*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

*MMS-2*

Příspěvek od Merlin »

vlákno čisté - poo.

Novinka!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

MMS-2

Příspěvek od Aquarius1 »

Velice zajímavé,jen by mne zajímalo jak veliká je kapsle velikosti nula.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS-2

Příspěvek od la »

Kapsle.
Sem našel na netu pro lékárníky text,cituji:


Želatinové tobolky

tělíska různého objemu a velikosti
v hromadné výrobě i v individuální přípravě LP v lékárně
obsah tobolek: prášek nebo zrněný prášek, pelety, tablety, kapalina (oleje), pasty
rozlišujeme:
tvrdé tobolky (velikost označena čísly 5, 4, 3, 2, 1, 0, 00, 000)
měkké tobolky
tobolky odolávající žaludeční šťávě (enterosolventní obal či náplň)
tobolky s řízeným uvolňováním

Želatinové perle
např. vitamín E

třeba: http://www.mantamedica.cz/php/katalog/04.htm
nebo: http://www.noventis.cz/cs/produkty/kapsle-tvrde/


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

MMS 2

Příspěvek od la »

Je to velmi podobné této technologii .
http://www.envirolyte.cz/otazky-a-odpovedi/


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

tobolka

Příspěvek od lajos »

Ta 0-vá tobolka má docela slušný obsah 0,69ml, se bude blbě polykat až někdo objedná těch prvních 100 000 ks, nebo koupit ten nejlevnější tobolkový lék, rozdělat, vysypat, naplnit, škoda těch okolků.
Je někdo u nás blýž této technologie?


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tobolky

Příspěvek od Craft »

Velmi zajímavé, nechci kritizovat, ale trochu se tady obávám dosti silné reakce v žaludku, když se rozpustí vlivem žaludečních šťáv tobolka a obsah začne silně reagovat v žaludku, takže to pití velkého množství vody je na místě, ale i tak to dle mě nebude úplně bez rizika. Ale to je jenom můj laický názor.

lajos: To se ti jenom zdá, běžně používám pro některé své preparáty ještě větší tobolky velikosti 00 a i ty jdou v pohodě polykat. Mám na to ale strojek. Plnit to ručně je pěknej vopruz, pokud to někdo někdy zkoušel. Lze je zakoupit u firem jako Noventis v nejmenším balení po 1000ks v sáčku. Menší množství by mělo jít zakoupit v lékárně, ale ty si přirážejí ještě navíc tuším kolem 20%. A pro odvážlivce doporučuji používat radši pouze naturální transparentní tobolky, protože jsou pouze ze zvířecí želatiny (vepřové nebo hovězí), tudíž neobsahují žádné chemické bonusy navíc, jako třeba ty pro rozpouštění až v tenkém střevě nebo dokonce ty pro vegetariány, které jsou plně chemického původu. Plnění tobolek zdar :)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Craft

Příspěvek od lajos »

Kolik stojí prosím tě ten plnící strojek na tobolky?


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Tobolky

Příspěvek od Bardioc »

Craft píše:ale trochu se tady obávám dosti silné reakce v žaludku, když se rozpustí vlivem žaludečních šťáv tobolka a obsah začne silně reagovat v žaludku, takže to pití velkého množství vody je na místě, ale i tak to dle mě nebude úplně bez rizika. Ale to je jenom můj laický názor.
Ahoj, zajímalo by mě, jak by MMS2 fungoval v těch tobolkách, které se rozpustí až ve střevě. Tím by se ty někdy dost prudké reakce v žaludku vyloučily (lidé se žaludečním vředem by mohli vyprávět :cry: ), ale obávám se, že ve střevě, v době kdy se tobolka rozpustí, už nebude dostatek doporučované reakční vody.

Asi tak!


