Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stále to není ono

Příspěvek od Palo »

No jasně, že se všude povídá, jak je soda nebezpečná! :) Ti parchanti se pořád snaží nás okyselovat, tak co Ti asi řeknou, když se máš dlouhodobě neutralizovat sodou? :lol: Navymejšlí si cokoliv, aby to lidem co nejvíc urvali od těla. Jak jsem psal, beru to furt bez přestávek a rvu to do všeho pití snad kromě čaje. I do jablečnýho džusu. Prostě všude ;) A nemám žádný problémy. Podle toho, co povídají, bych už musel bejt pod drnem.

Na druhou stranu to obsahuje zase sodík, takže i Ty bys měla solit KCl+NaCl v poměru 40:60 ;) Tím může solit kdokoliv - celá rodina. Když je to takto namíchané, tak je to naprosto bezpečné - jak píše Merlin ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od muflon »

Denny píše:(OCISTNA KURA JATER-harmonogram:)14:00 - Od této chvíle nic nejíst a ani nepít, až do ukončení procedury

DOTAZ: A jak by to šlo provést u příbuzného co má cukrovku-Diabetes II.stupně, a píchá si 5x denně inzulín....??!!
Má játra v hrozném stavu(hnědé skvrny pod očima, neustálá únava...), ale bojí se hypoglykemie.....a pokud by jedl něco LEHCE STRAVITELNEHO několikrát za den, účinkovala by vůbec nějak očistná kůra jater a žlučníku?

Pokud má někdo jakoukoli radu k šetrné kůře a posílení jater, tak prosím o Vaše zkušenosti, zvláště diabetiky!! Dík.
Navíc když na sono diagnostikovali kámen větší jak 4 cm tak už tato očistná kůra jater a žlučníku asi je velké riziko....

:good: :bye:
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 25 dub 2010 22:06, celkem upraveno 3 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
lena

posileni jater

Příspěvek od lena »

zacala bych denne na lacno lzici pannenskeho olivoveho oleje a 10 minut pote lzici citronove stavy, to zacina pomalu cistit jatra a hlavne zlucovody. take je ostropestrec mariansky na jatra velmi dobry a taky uzivat mms. ten cisti velmi dobre, ale nezapomenout brat i vitaminy.

jaterni kura neni nikomu na skodu,


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od milda »

muflon píše:

DOTAZ: A jak by to šlo provést u příbuzného co má cukrovku-Diabetes II.stupně, a píchá si 5x denně inzulín....??!!
Má játra v hrozném stavu(hnědé skvrny pod očima, neustálá únava...), ale bojí se hypoglykemie.....a pokud by jedl něco LEHCE STRAVITELNEHO několikrát za den, účinkovala by vůbec nějak očistná kůra jater a žlučníku?
Asi by účinkovala, i když slaběji, ale pro jistotu se zeptej tady: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... &start=300


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od Palo »

muflon píše:DOTAZ: A jak by to šlo provést u příbuzného co má cukrovku-Diabetes II.stupně, a píchá si 5x denně inzulín....??!!
Občas mi napíší lidé, že cukrovku zvládli s MMS1 za jeden měsíc - např. že jim hladina klesla z 14 na 6. Obávám se ale, že to nebudou všechny případy a není jisté, jestli se to pak nevrátí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stále to není ono

Příspěvek od Palo »

isabel píše:já se té sody pořád bojím..vím že se psalo že to není moc dobré to do sebe rvát a že se jen potlačuje příčína tak nevím no :?
V textech, co sem dal Craft se píše, že soda je potřeba k dosažení nějakého HCl v těle, jak jsme se bavili ve zkušenostech s MMS... Takže to vypadá, že nejde ani tak o zásaditost, ale o ten sodík... Takže nebát se a zkusit jedlou sodu ;)

Jinak kdo budete chtít Epsomskou sůl, tak mi napište, pošlu... Ostatně seznam co mám, je zde:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od muflon »

