KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od huhu »

Při hledání něčeho jiného jsem našel toto :
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... w=previous
Takže zdroj chloritanu tu je od konce září 2009. Žádné tajemství :)


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
morppheus
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20 dub 2012 19:47
Bydliště: Opava
Dostal: 2 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od morppheus »

Fichema Brno mají vše I,II,DMSO,Kys. citr. kromě kapslí, ale ty jsem sehnal u nás v nemocniční lékárně. MMS II existují i levnější přípravky než Modrý šíp. Stačí zajít do drogerie s bazenovou chemií. Tady na vesnici jsem našel přípravek s 90% chlornanu vápenatého 219/kg stačí hledat. Stříkačky, kapátka, lahvičky v kterékoliv lékárně. Kys. citronová ve všech potravinách. :-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Palo »

morppheus píše:Fichema Brno...
Kapsle plánuje mít v nabídce... Jen je to otázka času...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Craft »

Rightman píše:...Vsimol som si ze vznikly 2 tabory vratane dakych osob ktore to akoze za lacno balia. Jeden je proti druhemu a lezu si do kapusty. Jeden utekal za Jimom Humbleom ako ritolezy a splhnuly si ze su oficialny, ty druhy ze su 100% originalny. Oba su to podvodnici podnikatelia. Nie že by ten chloritan sodny nebol pravy, ale ako nekrestansky na tom podnikaju. Jeden druheho osieraju z chamtivosti. Napr. prvy hovori o druhom, ze ma nebezpecne navody na uzivanie, druhy hovori na prveho ze su skupinka ktora ide za draho predavat Jimovo dielo, atd, atd...
Koukám, že stejně nečestně hraje firma s nejkulaťoulinkatějšíma kolečkama už i na poli MMS. Tato firma neběžela jenom za Humble, ale i za Clarkovou a jinýma, to jenom pro doplnění :) Prostě tohle je pro prodejce ta nejlepší reklama a každá reklama něco stojí, to je celé.

Na trhu totiž platí jednoduché zákony:
1. Bombastická reklama mající za úkol uchvátit a vnutkout myšlenku "tohle musíš mít".
2. Vyšší cena v lidech budí automaticky dojem vysoké kvality.
3. Pěkný obal, protože to mnohdy u lidí podvědomě rozhoduje.
4. Vlastní lenost si zjistit více informací, protože to stojí nemálo času, i když se to vždy vyplatí.

Prostě lidi mají automaticky za to, co je levné je šunt. Tím spíše, že to mají užívat vnitřně, tak málokdo od naprosto cizího člověka koupí třeba 1 litr v PETce, protože má strach, že by mu to mohlo ublížit. A když to někomu takto dáte i koho znáte, tak to díky tomu s pro něj nedůvěryhodným obsahem, nakonec ani používat nebude. Kdyby to byla hezká flaška s krásnou profi etiketou a spoustou písmenek, tak to už je pro něj něco zcela jiného. O tom jsem se mohl přesvědčit už mnohokrát.
Každý výrobce při stanovení konečné ceny balancuje mezi několika rovinami. Musí zde promítnout ceny za materiál, práci, provoz a další náklady spojené s výrobou, což už si mnoho lidí vůbec neuvědomuje a bere v potaz pouze cenu základní suroviny, ale v oné PETce si ji každý nekoupí. Takže každému se zavděčit rozhodně nelze, tyhle mnohdy až naivní představy mě samotného velmi rychle opustili.
chiq píše:LITER BENZÍNU STOJÍ MENEJ NEŽ 30 CENTOV, TAK PREČO HO KUPUJEŠ ZA 1,5 EURA?
Tady je to zase trochu jinak, protože daně tvoří více než polovinu ceny benzínu. Ale jinak máš chiq zdravý názor je vidět, že víš, co stojí něco lidem nabízet a jak zákony trhu fungují.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od chiq »

