Testatica - Spaceball

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Odpovědět
Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Hmm...

Příspěvek od spaceball »

pepe píše:Spaceball Spaceball , už zas sme u toho ,,Pojmi a dojmi" . Hmm , vieš ty čo , dám aj tebe ,,palček" nech sa možme vytiešať zo zmyslu toho nezmyslu čo sa ti i tentokrát ,,podarilo" dať do kopi . Takže :good: . Pepe
:good: Aje, že bych až tak seknul do živého? Tolik zloby o něčem svědčí... Vracím ti "palček", chyběl by ti ve sbírce. :P :P :P


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Hmm , pojmi a dojmi . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: re

Příspěvek od aNONym »

spaceball píše:
Juranus píše:
spaceball píše:Žádný elektrostatický generátor nemůže disponovat takovým výkonem... Velice zajímavé provedení. Škoda že neexistují stránky původu.
Ovšem kromě matičky přírody. :D
Ovšem že, ale -
Víte jak dlouho by jste mohl svítit nepřetržitě 60W žárovkou na jeden pořádný úder blesku? Jeden měsíc :P
Čekal jste více? Já taky :D
Pátá minuta a dvacátá sekunda http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... oro-jasno/ ;) Non

Z dalších tam uvedených zajímavých údajů je například, kolik se uvolní latentního tepla při jedné průměrné bouřce nebo přirovnání, kolik celkem obsahuje energie.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: re

Příspěvek od pepe »

aNONym píše: Pátá minuta a dvacátá sekunda http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... oro-jasno/ ;)
Ježiškové husličky , už dávno som sa tak dobre nezasmial . Ty si si normálne dal tu robotu s vyhladávaním ,,dokazu"? Vieš ti čo , poteším ťa . Keď že televízor som už pred pár rokmi vyhodil z okna a to doslova , tak tato ,,potvrdená informácia" je pre mňa naozaj novinkou . Hmm , prestovšetko nemám za potreby si pre jéj ,,pravdivosť" a ani kvoli tomu ,,klebetníku" obnovovať odberové miesto ponevadž , tých mojích 300W mi bohate stačí . Snaha sa cení , takže :good: . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

aNONym píše: Pátá minuta a dvacátá sekunda http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... oro-jasno/ ;)
Kdosi mi zase říkal, že nějaká skupina udělala elektrárnu, co by měla šlapat na blesk a jakmile ho chytili, tak o svoji elektrárnu zároveň přišli :D a prý to nebyl žádný pidižvík :D
No, kdo ví, kde je pravda...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Lectuer

Žiarovka

Příspěvek od Lectuer »

pepe píše: Pátá minuta a dvacátá sekunda http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... oro-jasno/ ;)
Ježiškové husličky , už dávno som sa tak dobre nezasmial . Ty si si normálne dal tu robotu s vyhladávaním ,,dokazu"? Vieš ti čo , poteším ťa . Keď že televízor som už pred pár rokmi vyhodil z okna a to doslova , tak tato ,,potvrdená informácia" je pre mňa naozaj novinkou . Hmm , prestovšetko nemám za potreby si pre jéj ,,pravdivosť" a ani kvoli tomu ,,klebetníku" obnovovať odberové miesto ponevadž , tých mojích 300W mi bohate stačí . Snaha sa cení , takže :good: . Pepe[/quote]

Čo si tým chcel povedať ? Ako ospravedlnenie to nevyzerá!


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: re

Příspěvek od aNONym »

pepe píše:
aNONym píše: Pátá minuta a dvacátá sekunda http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... oro-jasno/ ;)
Ježiškové husličky , už dávno som sa tak dobre nezasmial . Ty si si normálne dal tu robotu s vyhladávaním ,,dokazu"? Vieš ti čo , poteším ťa . Keď že televízor som už pred pár rokmi vyhodil z okna a to doslova , tak tato ,,potvrdená informácia" je pre mňa naozaj novinkou . Hmm , prestovšetko nemám za potreby si pre jéj ,,pravdivosť" a ani kvoli tomu ,,klebetníku" obnovovať odberové miesto ponevadž , tých mojích 300W mi bohate stačí . Snaha sa cení , takže :good: . Pepe
Pepe, preboha, zkus se zamyslet nad tou fíkovinou cos napsal. :D Non

Ty si opravdu myslíš, že by si dal tu práci jenom kvůli tobě? :D Že by tvoja sebestrednost? ;) A jak bych to vlastně udělal? Jak bych to našel? :D To si myslíš si, že na netu jsou slovo od slova obsahy všech pořadů? :D To je ale blbost, co? :D :D

To jsem ti takhle dneska ráno měl zapnutej XXVII" LCD panel (co mi visí na zdi a pouštím si na něm filmy dle vlastního výběru), dokoukal jsem z netu "Benefiční koncert linky bezpečí" (jak tam hráli Kryštofové a Nohavkovi vypadl text ;) ), potom přepnul DVBTéčko nejdřív na Discovery, potom na NG, pak na ČT2. A víš co jsem tam uviděl přes celou scrínu? No vypadalo to jako velkej sevřenej konečník (pusť si to od páté minuty, určitě to poznáš :D ). Potom tam začali mluvit o blescích a přirovnávat jejich výkon k měsíc rozsvícený žárovce. 8) Tak jsem si vzpomenul na Spacebala a plesknul to sem. S tebou to nemělo nic společnýho. Věř že opravdu ne. :P