Palo píše:
muflon píše:DOTAZ: A jak by to šlo provést u příbuzného co má cukrovku-Diabetes II.stupně, a píchá si 5x denně inzulín....??!!
Občas mi napíší lidé, že cukrovku zvládli s MMS1 za jeden měsíc - např. že jim hladina klesla z 14 na 6. Obávám se ale, že to nebudou všechny případy a není jisté, jestli se to pak nevrátí...
Bere MMS1 cca od rijna min.roku a s cukrovkou to nehlo....pravda ale je ze ani nezmenil zasadni veci-nedostatek pohybu a dietni prohresky..... :(
Pote co si vypestoval averzi na MMS1 presel na MMS2 a vysledky dobre na vse mozne jen na tu cukrovku zatim ne. Ted bere MMS1 spolu s MMS2. Tak uvidime. Ten oliv.olej a citron.stava na lacno na cisteni vypada zajimave, oboji jsme uz pouzivali ale zatim ne na lacno. Nasdili jsme uz i LEN jak olej tak drceny s tvarohem (spred). Holt to chce zkouset kde co. Obavam se ale ze bez pohybu asi nic trvaleji nezabere.....Je to vsak zacarovany kruh--nehybe se mj.kvuli velke nadvaze 180kg, kdy po inzulinu dostava dravci neovladatelny hlad(protoze inzulin vybuzuje hlad je pro cukrovkare typu II. tak tezke zhubnout...). Ale oci ma po kontrole perfekt, doktor ziral a chvalil, to same zubar ohledne paradentozy ! :shock:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od Palo »

muflon píše:Bere MMS1 cca od rijna min.roku a s cukrovkou to nehlo...
No, tak pak bude jediná možnost zkusit Praziquantel+Albendazol, popřípadě preventivně předtím Metronidazol (Entizol). S tím by to mohlo být lepší. No a provětrat střeva Epsomskou solí by neškodilo ;)

Ale asi počkáme na vyjádření mildy, jestli mu to s cukrovkou něco udělalo - vsadím se, že jo ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Očista žlučníku a jater

Příspěvek od milda »

Palo píše:
Ale asi počkáme na vyjádření mildy, jestli mu to s cukrovkou něco udělalo - vsadím se, že jo ;)
Taky věřím že jo. Koncem května jdu k mudr cukrokváři, tak se možná už něco dozvíme :D


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Orgánové hodiny

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Orgánové hodiny 23. - 1. hodina
Začíná pracovat žlučník. Ti, kdo mají s tímto orgánem potíže, se obvykle v tuto dobu budí anebo nemohou spát.

1. - 3. hodina
Aktivují se játra. V této době nastává útlum (nejnižší okysličení mozku), proto je třeba dávat pozor, např. při cestování. V tuto dobu se rovněž budí žlučníkáři, protože játra a žlučník jsou párové orgány. Nedoporučuje se pít alkohol, kouřit, používat tuky, kávu.

3. - 5. hodina
V činnosti jsou plíce, proto se obvykle v tuto dobu budí kuřáci, astmatici, nemocní na průdušky, rýmu a se záněty cest dýchacích. V této době také člověk pociťuje největší strach a úzkost. Každá maličkost nabývá obrovského významu.

5. - 7. hodina
V největší činnosti je tlusté střevo. Je dobré si navyknout v tuto dobu na vyprazdňování. Vyhnout se stresu a spěchu. Probouzení je potřebné postupně, neboť nemocní lidé se právě cítí v tuto dobu velmi špatně. Pít hodně čaje.

7. - 9. hodina
Dostává se do činnosti žaludek. Velmi důležité je v tuto dobu konzumovat vitamíny. Tělo potřebuje být v teple. V tuto dobu proto není vhodná studená sprcha nebo koupel.

9. - 11. hodina
V tuto dobu je v činnosti slinivka břišní a slezina. V této době nepožívat alkohol! Je dobré ovoce, med (je to jediná denní doba, kdy je tělo schopno strávit sladkosti). Vyhýbat se přílišné fyzické činnosti. Můžeme podávat vysoké duševní výkony. Kolem 11. hodiny nastává dopolední výkonnostní vrchol.

11. - 13. hodina
Doba aktivní činnosti srdce. Není dobré jej zatěžovat velkým množstvím potravy. Nastává mírný útlum. Pozor na úrazy! Dobrá je procházka nebo krátký spánek.

13. - 15. hodina
V největší činnosti je tenké střevo. V této době se snižuje citlivost zubů (vhodná doba na dentistický zákrok). Začíná se zvyšovat fyzická aktivita.

15. - 17. hodina
Nejvíce pracuje močový měchýř. Dobré je pít bylinkové čaje, sportovat. Trávicí systém je schopný přijmout vydatné jídlo. Aktivita stoupá a dosahuje druhého výkonnostního vrcholu.

17. - 19. hodina

V činnosti jsou ledviny. Velmi potřebné je vyloučit vše, co jim škodí, tuky, cukr, sůl, limonády, chemikálie, káva, alkohol, chlad, stresy. Vydatně pít.