Craft píše:Tady je to zase trochu jinak, protože daně tvoří více než polovinu ceny benzínu. Ale jinak máš chiq zdravý názor je vidět, že víš, co stojí něco lidem nabízet a jak zákony trhu fungují.
S tým benzínom, podobne ako s poštovými poplatkami, to bol príklad. Veď dane z energií sú rozhodujúce pre príjem do štátneho rozpočtu. Lenže, to, ako sa prerozdeľujú, teda v akých vreckách miznú, to je už druhá vec.
Dík Crafte, už 15 rokov riešim dilemu tých "správnych" cien. A je aj tretia strana mince - za "ceny nákladov" si môže dovoliť predávať len ten, ktorý má iný príjem, taký čo ho plne živí. Ale tým zase uberá ďalšie pracovné miesto... atď.. dookola... Je to stále ten istý problém, ako s pracujúcimi dôchodcami - ak by bola lepšia zamestnanosť, mali by slušnú penziu, nemuseli by robiť. Keďže robia, zaberajú iným miesto, ale za nižšiu mzdu. Veď to predsa majú len také prilepšenie k penzii - takto to vníma väčšina penzistov. Vôbec si neuvedomujú, že zaberajú miesto trebárs svojmu nezamestnanému synovi. Ale zamestnávateľ je nadmieru spokojný - rovnaká práca, polovičné mzdové náklady, odvody. A tak je to aj s MMS. Vôbec netvrdím, že cena 24€ je tá správna, to absolútne nie. Preto som si tipol približný odhad najnižšej ceny za balenie na 6€, ale až o nejakú dobu.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Craft »

chiq píše: [...už 15 rokov riešim dilemu tých "správnych" cien. A je aj tretia strana mince - za "ceny nákladov" si môže dovoliť predávať len ten, ktorý má iný príjem, taký čo ho plne živí...
Omlouvám se předem všem ostatním za OT příspěvek, ale myslím, že je důležité aby si řada lidí uvědomila i jisté souvislosti.

Za tu již poměrně dlouhou dobu co se alternativě věnuji, jsem si prošel všemi možnými fázemi a to od uživatele až po výrobce. Kdo si myslí, že byznys v alternativě funguje jinak než ve farmacii je doslova velmi naivní. Marketing ve velkém frčí i v alternativě až je mi z toho mnohdy na blití. Nebudu tady uvádět prodejní finty a způsoby různých prodejců, ale spíše uvedu vlastní zkušenost nebo spíše ono vystřízlivění. Původně jsem žil myšlenkou výroby levného a kvalitního přístroje pro výrobu KS, aby si každý doma mohl sám vyrobit KS doslova za pár kč. Pak k mému rozčarování jsem zjistil, že si jej lidé kupují často i proto, aby hotový produkt za nemalej peníz prodávali na internetu. Mnohdy jsem si na stránkách těchto povedených výrobců přečetl i něco o hi-tech výrobě a podobných povídačkách. Takže ona myšlenka vzala velmi rychle za své.
Osobně ale dilema ve stanovení konečných cen nemám. Vezme se cenová kalkulace nejen za materiál, ale i za vývoj, správní poplatky, výrobní náklady se vším všudy, průvodní doklady dle české legislativy a z toho se vytvoří konečná cena, do které se promítne daň pro stát a něco málo aby se tato činnost vůbec vyplatila a mohl jsem usínat s čistým svědomím. K ceně výrobku se potom zvlášť připočítá cena za poštovné přepravce a vlastní balné. Nic víc, nic míň. Některé firmy používají třeba fintu se zdánlivým poštovným zdarma, ale už si jaksi tady lidé neuvědomují, že je prostě ono poštovné a balné započítáno do konečné ceny zboží. Dále se tady může narazit na jiné prodejce a výrobce, kterým se tvé ceny nemusí líbit a začnou hledat všemožné způsoby, jak tě prostě vyšachovat. Buď tě to všechno přestane časem bavit, nebo se nad to povzneseš a při tom se poučíš a získáš přehled i v právních věcech obchodu, aby jsi se mohl proti nekalým praktikám i účinně bránit a byl pro ně silný spoluhráč a jdeš dále. Takže kdokoliv prohlásí, že je něco drahé, tak ať si sám nejdříve vyzkouší, že cokoliv nejen v alternativě legálně vyrábět není žádný med a zabere to denně mnohem více času, než si pouze odpracovat 8 hodin denně a hurááá domů. Jo prodávat např. ono MMS nebo jiné prostředky jen tak někde pod nickem, jako šedá eminence je úplně něco jiného, což nakonec provozuje i hodně lidí mimo jiné na aukro.cz, než již prostřednictvím elektronického obchodu, který musí mít své jasné náležitosti.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS - v ČR