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Craft

Příspěvek od Craft »

lajos píše:Kolik stojí prosím tě ten plnící strojek na tobolky?
Zde je přímo výrobce a vyjde nejlevněji, kde jsem ho před časem kupoval. Ale není to zrovna nic levného na tak jednoduchý mechanismus.
http://www.iheros.cz/
Ahoj, zajímalo by mě, jak by MMS2 fungoval v těch tobolkách, které se rozpustí až ve střevě. Tím by se ty někdy dost prudké reakce v žaludku vyloučily (lidé se žaludečním vředem by mohli vyprávět ), ale obávám se, že ve střevě, v době kdy se tobolka rozpustí, už nebude dostatek doporučované reakční vody.
Asi tak!
Pokud vím, klasické tobolky se rozpouštějí už v žaludku. Rozhodně bych neriskoval použití tobolek, které se rozpouštějí až ve střevě, protože bych se tady vážně obával perforace. Tobolky, které jsou určeny pro rozpuštění ve střevě mají navíc nějaký chemický obal, který odolá žaludeční kyselině a reaguje, tj. rozpustí se až v tenkém střevě, kde je jiné prostředí než v žaludku, předpokládám že právě díky trávicím enzymům v tenkém střevě. Nicméně můžeš být pokusným králíkem :D

Osobně bych byl tady opatrný, zvlášť lidé, kteří mají nějaké gastro problémy.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Želatinové tobolky

Příspěvek od Dasena »

Tobolky jsem bez problému koupila v lékárně, paní mi jich ochotně 100 ks odpočítala za 32,- Kč. Jsou to skutečně ale megakapsle. Cca 2.2 cm na délku, 0,7 cm v průměru. Takže mám taky celkem obavu to do žaludku pustit. Odpoledne sjedu do Mounfielda koupit nějakou tu chemii a asi to risknu, ale pro začátek určitě tobolku nenaplnim ani do půlky.

Už jste to někdo zkoušel? :?:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

nákup

Příspěvek od lajos »

Tak jsem vyrazil po nákupu MMS2. V Liberci něco sehnat je umění. Je tady nějaké družstvo Druchema ale oni nic, tak sem šel rovnou do Mountfieldu, místo Laguny měli Modrý blesk 1kg za 350,- .Trochu jsem váhal neb v popisu měli sice chlornan vápenatý (670-700g/kg) ale žlutobílou barvu, mně to příjde spíš do jemně zelena ale ten odstín se blbě odhaduje. Píšou že obsahuje aktivní chlor a dále označení CAS 7778-54-3, ES 231-908-7. Má to být přípravek k šokové dezinfekci bazénové vody. Tak chvíli počkám na vaše reakce než s tím šokuju sám sebe.
Myslíš gewo že Laguně modrý šíp by mohlo odpovídat u Mountfieldu Modrý blesk?
S tobolkama 0 jsem uspěl až v druhé lékárně (moc nadšeni nebyli), v první měli jen 00. Mají to v 1000ks balení a jsou ochotni odpočítat 20-30ks. Mně stálo 20ks 25,- .Rozměr má opravdu 22mm a je to na hranici polknutí pro chlapa, ženský asi většinou před takovým rozměrem utečou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Chlor šok

Příspěvek od Bardioc »

Objevil jsem tento přípravek http://www.ghcinvest.cz/pdf/nachs/chlor_sok.pdf
Obsah chlornanu vápenatého 95 procent, asi je to to nejčistší, co se dá běžně sehnat.

Je to granulát!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Bardioc

Příspěvek od lajos »

Zajímavé že tam píšou také ES: 231-908-7, tak že jsem asi koupil dobře.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

MMS2

Příspěvek od Dasena »

Tak jestli to pánové vydržíte do středy, my tady v Táboře prý už máme vzorek, resp. ta pani léčitelka, která mi doporučila jedničku. (Přišlo jim to prý minulý týden. Myslim, že MMS1 i s knížkou mají od emms.cz, ale zdroj jen tušim). Je velice rozumná a šikovná a nic nežádoucího by mezi lidi nepustila. Já bych bez jejího doporučení určitě nešla ani do tý jedničky. Je to prostě jak pít naředěný Savo. V tom Vás všechny docela obdivuju pustit si něco takovýho do sebe naslepo.Ve středu za ní jedu koupit jabl.moštík, pokusim se něco zjistit, ať si zbytečně nepoleptáme dvanácterník. Na tlf to nebylo, i když jsem moc chtěla.

MMS1 NENÍ Savo! Savo je NaClO, MMS je NaClO2, a to je velmi podstatný rozdíl.
Naposledy upravil(a) Dasena dne pon 07 zář 2009 17:54, celkem upraveno 1 x.


Návštěvník

231-908-7

Příspěvek od Návštěvník »



Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“