19. - 21. hodina
Dostává se do činnosti obal srdce - krev. V této době člověk velmi dobře vnímá. Je to doba vhodná pro poslech hudby, divadelních her. V této době je nejúčinnější působení antibiotik a lze provádět natírání bolestivých míst.

21. - 23. hodina
Doba činnosti "tří ohřívačů". Je to doba, kdy se tělo připravuje na spánek. Nečinit nic pro aktivaci. Nikdy nekouřit. Také vynechat jídlo.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Jsem ve druhé polovině

Příspěvek od Denny »

Již jsem tady psal, že se díky MMS a prodělaných očistných kúr, cítím o polovinu lépe od té doby, kdy jsem vzal své zdraví do vlastních rukou.
Bohužel se mi dosud ta druhá polovina nedařila. Například po jaterních kúrách se některé problémy a bolesti vracely. A proto jsem po zhruba 7 měsících samostudií a samoléčby přikročil k radikální změně, která by měla přinést toužebně očekávaný výsledek.

Třetí týden je ze mě ,,trávožer", dal jsem se na vitariánskou stravu. Objevuji nové možnosti, pro lidský organismus nenásilného stravování v podobě ovoce, zeleniny, luštěnin, ořechů, semen a olejů z nich vylisovaných. Je to dlouhá škála lehce stravitelných jídel, různých kombinací a chutí, která dovedou zasytit podstatně lépe a bez nepříznivých vedlejších účinků, jako moje dosavadní strava. Vše je nevařené a díky tomu se zachovaným vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a potřebných aminokyselin. Nezatěžuje organismus kyselinotvornými kvasnými procesy, nezahleňuje, nespotřebovává většinu energie na trávení, regeneruje a uzdravuje.
K tomu ještě domácí kefírek (z tibetské houby), obsahující nesčetné množství zdraví prospěšných baktérií s vysoce účinnými léčebnými výsledky prakticky nacokoliv.

Nepožívám vodu z vodovodu (čti jedy z vodovodu), ale filtruji ji přes reverzní osmózu, piji vlastoručně vyrobené čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.
Aby tělo nebolelo a strava byla střevy správně vstřebávána, provádím podle rady svého léčitele odkyselení pomocí klystýrů se sodou a dysbakteriózu střev klystýry s urinou a MMS. Protože díky předešlé celoživotní ,,normální" stravě je moje tělo ve stavu akutního nedostatku vitamínů a minerálů, musím je dodatávat ve zvýšené míře také pomocí pangaminu, J (mořské řasy/vločky NORI), Se (para ořechy), B6, B12, vit.E, hodně Mg (skvělé na nervy) a také C, a D3. Vše ostatní v dostatečném množství pokryje nynější potrava.

Je až s podivem, jak rychle jsem se díky této změně zbavil neustálého pálení žáhy, tlaku a plnosti v žaludku, plynatosti, zácpy aj. Konečně se mi daří v kuse spát déle než 2 hodiny, bez bolesti v zádech a ramenou, bez tlukotu srdce a pocitu dušnosti. Nyní stále častěji (krom jednoho ,,pochodu" na WC) prospím v pohodě celou noc :!:

Kéž to tak zústane :idea:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Denny

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Všude, kudy procházím, tak tě moc ráda potkávám a čtu.
Jsi fakt velký bojovník, to tedy klobouk dolů, co všecko už jsi vyzkoušel a čím prošel a procházíš. Obdivuji tvoji houževnatost a přeji ti abys byl hóódně brzy sám se svým zdravotním stavem spokojen. Piš dál své poznatky..
Krásný večer.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Jsem ve druhé polovině

Příspěvek od hanka »

Denny píše: ........Kéž to tak zústane :idea:
Ahoj Denny,

jsem ráda, že Tě zase "slyším" :lol: . Opíráš se do toho hezky tvrdě - ostatně jako vždy. Držím Ti palce, aby to tak skutečně zůstalo :good: , Ty si to zasloužíš.
Když píšeš o tom pálení žáhy - četl jsi příspěvky o HCl?

Měj se moc fajn :lol: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Pro Denny

Příspěvek od Denny »

SVĚTLUŠKA píše:Všude, kudy procházím, tak tě moc ráda potkávám a čtu.
Jsi fakt velký bojovník, to tedy klobouk dolů, co všecko už jsi vyzkoušel a čím prošel a procházíš. Obdivuji tvoji houževnatost a přeji ti abys byl hóódně brzy sám se svým zdravotním stavem spokojen. Piš dál své poznatky..
Krásný večer.
To se hezky čte, děkuji.