Příspěvek od chiq »

Takže, na dotazy z Českej republiky ohľadne zníženia poštovných poplatkov je tu odpoveď:
odosielanie z Moravy: http://janina666666.webnode.sk/
pre SR platí: http://cxclub.webnode.sk/


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS - v ČR

Příspěvek od chiq »

chiq píše:Takže, na dotazy z Českej republiky ohľadne zníženia poštovných poplatkov je tu odpoveď:
pre ČR (zasielanie z Moravy, možný aj osobný odber - uviesť v poznámke na stránke): http://zdravyzivot.webnode.cz


Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Guzma »

Mám otázku, jak je to s čistotou roztoku NaClO2. Rozhoduji se mezi Eurošarm a Fichema. Fichema uvádí v MSDS koncentraci příměsí 0,1mg/kg a Eurošarm až 1,1mg/kg. Jde o těžké kovy (olovo, rtuť...). Eurošarm je nejlevnější, jde o stejnou kvalitu a roztoky obou distributorů jsou zřejmě použitelné?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Palo »

Zdroj je jen jeden. Takže je to jedno.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od xdraho »

Fichema uvádí v MSDS koncentraci příměsí 0,1mg/kg a Eurošarm až 1,1mg/kg.
Problém je v tom, že to každý myslím uvádí v jiných jednotkách. Fichema to uvádí na kilogram roztoku, Eurošarm na kilogram pouze chloritanu, ne roztoku. Pak ta čísla vycházejí trochu jinak.
Jinak souhlasím s Palem, všichni prodejci mají asi jeden zdroj.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Palo »

xdraho píše:Jinak souhlasím s Palem, všichni prodejci mají asi jeden zdroj.
Když si koupíš chloritan z více zdrojů, tak mezi nima nepoznáš rozdíl. A při užívání už vůbec ne... Leda že by záleželo na tom, která to byla zrovna várka, ze stejného zdroje chodí občas odlišný chloritan. Týká se to spíš zákalu - znečištění z cisterny, který je tam tak občas, tak jednou za rok. Tenhle zákal je to oranžovohněda, sedá na dno, tak záleží na tom, jak je kdo šikovnej a zbaví se toho. Pokud si tedy koupíš u někoho chloritan a nezdá se Ti, nemáš vůbec garanci, že u někoho jinýho koupíš lepší...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
selen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18 bře 2013 17:44

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od selen »

Dobrý večer, mám jeden menší dotaz. Před asi 3 lety jsem si tady od někoho zakoupila chloritan sodný. Bylo to více litrů a protože jsem to všechno nepoužila, schovala jsem to do komory a pak do garáže. Chci se zeptat jestli tomu nic není po tak dlouhé době a jestli to můžu užívat. Je to v tmavé lahvi a zdá se že tomu nic není, ale dá se to nějak poznat?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

selen píše:... ale dá se to nějak poznat?
Jo. Dej pár kapek do štamprle a zakápni stejným počtem kapek 10% Humble citronové, nebo 10% lékárenské koncentrace HCl. Uvidíš, jak to bude regovat. Mos zesláblé to nebude, pokud to bylo dobře zavřené.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KDE KOUPIT NEJLEVNĚJI MMS

Příspěvek od Palo »

selen píše:Zdá se že tomu nic není, ale dá se to nějak poznat?
Pokud na dně nění kal, tak by to mělo být OK. Pokud kal je, tak je koncentrace chloritanu pochybná.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“