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: re

Příspěvek od pepe »

aNONym píše:...Pepe, preboha, zkus se zamyslet nad tou fíkovinou cos napsal...
Priznám sa ti , ani sa mi nechce . A vieš ty čo , celé to hádžem za hlavu a už neriešim . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Lectuer

Ohovárač

Příspěvek od Lectuer »

pepe píše:
aNONym píše:...Pepe, preboha, zkus se zamyslet nad tou fíkovinou cos napsal...
Priznám sa ti , ani sa mi nechce . A vieš ty čo , celé to hádžem za hlavu a už neriešim . Pepe
Ešte niekomu dlhuješ ospravedlnenie!


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Ohovárač

Příspěvek od pepe »

Lectuer píše:...Ešte niekomu dlhuješ ospravedlnenie!
Človeče ty to máš nejaké popletené , rob s tým niečo . Za rozprávky sa predsa neospravedlnujeme , za rozprávky ďakujeme . Takže za seba a určite i k tvojej radosti ďakujem za peknú ,,60W-tovú" rozprávku . Nabudúce sa nehambi poslať aj kritický príspevok pod svojím nickom - nemusíš sa báť , nebolí to . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
lectuer
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: ned 01 lis 2009 14:32
Bydliště: Vysočina

Re: Ohovárač

Příspěvek od lectuer »

pepe píše:
Lectuer píše:...Ešte niekomu dlhuješ ospravedlnenie!
Človeče ty to máš nejaké popletené , rob s tým niečo . Za rozprávky sa predsa neospravedlnujeme , za rozprávky ďakujeme . Takže za seba a určite i k tvojej radosti ďakujem za peknú ,,60W-tovú" rozprávku . Nabudúce sa nehambi poslať aj kritický príspevok pod svojím nickom - nemusíš sa báť , nebolí to . Pepe
Nebolí ty tlčhuba .Nič som nepísal o 60W-tovke. Pozerám sa a vidim čo tu trepeš za nezmysly. :hip:


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Ohovárač

Příspěvek od pepe »

lectuer píše:...ty tlčhuba ...
Nemožema byť predsa všetci géniovia ako ty . Ináč :good: za ,,odvahu". Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
lectuer
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: ned 01 lis 2009 14:32
Bydliště: Vysočina

Re: Ohovárač

Příspěvek od lectuer »

pepe píše:
lectuer píše:...ty tlčhuba ...
Nemožema byť predsa všetci géniovia ako ty . Ináč :good: za ,,odvahu". Pepe
Všetci ????? Rada: nemiešaj sa do diskusie ktorej nerozumieš, neohováraj a budeš vyzerať ako génius. :good:


Maj odvahu používať vlastný rozum. Immanuel Kant
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Ohovárač

Příspěvek od pepe »

lectuer píše:...Rada: 1 - nemiešaj sa do diskusie ktorej nerozumieš, 2 - neohováraj a 3 - budeš vyzerať ako génius...
Pekná rada , len čo je ,,pravda". Až na pár ,,chybičiek krási" si ju aj berem k ,,srdcu". 1 - ako to vieš , že diskusiji nerozumiem ? 2 - Mam rád ,,čistý stôl", takže na rozdiel od iných nemám problém povedať komukolvek čo si o ňom myslím . Nájdi mi tu jedného jediného ktorí može o sebe tvrdiť že som ho ohovoril , tj nevie to priamo odomňa čo si o ňom myslím . 3 - "Čím vic toho viem , tým viac som o tom presvečený , že neviem takmer nič". Ďakujem , no tebou ponúkaný ,,druh geniality" si neprosím . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
lectuer
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: ned 01 lis 2009 14:32
Bydliště: Vysočina

Re: Ohovárač

Příspěvek od lectuer »

pepe píše:
lectuer píše:...Rada: 1 - nemiešaj sa do diskusie ktorej nerozumieš, 2 - neohováraj a 3 - budeš vyzerať ako génius...
Pekná rada , len čo je ,,pravda". Až na pár ,,chybičiek krási" si ju aj berem k ,,srdcu". 1 - ako to vieš , že diskusiji nerozumiem ? 2 - Mam rád ,,čistý stôl", takže na rozdiel od iných nemám problém povedať komukolvek čo si o ňom myslím . Nájdi mi tu jedného jediného ktorí može o sebe tvrdiť že som ho ohovoril , tj nevie to priamo odomňa čo si o ňom myslím . 3 - "Čím vic toho viem , tým viac som o tom presvečený , že neviem takmer nič". Ďakujem , no tebou ponúkaný ,,druh geniality" si neprosím . Pepe
1,2,3 si napchaj do p.
Citujem teba : Priznám sa ti , ani sa mi nechce . A vieš ty čo , celé to hádžem za hlavu a už neriešim . Pepe


Maj odvahu používať vlastný rozum. Immanuel Kant
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“