Při svém léčení jsem došel až k poznání toho, že pokud nezměním svůj přístup k životu a ,,nepřekopu" dědičné zvyky a zásady svého dosavadního "zdravého stravování", pak budu stále jen naříkat a hledat pomoc v různých lécích, alternativkách a spoustě jiných zaručených vyšetřeních a receptů, slibujících brzké uzdravení.
Toto vše již mám chvála bohu za sebou, avšak poznání marnosti stálo mě a potažmo mou rodinu přes 30tisíc peněz.

Dovolím si použít citace svého léčitele i některých přispěvatelů a dle sebe je upravit, protože mi mluví z duše a navíc se shodují s tím, co jsem sám prožil.

Již naši rodiče se díky své neinformovanosti starají pěčlivě o co nejrychlejší podkopání našeho zdraví již od miminkovského věku. Poté se díky naprosto úděsnému stravování v předškolních a školních jídelnách pokračuje v tomto procesu ničení zdraví po celou dobu školní docházky. Naše tímto získané špatné stravovací návyky si přinášíme do dospělého života a usilovně pokračujeme v započatém procesu. Již kolem 40 roku života a mnohdy i dříve máme tělo poničené do té míry, že pravidelné návštěvy u lékařů jsou nezbytné a začneme těžce platit za naši ignoranci zakladních principů zdravého stravování. Ale je tu i dobrá zpráva, ani v tomto okamžiku není pozdě zařadit zpátečku a začít na svém nejdražším pokladu usilovně pracovat. Výsledek se při ortdoxním přístupu dostaví velice rychle a budete s údivem sledovat co Vaše tělo ještě zvládne, přestože mu to již dlouhou dobu dělalo potíže. Náš věk se nedá paušálně posuzovat podle kalendáře a stejně jak existují 70 letí mladíci bohužel existují i 25 letí starci a je na Vás pokusit se zařadit k těm prvním.

Co si pamatuji, tak u nás jsme se nikdy neměli zle. Všeho bylo dostatek a hlavně masa. Už babička vyprávěla, jak chovali ovce a jiná hospodářská zvířata. Když zabili vykrmené prase, museli dokupovat nádoby na sádlo. Maso se většinou udilo v komíně, dobrota, dokud prababička nepřiložila uhlím...

Moje babička zemřela ve svých 78 letech - asi 20 let byla na půl těla ochrnutá po mozkové mrtvici. Děda se dlouhá léta trápil nemocí zvanou tuberkulóza - asi díky zdravému kouření. Maso a jiné dobroty, byly na denním jídelníčku. Stravovací návyky se odrazily i na jejich dětech. Moje maminka již od dětství trpěla anginou pectoris....30 let před svou smrtí se trápila bolestmi různých nemocí, na které by mi stránka nestačila.
Otec po čtyřicítce onemocněl cukrovkou. Dlouhá léta mu pomáhal inzulín, pak to šlo již jen z domu do nemocnice a zpět. Nakonec mu začali ,,uždibovat" kousky těla - napřed kousek palce u nohy, pak již celý palec, dále nohu pod kolenem a rádi by v tom pokračovali dodnes, kdyby jim díky jejich ,,všestranné péči" chudák neumřel.
Starší bráška zemřel před pár léty na rakovinu lymfatických uzlin a bůhví čeho ještě. Je jistě zbytečné popisovat, jak trpěl a co to dělalo s námi.

Taktéž u mne se díky závislosti na mase a jiných pochutinách, můj zdravotní stav vyvrbil tak, jak částečně popisuji ve svých příspěvcích. Bohužel také já jsem svým dětem, tak jako 99% nás všech, dal do vínku špatné stravovací návyky. Můj 33 letý syn trpí bolestmi kloubů, pálením žáhy...............
Že by podobnost čistě náhodná :?:

Další pokračování rodinné ságy přinese čas a chuť něco změnit.

Krásný den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Denny

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Moje maminka již od dětství trpěla anginou pectoris...
Tak tohle je přesně můj případ, mohl bych říct to samé...
Denny píše:...30 let před svou smrtí se trápila bolestmi různých nemocí, na které by mi stránka nestačila.
Dám jí to přečíst, ať ví, co ji čeká s našimi doktory... A zajímalo by mě, co konkrétně... ;)
Zatím je to "jen" neustálá únava, odříkání domluvených věcí, bolesti nohou - zejména kloubů, už jí tam už tak prásklo, že jsem jí musel odvést dom...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“