Kde sehnat...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od martin11 »

:good: buď rád, že máš vlasy...má to dost výhod, nevýhody žádné :idea:
mě vlasy vypadaly před 15 roky po prožitém stresu / auto srazilo synka a ten byl tejden v bezvědomí/...to sem ale nepatří...Ti jardo poradím....ostříhej to...na léto...ale pak nastane toto. praštíš se do hlavy...pod autem o trám o větev....no znáš to, s vlasama nic....holej...mám hlavu samou jizvu...a když přijde zima je to ještě horší, vlasy neuvěřitelně hřejou :idea:a vousy zrovna tak.
tak si to jednou ohol všechno a uvidíš, jak se budeš těšit až to zase doroste,,, :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
elzee
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 bře 2014 9:30

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od elzee »

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, kde by se dal sehnat práškový chloritan sodný na PMS?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

elzee píše:Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, ...
Probůh, jen za poslední týden se tady odpověď vyskytla nejméně pětkrát a dohromady toho bude určitě na fóru přes 200x . Snad použij funkci Hledat, nebo G :shock: gla.

S laskavým pozdravem, Sláve.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj všem, můj dotaz zní. nevíte kde sehnat indickou bylinku Katuki (Picrorrhira kurroa)-samotnou ?
Dostala jsem jednu od známé ale pod pultem( prodej je ilegální jako u mnoha jiných) a potřebuji jí víc. Je to prý nejsilnější indická bylina na játra .Moc díky .Budu ještě hledat na netu .Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jrompf »

LenkaX píše:... na játra ..
Skusala si uz Ostropestřec mariánský - semínko ?: linka . Staci to chrumkat ako ine semienka (alebo inf1, inf2, ...).
(Jaterní odpad nezdetoxikovaný (JON) je problém, který nás provází celý život a je důležitější příčinou našeho zřetelného stárnutí než zkracování telomer na koncích DNA.)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj a děkuji, ostropestřec znám, ale tuto Kutuki či Katuki sháním pro onko pacienta ,má být velmi silná na játra......


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od LenkaX »

http://www.ajurveda-brno.cz/ucebnice-aj ... tki-katuki
tady jsou popsány její účiny....dokonce ji srovnávají co do účinnosti s Ostropestřcem a je mnohem silnější, takže známá měla pravdu:-)
L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Martin z KE »

Ma niekto skusenosti s objednavanim z tejto stranky na Slovensko : http://www.chinesemedicine-th.com/sk/ce ... ablet.html ??
Pripadne iny zdroj Hetrazanu na Slovensku ?


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od julietta »

Martin z KE píše:...Pripadne iny zdroj Hetrazanu na Slovensku ?
Ahoj,napis na: skpramen@gmail.com
maju take produkty ako su uvedene tu na fore pre cz. :)


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od jrompf »

Ak niekto zhana chloritan sodny 80%, tak mam k dispozicii 4kg (Praha - iba osobne).


Iwa333
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 12:48
Dal: 1 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Iwa333 »

Dobrý deň.Kto prosím predáva na Slovensku MMS... kupovala som odtiaľto, ale zdá sa mi to predražené. Ďakujem


lalina777
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 30 črc 2014 13:56

Překlad do němčiny

Příspěvek od lalina777 »

Ahoj, prosím Vás neznáte někoho v Ostravě a blízkém okolí, kdo by mi mohl udělat překlad z češtiny do němčiny ? Jedná se asi o 40 A4 textu velikosti 12 s řádkováním 1,2. Rozhoduji se podle ceny, hledám tu nejlevnější variantu.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Wobenzym

Příspěvek od pavelv »

Znamy bere Wobenzym a ptal se mne, jestli lze sehnat levneji nebo jestli je nejaky jiny produkt stejne ucinny.

Cosi na toto tema rika dr Krebs v http://health.centreforce.com/health/krebs.html , ale je to asi dost stare. Cela jeho rec je zajimava a v souvislosti s Wobenzymem rika, ze je lehce predrazeny a ze velice doporucuje americky Viokase od Viobin, ale to dela dojem ze to je lek a mozna jen na predpis a ne u nas. Jeste jsem to moc nezkoumal.

A nekde jsem zas videl doporucovat Megazyme...

Predem dik, pokud jste se temi enzymy nekdo zabyval, Pavel


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Wobenzym

Příspěvek od feedback »

pavelv píše:Znamy bere Wobenzym...
Tenhle http://www.wobenzym.sk/verejnost/inform ... fault.aspx hodně prodraženi komplex enzymu je lehce nahraditelný suchou hladovkou v poměru 1/3 (1x celých 24 hod. suchá hladovka, 3 dny jíst běžné jídlo). Nic to nestojí a pokud se léčení člověk ve dny kdy jí nabude zbytečně přežírat, může na tom i docela slušně ušetřit. Kdo by si na tu hladovku netroufl, má se stejným efektem na trhu docela běžně k dispozici tenhle http://www.dinarin.cz/en/SP-Enzym-tbl-6 ... directed=1 výrobek za třetinovou cenu oproti Wobenzýmu. Na rozdíl od Wobenzýmu je to čistý a neobsahuje to ten ne moc zdravý prospěšný "balast" (pomocné látky).


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Wobenzym

Příspěvek od pavelv »

feedback píše:
pavelv píše:Znamy bere Wobenzym...
Tenhle http://www.wobenzym.sk/verejnost/inform ... fault.aspx hodně prodraženi komplex enzymu je lehce nahraditelný suchou hladovkou v poměru 1/3 (1x celých 24 hod. suchá hladovka, 3 dny jíst běžné jídlo). Nic to nestojí a pokud se léčení člověk ve dny kdy jí nabude zbytečně přežírat, může na tom i docela slušně ušetřit. Kdo by si na tu hladovku netroufl, má se stejným efektem na trhu docela běžně k dispozici tenhle http://www.dinarin.cz/en/SP-Enzym-tbl-6 ... directed=1 výrobek za třetinovou cenu oproti Wobenzýmu. Na rozdíl od Wobenzýmu je to čistý a neobsahuje to ten ne moc zdravý prospěšný "balast" (pomocné látky).
Dik, kdyby slo o mne tak nemam problem se suchym pustem, ale kamos jo :( . Ten SP Enzym vypada dobre, ale nikde ho nemaji a nekdo psal, ze uz nebude. Ale Serrapeptaza muze byt opravdu zajimava a zdroju je asi vic.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“