prvni sarzi jakoby duveru. Rekl bych ze me to delalo dobre, Vse probihalo jak se zde pise a najednou druha sarze uplne neco jineho. Vylekalo me to.

Koukal jsem na blesak kde nabizi 90%, je to to same? Nebo poradis kde koupit?

Ale jak mam tedy si to mam davkovat? Je mi spatne ze to je silnejsi a ubrat z tech 0.3gr, nebo vic pit, nebo to koupit jinde a kde? Neni nekde naprameni jak to otestovat jestli mam co potrebuju? Na MMS1 jsem test nedavno nasel.


HRY V HRÁCH JINÝCH HER.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tomas-kraluv-dvur píše: ... Koukal jsem na blesak kde nabizi 90%, je to to same? Nebo poradis kde koupit? Ale jak mam tedy si to mam davkovat? ...
Neporadím, protože s MMS2 mám nulovou zkušenost. Je tu ale dost jiných. Možná zkus Modrou Lagunu jak Ti doporučil Kutil, nebo se po SZ či emilovi obrať na Pala, ten to má v malíku.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: *MMS-2*

Příspěvek od lena »

tomas-kraluv-dvur píše:at? Je mi spatne ze to je silnejsi a ubrat z tech 0.3gr, nebo vic pit, nebo to koupit jinde a kde? Neni nekde naprameni jak to otestovat jestli mam co potrebuju? Na MMS1 jsem test nedavno nasel.
Ja jsem take delsi dobu zacala brat MMS2 a prvni dny jsem mela pocit jako brneni celeho tela, bylo to jako kdyby jsem byla elektrizovana, neco jako napeti. Asi to zabijelo nejake potvory rozlezle po celem tele. Jinak jsem taky zhubnula dokonce je to znat na vaze, asi tak 2-3 kila. A taky potvrzuji, ze jsem stihlejsi, bricho je rovne a jsem rpoto moc rada. Ma to neco do sebe. Ze zacatku jsem brala tedy asi 3 dny 3 tobolky po 400mg, ale za dva az tri dny jsem toho mela dost a zvladla jsem jenom 2 a nakonec jenom jednu. Ale zjistuji i nadale stale zlepseni. Trvda kuze na nohach se ztraci, zazivani je lepsi a dostavam dokonce poradny hlad, telo asi dobre vsechno zpracuje.

Pro me je to velky uspech a proto pokracuji po jedne tobolce denne, ale sem tam nekdy den vynecham.

Myslim si, ze mas asi dost zanesene telo a proto mas potize se zacpou. Co je velmi dobre obstarat si tobolky s magnesiem= cesky = horcik a denne je brat a pridavat po tobolce az dostanes prujem. Neni to nic skodliveho a az prijdes na hranici, ze te to prozene, pak se vratit na davku, ktera ti to nedelala. Jinak davku MMS2 bych snizila a pomalu navysovala a az si telo na ni zvykne zase pridat.


tomas-kraluv-dvur
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31 srp 2013 10:20
Dostal: 6 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od tomas-kraluv-dvur »

Slavku kontaktoval jsem Pala, uvidim jestli se ozve. Dekuji za tip.

Leno to magnesium si nastuduju. Dekuji take.


HRY V HRÁCH JINÝCH HER.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Hořčík ...

Příspěvek od A(&F) »

lena píše:horcik a denne je brat a pridavat po tobolce az dostanes prujem. Neni to nic skodliveho a az prijdes na hranici, ze te to prozene, pak se vratit na davku, ktera ti to nedelala.
... pak se vrátit na denní doporučenou dávku ...

- pokud chce někdo užívat Mg dlouhodobě, měl by si být předem jist, že má v pořádku krev. tlak a ledviny ...
- stejně jako u všeho je i u hořčíku existuje max. limit pro dlouhodobou expozici ...... neb při doplňkovém předávkování může dojít k malátnosti, závratím, k přílišnému snížení tlaku, poruchám srdečního rytmu, svalové ochablosti, únavě, atd. ... při ledvinové nedostatečnosti pak může docházet k hromadění Mg ...
- při vyšších dávkách Mg je doporučeno užívání s vápníkem a fosforem (1:2:1), ale odděleně s několika hodinovým odstupem, jinak se zamezí vstřebávání hořčíku ... to stejné platí i pro železo (inhibuje vstřebávání Mg ve střevech) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Hořčík ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... - stejně jako u všeho je i u hořčíku existuje max. limit pro dlouhodobou expozici ...... neb při doplňkovém předávkování
To jsi prosím tě sebral kde?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Hořčík ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:To jsi prosím tě sebral kde?
... v mejch poznámkách z přednášek ... mám Ti je naskenovat ??? ... :D ...

... mmch, řeč je o doplňkovém předávkování (viz můj příspěvek výše), nebo-li o předávkování pomocí magnesiových tablet (/doplňků) ...... neb hořčíkem získaným z potravin se údajně předávkovat nedá ... rozhodně ne v dnešní době, kdy více jak 90% zdejších lidí trpí jeho nedostatkem ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“